Какво си казвате за такива мъже?
Добър ден и едно въпросче с няколко редчета от мен.
Какво си мислят хора и от двата пола, ако видят мъж с привлекателно излъчване, хетеросексуален, търсен от хората и много забавен, но никога да не го виждат да излиза някъде с жени, дори и да е харесван и да се разбира отлично с тях? Изглежда има загадъчност около такива мъже. Скоро попаднах на такъв ерген на 32 години. Не мога да разбера, каква е причината такъв човек да не е женен и да няма деца. Възможно ли е зад хубавата обвивка да се крие човек с много мистериозен и проблемен живот? Примерно да ходи по проститутки и да е хазартно зависим, знам ли.

Коментари

1.   Клюкарска тема.

Аз нищо не мисля. Не ми влиза в работата освен ако съответния господин не проявява интерес към мен. В противен случай не ме интересува и не бих седнала да гадая, още по-малко да го обсъждам с останалите.

2.   Казвам си, че е несериозен и най-вероятно женкар. Нищо друго. Голяма мистика, голямо нещо. Може да не е лош човек, но бих била подозрителна към такъв.

3.   Такъв тип са най-умните, за съжаление в България се смята, че ако си умен, то непременно трябва да си богат, което е голяма глупост.
Такъв се държи небрежно, тих е, не е от тези дето ще разтягат локуми. Не е от онези пуяци, ходещи наперено, правещи се на велики, говорейки високо къв голям мъжкар е бил. И защо не го прави? Защото не му е нужно, защото знае че оценката на околните е такава и знае че е алфа.
Защо не си го виждала с жени покрай него, да не би да е гей, да не би да има малка пишка или друго?
Причината е съвсем друга и тя е, че такъв мъж няма да направи компромис с някоя за да не е сам. Няма да го видиш покрай някоя защото искал да се покаже или почувства желан. Той знае че е алфа, независимо че не би го казал на никого, както виждаш, то се вижда. Той може да умре чакайки тази, която прецени за подходяща, но няма да си загуби времето играейки игрички с някоя, просто защото знае че няма да има смисъл. Той се отегчава лесно покрай глупави жени и не обича общите приказки.
Такъв мъж остава отпечатък в почти всяка имала честта да говори дори за минута с него, да не говорим за някоя, която се е мотала повече покрай него.
Такъв мъж често ще го виждаш предимно сам, фокусиран и вървящ по начин, който цели да не го забележат, не се застоява много на едно място.
Познавам един такъв, макар и над 40, може да има всяка, дори 20 годишните му се натискат безуспешно. Той не е от резките-грубите, не ги гони, просто е тактичен и изключително умен. Сам е и мисля че се чувства добре във всяка ситуация, независимо колко е напрегната.

4.   Не е задължително. С моя съпруг се запознах като беше на 32, на 33, почти 34 беше като беше сключихме брак.

Най-прекрасният мъж. Ще го нося на ръце цял живот!

5.   Казвам си, че има критерии и е селективен.

6.   Причината обикновено е една в такива случаи и тя е осъждането от обществото понеже той намира за истински и незаменими партньори с които изпитва дълбока емоционална връзка само жените с 20-25 години по големи от него. Другият вариант е да има някаква забранена връзка.

7.   Как разбра, че е хетеросексуален, след като никой не го е виждал да излиза с жени?
Може да няма отклонения в сексуалността си, но да има други проблеми - примерно много малка патка или да е импотентен по някаква причнина. Може за това да не търси жени за излизане.

8.   Не е срещнал още жената с която иска да създаде семейство.

9.   Може и да е гей.

11.   Направо ме уби... Тези, които правят описаните от теб дейности са точно противоположни на него. Не че и той не е чалнат, най-вероятно е ред пил, но какво те вълнува това теб? Гледай себе си, а не другите.

12.   Някои хора държат личният им живот да си остане личен. Този човек може и да се среща с жена/жени, просто вие да не го виждате и да не знаете. А може и да е негов съзнателен избор, да се е парил от разни кукувици и да се пази вече, да избягва близки отношения с която и да е на този етап поне. В никакъв случай не го свързвам с някакъв негов личностен проблем, въпреки че не е изключено. Със сигурност не е първото, което ми идва наум.

13.   Остави човека на мира. Нищо не ти е направил.

14.   Хайде сега, в света е пълно с хубави, интелигентни 30-40-50 годишни, които не са женени и нямат деца. Ами не, нищо им няма. Може би не искат на всяка цена да са женени и да имат деца.
Впрочем и аз се чудех за един такъв мъж. Оказа се, че майка му(явно властна жена), Бог да я прости, все не харесвала приятелките му. Към настоящият момент човекът е около 50-55г. щастливо женен. Има малко дете.

15.   Питай го, така ще разбереш как са нещата.

16.   Женкар, който спи с много жени и не му изнася да има връзка. Познавам един такъв. Вече е на 46 години, не е женен и няма деца

17.   Може да е неосъзнат бисексуален. Аз бях такъв, с жени не излизах защото са курви, ходех основно по проститутки, защото можех да си го позволя, все пак съм програмист. Но накрая се задомих с мъж и се чувствам щастлив.

Един от многото.

18.   Не е готов....
Объркан е...
Женкар...
Не му се поема отговорност и не му се ангажира сериозно

Не е нито едно от горе изброените, просто не е намерил подходящ партньор (малко вероятно).
Това са мъжете в днешно време. Не искат отговорност и ангажименти.

19.   Авторке, днес много мъже вече изпитват погнуса от жените и не искат да общуват с тях. В либералния свят соросоидите налагат матриархат-женорахат за сметка на мъжете, че и имат претенции жени да управляват света. Това няма как да стане, защото мъжете са си мъже, по-стойностния пол и винаги ще са над жените. Олигофрени, ляворезбести и мазохисти са вече над 35% от мъжете, благодарение на гнусния феминизъм. Мъжете могат с жени, но могат и без жени, казармата е пример за това. Да му мислите вие жените с голямото самочувствие без покритие, равни на мъжете били? !? Ще станете равни, когато цъфнат налъмите. Ей така ще гледате през крив макарон стройните и красиви хетеро-мъже, които няма да ви обръщат внимание, защото не ги заслужавате с просташкото си поведение и мания за равенство, равноправие и останалата женска простотия. Има четири вида мъже, които не са болни и могат или не могат да правят секс.

1. могат и искат!
2. могат, но не искат!
3. искат, но не могат!
4. нито искат, нито могат.

Авторке, въпросът тук е дали тези мъже дето могат искат да имат деца? Обърни внимание на реалността! Днес повечето двойки живеят на семейни начала, и на мъжът когато жената му омръзне си вдига "чукалата", оставя жената с детето или децата и отива при друга, а жената си остава с равните права и феминистките закони, дето я защитават, като е изяла доста бой заради това, че се е противопоставяла на мъжа си, който я изоставя.

20.   Тенденцията по света е такава, стабилните и по-адекватни мъже са предпазливи и подбират внимателно. Със сигурност не е гей или бисексуален, щото тия два типа трудно се прикриват и всички знаят какви са. Много вероятно е номер 3 да се окаже най-близо до истината. Не всички семейни мъже са толкова стабилни и точни, напротив, семейните мъже често са принудени да правят компромиси и да не си държат на собствените принципи. Да не се обидят някои, ама на мен много обвързани мъже са ми малко охлюви. Съжалявам за определението, малко е анималистично и принизяващо. И сигурно на този не му се иска да се променя и да го командват, което е присъщо точно за мъжкарите алфа.