В безизходица. И Tinder е измама.
Вече на 40 години от 5-6 години съм без жена. С последната ми приятелка се разделихме 2018. После започна Ковид. Годините се изтъркулиха и ето ме на 40 без жена. Сексът е мираж а жени няма. Ходя наляво, надясно с колата навсякъде мъртвило. Не мога да осъществя контакт. Във фитнеса мацките са със слушалки. Не дават да им проговориш. В дискотеките само друсалки и агресивни дечурлига. Две години ползвах Тиндър. Нито една среща. Да не говорим, че съвпаденията се броят на пръстите на ръцете. И не съм избирал само някакви супер наточени мацки. Тях даже ги пропускам. Последната ми приятелка беше много чаровно момиче, но толкова. Дребничка и сладка. В тоя умрял Тиндър преобладават крокодили и такива със силно занижена възраст. Това ако са жени на 35-40... То е някакъв ужас. Смазани, отпуснати, сбабичосани. И аз не съм Ален Делон обаче те изглеждат 10 по-стари от мен. Къде са красивите българки? Омъжени, разведени, смазани от живота може би. Вече мисля, че ще умра сам и съм си пропилял всички шансове.

Коментари

1.   А ти защо тая последната не си я направил своя жена? На 34 си бил, не детенце. Мъж за женене.
Ама нека познаем- живяло ти се още, не си бил готов, още искаш да сваляш, не искаш деца и обвързване. Дежурните оправдания и страхове. И мацката е отпрашила, защото с дечковци не и се занимавало. Няма да си губи времета с несериозни 30 и кусур годишни, които още искат да вършеят. За тия години 6 години няма промяна, още търсиш лесен секс. Още се имаш за млад на 40, а жените на 35 били бабички. Смееш им се, че имали деца и били я омъжени, я разведени. Ами ти? Какво имаш ти зад гърба си? Нищо? Ходиш по фитнесите да сваляш, ама за тях си вече чичо, ако са на 20 и нещо. Както и в дискотеките, и за тях си чичо.
Нямаш шансове за подобрение.

2.   Е, как си мислиш, че ще срещнеш жена за връзка, разхождайки се с колата?
Запиши се на някакви курсове или танци. Фитнесът не е подходящото място. Жените във фитнеса са винаги по-малко от мъжете.

3.   Тоест от това което казваш, не струва средата, жените и всичко друго, всичко е скапано, но ти си наред и проблемът не тръгва от теб.
Обикалял с колата и кво? Чакаш някоя да се хвърли под нея щото си уникалния пич ли или ан някой светофар да ти каже къв убавец си и да ти напише телефона си с червило.

4.   Заминавай за Южна Америка докато ти става още. Аржентина, Боливия, Колумбия. Гледай само да не си объркаш багажа на връщане, че ще си потенциално муле.

5.   Огромна част от хората са осъществили връзка до към 35 годишна възраст и няма и да се случва да завързваш приятелство, камо ли то да прераства във връзка, с лекота за в бъдеще. Особено ако имаш претенцията, а тя е нужно да фигурира, както и с годинките нараства, човека да е успял, стабилен, подсигурен, не визирам мъж или жена. Последните 10ина години осъществявам контакти само чрез сайтове за запознанства и също съм разочарована, поради факта, че мъжката половина откровено не търси човек, спрямо когото да е отговорен, а жена без претенции и без да създава казуси, готова само за леглови приключения. Остава да се примирем и изчакаме Вселената да проработи в наша полза.

6.   Поредният ерген, който се е сетил на стари години.

7.   Жени има много, просто трябва да си нацепена. татуирана батка със слънчева шапка и кола със затъмнени стъкла и ще станат нещата.

Не можеш да промениш света, но можеш да станеш лошо гледащ батка и да си заобиколен от жени.

8.   Тъжно братле..

Нямаш ли колежки...

Търси в социалните мрежи... всичко там е заспал..

9.   Как да имаш приятелка, като първото за което сподели е липсата на секс. Да си във връзка е повече от това да правиш секс и да говориш. Не е важно как изглеждаш, а как се държиш с жените. Не говоря за етапа в който търсиш приятелка и се държиш така, че да те харесат. Говоря за това дали си добър, имаш ли Ази типична за мъжете черта бързо да ти омръзва и да търсиш разнообразие. И най- важното: лесно ли се ядосваш, имаш ли желание когато нещо те подразни да удряш без да се замислиш.
Може да имаш вид на мъж, който моли за внимание, това малко плаши.
Много мъже имат слабост към алкохола, и от една чаша стават различни.
Ако секса ти е най - нужното в една връзка, разбирам защо си сам.

10.   Прочети коментар 24 в съседната тема: "Девствен на 40, безработен и живеещ при майка си: как да си намеря жена? "

Преди малко четох тази тема и този коментар ми направи силно впечатление, и е писан като за теб.

11.   Само гледай мъжете на какво направиха 33 годишната жена от другата тема. Интересно какво ще пишат тук. Най-вероятно че си млад и животът е пред теб. Да ама не. Взимай някакво животно за да не си съвсем сам и това е. Много късно си се сетил за семейство. Кой те знае на колко си губил времето защото ти е рано. Аз бих бягала с 300 от 40 годишен самотник. Откъде да знам че не е психар?

12.   Пробвай късмета си в д. уга държава!

13.   Аз имам платен тиндър, писал съм се инвеститор, програмист с фирма и получавам съвпадения и заговаряния от отчаяни жени, но само ги ебавам че са толкова отчаяни да кълват на високо статусни мъже, които никога не биха ги погледнали, защото вече си имат свои високо качествени мъже.

Един от многото

14.   Темата е отмъщение и жалка емоционална логорея измислена от жена, в отговор на предните няколко теми. И особено последната, в която промоскуитетна 33 годишна кариеристка си търси мъж и не може да си намери, въпреки, че и пишат и то не малко.

Не се прави така, жени. Носете си отговорността за действията и знайте, че винаги за всяко нещо има последствия. Които в близките години ще стават все по-тежки за вас.

15.   Авторе, аз съм на 33г с хубава професия и осигурен от всякъде, като всичко това сам постигнах. Не съм мамино синче. От центъра на София съм. Въпреки това и при мен жените са мираж. Бях до преди 2 години във връзка с жена с 8 години по-голяма от мен с пораснал син. Вече съм сам и никоя не ме отразява. Тиндър и прочие са пълни глупости. Не се занимавай. Времето му беше до 2017 - 18г. Свободните жени дори и на твоите години не търсят читави мъже. Дори и тези жени да са културни и образовани, подобно на 20 годишните се кефят на батки с прически, мускули и татуировки и две думи в речника.

16.   Смени града в който живееш. Ако си в някой малък град... трудно ще станат нещата.

17.   Тая е такава, оная онакава, а ти какъв си? Защо една жена трябва да е с 40 годишен чичо? Какво искаш от нея? - Брак или съвместно съжителство - тоест тя да ти е безплатна слугиня? Загубил си времето на няколко жени, откъде да знае че няма да загубиш и нейното/ И какво изобщо може да предложи мъж гонещ 50-така? Пенсионерски живот. Дори и деца едва ли може да направиш. Ще искаш 4-5 години опознаване и "напасване" Не бих рискувала да родя дете с увреждане. Сетил се че гони последния влак. Трудно ще намериш жена, това е реалността. По-добре се организирай и се приготвяй да си живееш старините сам.
ж, 29

18.   Не знам за Тиндър, аз от там се запознах с приятелката, с което вече близо 3 години сме в щастлива връзка. Явно проблема си е теб

19.   Той 40 годишен ерген още, иначе пълен с претенции. Нямаш голям избор вече да ти кажа, хващай каквото имаш и стига рева по форумите като 20 годишен incel

21.   Тиндър е побългарен и не става, но като цяло е приложение с голям потенциал в чужбина. Имам приятел от Гренобъл(Франция), ползва го от години и е излизал с няколко момичета неангажиращо. То идеята е да се срещаш с хора, които те привличат и евентуално да действате бързо с опознаеането, но тукашните жени са в странни филми и нямат доверие. България е страна на абсурдите! Тук жените се занимават с неподходящи мъже и режат подходящите. Това го наблюдавам от години наред, а даже ми прави впечатление, че после слагат рога на уж перфектните си мъже с онези, с които са се отказали да действат преди. Казвам ти го като мъж, поставял рога на главата на няколко, , прекрасни" мъже.

22.   Ахаха а защо не си се оженил и направил деца до 34г. Някой те излъга, че 40 е новото 20 ли? Или те излъгаха, че мъжете могат да стават бащи и на 50? Могат ама богатите! Сега ако не искаш да си умреш сам, ако те загледа някоя направо почвай с брак, къща, кола и сериозни отношения.

23.   В Tinder се правят лесно съвпадения, ако имаш хубави снимки. Но често се случва да имаш съвпадения със жена от Аржентина или друга далечна страна. Отделно и тези съвпадения не означават, че дадените жени ще излязат на среща с теб. Просто са ти харесали профила.
Често жените лъжат за годините си в тези приложения.
Излизай на различни места и бъди социален и рано или късно ще си намериш жена.

24.   Тиндър, както и реалния живот, работят перфектно. Те са за топ батките, красивите мъже. Ако магически се превърнеш утре в красавец, тиндъра ти ще се стопи от звънене.

25.   До 22.

Ако питаш мен, по-добре сам, от колкото с нещо като теб, би било голямо мъчение за човека.

За протокола: 43 годишен, женен за 28 годишна в уникални отношения. Задявали са ме и 20 годишни и получавам повече внимание от 20 годишните пикльовци.

Комшията ми се ожени на 46, първото дете направи на 49.

Не всички жени гледат парите, умните гледат други работи. А злобните предимно пишат неща, много наподобяващи твоите глупсоти.

26.   Мъртвило е около теб. Иначе животът си тече, хората си се забавляват, обичат се. Ти вече си стар ерген, чиче, какви очакваш да ти обърнат внимание? Хубавите и стойностни жени вече са заети, имат приятели, семейства, деца. Или са в чужбина. За тебе е останало шкартото. Да си се ориентирал по-рано.

27.   "И Tinder е измама"

Напротив, Тиндър е много добър социален експеримент... като всичко в днешно време. Той показва какво наистина искат жените - високи, красиви, забавни млади мъже които да им направят красиви бебета, докато им шепнат на ушенце колко са невероятни и специални. После - кой откъдето...

На 40 години си доста заблуеден, че една грозна жена, не търси точно това каквото и една красавица. Женската психика е една, точно както и мъжката. Единствената разлика е, че като грозен мъж го приемаш и си снижаваш критериите. Грозна жена няма защо да го прави. С малко повече чакане, ще я огрее някоя батка която няма какво да прави сряда вечер примерно. Естествено, четвъртък вече няма да я познава, НО в съзнанието на тая жена, тя е "привлякла" "топ мъж", просто е бил "свиня" и я е използвал за една вечер. Тя така ще си го обясни, и ще търси следващия, с вече дори още повече изисквания. Да си говорим честно, един средно изглеждащ мъж, има повече шанс с някоя красавица, която си е начесала крастата с футболисти, манекени, "лоши момчета", те не са нещо невероятно вече, и би се задоволила с по-обикновено изглеждащ мъж. Но тук удряме на друга женска дилема, ако не външността, какво да гледа - парите или характера? Реалността е, че след външния вид, идват парите. Харатерът е по-скоро - ако има пари, дава ли ги лесно.

Също на 40, доста заблудено виждане, че е невероятен шанс да имаш жена и деца. Това е за посредствените мъже, и обикновено са с жени които ги презират и пишат из форумите - мъжът ми не ме привлича, няма тръпка, изневерих и т. н. Мъжете които са успешни на 40, просто умеят да си намират лесно жени когато искат. Те наистина си живеят живота. Ама ако не се котираш, реалността е, че по-добре да си стоиш сам, и да си гледаш живота.

31.   Не съм автора, ама няма ли някоя тема с нормални отговори? Все заядливци.

32.   До 22 не съм се оженил и направил деца до 24 защото за мен винаги е било много голям проблем да си намеря жена. Пуснах още една история. Може да я прочетеш ако я публикуват. Озаглавих я - Как стигнах до тук.

33.   Във фитнес и в дискотеки 40 г. мъж се надява на внимание :)))))))))))))))))
Ясно защо и по-зрели не ти връзват.

34.   №17, децата с увреждания се раждат, когато жената е на възраст, не особено подходяща за раждане. А разлика в годините в полза на мъжа от 10-15 години има следствие, че се раждат по-умни деца.
Интересно ми е каква е идеята ти за непенсионерски живот. Щото и ти на 29 г. вече гониш последния влак, да прилъжеш някой с лицемерие, да го вържеш да те забремени.
До автора: Първо, не се дръж като жертва. Второ, бъди контактен. Трето, не бъди прекалено любезен с жените, приемат го като слабост. При всеки опит да бъдеш притискан реагирай с хумор, ирония, но очертай ясни граници, правила, на това, което е допустимо в една връзка. Ако искаш да търсиш жени, танците са най-добрия вариант. направо ще си направиш харем, от 20 до 50 годишни ще ти се натискат. Един приятел, който тръгна на танци, след 1 година вече беше спал поне с 3, а можеше ако иска да ги направи и 6, в т. ч. и 19-20 г., каза ми така, не съм вярвал никога, че на 50 г. ще еба повече, отколкото на 20 г.
Разни организирани екскурзии също са вариант, но струват пари.
Приложения за запознанства, като напишеш, че търсиш сериозна връзка, семейство и деца, ще получаваш купища оферти.

35.   До 26 Хубавите и стойностни жени в наше село ги обраха типичните бай Ганьовци. Направиха им деца и ги зарязаха. Аз чужди деца обаче не искам да гледам.

36.   Авторе, много правилно ги е обяснил нещата 27. Евала на този пич.
Като ходиш на фитнес, дай си зор, напомпи и ти. Ходи и на бойно спортове. Ако ти стане обсесия, за 2- 3 години може да станеш брутален пич. Вземи си и някоя спортна кола. Виж там, разучи какви коли и дрехи харесват мацките.
Стани и ти батка, и ще плющиш пички.
Имаш още време. 40 г. за мъж не са много. Но не се бави, почни от днес.

37.   Номер 27 точен коментар.

38.   Тиндър е супер приложение, има избор от партньори за всеки човек.

39.   До 36 Ами правя го. Както си прочел вече тренирам. И спортна кола имам. Няма да казвам каква. Не е някаква много скъпа, но хваща окото.

40.   Не насилвай нещата, авторе! За всичко си има причина и твоят влак ще дойде, не се отчайвай. Излизай колкото се може повече и си намирай хора, с които да се забавляваш.
Май наистина е по-лесно да си жена, ухажори винаги има докато сме млади. Аз съм вече на 35, но нямам социални мрежи и се запознавам само на живо. Преди бях по-хубава, сега като остарях ме харесват само заради хубавото ми тяло. Но само през лятото мога да покажа хубавите си форми, през зимата е много пошло да се носят къси поли на тази преклонна възраст.
Мъж на 40 години си е страшно млад и в разцвета на силите си. Не се подценявай и в никакъв случай не показвай, че търсиш жена. Не се напивай, обличай чисти дрехи и гледай да ти е хубаво на душата. Вземи скромна и добра жена, която да те уважава. Сигурна съм, че ще намериш тази, която в момента те търси! Успех и никога не падай духом!

41.   Света е голям. Колумбия, Филипини що не и Бразилия ако си по отворен и смел! Горе главата и успех!

42.   Номер 40 не съм автора но ми е интересно, щом казваш, че "за всичко си има причина", каква ли е причината според теб? Няма да е зле да се аргументираш.

44.   Не си губи времето с Тиндър, Бъмбъл и подобни. В онлайн приложенията има основно четири типа жени:
1. Самотни майки (имам четири "опита" на подобни връзки около мен, едната на близък човек, бягай надалеч)
2. Жени със значително наднормено тегло
3. 40-годишни, които смятат, че могат да раждат все още, и забележи, за толкова време все още не се е появил принца на белия кон
4. Ботове
Аз за фитнес залите не съм с това мнение, а за клубовете - вероятно не ходиш на правилните места. Ако се отпуснеш и си комуникативен със сигурност ще си закачиш някоя, жени има и повярвай ми - читавите не са в приложенията. За да стигнат до вторите явно наживо хич не ги бива ;)

45.   Номер 42, аз съм номер 40. Имам предвид, че вярвам в известна степен в съдбата и ако нещо не се е случило пак си има причина за това. Авторът може и на 40 години да създаде семейство и ако беше създал по-рано, можеше да не е с подходящата жена. Затова мисля, че човек трябва да гледа напред и никога да не се отчайва!

46.   Братленце така като те слушам обикаляш викаш бомба е паднало, купи си BMW дизеларка и задължително да има генерацийка с права тръба изрежи го два пъти да събереш малко внимание и ще видиш как ще ти се лепят като мухи на лаино, и погледни си чатовете ти куца там според мен... Нищо лично но, повечето срещи от там можеш да си организираш ако не успяваш значи проблема е в теб :)

47.   За жена се харчи САМО СЛЕД КАТО е заслужила. А именно не когато си отвори краката а когато е доказала с действията си че е лоялна към тебе. Когато в труден момент е останала до тебе, когато си бил на легло е била до тебе, когато ти е родила, отгледал и възпитала децата ти. Преди това - нищо, нада, зеро. Или айде до 10 лева макс за среща - един сладолед най-много. Не стига че съм отделил време, ама и да плащам за което - айде няма нужда.

Дори го има документиране изследването - колкото по-скъпа е сватбата в САЩ толкова развода след това е по-бърз.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

48.   Проблемът е в твоя телевизор. Вуйчо ми на 43 се хвана с булка на 27. Сега са втора година щастливо разведени и имат дете на 7.