Защо жените се отблъскват когато им даваш много любов
Това, което питам е във връзка със случка, в която аз давах много истинска любов на нея, но по този начин я отблъснах и тя реши да си търси други мъже и накрая си намери и ме нарани. Каза ми, че си имала по-добър, намекна ми че мога да и бъда резерва. Не виждам логика в това нещо.

Коментари

1.   Не всички жени са такива, но този тип, който описа харесват "лоши" момчета, тоест такива, за които те да се раздават (ако наистина те е напуснала, защото си би твърде любвеобилен).
Не бъди твърде добър към никого, за да не си скучен и да не те имат за глупак.
Щом ти е намекнала, че си и резерва, явно е боклук, който вероятно лесно ще навиеш да изневерява, така че не ти трябва. Бягай от такива хора.

2.   Аз не виждам, как някой дава “истЕнска любов”. Това че си се държал като последния глупак, изобщо не значи че това е било уникално отношение. Днешните мъже сте много изнежени, правите хиляди комплименти и буквално уморявате жените, ама то и едни жени … трябва да се прехвърли някъде, да си има резерва и някак с всичко това се очаква, че емоционално няма да грохне по някое време, а то точно това става.
За вашите отношения конкретно, тя не те обича, даже се съмнявам че те харесва, просто е била в дупка и е искала да си вдигне самочувствието с твоите “истински” свалки.

3.   Давате много любов на кифли и прочие швакливи. От много любов хукнала да търси други. Или просто не те е искала.
Щом те слага за резерва, значи ще те ползва за утеха и за кинти. А ти понеже даваш много любов, ще и угаждаш.

4.   Какво значи за теб "много истинска любов"?

5.   Не е до това, не е искала теб. Не е лошо мъжа да обръща внимание на жена си. Ако те иска няма да бяга

6.   Защото е досадно. Някой постоянно да ми се вре, да ме прегръща, да ми се лигави... Все едно съм малко дете. За теб "даваш много любов" за мен си обсебващ и задушаващ. Може би има жени, които обичат някй да е залепен за тях 24/7, да не им дава да дишат и постоянно да дъдрдори и да разпитва, но за мен е най-отблъскващото нещо. Предпочитам три пъти в седмицата да се виждаме, но да имам свобода.
ж, 26

7.   В тоя живот или трябва да гледаш с разумът си, или фантазиите си. Но няма как да търсиш логика във фантазиите... Ти това се опитваш.

Остави приказките за "любов", и разбери практически какво представлява това поведение на животинско ниво, каква му е функцията, и как се тълкува от една жена. Има достатъчно информация в интернет. Не сме 18 век, да живееш по приказките на мама и тате, че само трябва да обичаш и уважаваш една жена, и тя ще е твоя. Не работи така женската психика...

8.   Като ти гледам правописа, не ме учудва че си е тръгнала.

9.   Жените са така, обичат грубияни и простаци. Това ги привлича. Ако се правиш на много добър, нормално да те зареже заради поредната татуирана мутра. Просто мутрата и дава повече тръпка, по-груб секс, повече емоции. Ти нищо не можеш да и дадеш - такива като тебе почват да търсят, като забременеят от мутрата и тя ги зареже. За това ти е предложила да си резерва.

10.   Не си неин тип, да не ти пука, поредната не за теб е тази, търси качествени партньорки за връзка, има такива.

11.   Намери подходяща за теб жена, тази не е, индивидуално е.

12.   Ами, за съжаление българите сме просташки народ. Нормалните хора не знам дали имат и 20%. Това важи и за мъжете, и за жените. Селянката си търси селяк, какво друго да търси. От такива жени трябва просто да се стои далеч. За тях нормалното отношение, грижата за семейството и т. н. означат "мухльо". Те искат да са слугини на някой брадясал потник и това им харесва. От такива е най-добре да избягаш бързо и да не си губиш времето с тях.

13.   No. 8 - когато заживеете заедно, колко често ще се виждате?

14.   Автора: Имам съмнение, че времето на добрите хора отдавна е изчезнало, трябва да си лош и да си генгста, за да имаш късмет в любовта

15.   Така и не каза какво за теб е "много истинска любов"? Защо смяташ, че и добър човек... Поради липса на сериозни цели, умения, характер?
Че стана навик някак немлжковците сами да се вкарват в "добър човек, който предлага истинска любов" което в превод значи- търся доброволна прислужница, но да работи и навън за пари, щот' на мама вече. и писна.
Та, кажи! Отговори на въпросите ако искаш реален съвет.

16.   Коментарът на номер 7 е перфектен.

17.   Автора : Ами бях до нея, помагах и с много неща, запознах я с най-добрата си приятелка, плащах и подаръците

18.   Защото вероятно не ти я е поискала.

19.   Авторе, плащал си и подаръците. Тоест подарък ли е или не? Когато подаряваш, ти плащаш. Или ти посочва какво иска и ти вадиш кинти? Балък си.
Защо не вземеш най-добрата си приятелка за гадже? Ами ти е във френдзоната? Защото не е толкова ефектна, нали?

20.   Авторе (17) познавам много най-добри приятелки на някого. Плащали са ми доброволно, по тяхно желание подаръци за рожден ден, 8-ми март или просто ей така (мъже и жени) както и аз съм.
Има хора около мен, аз съм около хора.
Това ли значело "много любов"? Не знаех и, че е ангажимент за любовни отношения, в шок съм, по тази логика поне едно 30 души си мислят, че ми дават много любов, а аз ги отблъсква. По същата логика поне толкова хора също си мислят, че аз им давам много любов, но нещо не процесирам правилно тази любов и се ограничавам само до това да бъда до тях, да им подарявам усмивки, без да скача в леглата им... Колко съм луда само :)))
Авторче, наистина, или аз или ти, единият от двамата е със сериозен бъг в главният.

21.   Такава жена си си избрал, а жените които искат много любов и дават същата в замяна, са малко, защото са демоде. Бях в същото положение с бившия си, макар че му харесваше да му давам любов, но все се изкарваше "хладен" по природа, докато и не си намери "по- добра", на която за дава също много любов и която след няколко месечна връзка така го накваси в метъл средите в София, че още го е срам да излезе даже в Борисовата, а къде по принцип си имаше неприятели. Изкара го немърливец и насилник на жени. Та и твоята може да е така с "по- добрия". Не се знае как ще й разкаже играта, макар че може и да са щастливи. Но от това, което си написал - че може да си й резерва и вероятно те е използвала - не ми звучи като стока и едва ли е привлякла стойностен мъж. Ако пък е стойностен, едва ли ще я търпи дълго.
Ако се върне при теб, за нищо на света не започвай нова връзка с нея!

Black Sabbath

22.   Добър въпрос, според мен в днешно време няма истинска любов

23.   Зависи какво е за Нея любовта и какви очаквания има към ТебТези потребности трябва да са изяснени помежду си. Иначе ще се оглежда настрани..

24.   Омръзва им и са егоисти

25.   "Много любов" за много от вас значи увисва е на врата, залепва е като ваденка та да не може и да диша сама, да няма приятели, да сте паразита засмукал яко енергията и всичко в/около нея.
Вероятно си от тези.
Не е да "даваш много любов" а да обичаш правилно!

26.   До 22. Според търсачките на Гугъл, жените търсят секс със супергерои. Знаеш, Вампири, Върколаци, но не и Супермен. Звучи смешно, но е реално и защо е интересно това?
Защото така им е зададено дори да не го искат, генетичен код, дали ще бъде признат е без значение. Тоест жената иска секс с красив, строен, силен и най-вече агресивен индивид. Разбира се под агресивен разбирай не тоя дето вика най-силно, не този дето ходи най-разкрачено, а този който знае че е малко луд, импулсивен и този който е достатъчно силен да подтиска това чудовище в себе си.
Вярваш или не, това е положението.
Това е и причината повечето днешни момчета да не разбират защо не са предпочитани, защо не им се обръща внимание, макар да се оценяват като добри, достойни и морални. Те просто са неспособни на агресия, не защото не искат, просто не могат, от там си и обясняват, че жените харесват татусите, брадите и бабаитите, което не е точно истината, но все пак по добре глупава кретенска агресия от никаква.
И те не го разбират, не могат да си го обяснят, ама не е и нужно, просто им е зададено.
Повечето в момента искат сигурния, осигурения, този който ще направи всичко за тях. Само че често такива колкото и да имат и да дават, те нямат нищо общо с онези с агресията. За да клекнеш пред някоя, да задоволяваш всичките и капризи, е точно обратното на онова. И за това дори да осъзнават че такива са добри, дащни, не ги уважават и няма как да ги за уважават и през цялото време знаят вътрешно че те правят огромен компромис и задържат до един момент, в който искат раздяла, уж нелогично, без да могат да го обяснят.

27.   Ми, защото голямата част от българските жени са елементарни и се кефят мъжът им да е селски бабаит, който обаче веднага подвива опашка, като види дебелия. Същото важи и за мъжете де. Не съм някакъв женомразец или нещо подобно. Сигурен съм, че има свестни жени, но аз за съжаление до момента не съм ги срещал. Още първото момиче, което исках за гадже навремето тръгна с циганин и то след като по думи на познати я е шамаросал яко на улицата. С приятелката си няколко години се движеха в компания само от цигани и турци. Не съм расист и познавам много свестни хора и от двата етноса, но специално тия не бяха такива. Друга позната от квартала също ходеше дълго време с цигани. И тук не говорим за някакви изпаднали момичета. Всичките си бяха от добри, заможни семейства и учеха в добри училища. После пък имах гадже, за която след години разбрах, че й било практика да си ляга всяка вечер с различни непознати след дискотека. Тук пак говорим за уж сериозна жена с образование и професия. Друга позната, с която около година бяхме в обща компания се хвана да излиза с най-големия мошеник на дребно от квартала, при положение, че имаше къде по-добри опции. Поне с него нищо не се получи, но симпатиите й си бяха повече от явни. Да не говорим пък колко други жени познавам на пръв поглед напълно нормални, имащи сериозни професии, а мъжете им са турбо селяци.