Какво да правя с него?
Здравейте хора много съм объркана и имам нужда от съвет какво да правя. Историята ми е следната студентка съм първи курс и имам общи лекции с едно доста симпатично и привликателно момче и някакси ми се иска да го заговоря, но проблема е че никога не е подходящ, защото той се движи с хора от неговата специалност и няма как пред всички да го направя. Седим с него и се гледаме случвало се е да не отлепи поглед от мен да се усмихва когато ме види или да ми избягва погледа. Преди няколко дни го видях сам в началото се усмихна и след това като наближи към мен ме поздрави. В същия ден реших да му пусна и заявка в инстаграм и ми я прие и ми пусна и на мен заявка и ме следва. Всичко ми е много объркано и не знам какво да правя от тук нататък с него.

Коментари

1.   Да му пишеш по инстаграм някъде да излезете на кафе?

2.   В случая няма какво да губиш толкова, ако ти започнеш разговор дори онлайн. Ако ти откаже на покана за кафе примерно, което е малко вероятно, просто ще си продължите с ученето, живота. Не е толкова страшно и жените да направят първата стъпка, до сега само 2-3 момичета са ме заговаряли първи и въпреки, че отказах на две от тях, няма да ги забравя заради впечатлението, което ми оставиха. Ако нещата не станат както ти искаш или си мислиш, fuck it, но ако не направиш нищо по въпроса после цял живот може да се чудиш "ами какво ако...? " лично аз спрямо такива неща почти винаги поемам риска, защото разочарованието от бездействие е по-голямо отколкото отрязване ;).

3.   Нищо. Остави го да бъде мъж и да те сваля.

4.   Харесай му снимки в Инстаграм, прати му съобщение в Инстаграм примерно за някоя негова история. Аз веднага бих забелязал такова внимание, дори и само едно здрасти да е в Инстаграм.

5.   Ами пиши му, нали вече се следвате в Инсталирам? Просто му пиши "Здравей, как си"