Бихте ли избрали такава жена?
Мъже, бихте ли си взели за жена момиче, което не работи, не иска деца, външният ѝ вид е перфектен 10/10, сексът е перфектен и когато и каквото поискате, домакинства от време на време, като готви е много вкусно, дава ви много любов, перфектно отношение, много нежна, спокойствие постоянно, грижи се за вас и се отнася с вас като с крал? Като цяло жена с много женствена енергия.

Коментари

1.   Всичко от описанието мигновено отпада, ако не иска деца.

2.   Хубаво е за работи, необходимо е.

3.   Ако съм си направил децата вече и имам пари да я издържам, може

4.   Такива, жени голяма рядкост.

Иначе като мъж, който изкарва 7000 лв. предпочитам гореспоменатото, което каза.

Все пак, не бих давал пари, да купува някакви луксозни скъпи дрехи и да ходим на почивка през 2 месеца.

Лично аз бих отделил 4000 - 4500 в обща сметка, с която тя и аз ще разполагаме за всички нужди: храна, подслон, почивки, дрехи, техника и т. н. и другото си е за мен, за инвестиции, спестявания и т. н.

5.   Не знам. Обикновено се оказва че не искат деца от ТЕБ, а не по принцип. То и описанието е едно фантасмагорично.... еднорог.

6.   Към всички мъже, които ще отговорят... Пичове, не си правете илюзии, въпроса е зададен само към топ мъжете. Защото авторката няма да се хване с обикновен мъж. Както и обикновен мъж с нормална заплата няма как да я издържа.

А относно до теб, Авторке... Не знам защо ти е да питаш в анонимен сайт, при положение, че тука мнението на повечето мъже няма да е меродавно, защото са обикновени мъже, а ти не искаш тях. Ти ще искаш някой, който също да е 10/10, да има пари и да е стойностен. Такъв мъж в доста случай дори да е женкар и да е играч, винаги иска деца. Ако си готова да приемеш обаче такъв мъж с дете от друга жена - ок, може и да намериш, но ако не... Той ще иска да му родиш...

7.   Защо не? Я виж, че за мъжете е без значение дали работи жената, стига да му слугува и редовно да го облекчава.
Мечтаят си за кифла.
Кое е женствената енергия? Нежеланието за работа? Какво прави тая жена по цял ден? Кой ще я издържа, мъжът, нали? Не е ли някакси унизително да ти дава пари за всичко и да нямаш и ден трудов стаж? Да кукуваш вкъщи? Или да киснеш по салони за красота, кафенета и молове? Като не щеш деца, това женствено ли е?
Искаш да си държанка.

10.   За всяка може да се намери мъж, много мъже обаче предпочитат жена им да работи, за да не им е в тежест, ако може и всичко вкъщи тя да прави. За една хубава жена все ще се намери

11.   За няколко години да, после я захвърлям понеже щом не работи се подразбира, че само физиологично има качества. Физиката обаче е до време, трябва и професионално развитие да има

12.   На пръв поглед изглежда добре, но не бих защото докато не работи по цял ден може да ти нахлузи рога, а щом е момиче значи е млада още, а в по-късен етап може да прииска деца, което не е добре.

13.   Това въпрос от мъж ли е? Защото ако беше жена, е странно да пита, а не да го практикува...

Сигурен съм, че доста мъже биха си наели... т. е. взели такава жена, ама докато е 10/10... Което ще рече няколко години. Женската красота и излъчване е нещо краткотрайно, колкото да направи деца. Баба Деженифър Лопес, и тя си мислеше, че 50 е новото 30, ама чета че отменяла концерти...

14.   Не иска деца = женствена енергия нула

15.   В момента и да искам такава жена, не мога да я избера. Щом не работи нищо и няма никакъв доход, ще ми трябва сериозен доход, за да покривам разходите и.

16.   Въпреки, че спокойно мога да си позволя подобна жена - категорично не.

17.   И какво прави тая жена по цял ден щом не работи, не иска деца, готви от време на време? Чий го държи по цял ден?
А и дори наистина да е 10 от 10, а не само по нейно мнение, в 1 момент тази луксозна държанка ще повехне и няма да е топ. Ако единственото й предимство е външността, ще бъде заменена с по-млада. Тогава какво ще прави? Или чак толкова не разсъждаваме?

18.   Страхотна грешка, нищо лично, просто личен опит.
Значи една жена ако не работи какво ще прави по цял ден? Ще ходи на процедури, на кафета с приятелки, все едно е тинейджърка. Супер, страхотно, но това ще значи само едно, а именно че тази жена не държи на себе си и е страшен мързел. До сега не съм виждал амбициозна жена, която да се остави да не прави нищо цял ден. За съжаление ако работи това не променя факта, че може да няма какво да прави със себе си. Често срещано е жената да се сърди на мъжа, че не и го прави интересно. Все едно той е длъжен след работа да живее и да е клоун в цирка, защото тя няма какво да прави или по точно, че не се е научила нещо да и хваща интереса.
Всичко това се разбира по най-простия начин, като видиш че виси само да гледа сериали, виси във фейса или там другите подобни тъпотии, смятай че няма тази жена да е доволна от някой мъж, няма да си удовлетворен от нея, камо ли да можеш да разчиташ на нея, ако ще да е колко хубава поискаш, да има 3 гърди и да прави най-хубавата свирка на света. Няма как някое тъпо същество да създаде някакви нечовешко яки взаимоотношения.

19.   Като цяло мързелива жена, търсеща някой да я храни и пои. В замяна позволява всякакви гарви и гадости с тялото й. Много женствено, няма що. По-скоро ще работя на 3 места, ама от мъж стотинка няма да взема. Ако трябва и по корабите чистачка ще стана, ама слугинвя на мъж - не. А ти си помисли какво ще правиш когато увехнеш и дойдат младите зайчета със стегнатите тела, и се предложат на тоя който те е приютил. Никой няма да ти подсигури и старините, бъди сигурна.
ж, 25

20.   До 4. Не мога да разбера едно нещо. Гледам редовно заплати, че и доходи от малки/средни бизнеси. Редовно виждам как дори в ИТ индустрията, едно 10% (да не е и по-малко) получават 7000 лева нетно и нагоре, като част от тези хора вече са на възраст и са разведени/имат семейства. В същото време, отворям такива форуми, всеки втори млад мъж е магнат.

И ми е много интересно как покрай работа намират време да пишат в тези форуми.

21.   Ами зависи защо не работи - защото не иска, защото е неориентирана, защото няма висше, или защото има висше, но просто още не са я взели никъде. Само ако е последното, си струва.

22.   Авторке, ако си от тия дето сами се определят като такива, да знаеш че реално най-вероятно си поредния крокозъбел. Само казвам, не се обиждай. Истински хубавите и женствени жени са обикновено и тихи води дето не обичат да се самоопределят и парадират. Мъжете ги усещаме тия неща.

23.   Такава жена е идеален вариант за мъж, който има вече деца и не иска да има други. Също така е достатъчно независим финансово.

24.   Много ясно. Аз точно такава искам. Деца въобще не ми трябват.

25.   Ако искам деца, не, във всички други случаи може.

26.   Не иска деца? Няма да е с мен.

28.   И аз и тя ще бягаме в противоположни посоки. Колкото е възможно по-далеч един от друг. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

29.   А с какво се занимава жената през свободното си време?

30.   Звучи идеално за мен.
Даже изобщо не искам да готви и да носи храна.
За мен е най-важно да е уважителна към мен.
Любезна с близките и приятелите ми.
Да се съобразява с мнението и интересите ми.
Да е умна за да не ме излага някъде.

31.   Ами моят мъж е изцяло ок с това.
Заедно сме от 15 години. В началото аз бях тази, която работеше по-здраво, дори на две места. Впоследствие си изгубих работните места покрай пандемията и поради факта, че се търсят предимно студентки, на които да не се плащат осигуровките, дълго време вече съм без работа - с висше образование и добър стаж по специалността си.
Работех някакви странични неща с временна заетост или на граждански договори, както и в момента, чрез които да изкарам допълнителни доходи, но реално съм безработна и нямам стабилен доход. Продължавам да търся работа, като за момента предимно си домакинствам, занимавам се с личните си хобита и т. н.
Мъжът ми е този, който работи в последните три години- не е богат, но парите са ни достатъчни, а и той си работи мечтаната професия.
От своя страна аз не излизам на кафе с приятелки, нито вися по салоните (имам си всичко необходимо, за да се разкрасявам сама вкъщи), още по-малко пък бих тръгнала да се занимавам с мъже, но не скучая, да ви кажа... и не мисля, че нещо ми липсва.
А и на него си му е хубаво да се прибере от работа и да има топла храна и щастлива жена до себе си, а не уморената ми версия, която от изтощение просто от вратата се свличаше в леглото и заспиваше, без да има дори сили да направи един полуфабрикат или просто да седне и да хапне нещо.
Много пъти ме е питал дали искам да ми вземе някакви неща - гримове, дрехи, и т. н., но винаги съм му отказвала и си ги купувам с припечелените покрай хобитата или страничната работа пари. Единствено покрай празници приемам подаръци от него. Според мен личните нужди трябва да се покриват от теб самия и винаги съм действала по този начин.
И ако бях мъж, също бих била съгласна на подобни отношения - ако знам, че жената е качествена, определено бих ѝ се доверил и бих си я взел. Мъжът ми е в пъти по-щастлив, откакто сме така, дори стана и по-успешен в кариерата си, защото имам време и енергия да говорим, помагам му редовно, ако нещо се затормозява и т. н.
Да имаш работа е прекрасно чувство - да си самостоятелен, да помагаш за общия бюджет и да изкарваш свои пари е незаменимо, но в крайна сметка нещата не са на всяка цена.
При добра комуникация и разпределяне на задълженията справедливо, не мисля липсата на работа в една жена за минус.

32.   Такава не съществува бе! В кой свят живееш "спокойствие постоянно, грижи се за вас и се отнася с вас като с крал". Личи си, че никога не си живял с жена!

33.   От номер 4-ри отново, видях, че автора пише, че не иска деца.

В този случай, че жената не иска деца, никога не бих се хванал с такава и само аз да плащам всичко.

34.   Не. Не бих си помислил. Все още има жени които които искат деца и които са работиливи. До аватара. Прочети приказката сливи за смет.

35.   Децата ок ще я вземе някой разведен с деца, но хем не работи, хем домакинства само от време на време, това означава че мъжът й трябва да работи и като се прибере да почне да домакинства, да иде на магазин за хранителни продукти, да изпере, да помете, да сготви, да забърше прах да сгъне вчерашното пране, еее то май от това да я обслужва, да и готви и пере гащите, не му остана време и сили да й се порадва че въобще я има.
Такава жена може да я вземе някой милионер, който да си наеме отделно домашна помощницаа, но тя пък и деца не иска, защо да я отглежда милионера, а разведен милионер с деца вече трудно се намира. Ако въобще намери разведен милионер, щом е разведен то той и нея един ден ще изрита за да я смени за по млада.
Остана да я ползваме почасово на повикване 2-3 пъти месечно, защото тя върши точно толкова колкото върши и добра проститутка.

36.   Не стига, че няма да ражда, ами и да ми търка диваните по цял ден само за да ми забърка една манджа и за единия секс определено не. С така жена нито един мъж няма бъдеше.

37.   Мечтата на всяка кифмла. Да не учи, да не работи, да не се престарава с домакините задължения, ама и с деца да не се занимава... ама някой да я издържа и то много щедро за да има тя пари за висене по салоните и в мола. А и при това с огромно самочувствие... да ти имам представата за щастие, честно. Аз ако не правя нещо полезно, ще се гръмна, но явно не е фИешън да искаш развитие. Друго си е най-голямата ти драма да е дали да си купя същите ботушки като Мимето и тоя цвят лак дали ще ми отива на тена.

38.   Жал ми е за всички ви. Сметки, сметчици, какво ще дам, какво ще получа, кое качество колко струва и какво заслужава С нищо по-различно от кифлите за пари. Жалки хорица, без чувства, страсти и емоции. Седите си, броите си жалките възможности и умирате от страх да не настинете и не се минете