Жена с 3 деца от трима различни мъже. Приютих я в моя дом, а тя отказва да ми роди мое
Здравейте, аз съм мъж на 27 и от 1 година живея с разведена жена на 36 с три деца от трима различни мъже. Какви са причините и за трите развода никога не ми е казвала, въпреки, че много пъти съм я питал настоятелно, но тя не иска и да чуе, неудобно й е. Почна ли темата за общо дете и превключва веднага темата на нещо друго, за да се отърве от сериозен разговор. Колкото и да я моля и да я увещавам тя отказва да ми роди мое дете, категорично била приключила с децата. Изтощена била, достатъчно й били вече грижите за нейните, с моето щели да станат прекалено много. Ей, как досега не й бяха много от всичките, дето са я пълнели, а пък точно с мен изведнъж й станаха много и реши да се спре? ! Значи тя да има три деца, а аз да нямам нито едно... Ей това не мога да го приема и не мога да се примиря, че няма да си продължа собствените гени, а само ще гледам чужди. Какво да правя, ако много почна да настоявам ще вдигне голям скандал и ще почне да крещи и да чупи чаши и чинии, но не искам да я зарязвам, защото е много красива и секси и секса с нея е страхотен, дива, ненаситна тигрица е в леглото, изцежда ме докрай и после всичко лошо забравям...

Коментари

1.   Сега ще те нападнат, че си пълен комплексар и ще ти докарат с гнусните си манипулации от 10 кладенеца вода, че проблема е бил в теб и тя не ти била длъжна... Сякаш ти си длъжен да и прибираш недоразуменията у вас...

2.   Фейк си.

4.   Момче, ти добре ли си?
Повечето жени не искат да раждат повече от две деца. Три раждания са предостатъчно, а всяко раждане се отразява върху здравето на жената.

Тук не става дума за теб, а за нея. Тя е дотук с децата и би отказалс дете на всеки!!!

Ти какво търсиш с такав жена?

Млад си, сам си, нанери си жена, която е сама и няма деца!
А на госпожата с трите й посочи вратата.
Не си приют за безпризорни. Да си търси издръжка от бившите и да се оправя.
жена, 48 г.

5.   Хаха еми кофти, кво да ти кажем.
В същото време де гледа като взима общата :)

6.   С деца е много трудно, бременността променя тялото. Ако и ти я оставиш, ще и станат 4 децата, ако се налага сама да ги отглежда ще и е много трудно. Или приемаш или търсиш друга. Аз имам две и повече не искам, трябват здрави нерви.

7.   Нереална тема

8.   Не вярвам че младо момче на 27 ще си хване кака с 3 деца и изобщо, че кака с 3 деца ще се занимава с младок

9.   1 за жената децата не са о недоразумения, тя си ги гледа, а може да не иска да се съобразява с бащи. Автора казва за какво е с тази жена. На жената се падат грижите за деца, дом, а трябва и да работи. Децата са си разход.

10.   Съмнявам се темата да е истинска, ама ти защо изобщо искаш да си причиниш това? А и ти си я приютил вече, за какво да ти прави вече деца? Изгони я да видиш как ще склони. Но пак ти казвам защо ще си причиниш да имаш дете с майка, която има 4 деца от различни мъже.

И все пак съмнявам се темата да е истина, едва ли има пак толкова прост мъж. Вярно че народа изпростя, ама чак толкова не вярвам.

11.   Тази тема ми се струва чиста пързалка.

Ти си избрал да живееш с нея.
Ако искаш, можеш да се разделиш с нея.
Изборът е твой. Това не го ли осъзнаваш?
Тя е човек със свободна воля. Ти също.
Вместо да мрънкаш анонимно, решавай проблемите си.
Три деца са много. Ти можеш ли да се грижиш за 4 деца?
Направи си дете с друга жена.

12.   Да, затова нямам желание да се занимавам с жени с деца.

13.   Тази тема истински ли е???? Ако е истинска, явно това е първата жена, която пипаш....

14.   Такава си я избрал -по-стара, с 3 лапета от трима различни. Свършиха се младите, без деца ли? Или е по-дашна и за това те кефи?

15.   Тая история я имаше вече с друго заглавие

16.   Жена съм и ти се чудя. Къде си се забил. Знаеш ли колко красиви, секси и добри момичета и жени има. При това свободни. Готови да създадат семейство и да родят дете.
Приключва този цирк и си създай друга нормална връзка.

17.   Абсурд темата да е не е измислена, ума ми не може да побере как има толкова глупави мъже..

18.   Тема провокация!

20.   С кой акъл ще причиниш това на детето си? Отделно не ти ли идва в повече съобразяването с бившите й? Млад си и ще си намериш читава. Не прави само тя хубав секс. Стегни се!

21.   Какъв секс.. човек.. след 3години... нейните хормони умират.. и сексът, ще Ви е 1 на няколко месеца..

Аз имам 4 деца от 3 жени.. и 3-те бяха девствени.. но никога не дъм искал деца.. те искаха...

Сега имам нова жена... тя не може да има деца.. и животът ми е превъзходен..

Плащам издръжка.. за моите 4 парчета и това е..

М 34

22.   Тя не ти е опряла пистолет в главата, за да си с нея. Не знам как не можеш сам да решиш какво трябва да правиш. Сядаш и решаваш - сексът ли ти е по-важен или децата. И след 3 деца и 3-ма боклуци изоставили я, естествено че няма да иска повече деца. Не ти е длъжна, нито те е залъгвала че някога ще ти роди. Така че не се прави на жертва. Ти сам си си виновен че си я "приютил". Като не ти отърва прекъсни отношения с нея.
Темата много ми бие на фалшива. Като продължение на "Защо самотните майки търсят мъже без деца". Наистина не вярвам че някой не знае как да постъпи в такава проста ситуация. И как ще гледа деца щом не знае отговора на нещо толкова елементарно.

23.   Дали не обича някой от предишните й? Тя ли ги е зарязвала? Да не обича последния и затова да не иска дете?

24.   Ясно че си заблуден. Но тя ти прави услуга - намери някоя без деца и пълни нея. Тая е обречена история, но не пречи да чукаш докато търсиш другата. Дано не се усетиш като станеш ти на 36.

25.   Ти си луд да я държиш тая у вас

26.   Сигурен съм че много жени тук биха се заинтересували що за мъж на 27 си е взел жена на 36 с 3 деца, от 3 различни мъже и е очаквал да му роди и едно на него... Със свещ трябва да ви търсят толкова... заблудени. Да не казвам друга дума.

За твоя случай има една приказка - не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава. Разбираш ли, трудно е да обвиниш подобна жена с толкова очевиден багаж и мотивации, че си търси наивник. Аз това което казвам на жени в това положение е, че просто няма как да намерят такъв балък. Ето, има светлина в тунела и за тях все пак. Ама да видим колко ще я търпиш...

27.   Ами вече се е изхитрила и разбрала, че след дете темите стават само за пари и няма ти роди, а ти щом си паралия да е издържаш с три деца вземи си намери някоя без багаж

28.   Хванал си се с курва, дето е научила всички мурафети в леглото. Курвата е хитра обаче, и вижда че може да те купи с едно кратко удоволствие. Явно преди нея секс си виждал рядко или никога и за това толкова се кефиш. Много скоро обаче ще се наситиш на секса и ще ти се отворят очите. А може и да не е толкова скоро, ама вече да си застаряващ чичак и тогава няма да имаш полезен ход.

29.   Търси си друга докато не си навъртял още километража, че да не можеш да си намериш друга

30.   Ти си я дръж за ебане а си търси дуга. Къв ти е проблема?

31.   Изгони я. След като тя не е готова да се отдаде на връзката ви и да посвети себе си, а мисли само как да се наспи и наяде, не ти трябва. След като не иска повече деца, тя не е трябвало да влиза във връзка с теб. Логично е да искаш деца и след като тя мисли само за децата си, които не знам какви деца са и, тогава тази жена не ти трябва.
Извинявай, но тя е имала 3 брака и 3 деца от различни мъже. Трябвало е още в началото да ти светне, че тази жена е парцал и боклук. Тя не може да бъде вярна на мъжа до себе си и се развежда с него, за да се ожени още 2 пъти и така ще направи и с теб. Ще те ползва и после ще захвърли. По-добре се опитай да синамериш момиче на твоите години, а не разведена лелка. Ти ще бъдеш губещ в ситуацията, не тя. Тя вече е овършала 3 ма като теб.

32.   Феик история.

33.   Темата е писана от Кифлоприземителя. Личи си от километри. Не му се връзвайте на поредната простотия. Явно е толкова зает по проектите си, че не му представлява трудност да спортува на гребната, да изкачва тепетата, да сваля жените с тъпите си въпроси от сорта на "Ако си стойностна жена, то... ", да ъпдейтва форумите постоянно с нови женски казуси, да прави секс поне по 3-4 пъти на ден с въображаемото си гадже и да му въртят свирки поне още толкова (защото, както сам е казвал многократно, е фен на свирките). Да не забравим, че си плакне зъбите по 10 пъти на ден с душ, отпушва си порите и си пили петите в ръбестата му глава!

Кифлоприземител! Майна? Чудя ти се как още не сме чули за тебе по новините да си отрепал поне едно стадо от непослушни пловдивчанки, бе, майна? Я ходи им бий по два шамара на тея самотни, дърти, злобни, бездетни или многодетни, прости стари чанти да ги вкараш в правия път веднъж завинаги.

34.   Нормално да не иска повече деца, ако се разделите какво ще стане? Да си мислил като си я хващал. Как тепърва на 37-38 години да гледа бебе. И до ден днешен не мога да рабера какъв е тоя стремеж на ганьо да си посее семката. Голяма работа като нямаш дете.

35.   Ако не е фалшиа темата, отново с цел провокации и спорове между мъже и жени, разведени с деца - ергени и т. н., въпреки че вярвам във втория шанс за всеки, търсенето на истинската любов, а и женската солидарност, не мога да те разбера..

На 27 години си, тя на 36, не иска повече деца, има 3 от трима различни и мълчи за причините. Имаш право да знаеш с какъв човек се събираш. Да мълчи за миналото си само по себе си е червен флаг.

А и какво прави с още млад мъж, който иска деца? Разбирам да е решил твърдо, че не иска, или пък да има проблеми и не може да има свои.. Но така е нагло от нейна страна. А вие чак и живеете заедно? ! Кога ти каза, че не иска да ражда повече - в самото начало, или когато хлътна достатъчно и я покани да живеете заедно?

Аз не бих приела сериозно мъж с три деца от три различни жени, даже и да си ги гледа отлично. Ясно е, че това е човек с проблеми и не може да се разчита на сериозен ангажимент.

Въобще, като виждаш, че не ти се получава семейството, защо хващаш някой очевидно неподходящ и се пробваш отново и отново? Събери се с някой, който има същите нагласа и очаквания.

36.   Явен фейк.

37.   Кажи и че си намерил друга жена без деца.
Кажи и също да си потърси друго жилище понеже искаш да вземеш другата жена.

39.   Ами аз имам 2 деца от двама различни мъже. С първия явно не си научих урока и настъпих мотиката втори път по същия начин. На 39 съм, имам партньор, който също има дете от предишен брак. Общо дете не му е самоцел, говорили сме, че ако стане - стане. Ще си го гледаме и обичаме. Но ако темата не е фейк - разбирам тази жена. Три деца са много, а и разликата в годините ви явно не ѝ дава сигурност, че утре няма да хванете някоя по-млада и да я зарежете с 4