Той е студен
Имам сериозна връзка, в която е имало (и продължава да има) страшно много емоции. Много силно се обичахме, много се карахме, обиждахме и наранявахме. Плакахме и бяхме щастливи до безкрайност. И двамата сме буйни характери и някак трудно и много бавно се напасваме.

Обичам го. Той мен също. Правил е изключително големи жестове за мен (не материални). Но най-основния проблем, който ме тормози е, че той е много студен. В самото начало, когато започнахме беше така- не се сеща да ме целуне, да ме прегърне. Като ме види усещам колко се радва и в следващия момент е като мраморна статуя.

След това, като дойде периода на лудото влюбване, стана неузнаваем- много нежен, постоянно ме прегръща и целува, не може да ми се нарадва. Това продължи няколко месеца. Както споменах много се караме. За какво ли не.

Той изведнъж пак стана студен. Винаги до сега сме заспивали прегърнати. Сега го няма това нещо. Говорила съм хиляди пъти с него. Без резултат. Оправдава се с караниците... но и аз страдам, когато спорим и сме скарани.

Въпреки това го желая и намирам сили да го прегърна. Дори и секс правим много рядко. Аз тръгвам да го прегръщам, той се отдръпва или започва да се лигави само и само да се измъкне, все едно е на инквизиция. Много ми е тъпо така.

На няколко пъти бях решила, че колкото и болно да ми е, ще приключа тази връзка. Той ме връща обратно, не иска да се разделяме. И аз не искам по принцип. Но тази негова студенина много ме обърква. Не знам как да се справя с това.

Коментари

1.   Попитай го какво му е и защо се държи така. И дали си има друга и е объркан коя от двете ви иска...
***Кървавата роза***

2.   Сложен казус...

3.   Студен е към теб... сигурна ли си, че не е топъл към някоя друга?

4.   И аз съм така с моят, съчуствам ти! заедно сме от година и 3 месеца, а той от 4 месеца някъде е неузнаваем.. Много е студен, не ме търси както преди при караница (ние също се караме много) обиждал ме е, говори че повече няма да го видя, да го оставя намира и какво ли не...

И аз се чувствам излишна като теб, но го обичам и търпя, а вътрешно се разкъсвам.. и аз исках да се разделим, но все се връщах.. На моменти е този в когото е влюбих преди година и нещо, но в повечето случай е както казващ ти като мраморна статуя, но говореща куп ужасни неща! Пожелавам ти успех, намери правилното решение за теб самата!

5.   Вие жените разбивате доста мъжки сърца, а то веднъж разбито трудно допуска друга да го залепи... Мъжете показваме и споделяме емоциите докато спечелим вашето сърце, след това особено след дълаг период не че ги няма а спираме да ги показваме... Доскоро бях в ситуацията на половинките ви... беше ми нужно да разбера, че се вижда с друг и бях ужасно наранен и тогава разбрах колко я обичам и че и липсва нещо... щом да стигне до там! Добре, че разбрах навреме и поговорихме за малките незначителни мили жестове... за това "колко си хубава днес" липсвай емоцията от началото... Така и ми сподели, че за малко да съм закаснеел би го направила с него обаче нямало да ме остави защото ме обича... това малко не го разбирам... но все пак си имайте едно на ум... накрайте ги да ревнуват... покажете че може да загуби ;) Късмет

7.   Крие нещо