Да се правя ли, че ми е все тая?
Имам връзка от няколко месеца.
Странна е, защото нито живеем заедно, нито се срещаме като хората.
Той живее в собствено жилище в друг град и работи в моя.
Онзи ден по телефона ми правеше някакви намеци, да съм ходила едва ли не да живея у тях.
Нещо от сорта на "трябва да дойдеш да оправиш двора, да подредиш... и без това нищо не правиш". Това, защото от няколко месеца работя от вкъщи.
На всичко това отговорих с "хм" няколко пъти, което може да го е разбрал като нежелание или и аз не знам точно.
Живея с баба си, но имаме неразбирателство и вчера се наложи да се изнеса в апартамента на майка ми, в който няма почти нищо.
Както и да е. Споделих му това.
Той взе да ми дава акъл да съм ходила при майка си. Казах му, че категорично няма да отида.
Споделих му, че майка ми иска да купува на морето.
Той ме отговори "отивай там".
Все едно не му пука къде съм. До онзи ден ми говореше едно сега друго.
Според вас да подхвана ли темата и как да го направя изобщо?
Или да се правя, че не ми пука особено.

Коментари

1.   ... "трябва да дойдеш да оправиш двора, да подредиш... и без това нищо не правиш" На такъв директно му затварям телефона и го блокирам. Не се залъгвай че иска да живее с теб. Просто не му се дават пари за чистач. Бати нагляра. Питай го къде са му заврени ръцете че ни си оправи двора сам другия път..

2.   Не разбирам как може да се занимавате с такива мухльовци. Даже не искам да го коментирам тоя, ти щом се занимаваш с него и му пускаш е твърде късно да ти наливам акъл. Подобни индивиди заслужават самота и никоя да не говори с тях дори... Б*хти мършата.

3.   Няма смисъл да се правиш на някаква си. Просто прекрати отношения с този мъж.

4.   Питаш го дали иска да живеете заедно или късате.

Защо жените не можете да говорите в прав текст? Не само, че нищо не си му отговорила, когато те е канел (може би? ), ами и сега не знаеш дали те иска и дали те има изобщо за някаква.

5.   Не си избраната. Ставаш за запълване на времето, така те третира.
Намирам отношението юу към теб за унизително. Третира те като чистачка от улицата.
Само ти ежспестил, че за награда ще ти даде да му направиш безплатна свирка със свършване в устата
Може да ти звучи много гнусно, но на такъв точно това му е в главата - пълен егоист, използвач и гадняр.
Имай достойнство и го блокирай!
Заслужаваш мъж, който да те уважава и обича!!!

8.   Съгласна съм с горните мнения. Режи и гледай малко по-отстрани човека друг път. Да не си мислиш пак, че като те третира като мързелив чистачка, всъщност те вижда като бъдеща съпруга и те уважава.
Тук дори не говорим за любов. Пръдльо някакъв, може би пробва да види откъде може да те смъква...
Може и да се излигавиш малко, подобно на него. Нещо в стил "абе хубаво е бъзикаме с теб, ама на мен ми трябва и мъж от време на време, та следващият уикенд съм на "някъде си" с един пич. "
Така го изкарваш дииректно от графата. " мъж" за теб.

9.   Изборът си е твой, важното е ти да си щастлива, кои какво ще ти пише тук, няма никакво значение.

10.   И за какво го държиш тоя льольо? За да се самозалъгваш, че имаш някаква връзка? Той няма никакъв интерес към теб, за любов и елементарно уважение да не говорим. Ако имаш малко акъл ще го разкараш, не да се чудиш на какво да се правиш.

11.   Аз пък за разлика от горните коментари, смятам че авторката си е намерила точния човек за себе си!

Значи, за да си го избере и да го търпи - явно тя самата е подобна на него, а и е влюбена, което вие не отчитате!

Авторке, от това, което описваш се вижда, че ти самата не си читава!
Така, че какъв съвет искаш да ти дадем?

ОК. Аз ще ти дам един съвет: изправи първо себе си, и след това вече си търси подходящ мъж за създаване на семейство, но не този!