Следва малки момичета в Инстаграм
Какво мислите за мъж на 32 години, който следва предимно момичета, които са 2011-2012-ти набор и им харесва снимките? Такъв мъж задължително ли е педофил? Напоследък срещнах няколко такива мъжки профили, които следват само малки момиченца, говоря буквално за деца, които се правят на големи. А познавам други мъже, които като цъкна на Following list-a им е профил на нормален мъж, който си следва нормални големи жени, актриси, певици и т.н. Нормално ли е на 30 и няколко да следваш 11-годишни?

Коментари

1.   А тези 11 годишни какво правят със снимки в мрежата? Да ходят да си учат уроците и да си пишат домашните. Чакат ги НВО. Или и те търсят нещо в нета?

2.   Ако тези двца са талантливи, свирят, пеят или танцуват, имат изяви, пред публика, може просто да иска да ги подкрепи

3.   Нормално ли е да гледаш кой какво следва в анти-социалните мрежи? ! Нито твоето, нито тяхното е нормално.

4.   Не, не е нормално. Ти на колко години си, че задаваш въпрос с очеизбоден отговор?
Надявам се не си във връзка с педофила...

5.   Много на сериозно вземате такива глупости, като кой кого следва.
Ако той погледне профила ти в ФБ - сигурно имаш 4000 приятели. Това значи ли, че си курва - едва ли.
Аз лично имам 200 приятели във ФБ и познавам лично по-малко от половината.
За инстаграм да не говорим - там съм следвал хора, на които ми е харесал някой случаен пост - не съм ги гледал на колко години са, не ме и интересува - нямам намерение да се запознавам с тях лично.

6.   Не, не е нормално.

7.   За нашите географски ширини е нормално. Нормално е чичовци да задяват ученички, но тук. В цивилизованият свят е престъпно.

8.   2, ами не, не са. Най-обикновени момиченца, с бебешки личица, но иначе качващи провокативни селфита, опитващи се да се държат като "какички" чрез надписи и емотиконки.

9.   3, ако се занимаваш с даден човек, мъж, напълно нормално е да погледнеш какво следва. И излиза, че е от огромно значение, и може да откриеш изненади - че мъжа, когото считаш за свестен, всъщност следва 11-13-годишни момиченца. А е на 32.

10.   И аз следвам такива, нещо проблем ли има?

11.   Оффф, в цивилизования свят, мой човек, е пълно с педофили. Дори политиците им са такива, ама си ги избират всеки път същите и даже нови педофили слагат, да подновят редиците. Ай се опомни!

До авторката - да, нормално е. Щом са в социалната мрежа, значи са част от нея и е нормално да ги следват, независимо от възрастта. Това, което е по-притеснителното, е, че масово тези момичета подражават на големите и са изключително предизвикателно облечени, пошли и с грим, който ги прави по-големи. По-скоро питай какво правят тези 11-12 годишни момичета в Инстаграм и защо се обличат като проститутки и защо свалят мъже?

Зададе ли си тези въпроси преди да ни питаш дали е било нормално мъж да ги следва, ммм?

Щом се разгологъзват ще има и мераклии. И не, не е педофилия. В целия мюсюлмански свят, при жълтата раса също, при черната раса също и допреди 1 век в бялата раса също е било нормално момичетата да се взимат след 14-16 годишна възраст. На 16-17 са били бременни. Дали е НОРМАЛНО ТОВА, КОЕТО СА ПРАВИЛИ ПРЕДЦИТЕ НИ???

Ай се освести и ти. Да не е нормално да гледаме някакви 30-35 годишни сбръчкани кофи, миришещи на цигари от километри?

Така наречената ефебовилия е напълно нормално усещане при мъжете. Не че аз или много други мъже имаме каквито и да е илюзии, че някаква тинейджърка ще ни задоволи или оправи сексуалния живот. Не, на чисто емоционално и човешко ниво е. Има си литература за това и не мисля да отделям време за повече инфо.

Ти какво би избрала - прясна домашна баница или мухлясъл полуфабрикат, купен от някой подлез? Същото е и защо някой би се спрял на момичетата. Защото са неопетнени, или поне много по-малко, отколкото някоя 30- годишна скумрия, която от еб*не с различни се е напълнила с бактерии, които нямат измиране. Точно като тая Тея от Ергена, която стана ясно, че заразила Киара, щото носели една дреха. Тея горката влезнала в Ергена гъбясала без да се излекува, а е само на 20 и няколко. После що някой гледа тея, които все още не са се разсмърдяли на мърша?

Сама ще се убедиш, че в следващите години и десетилетия наистина много мъже ще тръгнат по млади момичета, защото там ще е спасението. Вие жените сте отвратителни и на всичкото отгоре болни и неискащи да раждате. Колкото по-млада я вземе един мъж, с толкова по-големи шансове за щастливо семейство ще бъде. Вие да ставате за семейство?

Некви ги гледаме на по 40 години бездетници.

Едно е педофилията, което наистина е заболяване, друго е да си трезвомислещ и с правилна преценка за действителността. Със стари к*рви ново увеселително заведение не се прави! Много мъже го разбират това.

И пак ти казвам, изчакай още няколко години и ще видиш, че тази тенденция ще се засили. И не ми излизай с номера за педофилията. Стане ли на 14 за никаква педофилия не може да се говори! На 14 нашите прабаби са се сгодявали!!!

12.   11, и ти зяпаш деца, нали? Не живеем преди 100-200 години, че да се женим и да раждаме на 14.
Разсъждения в стил "търсят си го". Дано не си родител.

13.   Коментари от сорта на "а те защо се снимат" само доказват колко повече са мъжете склонни към педофилия и блудство, отколкото си мислим. Мозъченцата ви толкова ли не правят разлика между дете и жена? Да, много деца се влияят от социалните мрежи и "каките" там, искат да им подражават, да са "готини". С това ли оправдавате влечението си към малолетни и непълнолетни деца? Много ми е интересно колко от вас ще се осмелят да заявят колко е нормално мъж да харесва снимки на малки момиченца в реалния живот, а не криейки се като плужек в анонимен сайт. По-гнусно от педофилите няма, щом и в затвора най-безкруполните престъпници ги "оправят" такива, които не виждат нищо нередно да харесваш деца на 11-12.

14.   Това, което описва авторът не е нормално. Не може мъж на 32 години да се увлича по деца от друго поколение, та това е форма на педофилия. Някога по време на социализма, вече завърши висшето си образование, инженер и научен сътрудник в един институт и бях на 26 години. И един прекрасен ден ме викат в ВО, което тогава за нашият район беше, ако не греша на "Леге"№8, бях абсолютно спокоен, мислех, че е само справка за уточняване на месторабота, новият статус, че вече не съм студент и т. н. Изненада беше, че ми връчиха повиквателна за запас 30 дни. Вярно направих опити да се измъкна, ама те само се изсмяха и ми казаха, че всички носят всякакви служебни бележки и имат цяла колекция. В уречният ден с автобус до едно село недалеч от Самоков, лагер на НВО, нищо ново под слънцето. На другият ден започват да идват автобусите с учениците, посочване, кои офицери, но ударът беше когато се оказах, че съм определен за командир на един от момичешките взводове. Това беше нещо като удар за мен. В казармата бях ПКВ на парашутно -десантен взвод в един самостоятелен не пълно формиран батальон. Да, но там се командваха момчета на съща възраст като мен, със същите емоции, със същата физическа подготовка, със същото мислене, същитият начин на мислене. А тук са момичета от елитна столична гимназия, с високо самочувствие, с добър произход и цели девет години по-малки от мен. В моите очи те бяха нещо като деца, чувствах се хем изплашен, че трябва да се грижа за тях, да не им се случи нещо, да не направят те или на тях нещо, как да ги защитя, как да не им уроня момичешкото достойнство, как да не ги обидя, та те не са войници, винаги могат да откажат да изпълнят заповед и аз нищо не мога да направя. Те не полагали военна клетка, те са просто ученички, които мислят, че са войници. За мен беше стрес. Добре, че някак се сближих с тяхна млада учителка, която ми влезна в положението и терзанията ми, та благодарение на нея, която ми даде базови познания за момичешката психика успяхме да установим отношения командир -подчинен, но близки до приятелските. Е, вечерно време винаги имаше танци с платен дисководещ, тогава момичетата, като, че ли си отмъщаваха защото започваха да ме канят на блус. Стараех се да се крият зад гърбът на тяхната учителка, защо номера да си отида в стаята, която делях с друг на моето положение просто не сработи, просто дойдоха всичките на куп и ме измъкнаха, за да отида с тях на дискотеката. Прилагаха женски номера микс от глезене, превземки, манипулиране и т. н. В събота когато дойде приятелката ми със служебната Волга на баща си, те всички се изредиха да я огледат, приятелката ми разбра защо е този парад на двойки-тройки момичета край нас, та си имах и обяснения с нея. След това я коментираха пред мен съвсем по женски, Същото беше и в института инженерите, научните сътрудници движеха с колежки, които бяха на тяхното възрастово ниво или 4-6 години по-малки, но като цяло на едно образователно ниво и близка възраст, от едно поколение. Имахме хубави момичета, завършили "Попов" или техникума по електроника, но те бяха към 7 години по-малки. С годините помогнахме на някои от тях, които имаха желание да завършат нашият факултет, да им помогнем в дипломните работи е някои се ожениха за такива колежки. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   Авторката: Видях, че последните профили, които е последвал въпросният 32-годишен мъж са на ДЕЦА ВИДИМО ПОД 10 ГОДИНИ! Някакви дечица от различни краища на света и украинче спечелило детски конкурс за красота. 100% са по-малки от 10 и не са в пубертета дори. Говорете ми как не било педофилия. Едно е да искаш млада жена на 19-20, и съвсем друго да "ХАРЕСВАШ МЛАДИ ЖЕНИ НА 11"! Като му гледам Following list-а на този, явно положението му се влошава с времето. Въпреки, че и преди бях мярнала деца. Бъгава работа...

19.   Момчетата на 16-17 стават мъже, момичетата на 13-14 стават жени. Помня 2006 година като бяхме осми клас как момичетата в класа разправяха за 25-26 годишните си приятели и как вече не били девствени.

20.   Да, нормално е. По-нормално е, отколкото да следва дърти баби на 80. А и номер 11 има право. Тия "деца" от какъв зор са се изтипосали там чисто голи, чекнещи и гъзещи се във всякакви съблазнителни пози, нагримирани и начервени като големи жени, някой да ги е карал?? ! Съдейки по коментарите, а и не само тук, май на дъртите "моралистки" този въпрос ви е много неудобен, след като никога не смеете да му отговорите по същество, а постоянно повтаряте само "ти си педофил", като единствен довод за аргументация. Нали на всичките дърти пачаври, раздаващи морал и акъл тука ви е пределно ясно, че тия "деца" всичкото това го правят напълно целенасочено, доброволно и САМИ, без никой да ги е карал и принуждавал по какъвто и да е начин? Щом те сами се считат за достатъчно големи, за да си показват голата дупара пред непознати мъже, че и да се ебат с тях и не го смятат за нередно, тогава защо ние да го смятаме? !? Пак казвам, това го правят ДОБРОВОЛНО, без никой да ги е карал, така, че отговорността за техните действия би следвало да бъде поемана от тях самите, а не мъжете, които съвсем ЦЕЛЕНАСОЧЕНО и СЪЗНАТЕЛНО примамват да им лайкват и следват профилите! Повярвайте ми, на 11-12 са вече достатъчно големи и осъзнати, и са в състояние да поемат сами отговорност за собствените си действия и съвсем не са толкова "невинни", каквито вие ги изкарвате!

21.   Не е нормално.

22.   Питаш на грешното място, този сайт е пълен с педофили.

23.   Авторке, докладвай му профила на гадния педофил!

24.   Едно момиченце на 11-12 години може да сгреши по ред причини, за които най -вероятно е виновен социално-политико-икономическият и "културен" живот, но един мъж на 32 години няма това право. Мъжът на тези години, трябва да защитава и пази момичето от необмислени и емоционални постъпки, даже , ако трябва и от самата нея. Някога един приятел служил на гръцката граница, разказваше следният случай. Наряда залавя двама любители на демокрацията-следва стандартната процедура, конвоиране до заставата, след това снемане на първоначален разпит, звънене в отряда, алгоритъма е отигран. След време научават, че двамата любители на демокрацията, изнасилили и убили момиче, което било на бригада в тяхното село. След тази "героична" постъпка хукнали да бягат към свободният свят. Наряда, който ги беше задържал, се чувства дълбоко виновен, другите момчета ги гледат някак накриво, че не са решили проблема веднага и на място, и както сами казвали, "ако го знаехме още там на браздата щяхме да ги разстреляме". Това е форма на правосъдието на три момчета на 19 години. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

25.   Зависи кои са тези момиченца, може да са деца/сестри на негови познати. Тук и професията му играе роля, моят приятел е учител и учениците му сами го добавят по социалните мрежи, а той им харесва снимките не зависимо дали са момчета или момичета, за него те са малки, сладки деца. Същото го правя и аз. Аз също съм учителка, а децата много обичат да ни добавят като приятели по Фейсбук и Инстаграм. Ноо извън подобни ситуации според мен не е нормално. Говори с въпросния мъж и го питай защо ги следва и кои са тези момиченца.

26.   По-добре да следва малки момичета, отколкото мацки на 18-25 нали така ;)

27.   26, и кое му е по-добрето? ! Той вижда малките момичета като красиви мацки.

29.   Има разлика между влечението към момченца и момиченма. Разликата е че момиченцата забременяват. И това е наложило обществата да възприемат поредица от табута ритуали обичаи и разбирания защото забременяманията на индивидите от женски пол освен личен избор навлизат и в обществения домейн. Появата на нови хора в додена група подлежи на обществен контрол. Нормално е хора над 30 години да харесват деца. Поне аз когато навърших 30 и усетих чак тогава онова усещане че децата са "сладки" и почнах да изпитвам желание да ги защитавам. Всички нормални възрастни хора обичат да гледат снимки на деца и въобще да виждат деца. Някои от тях се специализират и стават педагози и се занимават с тяхното възпитание. Децата също така с удоволствие общуват с възрастни и имат потребност да общуват с възрастни. Децата, обаче, имат едно нещо, което в правото се нарича полова неприкосновеност. Това е разбирането че когато един физически слаб и психически манипулируем индивид ти се струва привлекателен, ти не трябва да предплиемаш действия в тази посока. По аналогия когято една привлекателна жена се качи във влака тя трябва да се чувства спокойна че около нея няма дапсе събере група мъже с потекли лиги а най силния физически алфа ще я изнатакова.