Никоя не ме иска
От година съм самотен, запознавам се непрекъснато, но никоя не ме иска. Хората ми казват, че те губят и се опитват да ме успокоят по този начин, само че това е изтъркан лаф, който се повтаря непрекъснато. Не виждам надежда за мен. За съжаление нямам физика, татуси, брада и прическа.

Коментари

1.   А какви сваляш? Как се държиш с тях?

2.   Татусите нямат нищо общо, прическата е въпрос на вкус и може да се променя, физическите заложби са по рождение, но човек може да се "поддържа". Другото е манталитет. А той е много важен. С оплакване и отчаяние не става. Да, има "по-вървежни" и "по-невървежни", но за всеки влак си има пътници. Само контактите дават шанс да срещнеш твоята жена. Успех!
Ж

3.   Търси по възрастна... имам братовчед.. грозен, кльощав... девствен до 35... и му казах... че жените след 45 са лесни.. само на такива пишеше... и сега ди пори една такава риба... от 3г.. тя е на 54... но не му отказва интимност.. винаги е готова, когато той им поиска...
А жената е запазена и хубава... 47 кг е тя.. с тяло на момиче..
Има надежда

5.   Мен ме харесват външно, след това повечето се отказват. Продължават да ме искат точно тези, които са най-зле. И аз не виждам надежда за себе си.

6.   Е аз имам татуси, брада и физика и пак не ме искат
Ама не рева и не ми дреме. Дето се вика, ебал съм им майката.
И ти предлагам да не ти дреме и на тебе

7.   Напомняш ми на един на 29, който ме харесваше (от приятелите му после разбрах, че бил влюбен, но според мен просто беше отчаян, оказа се, че бил и все още девствен). Ходеше винаги много неподдържан и мръсен и всички казваха за него като стане въпрос: "Един мръсен? ", необръснат, неподстриган, без стил, нямаше маниери и не знаеше как да се държи и да говори, нито как са покаже характер и мъжество. След като отклоних желанията му и се държах с него само приятелски, и накрая тръгнах с едно много поддържано и готино, харесвано от всички момичета момче, той се озлоби и като сме се озовавали 2-3 пъти в обща компания, ми подхвърляше някакви заядливи пасивно-агресивни реплики. Както се казва и в една съседна тема, никоя жена не е длъжна да тръгва с вас по милост и от съжаление. Той ми беше казал: "Не ми даде шанс. " Никой на никого не дава шансове, а хората се харесват и влюбват едни в други и така стават нещата. Вместо да злобее, можеше да започне да работи над себе си, да подобри хигиената и външния си вид, стила, маниерите, държанието, обноските. Но не, някоя е длъжна да го хареса такъв какъвто е, а той иска хубаво момиче... Има причина самотните мъже да са самотни и нежелани, обикновено причини. Свидетел съм много пъти как готините момчета/мъже си ги свалят и им обръщат внимание сами жените. И не говоря за някакви топ мъже от Инстаграм с много пари, а просто за готини, хубави, поддържани момчета. Както вие искате хубави жени, така и ние жените си имаме очи, уши и всички останали сетива, и си имаме право на някакви стандарти и предпочитания.

8.   И аз съм в подобна на твоята ситуация, колега. Имам физика, поддържам се, умен съм и амбициозен, но съм нисък и грозен и затова си стоя сам и девствен вече 26 години. Свалям съвсем нормални и скромни момичета, но те не ме искат.

Съветвам да отидеш на компаньонка. Най-малко ще изпуснеш парата и ще спреш да издигаш жените на пиедестал. Внимателно проучи компаньонката, разгледай отзивите за нея.

Аз наскоро за първи път си запазих час при една, но ми върза тенекия. Като се поосвободя от ангажименти, ще пробвам пак с друга.

9.   Нищо не изпускаш братле. Жените не са това което си мечтаем да бъдат. По-добре ти е сам.

10.   Казваш, че като не приличаш на тираджия, няма шанс да си намериш жена
Ти си отчаян и затова бягат от теб.

11.   "За съжаление нямам физика, татуси, брада и прическа. "
Ми това пък е напълно под твоя власт.
Отивай във фитнеса, бухай яко, ходи и на боен спорт- кик бокс, му тай или нещо подобно.
За 2- 3 години ще станеш Пич и мацките ще почнат да ти пускат.

12.   Нищо не пречи да ги направиш тези неща- мускулите, брада, прическа, татуировка. И тогава, пак да не те харесват. Тогава ще разбереш, че това е само клише, използвано от семпли умствено хора.

13.   Нямам представа къде живееш, но със сигурност повечето от жените не си падат по това което описваш. Казвам ти го като мъж. Жените търсят мъжествени, стабилни мъже, които не са с фитнес стил, но изглеждат силни. Имат тестостерон и видимо окосмяване по тялото. Аз това съм видял. Тия дето ги описваш се харесвани от най-тъпите парчета, а тия дето ти описвам се харесват от много хубави момичета.

14.   Какво очакваш сега съжаление или съвети и стимули как да се подобряваш?

15.   Опитай с мъж. Между тях има някои, които наистина си заслужават във всяко едно отношение- визуално, интелектуално и финансово. От опит ти го казвам. Аз съм мъж на 33 години и навреме се усетих накъде духа вятърът. Успех и стискам палци.

16.   Никога не го казвай по този начин, никога не го показвай по този начин. Ако една жена усети добър романтик, мъж с малко повече емоция, търсещ вечната любов или въобще избраната любов, е готова да му се изпикае на гроба брат, без да мигне дори, и след това ще преспи с най-големия изрод и ще ореве света след години. Никога не залагай толкова на жените, евтина стока са, има проститутки, но трябва друга осанка да имаш, за да се навие някоя да живее с теб и след това нищо не приключва - трябва да поддържаш образа. Бъди нещастник, бъди коцкар, всичко друго, но не и това, което демонстрираш с израза в тоя форум. Една жена просто ще се изсмее, докато награбва нещастника, а ти ще си си на сухо. Това е за жените брат, гнусна стока.

17.   Да, пич, разбрал си основното и то е в последното изречение. Здрава физика, татуси, брада, късо подсриган или тузарска прическа. Този образ е харесван от абсолютно всички жени в България. Може да си супер точен, да имаш приказка, да си общителен, да се оправяш с всичко, но срещу теб застава един пълен гьон, който не може едно изречение да свърже, гледащ тъпо, на 35г и още живеещ с родителите си, но блъскащ във фитнеса, нашарен, засекъл брадата и всичките ти шансове с жените са загубени. Но не губи надежда. Евентуална емиграция би ти решила проблема. На запад жена лесно може да си намериш. Единствено не трябва да си темерут, мрънкач и мърляч и всичко е точно.

18.   Приятелче, съчувствам ти, но все пак не става ясно ти какво правиш по въпроса. Казваш, че са необходими мускули, прическа, брада. А какво ти пречи да направиш всичко това? Опита ли поне? Май, май, нищо не си направил освен да се оплакваш. Помисли малко за това.

19.   Избирай квалитетни хора, там е щастието.

20.   От автора до 14: очаквам съвет и стимул как да се подобря, защото не мога да се чувствам добре като съм самотен

21.   Тези неща, които си написал, нямат никакво значение. Явно нямаш достатъчно цифри по банковата сметка. Бг жените по дрехите посрещат и по портфейла изпращат. Ако имаш пари за вечери по 200 лв, луксозна кола и почивки всеки месец, сами ще почнат да ти се предлагат. А ако имаш и 1-2 скъпи имота, нищо чудно да забременеят още първия месец.

22.   12
"Нищо не пречи да ги направиш тези неща- мускулите, брада, прическа, татуировка. И тогава, пак да не те харесват. "
- вероятноста да го харесват ако има мускули (навярно брада и тат. ) е по- висока отколкото ако няма.
Пък дори и за самия него му трябва- освен че ще изглежда по- различно, също ще се чувства по- различно.

23.   "нямам физика, татуси, брада и прическа. "
Чудя се, то и аз май имам нужда от съвет.
Долколко са важни за жените брадата и татусите?
Брадата дращи бузките, освен това се омазва докато ядеш. Но иначе много пичове днес са с бради. Навярно това е сексуалния избор на жените, мекар че не знам защо.
Татусите- веднъж направени не могат да се махнат. Или поне е изключително трудно.
Толкова ли е важно да имаш татуси?

25.   "За съжаление нямам физика, татуси, брада и прическа"
Ок, това са ти оправдания та, сега кажи истината ако искаш съвети наистина, а не просто съжаление към горканчо, дет' явно търси някаква валидация поне тук, защото навън няма как да се оправдае, има опасност да ти кажат истината.
Ако и само за съжалението-без мен.

26.   Явно си отчаян и това се усеща. Обсебващ ли си?
Какви интереси имаш? Какви теми за разговор знаеш? Забавен ли си, имаш ли чувство за хумор? Можеш ли да я накараш да се смее? Интересуваш ли се от нея, питаш ли нещо? Помниш ли неща за нея? Или само се вайкаш, че си кльощав, нямаш косми по главата и лицето? Ми отиди на фризьор, промени нещо.

27.   Автора: Повечето се оправдават с разстоянието, или че не съм нейн тип. А знам, че ако някой те обича ще направи компромис, че няма да се виждаме всеки ден

28.   Авторе, това което искаш, го търсиш по неправилния начин!

В живота винаги трябва да бъдеш себе си! А не да играеш игрички и да се мъчиш да влизаш в чужди роли!

И относно жените - това правило си важи в пълна степен!
ТРЯБВА ДА БЪДЕШ СЕБЕ СИ!
Защото по този начин ще те хареса подходящата за теб жена!

Но, за да се получи трябва на първо място да имаш ТЪРПЕНИЕ!

Имаше една много добра тема по този проблем, която би трябвало да помогне и на теб, и която аз съм си запазил. Тя е в раздела Любов и Изневяра и е със заглавие:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

(за да се отвори от връзката - махни интервалите в нея, защото сайтът автоматично създава два интервала,
или напиши заглавието й в Гугъла - и ще ти излезе)

Прочети я многократно като обърнеш внимание на съветите на автора, а не на хората, които спорят с него!

Там са дадени добри съвети на хората в подобно на твоето положение, ще ти копирам някои от тях и тук:

За хората, които са сами и искат да срещнат сродната си душа:

1. Трябва да търсите човек с еднакви(или поне със сходни) с вашите интереси, цели, ценности, възгледи и приоритети!

2. Трябва да бъдете много търпеливи, постоянни и упорити!

3. В никакъв случай не трябва да се обезкуражавате или отказвате, дори дълги години да няма резултат!

4. Трябва да влезете в такава среда, където има хора с близки до вашите интереси!

5. И не се отчайвайте, ако не се получава, а продължавайте да опитвате и да търсите, и да се молите на Бога за това - щом много го искате и полагате усилия, Бог накрая ще ви го даде!
(С едно изключение - ако това няма да бъде полезно за спасението на душата ви. Само в този случай Бог не изпълнява нашите молитви! )

29.   27, а колко време се виждате, че да мислиш, че те обичат чак?
Връзка от разстояние не е добре

30.   Прав си за татусите, брадата и мускулите, но не трябваше да го казваш тук, защото кифлите веднага се изсипаха да отричат и една връз друга да ти обясняват как не било така, как си живеел в заблуда и всъщност харесвали романтични, милички, добрички момченца, и как проблемът бил в теб и в твоите възприятия. А пък на практика само с татуирани горили ги виждаме на улицата и само някой да им каже, че е девствен надават вой от ужас до небесата и звънят на полицията, спринтирайки с крясъци "психар, помощ! ". Долни, лъжливи, лицемерни същества. Не си заслужава да си правиш усилията за такива боклуци. По-добре си спестявай пари за билет за чужбина, там много по-лесно ще си намериш жена, отколкото в това дивашко блато на маймуни и орангутани.

32.   Че то това, че не си неин тип, си е директен отказ и е равно на "Не те харесвам". Не е оправдание, и определено не е нещо, с което трябва да прави компромис.

33.   Понеже имам такъв близък, и го виждам, че и той се чуди, ще ти кажа, какво си мисля например за него. Смята, че е експерт философ, психолог. Смята, че е работлив, умен и хитър. Не обича да дава, да направи услуга. Смята, че околните са му виновни и длъжни Не желае да се развива, защото вече си мисли, че знае всичко. Не подкрепя близките си, при нужда дори ги досъсипва. Реалността е точно обратното. Сега, не казвам, че ти си такъв, но можеш ли да погледнеш обективно на себе си?

34.   Автора, до 33: Проблемът с мен е, че когато се чувствам добре, се държа добре и мило с хората, но когато някой ме нарани започвам да се държа лошо с него, и заради това ми казват, че съм ужасен.

37.   Авторе, май не разбра по единия начин, затова ще ти го кажа по друг - Жената е боклук и трябва да се третира като такъв!

38.   И при мене е така на 35 съм и съм девствен! Жените не искат и да си помислят да имат нещо общо с мен! А толкова силно ми се иска да бъда с жена!

39.   38, иди бодни някоя проститутка, не стой така.
Жените трудно дават секс на обикновен скромен мъж но го продават и то доста евтино. За 100- 150 лева ще изплющиш жена за която не смееш и да мечтаеш.

40.   Някои казват че платената любов ще е любовта на бъдещето. Някъде към 30% (ако не са станали и повече) са мъжете с труден достъп до жени. И също че 5% от жените са проститутки (навярно и те с нарастващ тренд). По тая логика след време жените ще са безплатни само за малка част от мъжете а останалите ще си плащат за секса. В още по далечна перспектива жените за секс навярно ще бъдат заменени с биороботи с качества превъзхождащи обикновенната жена.
Така че при ситуацията на автора няма нищо необичайно и срамно- все повече мъже ще са така и допускам че след време може стигнат 80- 90%.