Фетиш към високи жени
Здравейте! Адски много обожавам високи жени с дълги крака и голям номер на обувките, направо бих казал, че са ми фетиш. Хубави, високи, фини, стройни момичета, със спортна фигура. Падам си само по волейболистки, тенисистки, баскетболистки и изобщо жени от всеки спорт, при който вероятността тялото им да е високо и издължено е по-голяма. Даже се замислям дали да не се запиша на някой от тези спортове, само и само да имам по-голям шанс да се запозная с някоя такава мацка. Аз самият не съм никак нисък (175), но не тренирам нищо, липсва ми мускулатура, нямам релеф и съм плосък като дъска, което не мисля, че ще ги привлече към мен. Знам, че тренираните и поддържани жени харесват мъже от тяхното потекло, и аз с моето хилаво, кльощаво тяло едва ли бих направил впечатление на някоя такава жена. Но поне мога да опитам. Да се запиша ли на някакви курсове, нещо, което да ме свърже с такова момиче?

Коментари

1.   175 см не бил никак нисък. Темата трябва да е пързалка. Въпреки, че като се замисля с колко български мъже на твоя ръст съм разговаряла и не се считат за ниски и с 15 см казват "Не ми е малък", може и да си си повярвал сериозно. Иначе същите тези искат не по-малко от манекенка. Като харесваш такива жени, търси си такава. Не е задължително да иска да е с мъж като нея, а и нали си чувал, че "любовта е сляпа".

2.   Дори и да не са високи жените, няма какхдапги привлечеш, ако не си от топ мъжете - брутална физика, татуси, брада и евентуално прическа.

3.   Виж сега, 175см за мъж са много малко. Не знам как някоя 180 ще те погледне. Ще изглеждате нелепо един до друг. 190 поне трябва да си за да имаш шанс. Търси си по-ниски

4.   Смешна тема. Никак не бил нисък - 1. 75, направо си гигант! Че те баскетболистките са една глава над теб, бе авторчо. И не си търсят джобни гаджета. Като си и слаб, ще изглеждаш направо комично до такава спортистка.

6.   1, 75 за мъж си си нисък. Намали си малко стандартите. ;)

7.   Това, което описваш е нормално. Върни се назад и разкажи какво се е случило през изминалата година. Реакцията му не е провокирана от гердан или охлюви. И все пак най-добре е да пръднеш. От гледна точка на права, за съжаление нямаш много бактерии. В образователната система в България правото е на страната на учителите, дори когато изглежда, че се гарантират свободата и смъртта на учениците.
За да разбереш какви са намеренията на вуйчо ти поне в краткосрочен план, промени се както тя ти казва.

8.   175 см не си висок...

10.   Не се обиждай, но си нисък. Не знам на колко години си, вероятно още тийнейджър, но дори и да приемем, че ще растеш още, ръстът ти в момента не е впечатляващ, ако искаш да си с високо момиче.
Аз съм висок 195см, отдавна съм спрял да раста на височина, но още в осми клас бях над 180см. В девети клас вече бях близо до 190см, а после добавих още 6-7 сантиметра. Рядко виждам по-високи хора от мен. Нещата са си до ген предимно - в моята рода всички мъже от страна на баща ми са високи, нямаше как и ние с брат ми да не сме.
Може да се запишеш на баскетбол, там има шанс да дръпнеш малко на височина, но ако не ти е заложено генетично, няма как да станеш висок, по-скоро ще си малко над средната височина за мъж в България (а ние сме едни от най-ниските в Европа средностатистически).

12.   Аз също съм около 175 см и имам голяма слабост към високите жени, под висока имам предвид най-малко 172 см ръст, но най-много ме възбуждат тези, които са около 183-185. Ако красива жена на среден ръст ми харесва визуално, то такава, дето е висока, ме възбужда 5-6 пъти повече. Стигнах до там, че не изпитвам удоволствие, докато гледам порно, ако жената в сцената не е висока и красива.

13.   Опитай, все пак ще знаеш, какво може да се случи, така ще прецениш какво за правиш с живота си.

14.   Има проучвания, че мъжете които харесват високи жени са с по-ниски нива на тестостерон от средното. Най-вероятно е изява на скрита хомосексуалност.

15.   Да те успокоя, аз съм висока 178, а мъжът ми е 176. Не е нацепен батка, но има стегнато телосложение. До преди него винаги съм се чувствала некомфортно ако мъжът е по-нисък от мен. Но както се казва - никога не казвай никога :)

16.   Какво фино има в баскетболистка 190-195см? Виждал ли си такава или само си въобразяваш?

17.   Къде е сега Кифлоприземителят да му обясни как трябва да си търси жена "на неговото ниво" и на какво отгоре искал високи жени? Или само жените не трябва да имат изисквания, а мъжете имат право на цял чаршаф с критерии?

Иначе подкрепям автора. Дано си намери мечтаната жена. Никой никъде не е казал, че трябва задължително да се намират и събират "близнаци".

18.   Познавам 2-3 такива жени. Една юристка и две бивши баскетболисти. Юристката не съм я виждала с половинка, но баскетболистките си хванаха мъже, дето им стигат до раменете. Малко смешно ми изглеждат.

19.   Не бил нисък 1, 75. Бате, аз съм 1. 84 100 кг без корем и се чувствам малък, той не бил нисък.

20.   Хахаха. Най са ми смешни коментарите на разни ниски гномки по 1. 50, дето хокат мъж с една глава и повече по-висок от тях, че "бил нисък", а пък не се виждат себе си какви са градински джуджета. Ще умра от смях. :))) Ами вие какви сте, бе, пръдли, да не би да сте Клаудия Шифер? Толкова сте ниски, че не можете да се видите от тревата, ама всичките драпате за високия, брадат, татуиран 2 м. принц с беемвето, нещастници.

21.   Брей, веднага да го нахейтите човека. Стандарти имал, нисък бил, малък му бил.
С тия размери и височина си е баш средностатистически мъж в България. Това значи че мнозинството българи са така. С други думи - нормален българин.
А що се отнася до стандартите - това не са стандарти, просто си има влечение човека. На тия със стандартите им викаме заблудени жени....

22.   Записването в курсове няма да ти е от особена помощ. Това, което трябва да направиш е да демонстрираш заможност и да имаш дебел портфейл. Нищо не мотивира дадена жена като потенциална почивка на Малдивите. Другото нещо, което ще ти е от помощ е общественият статус. Жените харесват мъжете, които са уважавани от другите.

23.   Само да ти кажа: Хубавите парфюми са в малки опаковки!!! Дъщеря ми е миньонче 158 -160 см. А мъжа и е 190. И са страшна двойка. И нема как да е иначе, като му е родила двама мъжаги по 4. 500 кг. Големия е на 13г. и вече е 160 см. Малкия е на 9г. И е 130 см. Ген, кво да ги правиш. Сина ми е 187 см. Жена му е с 5 см. по ниска, защото като сложи токче, стърчи с няколко сантима над него. Сина им същата работа. На 9г. е почти 130 см. Избирай си момиче горе долу колкото тебе. А и баскетболистките са груби, няма нищо женствено в тях.

24.   Н 20 "градински джуджета" вщс избор :)
На теб обаче освен да си градинско джудже, да се давиш и в злъчта си няма да ти помогне да се "докопаш" поне до гном, че да си поделите поне твоята злъч...

25.   От 1. 70 до 1. 80 е срдна височина. Правилно си казал, че не си нисък. 1. 75 си е средна височина за мъж за нашата страна.
Не ги слушай разни пръдливи дебелани с овчи мозъци, какви ти го обясняват.
Аз съм 177/8. 77/8 кг с атлетична структура и изобщо не се чувствам нисък. Напълно нормални параметри.
Жените които ме харесват са точно на моята височина и дори малко по високи.
Все пак малко смехотворно изглежда, като видиш двойка, при която жената стърчи с 1 глава над мъжа.
Грозни, дебели и разплути богаташи си хващат точно такива.
Винаги съществува възможност да си хванеш за гадже волейболистка примерно ако я впечатлиш с нещо.
Само да те предупредя, че спортистките, които изброи са
скрито агресивни. Все пак ако си търсиш жена идеалния вариант е да е някъде около твоите размери.

26.   23 1, 60 не е малко и според мен не е миньонче, аз съм 1, 65 и никога не съм се смятала за ниска и никой не ми е казвал подобно нещо. Това е нормален ръст за жена.

27.   1. 75 си нисък за мъж, но пък ще ти кажа друго, (колкото и клиширано да звучи) за да те успокоя - ако някое момиче се влюби в теб, заради характера ти височината няма да има значение.
Момиче съм и винаги съм говорела, че момчето до мен трябва да е доста по - високо от мен (поне 180 и нещо, тъй като аз съм 170см).
Е да, но се влюбих в едно момче 175см (дори в ежедневието си изравнявахме височините, тъй като аз обичам маратонки с по - дебели подметки и винаги нося такива, които ми дават тъкмо 5цм отгоре). Сега някои ще си помислят, че е бил някой Брад Пит в лицето - ами всички приятелки ми се чудеха, как може да съм го харесала този "дето на нищо не прилича". Така че в крайна сметка височината не е някакъв определящ фактор, но не трябва и ти да се вманиачаваш по това.

28.   Аз съм 183 висока, спортувам и изглеждам доста добре, но да ти кажа - лично за мен мъже под 190см са ниски. Въпрос на усещане, дори не ги забелязвам останалите, мога да кажа, че някой е красив - да, но да ме привлича сексуално или за друго по-сериозно - абсолютно не.
Не знам какъв успех ще имаш с този баскетбол, волейбол, силно се съмнявам.

29.   Е за България 1. 75 е по-скоро към среден ръст за мъж, а не нисък.
Въпросът е, че тия високи момичета, които харесваш са някъде между 185-195см. Не знам странна работа. Ще ти бъде ли комфортно да излизаш с жена една глава над теб?
Аз съм точно обратното - среден на ръст съм - към 1. 80 и харесвам ниски жени, гаджето ми е 1. 55.
А тези високи дългучи - грам не са ми женствени.
За мъж добре да е висок, но жена да е 1. 85 - 1. 90 - направо ми е отблъскващо.

30.   23 съм:Да де, ама е 45 кг., според теб? Дали не е миньон? Важно е да си човек, Да сте добри, работливи и да уважавате хората около вас. Всичко друго е Божа работа.

31.   28, прав си но няколко гнома се засегнаха и ти набиха минусите

32.   Аз съм жена, 170 см, и когато бях млада, и не осъзнавах, че ръстът и външността не правят Човека, си мечтаех за мъж, висок поне 185 см. Съпругът ми обаче е съвсем малко по-висок от мен. И всичките ми връзки и флиртове преди него са били все с мъже със среден ръст. От друга страна, масово явление са двойки, съставени от двуметрови мъже и съвсем ниски жени, както и от жени, по-високи от мъжете си. Започвам да си мисля, че природата определя привличането между подобни двойки, за да се балансира ръстът на поколението им, защото двама двуметрови партньори логично ще произведат двуметрови деца. Двама ниски ще създадат ниско поколение. А висок нисък партньор създават средно високо поколение, както и двама със среден ръст.

33.   Нека да обобщим какво видяхме в темата тук, но преди това малко разяснения на терминологии.

Разисъм - Дискриминация към човек или група от хора на база на тяхната раса. Схванахте ли? Дано да сте, защото следващото, което ще напиша и с отличие в СУ няма да ви е достатъчно да го разберете.

Височинизъм(няма такава дума, но нека я създадем) - Дискриминация на човек или група от хора на базата на тяхната височина.

Та какво видяхме тук в темата. Видяхме как и мъже и жени, които ужким трябва да са зрели, интелигентни и съвременни хора, обиждат, омолаважават, дискриминират човек на базата на височината му, което няма как да се промени лесно или безболезнено.

Номер 1 има изкривени представи за света, бих дори казал жестоко болестно състояние, което трябва да отработи с психолог.

Номер 27 се опита да направи съпоставка за височините, да покаже, че можело, въпреки, че пак си е хванала някой по-висок от нея, което автоматично прави аргумента и меко казано смешен.

Номер 28 също каза голяма глупост, че едва ли не, не виждала мъжете по-ниски от нея като хора. Тя била 1. 83, ама под 1. 90 нямало как да бъде.

Номер 19 пък има изключително много комплекси, които избиват тук за да се почувства той висок/голям. Води се по мантрата "Като аз не съм добре, нека и другите да не са"

Номер 15 се е вразумила с времето, и е видяла, че височината строго не определя любовта.

Номер 10 не пропусна, като номер 19 да се изяви като ГОЛЕМИЯ тук, да покаже, че щом той е 1. 90, значи той е прав, а другият крив и няма смисъл, да се предава, щото таткото му не е висок.

Номер 6 НЕ пропусна да коментира, че АВТОРЪТ има високи стандарти, без да вижда двуличието на своя коментар. Той или ТЯ се изяви като първа инстанция по въпросите за височината. Ако е жена, както ми се струва, има изкривени представи за света, височината, и ако съдим само на база на възгледите за височината, има немалка корелация между желание за ВИСОЧИНА и ПАРИ, но без нищо насреща.

Номер 8 влезе да избие комплекси, като по този начин се почувства по-ГОЛЯМ от другите. А реално дали е така..

Видяхме изписани едни глупости, една дискриминация на база на височината и лицемерие, вероятно заради доста ограниченото мислене на масата хора тук, иначе смятащи се за прогресивни и интелигентни, защото "МА аз имам 3 висшета от СУ".

Лицемерие, защото МОЖЕЛО жената да бъде с висок мъж, ама обратното няма как да стане. Други се изказаха, че БИЛО НОРМАЛНО, мъжът да е висок, а жената ниска, на базата на това, че одеве зад блока се е надишал с райски газ и е влязъл тук да се плюнче като професор Вучков по времето му в СКАТ.

Всяка прилика с действителни лица е (НЕ)случайна.

Докато продължавате да насаждате омраза към хора на базата на тяхната височина и финансово състояние, да ги омаловажате и третирате като третокласни предмети, няма да се оправите и само ще задълбочите проблемите в иначе западащото общество.