Търся едно момче (София - Студентски)
Здравейте, знам че малко странно да пиша точно тук, но съм супер отчаяна и ще се радвам да ми бъде одобрена историята. Снощи около 20:00 се разхождах в парк студентски и видях страшно симпатично момче. По принцип съм претенциозна и не си харесвам лесно мъж, но този ми разказа играта. Висок около 190, начупена към къдрава коса и синьо худи. Много ме впечатли тва момче няма да лъжа, не мога да спра да мисля за това как не отидох да го заговоря и сякаш никога няма да го срещна пак. Живея в София от 8/9 месеца и не го бях виждала затова смятам така. Буквално прегледах всички групи на студентски за да го намеря. Адски много ме изкефи…

Коментари

2.   Аз не съм такава.... нали така беше лафа

3.   Ако се разхождаш в парка всеки ден и се оглеждаш за него, вероятно е пак да го срещнеш. Заговори го, нищо не губиш, най-много да те отреже.

4.   Хубаво е да свалиш малко стандарта и да не си така претенциозна. Не те прави хубав човек това, което казваш.

6.   Ами ако има сериозна приятелка? Може и сгоден да е и да е впечатлил друга преди теб. Защо си мислиш, че щом като е “толкова” впечатляващ е свободен и точно теб чака?

8.   Фалшива тема. Не вярвам че някой може да е толкова зле.

9.   Момиче, аз съм авторката на темата "Влюбена в психичноболен човек" - може да я погледнеш. И аз се влюбих от пръв поглед и това е най-прекрасното и велико усещане на света, не слушай хейт коментарите! Ако наистина не спираш да мислиш за него непрекъснато и усещаш, че не е просто да ти е допаднал външно, но да не изпитваш чак такива силни чувства, не се отказвай! Когато силно и упорито искаш нещо, цялата вселена ти съдейства то да ти се сбъдне. Обикаляй често същия район, в който си го видяла, и следващия път не се колебай да го заговориш! Едва ли ще му стане неприятно и спокойно, няма да те изяде. Междувременно гледай в предложенията ти за приятелство във фейсбук и в групи за Студентски град - възможно е да имате общи познати и да го мернеш там. Успех!!!

10.   Е точно в сайт за анонимни истории ли реши да го търсиш? Пусни един тикток, кажи във видеото мястото и часа кога си го видяло, шанса ще е по-голям и без това съм попадал на доста подобни тиктоци.

11.   Момичето си е харесало момче и вие я нападнахте, че "не е хубав човек". 100% всички негативни коментари са от нежелани мъже, които не могат да понесат женската еманципация и факта, че и жените се влюбваме във външността на мъжете, точно както и вие гледате визията, лицемери такива! 6, "Ами ако има сериозна приятелка? " - Ами ако няма??? Ами ако на авторката и на този младеж им е писано да бъдат заедно? Момче може да е ужасно красиво, и да е свободно и да ти върже - казвам го от личен и нееднократен опит.

12.   Темата е фълшива и с цел провокация, подминавайте.

14.   Много важно е да се спомене, че е висок 1. 90
От описанието ми лъца на висок гей с чуплива коса.
Забрави го и си търси истински мъжкар под 1. 80 хахаха