Към мъжете: Случвало ли ви се е да хлътнете по лелка или баба?
Бях в градския транспорт и се качиха две жени на сериозна възраст. Не мога да я определя, но да кажем, че са поне на 50, може и да са стареещи 45-годишни, а може и да са на 60-65. Едната леко глуха, не чуваше ясно какво й говореше другата и малко крещеше. Много ексцентричен глас имаше, един такъв висок, младежки почти. Хем леко бабешки, хем като на малко дете почти, много странно. Нещо като гласът на Слава Рачева от Педя човек, лакът брада може би, но по-висок даже.

Не знам какво ми стана, но за пореден път забелязвам, че си харесвам дами, много по-възрастни от мен. И най-смешното е, че почти винаги са с очила. Повечето хора не харесват очилати жени тип очилата учителка или библиотекарка, но аз явно да. Не мисля, че е нещо сексуално, но си е някакво влечене. Влече ме и водещата Цветанка Ризова. Дори в грладския транспорт веднъж като се качих видях една такава жена, която приличаше на нея и аз веднага извадих телефона си и я заснех тайно.

На никой не казвам за тези неща, защото хората ще се смеят. Мислех при поредната случка да спра двете жени и да кажа "Имате много приятен, секси глас! ". Но не посмях. Но пък пуснах телефона и й записах гласа. Защо не мога да хлътна така по младо момиче? ! Младите ми привличат само очите и животински, но сякаш романтично си харесвам ей такива лелки. И дори не са някакви богати, да кажете, че от интерес. Най-обикновени женици в градския. Като бях на 15 години така се вазхищавах на една дама на 55. 40 години разлика имаме с нея, но ми беше интересна!

Извратено е, но не ми пука! Има ли и други?

Коментари

1.   Чак да хлътна, не. Но имам доста познати и приятелки на възраст и над 60, които предпочитам. Аз съм на 40, жена ми е на 33. Ебем се всеки ден, и то доста луд секс с много мръсни приказки и фантазии. Все пак с възрастните се чувствам по друг начин, удоволствието е друго. И стях си говоря така, както и с жена ми, но не е същото.
Жена ми ме кара да ѝ разказвам, как е с тях. Тя си пада по роднини и се чука с баща си. Разказваме си подробно.

2.   Не

3.   Имаш нужда спешно да се прегледаш на психиатър. Не е нормално да заснемаш непознати жени с телефона си, да им записваш гласа и да ги заговаряш без тяхното разрешение. 100% имаш Едипов комплекс и си бил бит и тормозен от майка си/баба си като малък.

4.   Виж, мисля че е нещо нормално, както има жени млади на по 20 падащи по мъже на 40/50 че и повече, но тук има една разлика. Жена на 20 може да роди на 50 годишен дете, а той може да ги осигури финансово и да даде сигурност в семейството, а жените често търсят тези две неща сигурност и разбира се финанси (поне в определен период от живота ). Докато жена на 50/60 не може да роди бебе на младия мъж в повечето случаи (има изключения понякога за 50 годишните, но да до човека си е )
Друга разлика е че 50 годишен мъж и 50 годишна жена никога не са еднакви мъжът винаги има енергия, винаги има дете в себе си, докато жената с времето става майка, свиква да поема отговорността на семейството и т. н. Така че не се притеснявай не си луд, нямаш някое психично заболяване просто нормален етап от живота.

5.   Да, случвало ми се е! Аз тогава бях на 30 а тя на 63, но като а погледнеш никога няма да кажеш че е в 60те. Обличаше се много стилно, винаги комбинираше правилно дрехи и обувки; спазваше строг хранителен режим и имаше стройна фигура, винаги напарфюмирана и усмихната. Беше колежка от работата, бяхме като приятели, говорихме си на всякакви теми, помагахме си в работата въпреки че бяхме различни длъжности. Беше ми много приятно в нейната компания, всеки ден очаквах момент да сме заедно за да си говорим. Даже ми се е случвало да я сънувам няколко пъти...

6.   Аз съм жена, която харесва жени и от много малка имам влечение точно към такъв тип по-възрастни дами. Но пък не ми пука особено, нито го обсъждам в обкръжението си. По мои наблюдения е често стещано.

7.   Наистина е извратено да харесваш тая богомолка Цветанка Ризова. И от кога 45-50 е сериозна възраст? Аз такива 50-годишни познавам, че ченето ти ще падне до земята

8.   Не!

9.   Никога не ми се е случвало, нито ще ми се случи някога, дори да зная, че е милионерка и тя да си пада по мене. Аз хлътвам по млади красиви момичета ако са на легална сексуална възраст т. е. над 14 г.

11.   Излез навън и се огледай за жени извън "домашния хабитат"! Порното и липсата на контакт с жени на твоята възраст, те докарват до състояния за специаюизирана помощ. Остави бабата да си живее старините и да се радва на внуци!

12.   Изключително гнусно е да имаш взаимоотношения с лелка или баба.

14.   4 аз да ти кажа много жени над 50 се вдетеняват. И точно това ме привлича - детско и леко шантаво поведение, а на външен вид сериозна, улегнала лелка. Невероятен контраст. Иначе си падам и по малки момички - от 17 до 25, но 25 годишните само ако са младолики.

Това, което не ми харесва са жени над 25 и под 50. Бих харесал такава само ако е на 20 и няколко или около 30, но прилича на 18-20 годишна. Или е на 30-48, но прилича на 50 .

Харесвам пресен гроздов сок и хубаво старо вино така да кажа, не младо вино...

И да за възрастните предпочитам да са с очила, обикновено с къса коса. Точно като Цветанка Ризова. Един вид типът престаряла библиотекарка, даскалка или секретарка.

15.   Аз бях на 15, тя на 55 и ми привлече вниманието. 40 години разлика, с една година е по-голяма от баща ми и с 5 години по-голяма от майка ми.

Автора

16.   3 май си между 26 и 45 и те е яд, че се харесват повече момичетата между 14 и 25 и жени над 45 и дори над 50.

Аз лично харесвам и Лолитки и тип Мод от Харолд и Мод. И май не е толкова рядко, просто поради обществото повечето мъже се крият и се възхищават на жените над 50 отдалеч. Затова пък момичетата между 14 и 25 са открито търсени. А тези между 26 и 45 не блестят нито с младост, нито с опит и изтискване на всеки ден.

Малките е ясно - свежи, непокварени от живота, красиви преди да изгубят детските бузки. Без бръчки. А възрастните над 50 имат доста бръчки, но като характер много от тях се вдетеняват и като държание стават като тийнки. Но пък имат опит и са видели много неща, но много от тях са по-щури от скучните женички между 26 и 45 някъде, дето се смятат за много стока, а нито са свежи като гимназистки, нито имат достатъчен опит и ексцентричност като някои стари дами. Само са мислят за нещо много. Хем надути, хем не предлагат нито Лолитска красота, нито опит и ексцентричност като Мод. Тези лелки живеят като за последно и са реално карат втори пубертет и те е яд, че някой записва тях, а не теб.

Автора

17.   Е то всеки втори българин харесва точно такова, а Цветанка Ризова е топ мечтата на българския Едип.

18.   Христос Воскресе!

Като бях млад се влюбих в жена три години по-голяма от мен. Но видях, че това е грешка!

Оттам нататък винаги съм гледал жената да е поне с няколко години по-малка от мен!

Съпругата ми е с 10 години по-малка от мен и имаме много добро, сговорно и задружно семейство, и живеем в мир, разбирателство и любов!

За мен това не е нормално, ако си млад - да харесваш възрастни лели! Младостта си е свежест, чистота, очарование!
А възрастните - вече са изхабени жени!
Хайде, ако и ти си възрастен - ОК!
Но млад да харесва и да се ожени за много по-възрастна жена - като френският президент Макрон, за мен си е патология от негова страна!

19.   7, странно какви хора познаващ. Аз такива 50 годишни до сега не съм видял в живота си нито веднъж.

20.   7 е какво й е на жената? Харесвам жени с очила и къси коси.

21.   От 7. Кое е странното? Има изобилие от натурални жени над 45-50, които се поддържат и изглеждат чудесно за годините си. И обратното често се среща - 25-30 годишни, които зорлем се сбабичисват от не здравословен начин на живот, тежки гримове. Въпросът е вие какви жени познавате

22.   Както са казали и по-горе може да е Едипов комплекс. Но спри да снимаш хората без съгласието им! Супер зловещо е, това е по-притеснително от това, че харесваш по-възрастни жени.

23.   21, на тия им се иска да са хубави, ама не могат да се сравянт с младите. Ако и ти си на тяхната възраст, нормално е да ти се иска да са хубави за собствено успокоение. Аз на очите си ли да вярвам или на теб?

24.   По-добре млада и свежа като краставица Лолитка - апетитка или 50-60 годишна тетка - кокетка, от колкото скучна жена късни 20 или около 30-40, работеща в офис, на която младостта й е повяхнала, но няма още привлекателността на жените над 45-50, някои от които са като катедрали и предизвикват възхита и освен това карат втори пубертет и са склонни да пробват всичко, което са изпуснали.

25.   Мама не те е гушкала достатъчно и затова търсиш майка си. Или баба си, щом заглеждаш глухи баби. Горката жена, която ще те вземе такъв геронтофил.

26.   23, аз на очите си вярвам. Масово младите са трътлести и отпуснати, поради лоши хранителни навици и минимално физическо натоварване, или в другата крайност - с 1 тон кит по лицето, който вместо чар, им придава по 10 и повече години отгоре. Даже не искам да си ги представям като станат на възрастта на въпросните лелки, които анатемосваш.

27.   25 глупава теория. А тези дето са зоофили кой не ги е гушкал? А педофилите нима на акъл са деца?

28.   Харалд и Мод, казваш? Ролята на Харалд я изпълняваше Стефан Данаилов. Ти, авторе приличаш ли на него? Не пишеш нито на колко си, нито на какво приличаш? Разбрахме какво искаш, ама какво предлагаш?

29.   27, да. Влечението на автора се корени от детството му.

30.   На 23г, имах нещо като връзка с жена на 39г
Няма никога да я забравя...
Сега съм на 48г...

31.   Нали това е новата мода напоследък все повече срещам млади момичета на 20-25 години заедно с мъже на 40/50 . Същото важи и за обратното мъже на по, 30 с жени над 45 .

32.   Твоето е нищо в сравнение с моето. Като студент(за което и ме мислеха за гей всички защото, отбягвах близост със състудентките ми) редовно се обаждах анонимно от уличен телефон на началничката на чуждоезиковата катедра, която беше на 52 години тогава, демек 30-на години по-голяма от мен. Така продължи повече от година. Веднъж седмично и се обаждах от автомат за да си говоря с нея и за да и чувам гласа, също както е при теб същата нужда, защото страшно ми липсваше и имах огромна нужда да го чувам. Бях си писал с флумастер и имейла ми на стената вътре в женската тоалетна на университета, където тя ходеше като и бях писал също на стената да ми се включи на него. Исках първоначално да си пиша анонимно с нея, но не се получи. Нарочно стоях и наблюдавах от разстояние и чаках да влезе в дамската тоалетна и после като излезеше и нямаше хора на около аз влизах вътре и гледах салфетките в кошчето с които си беше избърсала интимната част. Страшно ми харесваше да ги гледам подмокрени, можех да ги взема и да опитам аромата на интимната и част, безобразно силно ми се искаше да го направя, но не го направих от уважение към нея, защото не ми бе дала съгласието си тогава да опитам миризмата на интимните и части, въпреки че тя нямаше да разбере никога, няколко пъти едва се сдържах, но с огромни усилия се спрях защото я харесвах като човек който не заслужава някой да се възполва от него и това беше по-силно от привличането ми към нея, а желанието ми беше наистина неудържимо. Тя не ме познаваше, нито ми беше преподавала, бях я виждал само няколко пъти в коридора на университета, като си влиза в офиса. В началото като и се обаждах тя беше доста резервирана по телефона, но с времето на обажданията ми постепенно се поотпусна. Като ми каза по телефона, че няма съпруг направо откачих по нея. После покрай хора ходили на частни уроци научих къде живее. Беше в къща и през нощта ходех редовно и прокарвах от вътрешната страна на вратата букети с цветя с дълги писма с любовни излеания. Беше и любопитно и искаше да ме види. Но аз се притеснявах понеже бях студент и въпреки, че като външност бях като манекен, тя преподаваше на студенти и от разговорите ми по телефона с нея усещах, че изпитваше леко професионално отвращение към студентите, като хора, което беше развила с дългата си преподавателска практика. Затова не исках да ме възприема като студент. Не исках да рискувам този фактор да я разочарова. Затова и казах по телефона, че напълно ме устройва и най-важното нещо за мен е това да знам че я карам да се чувства обичана, а тя наистина изглеждаше, че се чувства така. После завърших, но продължих да и се обаждам анонимно от улични автомати вече в града ми. Един ден тя защото и беше дошло до гуша от тази анонимност за да ме провокира ме изпързаля и ми каза по телефона, че някакъв "педераст" се навъртал край нея и я свялал и можели да стана приятели. Направо ми пречарня като го чух. Тогава и казах, че искам да се видим вече. Веднага запалих колата и отпраших в студентския ми град. Тогава се видяхме за пръв път, след близо 2 години анонимни разговори по телефона. А тя едно от първите неща които ми каза беше-ах маминото хвана ли се, видя ли как те накарах да се покажеш най-после. После ми отне седмица да успея да и обясня, че през цялото това време съм отказвал да се видя с нея защото не съм искал да я разочаровам понеже съм бил студент, понеже съм имал чувствата, че тя ги мрази, както и да и обясня така, че да ме разбере, защо я харесвам десетки пъти по-силно от младите жени на годините ми, понеже тя не виждаше логиката. После станахме интимни, но за да не припаднат нашите от приятелката и избраницата ми го криех от всички. Дълги години продължи връзката ни дискретно понеже и тя се криеше от дъщеря си да не разбере че любовника и е по-млад даже от дъщеря и. Затова всеки уикенд я вземах с колата в града ми на хотел 2-та дена, а лятото на море. И така докато стана на 67 години. Откакто започнах с нея не съм бил с друга жена, а откакто тя поспря със секса заради годините не ми и трябва друга, аз получих всичко от което имах нужда и повече нямам нужда от друга жена. Не искам друга да ми разваля пейзажа. Досатътчно ми е да сме близки, дори и без секса вече. Тази жена докато бяхме под душа в устенцата ли не ми пишка редовно, на строга учителка ли не си игра с мене, в голото и дупе лицето ми ли не беше редовно потънало докато гледаше телевизия седнала върху него, майчина обич и подкрепа ли не ми даде, не се възбуждаше като я карах да ми нахлузва на лицето мръсните си спарени бикини ли, като бяхме на Малта преди да тръгнем Виагра ли ме не накара да взема защото любимото и нещо е да гълта, на чуждия език ли безплатно не ме научи да говоря като роден, докато през всичките тези години никой не разбра за нас и мислеха, че сме просто познати. Защо трябва да съм луд от това?

33.   И аз имам една възрастна колежка на работата, и аз може би съм хлътнал, иска ми се да практикувам някои фетиши с нея

34.   27, не е глупава изобщо, самата истина е. Съвсем възможно е авторът да е бил физически и психически малтретиран от майка си като малък, а дори и от баба си, имайки предвид възрастовата група жени, към които проявява интерес. И да, останалото в коментара ти също е вярно.