Чувствам се трето колело
Едно момче и едно момиче от няколко седмици са заедно, а аз се чувствам като трето колело, все не отделят никакво време за мен, за тях съм от без значение вече. Да си призная - имам чувства към нея, но не мога да приема това, че и двамата ме забравят. Консултирах се с познати и ми казаха, че съм голям лигльо и голям боклук, щом не мога да го приема... На същото мнение ли сте?

Коментари

1.   Трето колело си по своя воля. Не можеш да приемеш, защото си женчо и лигав дечко.

2.   Всеки е бил в подобна ситуация, нищо не може и не трябва да се прави!

Спирай да се виждаш с тях и я забравяй!
В подходящо време ще срещнеш своето момиче!

3.   В кой си влюбен? В мъжа, в жената, или в двамата?
Нормално е да се виждат двамата, нали са двойка.

4.   А ти защо се бутат там, те са си във връзка и искат да са сами. Не си боклук и легло с какви хора общуваш, а си самотен, търси си среда и приятели.

5.   Ами ти реално си това- трето колело. Където са двама, третият е излишен. Това си ти. Тя е направила своя избор, ти не си и нужен. Отдръпни се и си търси късмета на друго място. Ако не можеш, значи наистина си лигльо.

6.   Най-добре ще бъде да не се срещаш с тях и да ги забравиш. Само си губиш времето и се измъчваш. Ще срещнеш нови приятели и може би гадже.

7.   Ми смени компанията бе пич, иди там където има необвързани моми, какво им светиш.

8.   Говори с тях, обясни им колко ти е важно да им светиш. Новите двойки са неориентирани в началото и имат нужда от страничен наблюдател, който да ги води в правилната посока. Ти можеш да бъдеш такъв за тях! Гледай ги как се мляскат и ги съветвай, ако го правят грешно. Ако са съгласни, наблюдавай също как правят секс. И не бързай - сега имаш чувства към момичето, но в днешно време това може бързо да се промени, животът е динамичен. Може би ще погледнеш и момчето с други очи. Виждам ви като бъдеща тройка в следващите 5 години. Успех и ни дръж в течение!

9.   Запази отношенията си с тях, но със сигурност си търси нова компания. Ако останеш, не само, че ще почнат да те гледат с досада, а и ще се пречупиш в отношенията си с други хора - все ще си мислиш, че някой друг мъж е по-добър от теб и ще ти открадне момичето с лекота. Направи си услуга и не сформирай такъв манталитет, който ще създадеш, ако ежедневно си свидетел как момичето, което харесваш, се любува с друг