Къде греша?
Здравейте, искам да споделя нещо, което ме мъчи. С една приятелка минахме доста странна ситуация и накрая прекратихме отношения и контакт.
Отначало бяхме просто приятелки, без никакви чувства една към друга, или поне аз не съм знаела, ако тя е имала.
Аз харесвам момчета и често ме търсеше за съвети относно тях и говорихме по тази тема. През това време сме излезли може би 2 пъти, което при приятелство мисля, че трябва да бъде повече. ( извинявам се за 2 години - 2 пъти е несериозно ). Опитваше да излизаме, но това не водеше до нищо конкретно - буквално кръгла нула.
В един момент се опита да ме целуне и се натискаше в мен, което ме обърка. Разбрах че е била обсебена от мен и постоянно е разпитала за мен. След тези близости изведнъж спря да ми говори, игнорираше ме. След това отново ми говореше, като казваше че има да ми казва “нещо което не е за чат” - естествено ме излъга няколко пъти и за излизания и за писане и за говорене около последните три месеца. Накрая се разкарахме отвсякъде и в момента прави циркове пред хората, прави се на много разстроена и тъжна ( може и да е нямам идея ).
Нещо което да вметна е че постоянно повтаряше че сме просто приятелки ( това е ясно ). И свършихме с това че има да ми казва много важни проблеми свързани с нас и игнор тотален, само проблеми… Предвид всички лъжи, подмятания, разигравки, аз а търсих, но сега не знам как да оправя нещата и изобщо като няма доверие…

Коментари

1.   Поредното доказателство, че обратните не са в ред.

2.   Какви неща да оправяш, като не е имало нищо? Ако тя си пада по теб, ти какво искаш? Въобще, с нестабилни хора малко е тъпо да се занимаваш. Не я търси.

3.   Тая твоя псевдо приятелка - явно е обратна - така, че пълен игнор!

Тя не ти е приятелка!

Не я търси и не се виждай с нея!

4.   Стой надалеч от нея. Първо е обратна, а ти харесваш момчета/мъже. Второ, такива момичета, които директно действат, без да знаят ти как мислиш, често се опитват да вербуват момичета към теб на другия бряг.

Де да не знаех, но като мъж излизал с 2 такива жени една след друга, жени с наклонности, мега грозно е и подло.

5.   Грешка е изобщо да се разправяш с тази. Гледай си живота и не мисли за нея.

6.   Грешиш, че си написала тази история в която няма нищо сериозно. Два пъти сте се виждали за две години макар да живеете в един и същ град. Ако друг път решиш да пишеш история вложи малко повече интелигентност в разказа. Това което си написала е нищо.

7.   Дъщеря ни имаше една такава "приятелка".
Добре, че се вслуша в думите ни и я разкара, съответно успя да не си съсипе живота!
Стой надалече от лесбоси! Особено ако ти самата не си такава!
То сигурно във всякакъв род сексуално общуване ще намериш някакво удоволствие, но.. не си обърквай насила инстинските!

8.   До 6. Когато някой е незаинтересован или му липсва капацитет за да се включи в дискусия - също е нищо. Поработи върху това следващият път!