Измамила ли ме е?
Здравейте. Ще ви помоля за мнение за всичко това, което се случи. В едно приложение се запознах с жена, след което намерихме общи интереси и започнахме да общуваме редовно, след това се влюбих в нея. След това и купих гифт карта за 100 лева. Много се зарадва. Сближихме се още повече. Няколко дни след това започнахме връзка. След 1-2 месеца реших да я зарадвам пак с гифт карта за 100 лева. Много ми благодари, зарадва се и ми каза колко много ме обича и че никога няма да ме остави. Накратко е това, само дето няколко дни след това ми каза, че вече не съм й нужен и ми каза, че си има друг мъж, и че само обувките й струват повече от мен и добави, че това не е било тя, а е било това, което искаше да е тя. Според вас тя измамила ли ме е? Не разбирам иначе защо толкова внезапно прекъсна връзката ни?

Коментари

1.   Не те е измамила, а те е проучвала дали можеш да си чичко-паричко, както е правила с други по същото време. Тия по приложенията общуват с много мъже паралелно и си хващат "най-добрия" според някакви си техни критерии, не им вярвай, че те обичат толкова лесно. Тази явно си е търсела богаташ и си го е намерила.

2.   То тук няма нищо за разбиране мисля. И да я обиждам и описвам по дълбоко дъно едва ли ще стигне. Сега въпросът е как ти си изпуснал всички индикации, та чак тема пускаш.

3.   Тази работи от вкъщи :)

4.   Да според нея си по-нищожен и от обувките и. Заради такива балъци като теб жените са такива. Ако няма балъци да им хранят егото няма и да имат такива нереални делюзии за живота. Гледам и грозните жени се оценяват на 8ци и 9тки. В нета ги гледам една няма да каже под 7, а те едни убити кучета какво да ти кажа - положението е трагично.

5.   Онзи пак с ваучерите. Нали бяха за 180 лв?
Как да те е измамила? Сам си решил да и подаряваш това. Само доста ограничен мъж може да си мисли, че с подаръци може да задържи жена. И че тя ще е с него до гроб, защото и е дал нещо.
А това "никога няма да те оставя" е най-голямата лъжа на света след "обичам те. " Готино звучи, но няма как да предвиждаш бъдещето. Не знам кой още се връзва.
Измама щеше да е, ако тя те беше накарала.

7.   Доста евтино ти е излязло няколко месеца ти е обръщаа внимание за некви 2 стотачки.

8.   На кое тука му викате "връзка"?
Авторе, среща ли се с мадамата?
Спа ли с нея?
Викаш- връзка сте имали.

9.   Надявам се разбираш, че си жалък... Би имал оправдание ако си на 15-16 години, иначе не знам как да ти помогна... Та след като си общувал само онлайн с някого 2 месеца какво очакваш? ! Вечна любов? ! Не знам, хора... Това наистина е липса на всякакво критично мислене, липса на елементарни социални умения, неразбиране на основите на общуване, съжалявам, момче, но ако не пораснеш, няма да се получат нещата и със следващата, и с тази след нея и така до безкрай... Може би съм прекалено груб, но трябва да слезнеш на земята, да си направиш изводите, нямаш ли приятели, които да си кажат мнението, да те предупредят или и те са същите несретници като теб? Стягай се и другият път не допускай подобни грешки да общуваш прекалено дълго онлайн, а като допълнение да раздаваш "помощи" на знайни и незнайни леки жени... Дето се вика кажи къде живееш, за да дойда под балкона ти, за да ми хвърлиш 5-10 бона дето са ти излишни:)

10.   И тая цялата история по интернет ли се развива изцяло?
Скоро баламурници като тебе ще ги лъжат с чат-ботове вече. Няма да има даже и реален човек зад подобна история - ще ти праща снимки, хубави думи, а накрая и бакови сметки или "лични" данни, за да им пратиш ваучерите... И верно може и "никога" да не те изоставят, докато им плащаш! :) Щото токът, който ще изразходват, за да си чатят с тебе че бъде няколко стотинки на месец, а ти ще пращаш ваучери и подаръци за стотици левове...

12.   Леко си минал. Една рускиня така лъжеше шефа ми. Ама тя играеше на едро - няколко пъти по 6 бона, за да дойде. Иначе мъжете се пишат много умни тук. А са по-леки и лесни и от магистрални феи.

13.   Прочети приказката за "Глупавият вълк" и дали най-после няма да проумееш, че е крайно време да помъдрееш.
Прочети много внимателно какво ти е написал номер 9, а после и номер 10. Мисля точно като тях и нямам какво повече да добавя.
Обобщено:
Време е да слезеш на земята и да осъзнаеш, че сам се поставяш в ситуация да бъдеш използван.