Мечтата ми стана реалност
Историята ми започна преди 14 години. Тогава бях пубертет и смятах, че всичко, щом лети във въздуха е за ядене. В ученическите си години бях много желан, искан и не можех да се оплача от женско присъствие в живота си. Тренирах, бях яко мускулест и нямаше пречка да завладея сърцето, на която си пожелая. Аз обаче исках само една. Бях хлътнал до уши само в една- класната ми. Беше много трудно, но набрах смелост да я поканя да излезем, колкото и да беше трудно, принудих се да и призная какво означава за мен. Отначало тя се изплаши, тъй като беше семейна, за съжаление обаче нещастно семейна. След много настояване от моя страна, все пак постигнах успех в следващото изпитание- направих я моя, разбира се бях абсолютно дискретен, тъй като отначало не исках да и разбивам семейството. След няколко много сериозни катаклизми в нашите отношения, тъй като аз бях решил, че съм неин мъж и съм в правото си да я ревнувам непрекъснато и постоянно, тя реши да приключи всичко, като се опитваше да че убеждава, че всичко е било само секс. След поредни драми, скандали и дори физическо насилие от моя страна, за което разбира се не се гордея, страстта и любовта надделя и тя реши да ми даде шанс за по-нататъшни отношения. Подаде молба за развод, тъй като с мъжа си живееше само фиктивно и заради детето и, което преди 14 години беше само на 7, отделно аз бях пред изпитанието на 18-20 години да започна да градя дом и сигурно място за живеене, докато родителите ми живееха в чужбина, с които заради тази наша любов дълги години не си проговорихме. Да, събрахме се в последствие, да все още сме заедно, аз на 34, тя на 44. С родителите ми рядко поддържаме връзка, тъй като те не го приеха, с нейните родители положението е същото. Мъжът и ме търси, търси, накрая съжали, че ме намери. Фактът е обаче, че аз и тя успяхме да докажем на света и на себе си, че когато обичаш, граници няма и дори тогава да сме мислили, че мен тя ме е учила на повече от основната дисциплина, а за нея аз съм бил свежата кръв и необузданият нерез, с когото е имала интерес само да спи, любовта надделя и вече гордо мога да се похваля, че тя е част от семейството ми, радваме се на дете и всичко е все така силно, защото има любов и винаги ще я има!

Коментари

1.   Не знам какво да кажа за цялостната история, но знам едно - благодаря ти! Благодаря, че ми вдъхна надежда, че колкото и невъзможно да звучи за мен моята най-голяма любовна мечта, тя все пак може да се сбъдне.

2.   А някога мечтал ли си си да отидеш на психотерапевт? За твое добро го казвам, не е хейт.

3.   34/44... последни години на илюзии. Като станеш на 42-43, а тя на 52-53 пак се похвали.

5.   Темата ми прилича на измислена, но ако е истина ще кажа на автора следното:

И много ли си доволен, че си разбил семейство и градиш псевдо щастие върху чуждото нещастие?

Постъпката ти е подла и мерзка! Извършил си голям грях и ще си понесеш последствията за него - рано или късно!

Втората ти грешка е, че си се хванал с по-голяма жена - това е противоестествено! Редното е мъжът да е по-голям от жената с 5-10 години!

Почти всички като ученици сме харесвали някоя учителка - но твоето е откачено!

А това, че си мислиш, че такава "любов" като твоята - която всъщност е плътска страст, винаги ще я има - е голяма грешка! И сам ще се убедиш, че е така, когато нещата приключат!

Сигурно си пуснал темата, за да се похвалиш - но твоето не е за хвалба, а за срам! Но бързо ще се приземиш!

Всъщност е добре, че си пуснал тема, за да видиш от коментарите на хората, че си сгрешил много - но имай доблестта да си признаеш и да си видиш грешките и греховете, и се покай пред Бога за тях!

6.   Объркал си графата, трябва да е в раздел "Измислени истории"

7.   Интересен разказ.

8.   Родителите нямат право да се месят при избора на партньор.

10.   От автора към номер 5- Кое семейство съм разрушил? И къде точно пише, че превес са взели плътските ми желания, ако беше така, всичко щеше да се сведе до там. И защо трябва да се разкайвам, заради това, че е била моя учителка ли? Същото можеше да се случи, ако беше продавачка в кварталния магазин или сервитьорка в барчето, в което съм се събирал, когато съм бил 18 годишен… А това с разрушеното семейство можеше да се случи при всеки един удобен момент, така че, моля те, не намесвай Бог, тъй като не смятам, че съм сгрешил с нищо! А към номер 2- Благодаря за съвета, но мисля, че е абсолютно излишен!

11.   Българската версия на макрон.

12.   Супер, всичко и идеално, само родителите ти не са прави. Ако ще и с тъпа циганка да се беше хванал, трябваше да те подкрепят. Плюс това възрастовата ви разлика е 10 години…. Не е кой знае колко. Аз съм жена на 35 и също харесвам по млади от мене само - на около 28. По-красиви и секси са. Тия на около 40, с които трябва да съм, са тотално разпуснати. Търся мъж, който да е перфектен в леглото и да живеем заедно. Искам и дете възможно най- скоро.

13.   Номер 5, тука само задръстени дядовци ли влизат? Какви са тия архаични възгледи. Първо, не е разбил никакво семейство, тя не е била щастлива с мъжа й. Второ, кой ти каза, че мъжът трябва да е по-голям

14.   Подкрепям номер 5

Човекът, макар и малко сурово, ти е написал истината.
Разбира се, че си разрушил семейство, защото дори да са живеели фиктивно, в даден момент са можели да оправят нещата. Но изведнъж се появяваш ти и чрез супер нахалство и принуда(дори и физичеко насилие) - както сам пишеш, си я буквално заставил да тръгне с теб.
И как да не е плътска страст, прекрасната й душа ли хареса?

16.   Ех много красиво и позитивно, стил Макрон, браво, дано сте винаги заедно.
Това е доказателство, че има любов и тя не се влияе от нищо и никой и когато обичаш няма пречки.
Но трябва да си истински мъж, за да се бориш така за любовта си, такива като теб са малко, вече по големия процент са страхливци и нагаждачи и използвачи и егоисти и да не продължавам.

17.   Аз виждам в историята любов.
Понякога любовта е такава - наранява едни, за да направи щастливи други.
Но когато имаш сили да се изправиш срещу всичко и всички, вместо да живееш в лъжа, че един брак е щастлив, а той не е (имам предвид жената в историята), това е Любов. От тази, която описват в песни и книги.
Грешка е да си мислим, че трябва да се жертваме непременно за другия, да запазим брак, който вече е изчерпан или по начало не е започнал с най-подходящия партньор. Не е лесна и раздялата, но в крайна сметка в едни отношения спойката трябва да е любовта, а не очакванията на обществото и другите.
Към автора- развивайте се заедно, мислете заедно, мечтайте заедно до последно.

18.   Горко ти, авторе. Как може да си толкова глупав да питаш номер 5 кое семейство си разрушил и после да викаш "не намесвай Бог". Той Бог вижда всичко и не го намесват, а ти просто бягаш от него и от истината.

Ето каква е истината - прелъстил си я. Както сам си написал, настоявал си да спи с тебе и след като това се е случило, не ти е било достатъчно, та са последвали "катаклизми" и "физическо насилие" от "любов" и "страст". Тя е искала да приключи всичко, а ти насила си я приковал към себе си и тя като едно кутре клекнала пред теб, и твоите младежки истерии. Ами ако утре един друг младеж като тебе я дръпне към себе си и ти от ревност я пребиеш? Това пак ли е "любов" и "страст"? С кое този младеж ще е по-различен от теб?

Погледни се в огледалото и си признай, че си извършил прелюбодейство. Няма никаква любов в твоята история, а слабохарактерност от двама ви. Ако си чел Едип Цар, сети се за края, ако ли не, прочети го и може да ти светне, какво си извършил и какво те чака.

19.   Авторе, браво!
Пожелавам ви да сте щастливи заедно и за много, много дълги години!
Има жени, на които възрастта изобщо не им личи, а и вече има толкова подмладяващи процедури, че мбого жени на 50 изглеждат като на 30 и са по-красиви от много от 30-годишните. Позбавам няколко такива
Не ги слушай за секса. Не е вярно. Здравите цени влизат в климактериума след 55 г. възраст, а и тогава правят секс и йе отказват свкс
Пишат ти ги злобните разведени самотни чичовци, които жена през изминалите години не са и помирисвали

20.   Авторе, поздравления. Ако някой ще носи отговорност за разбитото семейство, то това ще е жената. Ако не е искала да бъде с теб, е нямало да го направи. Ти си искал своето, постигнал си го. Вината не е в теб. Живи и здрави бъдете!