Алчната любовстрастница
Когато бях на 24 години тръгнах с един мъж, който много обичах, той също... Но вече нещо се по отчупи не знам какво става ама вече не е това, което трябваше да стане.
Бях ме щастливо женени, ама днес това не е същото. Сега съм 32 години без деца...
Без мъжа, който обичах. Той направи това, което в момента не може да се оправи. Започнах да му изневерявам и се чуствах желана щастлива.

Днес намерих някакво ново решение... Че трябва да се разведа, ама много ме е страх дали това не е криза в брака не знам. Аз съм романтичка, ама той не. Когато му казах вечеря с свещи той каза не.

Бракът ние от скоро. Не знам, моита изневяра е един единствен мъж от две години. Вие какво ще кажете по въпроса. Също не знам дали това, което пиша някои ще обърне внимание. Пиша, защото много ме боли...
Сега съжелявам, че трябва да го направя, но вече всичко се стопи и... зимата доиде в любовта ми.

Коментари

1.   Начинът ти на изразяване е под всякаква критика.....

2.   Доста объркано си писала и почти нищо не се разбира.

3.   Потресающу! Има 6 годишни деца, които могат да съставят по-смислено изречение от теб - жена на 32! Трудно някой да ти даде съвет, просто нищо от това дето си написала не се разбира.

4.   Сега щом си го направила рогоносец не заслужаваш съвет! :)

5.   Съжалявам, но и аз нищо не разбрах.

6.   На мен пък ако ми падне - не бих й простил на авторката! Дори още по-объркано ще запелтечи след това :)

7.   Виждам, че никой не ти е дал стойностен съвет. Аз бих те посъветвала да следваш сърцето си. Щом любовта я няма между теб и мъжът ти - това е краят на връзката ви. Няма нищо трагично, хора постоянно се разделят и събират. Ако си щастлива с другият мъж- бъди с него. Личи си, че си объркана, не взимай решение прибързано.

8.   Вижте Вие не можете да разберете защото една душа, която е ранима, само тя знае какво става с нея...
Обичта и любовта са две прави който винаги някъде се пресичат. Благодаря зя написаното от номер 7...
Е дано ме разберете

9.   А бе тая жена хем мъжъжът и хем някой друг. Мила застани в къщи извади един бял лист и почни да пишеш плюсове и миноси и ще разбереш какво става...

10.   От това което с 300 зора разбрах е, че сте заедно с човек от 8 години, но сте женени от скоро и сте му изневерили преди 2 години с някакъв си там. Питате се дали не е криза в брака, защото той не е романтиче, а вие сте... ами странна работа, но поне ще се опитам да дам съвет, още сте млада и ако мислите, не ако чувствате, че не искате да сте повече с този човек и щом се е стигнало до изневяра значи само вие можете да решите дали искате развод или не. Все пак животът е пред вас и можете да намерите някой който да споделя вашите мечти и желания, да е по - романтичен от съпруга ви и т. н. Това разбира се е първия вариант, вторият е просто като възрастни хора да седнете и да поговорите с него за това, какво ви притеснява и не ви допада в брака ви, той може да направи компромис и да се попромени малко, ако и след това все още искате развод, значи това трябва да направите, но първо наистина поговорете с него щом толкова го обичате... успех

11.   Благодаря днес е по щастлив миг миг само миг

12.   Чакам още коментари

14.   номер 7, китайски ли си учила? !! ти си герой ;)

другите, дето нищо не разбирали - кво очаквате от човек, който си мисли, че в думата "любострастен" буквата "В" има място?

авторката - на 25 си, не на 32.. пресметни разликата между двете числа и ще ти стане ясно...

15.   Авторке, какви са тези цифри под постовете ти? ! Странна си.

16.   Много странна бих казала..

Авторке какво очакваш да ти кажем? Разведи се ли? Май чакаш само 2-3 такива коментара ии палиш маратонките.

Лоша

17.   Не вече го реших няма да се разведа за сега поради един факт че на това, което се случва с моят брак.... го виждъм като криза може би съвсем скоро ще се оправят нещицата... А че се виждъм с малкият ще го правя докато ме превземе и влезна в неговото сърц

18.   еееее сега вече нищо не разбрах

19.   Как да разбереш, то тя не се разбира, ти искаш...

Лоша

20.   Изневерила си му, предала си го, изгаврила си се с него. И аз да съм на негово място и аз щях да те отсвиря за вечери на свещи, изобщо за всичко. Истината е, че любовникът ти е някакъв пълен смешник и мишок и не иска да се обвърже с тебе, иска само да си те чука, както и прави от 2 години. Ти вътрешно усещаш, че е така и затова не искаш развод. Страх те е, че като останеш без съпруга си, който очевидно те обича щом още не те е изхвърлил на боклука където е мястото на всички изневеряващи жени или мъже... та просто те е страх да не останеш без съпруга си. Затова и в тоя цирк, който вече е бракът ти пробваш ни в клин, ни в ръкав-вечеря на свещи? ! Горкият човек направо е изпаднал в шок, аз лично дори бих ти се изсмяла в лицето на жалкия си примитивен опит да го държиш до себе си след като си се подиграла вече с него. Любовта ви си е отишла, но ти си виновна за това с изневерите си. Да се помолим човека да не е смазан психически от такава скапана бройка дето е уцелил и да успее да се разведе с тебе.... А ти? На 32, сама и без деца набърже ще видиш колко държи любовника ти на тебе, когато ще трябва да живее с тебе, да те обгрижва истински(не само милувчици и секс, мероприятие за 1-2 часа и то скришом), дали ще ти прави вечери на свещи? Не. Обаче ще го разбереш късно. И с името си на изневеряваща и разведена жена на 32 ще станеш една жена с която мъжете ще се хващат на връзки цитирам им фразите "без обвързване засега", "да видим дали ще се получи", "нека не избързваме", "рано е още за брак и деца", хахаха, след 30 една жена трудно може да си намери човекът, има доста по-млади и по-красиви от нея жени. Това е факт, който и аз приемам, но когато е трябвало съм си седяла на гъза и си имам съпруг и деца.

Модератор: Моля Ви да се съобразявате малко с езика и етикетите. Тук обидите не се толелират!!!

21.   Извиняваи те ама Вие нищо не разбирате Ви Като че ли нищо не правите. Аз не говоря зя секс аз говоря за любовта която вече сее изпарила до някъде. Мислих че една извън брачна връка ще по оправи нещата. Вие ме съдите а не помагате; Аз искам да кажа че мога и сама да се оправям...

23.   И днес е супер ден получих огромен бокет цветя от мъжа ми и парфюм...

25.   Аз пак се появих с нови подвизи разведах се и намерих човекът който до сега него срещнах в неделя ще се женя.

26.   xaaxaxx ужас

27.   Явно бОкетът не е подействал. Горкият следващ, хаха. Ти от мъже нямаш време да отвориш една книга.

28.   може да нямам време за книги ама за мъже имам утре заминаваме за Италия Франция на меден месец

30.   хахаххаха не хора, тая история ми оправи настроението днес, така не се бях смяла отдавна... благодаря на авторката и я подкрепям с две ръце да продължава да пише!!! Имаш невероятна дарба хахаха

32.   Е, как да пише, като тя е по Европата вече:)))))

33.   Нищо не разбрах от тоя пост. Много неграмотно и неясно написан. Ама това ама онова, искала да се разведе ама това криза в брака ли е. АБЕ ВИЕ ВЪОБЩЕ БРАК ИМАТЕ ЛИ????

34.   Авторката вероятно е девствена, фригидна и със сигурност неграмотна. Мойто момиче, първо си го пиши на листче и като го направиш както трябва, го препиши тук. Ако и в секса си такава като в правописа, да, имаш сериозна криза в брака и още как. Ако искате с мъжа ти, си спете с различни хора, после си живейте заедно, като те гледам, май това искаш. Макар че имам силните подозрения, че си на не повече от 11годишна възраст??

35.   Хеитъри здравейте пишете повече защото като се върна трябва да отговарям. Знаете ли алчността завистта са ви на първо място а каквото се отнася за любовта нищо не разбрахте защото се чете между редовете.
Съжелявам за вас че ме критикувате вместо да си прочете текстта и постовете под него.
Първо се разведах. -
Второ се ожених за друг мъжа, а трето след един час тръгвам за летището.
След една седмица се връщам.

36.   Имам чувството,че не само правописа ти куца.
Общо взето разбрах,че не търсиш сериозна връзка, с намерение за създаване на семейство, и защо въобще си сключила нов брак,като след време,по точно след медения месец, ще тръгнеш пак търсиш причина за изневяра,която ще доведе до повторен развод.
И какви са тези мисли и постъпки на една жена на 32 години.
Чудя ти се просто.

37.   хахаха... не съм виждал по смешно написан текст. Алчната любоВстрастница, трябва да си доволна, че изобщо имаш мъж , защото с този интелект, правопис и изказ лично аз бих ти бил шута на мига. Като искаш да се чуСтвш желана - просто се разведи - без да съжЕляваш и моя личен съвет към такива като теб, е първо малко да се образоват и чак после да пишат на аудиторията защото и да иска човек не може да разбере къде точно ти е проблема, не съм женомразец, но тъпите парчета с елемент на комплексарщина определено ме отвращават. Марио

38.   Марио... загубена кауза :)))