Мъж скорпион
Здравейте,
Преди година мой приятел ме запозна с момче от друг град, зодия Скорпион.
През тази една година протече опознаването, като цяло инициативата за развитието на отношенията ни (каквито и да са те) съм бил аз като човек.
Това е човек, който много харесвам и ценя, мина доста време докато ме допусне до себе си и неговото обкръжение, смея да твърдя, че нещата вървяха добре, макар почти всички усилия за това да бяха от моя страна. Официално нищо не сме обявявали.
От месец обаче комуникацията не върви, виждам го, че е отдръпнат, беше ми съобщено, че няма чувства към мен и не желае да ми дава грешни сигнали.
От негова страна нямало проблем приятелството да продължи, понеже с нищо не е обиден.
Изпаднах в ситуация, в която след година толкова пътуване, старание, доказване, съобразяване и най-вече огромно търпение (Скорпион) ми забиха такъв шамар.
Според Вас възможно ли е да се е появил друг човек, за който не желае да каже, има ли смисъл изобщо да се срещаме и на живо да ги говорим нещата, предвид разстоянието от 500км между двамата, и като цяло вие как бихте подходили, предвид зодията му, че просто не пада по гръб и е толкова хладен напоследък.

Коментари

1.   Няма такова нещо като връзка от разстояние, виртуална връзка и т. н. В твоя случай няма значение коя зодия е авера ти. Търси си някой от твоя град и това е.

П. П
Я кажи, ти коя зодия си, че ми стана интересно?

2.   Еми не е до зодията. До човек е. И да, Скорпионите, особено мъжете, са опасна работа, най-вероятно и това влияе. Реално нищо лошо не ти е направил, просто е трябвало по-рано да спреш да се занимаваш с него, като виждаш, че само от едната страна се полагат усилия. Даже той ти е казал, че не иска нищо с теб, което е добре, вместо да те лъже и разиграва.

3.   Мъжът ми е скорпион. Да ти кажа че са големи егойсти. И, най малкото противопоставяне не на неговото мнение се превръща в проблем за него. Моят съвет е да не се занимаваш. Не мисля че има друга, просто сигурно не си дишала, както на него му харесва.

5.   3, и моя е скорпион и знам за какво говориш. Все е сърдит, за нещо, все е жертва, все е неразбран, когато не стане на неговото. Пита те уж, но ако не кажеш това, което той желае да чуе, става световен проблем. Много трудни и изнервящи отношения са това.
Имам двама добри приятели мъже - скорпиони - същите са. Крайни, налагащи се и все недоволни.

6.   Скорпионите са кръшкачи, егоисти, скучни и мрачни хора, а и са посредствени любовници. За какво ти е такъв?
Ако си въздушна или огнена зодия, търси си Овен - най-всеотдайните любовници на зодиака.

7.   Къде ги намирате такива скорпиони--скучни, мрачни, посредствени любовници, скръндзи... Какво ли не прочетох двата поста за скорпиони.
Познавам от близо няколко скорпион, вкл. в емейството ми има такива.
Те са потайни и отмъстителнк, НО- от най-добрите любовници, изключително щедри, импулсивни със страхотно чувство за хумор, с дълбока душевност, толкова дълбока, че стига до най-тъмните кътчета из дълбините на самосъзнанието им.
Умеят да манипулират о са толкова лесно манипулируеми... Ако не си злонамерен/а към тях, ако ти имат доверие, убиват за "техните" си хора.
Изобщо не познавате скорпионите.

8.   Съгласна съм с номер 7. Какви са тези скорпиони за които пишете? ! Аз съм скорпион, съпруга ми също. като се запознахме живяхме в разслични държави, но няколко месеца след запознанството ни дойде при мен (тъй като аз нямах възможност да отида при него) а след около още месец, два се оженихме. Ако скорпион иска да е с теб-ще е с теб. Действат бързо и от началото знаят какво искат и дали го искат с теб. Скорпионите са най-надеждният партньор, всеотдаен, мил, грижовен