Не му показах колко го обичам..а действителността чак сега я осъзнавам!
Здравейте.. предварително благодаря на всички, които ще се отзоват..

..историята ми накратко..3 години ходех с едно прекрасно момче.. заминах на 400 км от родния ни град, за да уча..и в един прекрасен ден той реши, че всичко трябва да приключи.. каза ми че така било най-добре и за двама ни.. Изтъкна ми хиляди причини ..който аз привидно приех..без да се замислям ви казвам, че съм си го заслужила..през тези години съм се държала с него като с някой непознат..не му показах колко го обичам..а действителността чак сега я осъзнавам.. Изневерявала съм му.. хващал ме е..молил ме е да не го правя повече.. плакал е да остана с него.. където и каквото не съм поискала не ми го е давал.. на няколко пъти ми се е случвало да ме хваща с кока.. тогава за пръв и последен път си позволи да ми удари плесница.. ето какъв човек имах до себе си.. беше готов и в огъня да влезе заради мен.. А плановете ни за бъдещето..те бяха наи-хубавото което си спомням ..

От малко повече от половин година не сме заедно..всеки си има своя живот...аз умишлено избягвам да се прибирам вкъщи за да не го виждам..няколко пъти през сълзи го молих да се съберем .. но той е непреклонен.. казва, че се чуства по-спокоен без мен.. че му било по-добре, че тази с която е в момента е добра и всеотдайна .. каквато аз никога не съм била.. Там е проблема, че вечно не мога да бягам от мястото в което съм израснала.. почти всеки път като се прибирам се виждаме.. говорим си за минали неща.. спомняме си колко хубаво ни е било заедно.. правим секс и толкоз..и всичко това се повтаря многократно.. в навечерието на новогодишните празници се скарахме мн цестоко... изкрещя ми в лицето че последната година било мъчение да е с мене ... че вече не изпитва и капка от онази любов, в която едно време се кълнеше.. след няколлко дни ми звънна и ми каза да отида на... Усетих че нещо не е наред и хукнах..заварих го пиан и дрогиран ... пак се разплака и каза че ме обичал.. 5 месеца не се бяхме нито чували..нито виждали до миналата вечер..... Започнал е да пие много..чувам и от наши общи познати че от време на време се друсал..и незнам какво да мисля ..нито разума ..нито сърцето са настроени в моя полза...сама не мога да реша как да постъпя....

Ако поне вярвах че ме обича ..и че не ме търси само заради секса..за пореден път щях да преглътна гордостта си и да говоря с него за нас ..но там е проблема че не мога да преценя той как ги чуства нещата..дали защото му е писнало 3 години едно и също и за това сега си е разпуснал синджира по кръчми и заведения ..или защото и той страда от нашата раздяла прави всичко това.. Онзи ден ми каза, че любов като нашата не може да свърши така..каза че ще сме подобно на едни наши познати..дори след като скъсаха 3 години след това се "виждаха"..

Молбата ми към вас е да изкоментирате написаното..
ще следя редовно коментарите и се надявам, че някой ще ми даде насока как да продължа.. макар че предполагам какви ще бъдат реакцийте ви.. моля ви не ме съдете прекалено строго....

Коментари

1.   В момента разбираш как се е чуствал той през цялото това време. Аз бих приключил нещата явно много болка и разочарование са се натрупали и от двете страни и едва ли ще може да избегнете стремажа за реваншизъм ако се съберете. След като преди не се получило едва ли и сега ще стане. Те нещата или стават или не стават с връзките. На сила хубост не става :-)

2.   И аз мисля да те посъветвам да оставиш този човек..не мога да преценя дали те търси само заради секса, но това което си му причинила няма да успее да го преглатне ..дори и да има най-голямото сърце на света .. винаги ще си спомняте с умиление един за друг .. но послушай го мило момиче.. приеми раздялата ви мирно и кротко и толкоз ..след време, ако ви е писано пак ще се съберете ...
От мен толкова ..аз също ще следя коментарите които получаваш и ако имаш желание ще се отзова за съвет отново..

3.   Няма смисъл да го търсиш. Каквото било, било! Той е нормално вече да не те обича и е нормално да се чувства по-спокоен без теб. Сега единственно може да те съжалява и заради това да поиска да се видите някой път. Много си го наранила и общо взето сама си си го направила. Притъпи егоизма си,който бъркаш с останала в теб любов!

4.   Ако се опиташ да поговориш с него предполагам че тои както и ти ще се почувства по добре може би ще усъзнае че трябва да тръгне отново в правилната посока както и ти. Това че когато си го загубила си осъзнала колко го обичаш...не ме учудва защото при всички нас е така когато загубим някои на когото сме държали го осъзнавамв късно.Никои няма право да те съди..и не бих го направила..просто трябва да осъзнаеш какво си загубила и да го спечелиш отново...но трябва и да се промениш..Аз ти желая успех..и дано всичко да се оправи.. Горе главата.. другото го имаш!

5.   Изпуснали сте момента и двамата, а и с тези наркотици - това е възможно най-голямата тъпотия.....

6.   Аз пък мисля че ако живеете известно време заедно
в една квартира, ще си проличи дали сте един за друг.
И без наркотици. Чудя се какво чакате че не се вземете.
Правиш му предложение и ако се дръпне ЧАО и толкова.

7.   от авторката:

Мили хора, всички ми казвате да го забравя..И аз самата стигнах до този извод..А днес как съм плакала като го видях с колата да се размотава с новата му приятелка...знам че нямам право да му се сърдя..но ме боли ужасно..днес цял ден съм плакала..майка ми ме видя и така ми се накара ..А винаги съм била толкова здраво стъпила на краката си ...сама не си вярвам ..как можах до такава степен да се изпусна и на тая възраст да плача за мъж..знаете ли..аз съм само на 22 години ..и помислих дори да си сложа край на живота..но го погледнах от друг ъгъл..6е живея напук на света..защото ако той не е съумял да ме обикне ..друг ще има това щастие...за всеки влак си има пътници..

8.   Значи аз също съм обичала момче, но не съм му го показвала, докато той неговата любов ми я показваше непрекъснато, а аз се правех на интересна. Но сега се обърнаха нещата и вече близо година съм мн мн мн влюбена в него, но въпреки това съм с друг, но само той си ми е в сърцето. Иначе момчето, с което съм направо ме боготвори и аз се чувствам мн гадно и виновна, че не мога да му отвърна със същото, но това е друго и искам да ти кажа, че ако наистина и ти изпитваш любов към твоето момче да не го изпускаш. Няма смисал просто сама да се залагваш, ако наистина го обичаш бори се и недей да го изпускаш, защото аз мн съжалявам. Промени си отношението към него и му показвай всеки път, когато имаш възможност, че го обичаш ;)

9.   според мен трябва да чуеш сърчицето си и да му покажвш това което не си успяла преди дори и късно, но по добре касно от колкото никога. за да не съжаляваш поне пробвай.

10.   здр. искам да ти кажа че моята история малко си прича с твоята.. но има доста различни неща искам да ти кажа че висчко това той прави защото наистина те обича и иска да се саберете.. но и неговата гордост е станала непреклонна както твоята. Предлагам ти да се видите нямаде насаме и да си поговорите на трезво за вас и вашата връзка.И ако и ти го обичаш още трябва да настояваш да се саберете и да му помогнеш да влезне в правилния път. Кажи му че с алкохол и наркотици няма да реши проблемите си напротив. Говори с него без дори да се замисляш.. защото живота си тече и никой не може да го спре... Пожелавам ти успех

11.   Вижте хора, може да ви се сторя малка, но вътрешно не съм. Харесвам едно момче, а дали той ме харесва не знам. Така де той вече е сменил около 10 гаджета, а аз очевидно съм много назад с материала. Наистина много го харесвам в един клас сме и го познавам от както се помня. Той невероятен. В някои случеи се държи ужасно с мен и околните, но колкото и да опитвам да се направя на сърдита не ми се получава. Наистина много го харесвам. Но какво да се прави ... нямам намерение да се излагам ако му кажа и той ме одреже. И пак казвам отвън съм малка, но не и отвътре ... а да не гаварим за това колко е голямо сърцето ми.

12.   Знам какво е и аз съм така и ..

13.   Аз съм в подобна ситуация от гледна точка на момчето. Обичам бившата си приятелка, но колкото ида ме моли не бих се върнал защото след всичко което преживях реваншизма в мене ще съсипе връзката ни.