Какво мислите за мъжете, които се хвалят, че са били с много красиви жени?
Какво мислите за мъжете, които се хвалят, че са били с много красиви жени, че са имали много красиви гаджета, а самите те не са нито хубави, нито имат пари, и някои от тях дори никога не са ги виждали изобщо с момиче? Лъжат ли, или е възможно да казват истината? През живота ми на няколко пъти се е случвало по една или друга причина да се занимавам с мъже, за които съм чувствала, че едва ли не правя компромис с визията им, но все пак съм общувала с тях. И са вмъквали в разговори как са били със страшни мацки, имали са много красиви приятелки, а единствените им бивши, за които знам са някакви не много хубави жени, които са пълни или не са нищо особено. Общото между всички тези мъже е било, че не са нито хубави, нито богати, нямат коли даже, нито са готини, а са задръстени, и отношенията им куцат даже. И са стари ергени без жена около себе си. Възможно ли е наистина някакви страшни мацки да връзват на такива мъже и да казват истината, или са просто комплексари, които си измислят? На мен ми приличат на мъже, на които дори обикновените жени не им връзват или отговарят на съобщенията им, като цяло. За сметка на това познавам наистина хубави момчета с опции, които са харесвани и търсени от жените, но те никога не се хвалят за такива неща.

Коментари

1.   Попитай околните, които ги познават по-отдавна дали е вярно и са ги срещали с красиви жени. Ако не са, значи си съчиняват или пресилват нещата, а иначе гледат да не ги види някой с каква гримирана овца се движат.

2.   Мисля, че точния, стабилен, сериозен и отговорен човек - НИКОГА не се хвали на приятелката си/жена си, че бившите му приятелки били красиви!

Въобще е голяма грешка и тъпотия да казваш пред приятелката си/жена си, че друга жена е по-красива от нея - дори да е филмова актриса. Човек трябва да бъде разумен и тактичен.

А мъже, които правят това, което описваш, мисля, че са просто самохвалковци и празнодумци!

3.   Мисля че някой те е довършил, съсипана си и сега ние трябва някак да те избавим от комплексите ти, поради твоите взети решения.

Иначе мен лично не ме интересува кой какво говори, какво мисли и с какво ще си запълва времето.

4.   Феик тема.

5.   Мъжете не се хвалим за такива работи - хвалят се тези, на които има се иска, ама не им се получава. Или казано по друг начин - ако се хвали много много - значи няма кой да го похвали.

6.   Независимо дали мъжът се хвали с основание, или не, не гледам с добро око на това. Ами папиломавирус и другите половопреносими заболявания? То от един път става, но ми е нечистоплътно да съм с някого с голям body count. Дори и да е често срещано в днешно време, за мен е индикация за неумение да се установят трайни отношения, или пък друг проблем.

7.   Че не са били.

8.   "Нямат коли даже"? !? Сашке, Сашке...

9.   Като мъж мога да ти кажа, че 99% от тях лъжат. Като цяло истинските женкари рядко говорят по тази тема. Дори и рядко се набиват на очи и много често може и да не предполагаш, че този човек е такъв. Женкар, който говори за жени най-често го прави със свой приятел, който е на същия акъл. Тези дето разправят на ляво и на дясно с какви жени били и какво са правили са основно несигурни в себе си мъже, изпълнени с комплекси. И я са били с 3-4 средни по хубост жени, я не. Или са си плащали на проститутки, което вече говори за тотална неадекватност в общуването с жените.

10.   От всички, с които съм имала отношения, само един изпъква - хем се поддържа физически, хем си има естествено хубави черти. Техните имаха възможности, но все пак учеше и работеше. Амбицирано момче, интелигентно. Имаше чувство за хумор. Общо взето - човек, с който да се дърпаме нагоре взаимно и бяхме доста еднакви характери. Другите работеха, ама нямаха стремеж да учат. Визуално не бяха нищо особено. Леко неграмотни. Книжка и кола йок...
Та, първият описан имаше много плюсове, ама си беше женкар. Мислех, че ако съм с по-обикновен мъж, няма да ходи по други. Изобщо не е така. Честно ви казвам, имам чувството, че чакаха само някоя да ги погледне и веднага ѝ бяха навити. Тва е положението. С един единствен нямах такъв проблем, за сметка на това той си позволи да използва физическо насилие. Тва е положението. Аз ли не умея да ги избирам, такива ли само срещам...
Мога да ви кажа едно - така или иначе с всички ще страдате, гледайте поне да са ви на нивото. Не да е някое неграмотно едноклетъчно, без книжка, живеещо все още с техните.

11.   ""Какво мислите за мъжете, които се хвалят, че са били с много красиви жени, че са имали много красиви гаджета, а самите те не са нито хубави, нито имат пари, и някои от тях дори никога не са ги виждали изобщо с момиче? """Лично за мен в този израз се изразява някаква странна мисъл между меркантилност, алчност, проституция. в случая говоря за така наречената временна проституция, която се практикува от значителен брой момичета. Има случаи, когато бизнесмен, който има значителни финансови възможности, притежава апартаменти, в случая два броя, за които съпругата му не знае. Във всеки от тях настанява по едно момиче, той плаща всички режийни, дава и пари за лични разходи, дава коли, те са студентки. Понякога ги посещава, почива си при някоя от двете, прави секс и т. н. Нямат право да странични връзки, а дали ги преотстъпва на свои познати, не знам, но едва ли. Има и друг вариант, когато три или четири момичета със сходни интереси се самоорганизират, наемат един приличен апартамента, поддържат го по женски чист и спретнат. Набират си постоянна клиентела от финансово стабилни мъже на зряла възраст, дискретни, възпитани. Средно по 20-30 сеанса на месец при цената, която обикновено е към 300 или повече лева, чистият доход по-най-скромни сметки е над 6000-7000лева. Това се случва не само в България, а и при тези, които следват в чужбина. Някои си имат приятели. Разбира се не трябва да се генерализират нещата. Е, аз не ги разбирам тези неща, възрастен съм, та по мое време това беше повече от екзотика, а обществените настройки бяха различни. Сега както се изразяват лумпените, парица -царица. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   Лъжат и искат да те накарат да ревнуваш. Вдигат си акциите самички.

13.   Аа чух веднъж, че един такъв бил ме скъсал от секс.
Видях същия в един бар с приятели и отидох директно при тях.
Попитах го пред всички "чувам, че си ме скъсал от секс, я кажи, на мен хубаво ли ми беше поне и като се събуди, зави ли се да изстинеш" :)))))
Беше почервенял от яд и срам, но нищо не можа да каже. Приятелите му се сгънаха от смях, а човекът, с който бях във връзка беше с мен тогава- 193 см висок, 110 кг мъжкар, натурално мускулесто тяло, смее ли "еб*ча" да гъкне? ! Приятелят ми само леко го потупа по рамото (от което мечтателя почти слезе под масата) и му каза "разбирам те, пич, но си пази мокрите сънища за себе си, че ако трябва следващият път аз да ти казвам нещо-лошо.
Добре е да бъдат съветвани от време на време такива, съветът от моят приятел тогава, мисля, че ще му служи добре докато е жив :)

14.   Обикновено, такива хора лъжат на поразия. Мъжете, които наистина са спали с хубави жени, никога не се хвалят с това нещо. А, и също така - в повечето случаи, тези хора са просто комплексари.

15.   Според мен лъжат. Имах един такъв дето ми се беше вкопчил, но аз не исках да бъда с него, защото психически не беше стабилен. Нон стоп ми говореше как го харесвали някакви манекенки и моделки, как аз не съм била нещо особено в сравнение с тях. Аз му казвах директно- ами ходи при тях, защо се занимаваш с мен? Естествено нямаше адекватен отговор. Все пак си мисля, че ако такива вървежни жени му се предлагат, досега да се е хванал с някоя от тях. Дори имаше някаква голяма шефка някъде си, която била мега мацка и искала да го издържа дори, ахаха. Такива мъже освен, че стават още по-жалки като ги разказват тези глупости нищо друго не печелят. Направо смешна и жалка история. Ами дори да е било истина и да е бил с такива жени, защо не му се е получило с тях? То разбирам да си хванал някоя такава и да си с нея, а не някога си бях, но дойдох при теб по-обикновената. Ами защо си дошъл, защото на онази не си могъл да и отговориш на критериите ли и аз трябва да и обирам огризките. Такива директно аут.

16.   Комплексари са и лъжат, за да си качат цената. Ако наистина са такива, каквито ги описваш, единствено срещу заплащане да са си легнали с някоя готина мацка.

На мен такива хора дето само се хвалят, са ми противни и ги избягвам

18.   14, значи ако си с красива жена си комплексар, а ако си мъж на място не обръщаш внимание на красивите (явно не са за теб) и се оглеждаш за нещо посредствено. Що така бе? Май нямаш самочувствие, пък иначе не си комплексар...

19.   Лошо би било само, ако го казва в негативно сравнение с теб - "Аз с какви съм бил, а ти.. " И това, за твое добро, разбира се, как иначе, да ти помогне, да те промени, да не се срамува като се показвате някъде. Това си е тежка комплексарщина, не си заслужава да се занимаваш с такива. На по-млади години бих скочила да споря, оборвам.. няма смисъл. Да си гони томподелките и неродените моми от приказките. Нито ще променя нещо у себе си, нито питам за съвети по принцип.

Разбира се, и за жените важи същото и е също толкова грозно като отношение към мъжете. "Аз какви кандидати съм имала/какви мъже харесвам.. а ти.. " - все едно услуга е направила, или ей така, да не е сама, че да не ѝ падне рейтингът.

Подразни ме обаче и как ти оценяваш мъжете. "Общото между всички тези мъже е било, че не са нито хубави, нито богати, нямат коли даже, нито са готини, а са задръстени, и отношенията им куцат даже. И са стари ергени без жена около себе си. " Е, и? Престъпление ли е да нямаш кола, да си необързан, да не си хубав (и хубав според кого и какво точно? ).

Въобще, в много "кухо" общество се превърнахме.. Реве се за някакви "традиционни ценности", а всеки те гледа как изглеждаш, с кого си, къде ходиш, какво имаш и защо нямаш. А това е личен избор или съдба на всеки, животът не е състезание, нито моден подиум, че да те сравняват с други и да покриваш нормативи. И после как да имаш нормални отношения с мъж/жена, като отвсякъде слушаш за златотърсачки, плейбои, мъже без коли, жени без мъже, пълни/слаби хора и прочие?

На тоя фон се чувствам странна птица, че винаги съм слушала сърцето си, а не съм си избирала хората по измислени стандарти. И мъжа си го считам за готин и без кола, и без да е богат (и това не е константа и се променя във времето, така че е смешно изискване).

А какво ще кажеш за готин на вид мъж, но женкар или гей; богат, но стиснат, с кола, но да не счита за нужно да те вози и теб? Това, че си хванала някой на вид перспективен не значи, че няма да те излага навсякъде с гнусни прояви. А уж безперспективният и не-готин няма да е добър човек, щедър към хората по принцип и истински кавалер.

20.   Ами те в техните очи моце да са били яки мацки но в твоите да са дебелани.
Като цяло яките мацки гледат мъжа да има пари и да е успешен.