Влюбен в омъжена жена
Здравейте!
Аз съм момче на 21 години, студент съм.
Преди около 2-3 месеца се запознах с една жена в нашата любима социална мрежа Фейсбук.
Съответно започна и нашия виртуален контакт.
Писахме си с нея дълго време, докато в един момент не осъзнах, че я обичам.
Не знам, не мога да дам обяснение как се е случило, но я обичам.
Имало е и моменти, в които съм се питал дали не се заблуждавам, но.. НЕ! ОБИЧАМ Я!
Реших да й споделя чувствата си в едно дъъълго съобщение, при което отговорът също беше толкова дъъълъг и се оказа, че и тя изпитва същото.
Ето го и проблема: въпросната жена е ОМЪЖЕНА!
Постоянно й повтарям как искам да съм с нея, да сме заедно, да не мислим за нищо друго...
Тя също иска, но факта, че е омъжена, има и син я спира да бъде с мен.
Донякъде я разбирам, съвестно й е за мъжа й, но и тя трябва да ме разбере.
Не искам всичките ни мечти да рухнат само заради това, че е омъжена - искам да се сбъднат, да се сбъдне всичко, за което сме си мечтали.
Казва ми, че времето е пред нас, че един ден ще бъдем заедно, но аз не й вярвам, празни обещания са това...

Моля Ви за съвет - как да постъпя, какво да правя, за да я накарам да излезе с мен и да не бъдем само "момчето от чата" и "жената от чата", защото боли такава любов...

Моля за съвет. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Твоето не е любов. А засилване на представата за любов, отнесена към, този който ти отвръща минимално внимание. Появи ли се друга, която да ти обръща повече внимание това ще е новата ти любов.
И как може да се обича човек, който не си виждал никога???
Смени жената, не разваляй поредния брак. Тя ще си го развали сама ако продължава така, но ти никога няма да си печеливш.

2.   Абсолютно заеби тая работа ако е истина, разбира се.

3.   Неочакван обрат: тя е бот.

4.   Не искал мечтите му да рухнат 'само' заради това, че била омъжена.. А тя дали иска семейството й да рухне само заради едната авантюра с един хлапак, който го тресат хормоните? Жената най-вероятно е по-голяма от теб, надали реално би направила нещо и да си остави семейството, по-скоро просто се разнообразява от еднообразното й ежедневие, малко да влезе във филма както се вика. Мислиш ли, че имаш някакво бъдеще с нея. По-добре остави жената, че ако мъжа й те набара..

6.   Не си влюбен в жена, а във ФБ профил. Не можеш да осъзнаеш разликата, но 2-те обикновено нямат нищо общо.
Във ФБ всички са идеални, защто виждаш само това, което ти показват, много често преувеличено, преиначено или измислено. Ти сигурно също го правиш. В реалността няма нищо перфектно.
Жената за която си мечтаеш може да има лош дъх, пъпки, или дразнещ глас. Може и да няма нищо общо с това, което се описва или това, което си мислиш че е.

7.   Как си влюбен в човек, който не си виждал? Замислял ли си се, че може да си пишеш с извратен чичко, който се представя за жена?

8.   Където са двама, третият е излишен. В случая това си ти. Не се навирай в чужди семейства. Какво можеш да предложиш на жена с дете, освен един секс и много неприятности? Прекратявай всякакъв контакт и си търси необвързана приятелка.

9.   Авторе, тук има изписани множество подобни теми и при всички сюжета е един и същ. Потърси с търсачката и чети и препрочитай, пък барем вземеш да се вразумиш

10.   Изкуствения интелект казва да залягаш над читанките, че изпитите идват и не се вълнуват от виртуални трепети.

12.   Илюзия! Илюзия! Пак казвам... Илюзия!