Жените не обичат такива като мен...
Казват че за всеки влак си има пътници, т.е. за всеки човек си има подходящ партньор който да отговаря на неговата личност и душевност.
И се питам, къде е това моето момиче, което търся вече толкова години, но не го срещам.
Къде е онова момиче което да не е тип "лигла" или някаква, която живее с фантазии?
Къде е онази различната, за която сексът и материалното са просто обикновенни неща, но не и същността на живота?
Къде е онова момиче което вглеждайки се в очите ми, ще усети пулсът на сърцето ми, и ще поиска да е с мен, безусловно и завинаги?!

Има ли такива момичета, или действително светът е пълен с лоши и безчувствени жени, които просто не знаят какво искат? Това се питам за пореден път. Просто ей така, стоя и се питам. И ми е изключително тежко, защото просто аз съм адски различен човек, прекалено разграничен от идеалите на другите, от техните убеждения и мисли. Това ме кара да си мисля че може би никога няма да изгрее слънцето във моята градина, може би никое момиче не би приело такъв тип като мен. Знам ли, може би звуча песимистично но си имам известни причини за да е така.

Например, аз не ходя по разни клубове, дискотеки и т.н. просто тези места не ми харесват. Не обичам шумните компании, обичам тишината и спокойствието. Доста стеснителен тип съм, и бързо се здухвам, особено при контакти с представителките на нежния пол. Но за сметка на това си падам много грижовен, доста романтичен, в смисъл - раздавам се до край, и когато обикна, аз обичам трайно и дълбоко, просто завинаги. Не съм някакъв пибертет който да не знае какво иска от живота, не съм и елитен богаташ и живота ми не е рубрика, дори бих казал че живея кофти, защото определено късметът не е на моя страна в този живот.
Нещата които при другите са простовати и лесни, при мен изглеждат по трудни и ми трябва повече време за да се приспособя, да ги приема, преодолея и т.н.

Да, това съм аз, но проблема всъщност е че жените не обичат такива като мен нали? Тях повече ги кефи, поредният "мачо, г-н плейбой" който да им ръси глупости, да ги желае само сексуално, но не и със сърцето си. Те обичат да си някакъв мистър мускул, или паралия, тогава любовта не е важна защото за тях си просто интерес. Незнайно защо те предпочитат такива мъже, но не и истински, които могат да им дадат живота си, сърцето си, закрилата си.

Та сигурно го няма това момиче, което да е с личност като моята, и което би ме разбирало и би пожелало да сподели житейският си път с моя.
А трябва ли да се правя на това което не съм, и не искам да бъда... за да привлека женския пол?
Трябва ли да се правя на тежкар, да говоря само простотии, да се бия с всеки срещнат, да не излизам от клубовете и кръчмите, само и само да си намеря момиче?

Според мен това би било нечестно и неправилно, защото каква ще е ползата, ще ми се лепне някоя, която ще ме смени на втория ден, а и тя ще се привлече от фалшива личност, а не от моята реална. Това е измамно, а аз искам да бъда обичан, заради това което съм. Но има ли в мен качества които една жена може да оцени?
А има ли истинска жена, и мога ли да очаквам някакви чувства изобщо от противоположният пол?
Винаги съм ценял много жените, но признавам че нямам опит с тях, не съм женкар.

Но мъжът и жената са взаимно свързани, защото самият Бог, първо като е създал мъжът, той му праща всички видове животни, на които мъжът /Адам/ поставя имена. Но никое от тези животни не можело да бъде партньор в житейския път на човека. Тогава Бог дава дълбок сън на Адам и изважда едно от ребрата му, изпълва това ребро с плът, и така създава Ева - жената!
След което казва: И създадох ги мъж и жена, да се обичат и жената тъй както е направена от мъжкото ребро, тя трябва да пази и обича неговото сърце!

За това ценя дълбоко жените, и просто искам да направя живота на някоя млада дама, по красив, по добър. Искам да открия онази досущ различната, а всъщност еднаквата, моята душевна двойничка, с която да споделим един общ свят. Светът на различността, на чистата и истинска любов!

За това в момента пиша тези редове, за да изкажа това което чувствам, това което мисля. И ако за другите е важно просто да преспят с момичето и да го захвърлят, то за мен това е глупост. За мен е важно да задържа момичето, да имам хубави моменти с него, да изградя достойно бъдеще, да му дам щастие, обич и подкрепа!

Коментари

1-50 от 122

1.   Просто тази ценностна система, като че ли я няма вече приятелю. Момичетата виждат една среда, в която трябва да оцелеят, а някои от тях имат желание и да властват, а това им го дават само силните на деня, тези мъже за които говориш.
А останалото са някакви предразсъдъци, на които вярваме и мъжете и жените: Че мъжете са такива, че жените са онакива, лепваме разни етикети на хората и ги третираме според тях. И просто всичко е много объркано. И на последно място слагам интернет, като фактор, все повече хората да се отчуждават един от друг и да загубват реалния контакт, а с това и възможността да срещат сродни на тях хора. Защото той е като една черупка, в която хората се крият или крият истинската си същност, а отвън на нея слагат надписи и картинки с това, какви наистина искат да бъдат.

2.   В последните дни все такива теми изникват тук - и ако се разровиш, ще видиш, че половината са писани от момичета, които по същия начин като теб се питат къде са пък свестните момчета.
Подходящото момиче за теб съществува, сигурна съм.
Единственото, което трябва да направиш, е да излезеш от черупката си, както те съветва и номер 1. Повечето момичета, които ще те разберат и ще искат да бъдат с теб за съжаление са буквално като теб - притеснителни и срамежливи. Не очаквай те да те намерят - открий ги ти, започни да заговаряш по-тихичките, да им обръщаш внимание, да преодоляваш собствената си стеснителност.
Светът наистина става все по-кофти откъм взаимоотношения, факт. И свестните хора не са много - но ги има, определено. Просто трябва да се престане със самосъжалението и чакането нещо да се случи наготово. Както и с това да се обвиняват другите за собствените несполуки в личен план. Различен си - хубаво. Това не те прави по-висш. Ако имаш очи да ги видиш, ще видиш, че въпреки всичко, край теб продължава да има много различни и ценни хора. А другите - да си живеят за себе си. Трябва да има разнообразие.

3.   И аз търся различното момче, което ще ме обича истински и искрено, а не ще търси просто някакви плътски удоволствия, нежен и романтичен, мил, отзивчив и грижовен. Момче, чието сърце ще бие само за мен, както и мойто за него. Другите момичета ми казват че такъв "принц на бял кон няма" но вярвам че поне едно - едничко такова момче е останало на света и Бог ще ме срещне с него :-)) Така ще продължавам да си чакам избрания, ако не се появи ще си остана сама :-((

4.   Стига с тоя бог бе ей.... само заради това написаното от тебе е пълен шит. Да не живеели жените с фантазии - а твоя бог какво е бе? смешник.

5.   Вчера се редих на една опашка в магазин за хранителни стоки. Учениците от горните класове бяха излязли в междучасие и пазаруваха. По-големи простачки и кифли от момичетата, редящи се зад мен скоро не бях виждала. Момчетата бяха съвсем културни. Но ония двете ме изумиха. Разправяха си една на друга как правели тоя и оня на глупация и се радваха как им се връзвали на приказките. Нервничеха и искаха да им дойде реда по-бързо, но на границата на грубостта. Илизаха от училище, а се бяха облекли като проститутки - аз ако се кача на толкова висок ток, направо ще се пребия. А едната беше и с фигурални чорапи. Е такива сладурчета просто няма как да ти харесат, авторе. А те не са изолиран случай. Ако бях директор на училището, просто щях да се позова на правилника, който не допуска такова облекло - проверила съм, има такава клауза. Всички сме част от това. Дори и продавачката, която не им направи забалежка. Дори и аз, защото можех да го направя...
А най-вече мъжете, защото все пак заради вас го правят, нали?
Сара

6.   Ужас!
Отношението на жените към теб е изцяло заслужено, съжалявам. И аз напълно бих игнорирала негативен и мрънкало като теб - Бла-бла-бла, ама нямам късмет, ама такова и онакова...
И жените, повярвай ми, имаме достатачно проблеми в този живот, за да се занимаваме с такъв като теб - проблем! Не е лесен днес живота и далеч не всички сме с чичковци-паричковци, които да ни издържат - и ние се борим всеки ден, но коя иска да има до себе си такъв слабохарактерен мъж като теб, които мрази да бъде сред хора?
Ами какво ще правим, ако сме заедно си мисли дамата - ще ме затвори у тях, ще ми мрънка по цял ден, колко е лош късмета му, как съм произлизала от реброто му (ужас! ), как и защо нещата НЕ ставали. Всяка една от нас или се е опарила от подобен индивид, или познава такъв, или познава приятелка, която се е опарила.
Мога да се хвана на бас, че живееш още и при родителите си и изобщо, ако те пита човек, ще можеш да изброиш 100 неща, защо не си виновен за каквото и да е било.
И да, жените избираме силни мъже, защото те не само МОГАТ ДА ТЕ ОБИЧАТ истински, но и в труден момент да имаш някое силно рамо, на което да се наплачеш, някой, който да ти каже - продължавай. И да - някой, с когото можеш да имамаш и хубав секс, който да те разбира и да те обича, който ПОЕМА ОТГОВОРНОСТ за живота си и от 18-годишен не живее при мама и тати и не хленчи по форуми.
Защо си мислиш, че като си бил романтична душица, ти си нещо повече от нормалните мъже?
Всеки може да вземе да ми чете ромео и жулиета и да ми хленчи у дома, колко е несправедлив живота и как ме бил обичал. Въпросът е, че не всеки може след разбиващ работен ден да дойде, да те прегърне и да ти каже - „продължавай“.
Затова харесваме силни мъже - защото ние сме слабия пол. Ако ми трябва слаб човек до себе си, ще си намеря друга жена - с нея поне можем да си говорим по женски и пак ще съм по-добре, отколкото с някой мъж-дете!
С такива като теб пия кафе и гледам да си намеря повод, за да свършва по-бързо.
Чао, стегни се - БЪДИ ИСТИНСКИ МЪЖ, ЩОМ СИ РАЗБРАЛ, ЧЕ ЖЕНИТЕ ИСКАМЕ ТАКИВА мъже или просто си стой у вас и си ближи раните!

7.   Това е поредната тема, която много ме озадачава. Защо това, че един мъж е мускyлест и има пари, трябва задължително да означава, че е прост и женкар и обратно защо една добре изглеждаща и грижеща се за своята външност жена, трябва да бъде безчувствена курва. Докато разграничаваш по този начин хората няма да намериш нито жена, нито приятели.

8.   Към мненията на останалите ще добавя това, че щом с нищо съществено не се отличаваш от тълпата, освен с кофти живота си и липсата на късмет - ще трябва да се задоволиш с каквото остане.
Защо се буташ ти най-отпред там където другите се редят на опашка?
Откъде накъде, ако има някое свястно момиче ще трябва да те вземе с голото ти самочувствие на Уникалния, Единствен, Обичащ трайно и Желаещ завинаги, но неумеещ нищо друго - тоест неспособен да се бори, да я защитава от житейските несгоди и да осигури нормален живот на децата й?

Освен това малко ти куца тезата, че хипотетично можеш да бъдеш отдаден и верен. Щом толкова се срамуваш от всички момичета, в това число и лигли - значи дежурно за всяка си представяш разни неща и вече ти се е превърнало в навик. Един ден ще бъдеш съпруг, на който му омекват коленете от минувачките, докато жена му тика бебешката количка без да подозира нищо.

Ще спра дотук, но ще се върна да довърша мисълта си по-късно, защото това далеч не е всичко...

9.   Здравей аз съм момиче и аз търся любящ и добър мъж, който истински да ме обича и да иска да е с мен, но за съжаление все не попадам на такъв. Все отначало всичко е чудесно и после нещата се развалят, желанието да прекарва време с мен се изпарява и се измислятт смешни оправдания да не излизат.
Вече изгубих надежда. На 30 станах а още никой не ми е предложил нищо сериозно. Ти на колко години си?
Дано успееш да намериш твоето момиче.

10.   Офф, как така не познавам ни едно такова момиче???? Аз също не съм такава... може би свестните просто са заети. Не се отчайвай, има много добри момичета, които както тебе са самотни и се чудят къде са свестните мъже.

Свястно момиче на 21

11.   До автора:

В написаните от теб редове виждам много ясно себе си. Разбирам много добре как се чувстваш. Макар, че съм момиче, тези твои думи сякаш са писани от мен. При повечето хора тези неща наистина се случват някак по-лесно отколкото при други. Вярвам, че любовта ще почука и на твоята врата един ден, вярвам и че ще успееш да я дочакаш. Ситуацията ти е същата като моята, затова мога да ти кажа единствено - горе главата и не се отчайвай. :)) Ако желаеш може да разменим някакви координати. Също така, може да погледнеш и темата, която пуснах, озаглавена е "Мечта...? "

До личностите написали коментарите преди мен:
Отнасяйте се с уважение към останалите хора и техните проблеми, които ги измъчват. Макар да ви се струват незначителни, сравнени с други световни проблеми, ако вие бяхте на негово място, не бихте искали да получите подобно отношение и толкова нетактични коментари, сигурна съм. Всеки има правото да изкаже болката си и да се надява да получи разбиране отстреща.

12.   Определено има такива момичета! Са съжаление са много малко и най-вероятно вече заети..
нали знаеш - хубавото бързо се взима :)

а "кифли" свободни колкото искаш :) ако идеш на дискотека 50% са свободни и са готови да ги изчукаш на другия ден :) абсолютно нищо друго, но и те друго не заслужават :)

13.   Честно казано не можах да ти изчета историята докрай. Тая тема е дъфкана много пъти. Да, аз съм такова момиче - била съм с момче, което нямаше и 2 лв в джоба и пак го обичах, тежеше около 120 кила и пак го обичах и т. н
А АЗ ПИТАМ - КЪДЕ са свестните мъже? Къде е момчето за мен, което да не иска само секс или да се хвали на приятелите си със своято "завоевание" (мен)? Къде е момчето, което ще ми казва, че ме обича вместо да ме псува и обижда?
И аз търся момче като теб, но не го намирам. И съм сама.. Самотна..
Тони

14.   О маминият, горкото мрънкало никоя жена няма да хареса мекотело като тебе. Мрън-мрън-мрън, жените с право не обичат такъв като тебе, какво можеш да предложиш на едно момиче освен домашен арест, защото сигурно си някакъв социо-фоб. Романтика щял да предложи, романтика друг път на бас се хващам, че до сега момиче не си докосвал и ти се чука та две не виждаш, знам ги такива като тебе какво представляват, романтични, нежни, мили докато не вкарат момичето в леглото.

15.   "Аз не съм като повечето момчета" - Повечето момчета (;

16.   Струва ми се че не правиш разлика между добър и безхарактерен. А сега малко логика- когато правиш (в твоя случай не правиш) нещо и не ти се получават нещата е тъпо да продължаваш да го правиш по същият начин и да очакваш различен резултат. Не си на прав път!
BV

17.   До автора:
А ти сигурен ли си, че си подготвен за живота? Обикновено хората с много високи идеали като твоите не се справят добре с делата и си остават с красивите думи. Сигурна съм, че ще се вкопчиш в жената, с която ще бъдеш някой ден и ще я задушиш, защото ще очакваш да ти реши всичките проблеми и да ти е и майка, и съпруга, и любовница, и чистачка, и готвачка и т. н. Но и тя е човек като теб и ще има същите нужди. Ти търсиш точно ребро адамово. Сори, ама това вече е доста остаряло и освен на някое комплексирано и глуповато момиче на друго няма да му харесат тези църквиански идеи, които са съвсем далеч от онова, което трябва да е божественост. Светът се променя и ние вече не сме раята на църквата.
Това, че си затворен и се сдухваш лесно говори колко малко се познаваш и как си заменил опознаването на себе си с 'велики' идеи. Излизай повече сред хора и се питай ти кой си, какъв си, а не какъв си мечтаеш да си. Знам, че няма да осъзнаеш написаното от мен, но може да е полезно за други хора тук.

Soul

18.   Еи номер 14 нищо не разбираш ти и подобните на теб!!! По спокойно с думите разбрахме ли се??? М ного за романтични жените, че се... до момента в, който има даваш кеш и после ти бият шута! Какво няма да харесат жените я си кажи? Защото няма пари ли няма да го хареса? Май е за това! Не съм чел по комичен коментар до сега;d;d;d;d;d;

19.   Една баба извади връзка ключове и на ключодържателя си имаше млад гол мъж със здрави мускули и надпис - Колко е хубаво да намериш здрав мъж!!!

20.   Автора: Е.. за пореден път се убеждавам че, човек и една история не може да пусне и веднага тръгват критиците, да го категоризират и да го нареждат. Какво е това нещо от вас. Написах съвсем нормално разбиранията си, и това което ми тежи на сърцето, и с тва заслужих да тръгнете да ме определяте какъв съм, що съм. Смешно е!
Това че вашите разсъждения не си съвпадат с моите, не значи че непременно трябва да ме определяте, и че вие сте правите. Да не мислите че всички момичета мислят като вас? Според вас съм еди какъв си, според друго момиче пък ще бъда добър и интересен, хората са различни, вие кво си мислите? Че всички мислят като вас и всички ще ме осъдят ли? ! Дадох най-прост пример за това с реброто, като по този начин исках да кажа че мъжът и жената са свързани помежду си и е редно да се обичат. А вие го взехте за чиста монета и тръгнахте да ми се подигравате. Ами това съм аз... защо да бъда този който не съм, само за да се "харесам" на някакви, както вие тука се опитвате да ме убедите. Вие не ми знаете живота, нито пък ме познавате... всеки носи собствената си съдба и нямате моралното право да ме осъждате и да ми говорите по този начин! Това е напълно нормална изповед, като всеки човек, понеже тук е сайт, и аз реших да напиша това което мисля и чувствам. Поне съм открит и истински, нито преигравам нито нищо. И не знам от де ви хрумна че се имам едва ли не за най-добрия. Такова нещо няма...! Просто гледам че повечето хора днес са лоши и нямат чувства в себе си, а аз имам и мога да дарявам любовта си по всяко време. Честен съм, ей това имах предвид. И да.. стеснителен съм, аз да не би да съм искал да съм такъв. Човек се ражда с определена душевност в себе си, никой не си избира живота, семейството и прочие. И като мислите че такъв като мен не ви трябва, тогава се хващайте със "силните" мъже... то за това и изнасилванията и терорите зачестиха. Щото жените станаха мазохистки, и за тях е силен този който ги ранява. Е що после ревете че истински мъже нямало и че сте били нещастни? Нелогично е. Ето, за вас истинските мъже са неподходящи, мрънкала, и какви ли още не. Ами теглете тогава и правете квото искате. Кой ви е виновен. Мислите че светът около вас се върти и че ще нареждате отчаяните хора, без да проявявате разбиране. За какви се мислите в крайна сметка? !

21.   От 14: 18 Ха-ха това за мене е най-комичната история, кво мислиш че съм фрашкан с пари ли :D:D, не не съм обаче имам приятелка която обичам и която ме обича, готов съм на всичко за нея. Винаги я подкрепям, винаги я изслушвам както каза номер 6 приятелката ми в труден момент има силно рамо, на което да поплаче, има силен човек до нея който я подкрепя в тежките моменти и и казва да продължава, да се държи. А горкото авторче ни най-малка на представа си няма с какво ще се сблъска, а както го гледам каквото е мрънкало ще се пречупи като клечка за зъби.

22.   От номер 3 : изглежда си много мило момче, чувствително, състрадателно, с добро сърце. Пожелавам ти да намериш тази, която ще те оцени и заслужи :-))

23.   От 6
Много се обиждаш, авторе, и много лично приемаш нещата. Не държиш на критика, дори да е добре обоснована, да има смисъл и да цели да ти помогне!
Не сме се събрали тук да те унижаваме, а да ти помогнем - искаме да ти обясним, къде просто грешиш, а и да ти дадем идеи, как можеш да се промениш, за да си намериш най-после приятелка, жена, която да те обича.
Не се обиждай, но просто няма как да стане това, ако продължаваш да тъпчеш на едно място.
Ти имаш проблем, ние нямаме проблем. Ти искаш съвет, ние ти го даваме.
Защо да дискутираме изобщо с теб, когато ти си знаеш твоето -
„Това че вашите разсъждения не си съвпадат с моите, не значи че непременно трябва да ме определяте, и че вие сте правите. Да не мислите че всички момичета мислят като вас? “

Явно мислят като нас, щом си сам и търсиш помощ и си публикувал тема с такова заглавие. Кажи ми, кои ще иска да бъде с мъж като теб? То ти сам си го казваш!

Дори да влезнеш в контакт с момичето, което пише, че било като теб, дори да тръгнеш с такова момиче, само след няколко месеца ще гледа да е далеч от теб.
Просто, за да бъдеш с някого, трябва да можеш и да му даваш нещо. Не да си казваш - аз съм романтик, аз съм такъв и онокъв, а да хванеш живота за топките и да действаш.
Ние всички сме се родили с проблемите си. Аз съм дъщеря на алкохолик, другото ще го премълча, защото не искам да се изкарам жертва на живота - минала съм през ужасни неща, мога да ти кажа и най-много мразя слабостта у един мъж. Слабостта си баща ми удавяше в алкохол. Слабият мъж просто не е добър партньор за една жена. Не можеш като жена да му се довериш и да разчиташ на него. Не става дума тук само за пари, в каквото обичаш да обвиняваш жените. Е, има действително жени, които само парите търсят у един мъж, но това са минимум жени, а и само 10% от населението ни изобщо има някакви пари, останалите 90% сме си нормални, а и бедни хора. Какво мислиш - тези 10% от населението, 5% мъже, че те са всички ли?
Не, просто жените обичат мъже, които са силни, на които могат да разчитат и в добро, и в зло.

Ако нещо се случи с мен, искам да знам, че мъжът ми ще може да изгледа децата ни, ако имам такъв мъж като теб, какво? Парти на отчаяните ли ще си правят? Как мъж като теб би се справил със смъртта на майката на децата му да кажем? Ами ако ни се роди мъртво дете? Кой ще бъде до мен тогава? Та ти със собствения си живот не можеш да се оправиш - не е само тук личния живот, сигурна съм, че си пасивен във всяко отночение, как да ти поверя децата си??? Как да разчитам на теб?
Няма начин.
Към мъже като теб, как да имаш сексуално влечение, когато просто няма начин - може би природата ни предпазва като жени да не бъдем с такива, за да се съхрани поколението ни, знам ли, но като общувам с мъж като теб нямам никакво сексуално влечение. Имах си приятел като теб на 16, опитвах се да го разбера, да му помогна, заливаше ме с любовта, романтиката и цветята си, но нямаше край мрънкането му и обяснението му, защо не ставали нещата. Като се опита да ме целуне, изпитах чисто физическо отвращение от него.
Такъв е животът, щеш-нещеш да го разбереш, жените сме отговорни за продължаването на рода си и природата си знае работата...
Няма справедливост и равенство при търсенето на партньор - в избора на партньор имаш право да дискреминираш просто хората, защото имаш ЕДИН ПАРТНЬОР и нямаш 100. Избираш възможно най-добрият мъж, които можеш да получиш, за да имат децата ти свястен баща, да имаш мъж до себе си просто!
..
Ти имаш шанс също - просто гледай сред неатрактивните жени, на които действително можеш да предложиш нещо. Не очаквай обаче приятелката ти да е привлекателна сексуално, но какво пък - това за теб нали не е от значение. Знаеш ли, колко самотни дебели (истински дебели, не просто пълни), грозновати момичета има? Колко самотни жени-инвалиди, жени с дефекти? Дари сърцето си на някоя от тях, която ще го оцени.

Нямаш шанс сред всички останали жени, които имат избор да бъдат с друг мъж. Ако и тези имаха, бъди сигурен - и те друг щяха да изберат!

Защо не?
Но пак ти казвам - дори най-грозната жена иска да има истински мъж до себе си, защото пък отвъд телесното, тя си остава жена - може да роди само до 2 деца в днешно време и внимателно ще си избира баща им. И пак се връщаме на това - за теб, може би, спасение няма. Ще станеш жертва на естествения подбор на жените, ако не успееш поне временно да излъжеш някое нещастно създание. Или не се промениш. Решавай!
П.П. ако това се чете от жена, която се смята за неатрактивна, ще ? кажа едно - не се подценявай! Не заслужаваш мъж като автора - имаш ограничен брой години живот, както и ограничен брой деца, които можеш да родиш на някой щастливец. Търси им добър баща, търси си истиснки мъж, защото отвъд непривлекателната външност ти си прелестна жена!

24.   Автора: Номер 6, ти ме иронизираш, ти се изразяваш крайно вулгарно с цел да ме унижиш и това се забеляза още от първият ти коментар. Разбери че не можеш да ме определяш при положение че не ме познаваш! Не знаеш за мен нищо, чела си просто една история която съм написал. С какво право, ти и другите тръгвате да ме определяте. Какви силни мъже какви 5 лева... днес повечето са някакви изкуствени които ви Е**т и ви зарязват, и нямат никакво нормално отношение към вас, и пак към тях тичате. Такива ли бащи на децата си ще избирате, това ли са ви идеалите за мъж, и партньор.? ! Аз не мога да ви разбера! Това че съм написал една история не значи че трябва да бъда нападан за това. И не може да гарантираш нито ти, нито който и да било, че дадено момиче не би се трогнато от написаното! Свят голям, хора всякакви. Да не мислиш че всички момичета, мислят като тебе, това пак ти го повтарям! Излез от филма, и не само ти, и всички останали които говорите небивалици и само ругаете, хванете се засрамете... вие все пак сте дами, а такива изказвания, такива нападки от нищото, просто не ви подхождат! Повярвай ми и аз не бих приел в живота си такава жена като теб. Така че чувствата ни са напълно споделени. Защото ти си вулгарна, ти си жестока, вероятно си и мазохистка съдейки по убежденията които ми казваш. Явно за теб ние мъжете трябва да сме железни, да не заплакваме, само да търпим и да се хилим фалшиво. Е чакай бе като сме мъже, да не сме роботи, ами нали и ние имаме чувства и сърца, нали и ние преживяваме тежки моменти, това че някои от нас са по чувствителни, прави ли ни излишни и жалки? ! Значи по твоята логика, вие може да циврите колкото си искате а ние трябва да сме стоманени. Това ли е за тебе мъжът мечта?

25.   Авторе, погледни първо в речника, какво е ирония. Изобщо не съм целяла да те иронизирам.
Как може да се почувстваш унижен от истината?
И аз не съм перфектна, често съм понасяла критика и съм се променяла. Нарича се градивна критика - критика, която те кара да се промениш, а с това и живота си.

И не, няма да се намери жена, не и нормална, стабилна психически жена, която да се трогне от историята и „драмата“ ти.
Ти самият признаваш, че искаш да имаш стабилна жена до себе си, която да е в добро и зло до теб? Е, тогава жената, която търсиш, няма да се трогне от историята ти. Съжалявам.

Имам си мъж, с когото съм цял живот и не ме е зарязал. Не ми трябва да търся перфектния партньор, защото за мен той е. Защо? Просто мога да разчитам на него, до мен е и ми дава сили - и аз съм до него в трудни моменти - и като фалира фирмата му, и като почина баща му, но не сме надували дружно гайдата, ако това си представяш и не сме упреквали хората, обществото, държавата или космоса за съдбата си. Спретваш ръкави и се издърпваш напред. Това е животът.

Който само се самосъжалява и търси вината в другите, никога нищо няма да промени и след година ще е в същото положение. И да ме нападаш, и да ме обиждаш - ти пак си си на същия хал.
Един добродушен съвет - научи се да приемаш критики и да се учиш от тях, вместо да нападаш лично и да обиждаш хората, които се стремят да ти помогнат. И да ме обиждаш, и да обиждаш мъжа ми, това за мен няма никакво значение. Аз знам точно къде се намирам, какво искам и съм щастлива с избора си. Не ти си човекът, който има правото да обижда нормалните и силни мъже и жени.
Хвани се в ръце и умната!
П. П. Какво стана с приятелчето ми, което ми напомня на теб - ами сърдит е още на живота, на обществото, твърди, че е попаднал в лошо семейство, няма си приятелка, а и жените не си умират по него. Поддържам спорадична връзка с него и само ми е жал. И да - такива мъже като вас не го обичат жените. Това е положението и ти много добре си го разбрал на свои гръб.
И не е защото сте бедни, грозни или глупави - просто не искате да разберете, че с мрънкане не става.

26.   Автора: Номер 14, и ти не философствай, че от коментарите ти блика безграничната ти простотия! Аман от "разбирачи"!

27.   26 моето може да е безгранична простотия ма твоето е безгранична мрънканица така, че не ми се прави на големият "разбирач"

28.   Авторе, след като те позачетох, напълно се съгласявам с темата на поста ти - жените НЕ обичат такива като теб. :DD

29.   Не бих определил автора, като мрънкало, но ти си много заблуден номер 14 и вярваш в измислици като любов. :) Не е нужно да си фрашкан с пари, но колкото да крепят любовта става. В случай, че греша искрено ще се радвам, че ти и твоята приятелка сте приятно изключение, но да обидиш така автора беше тъпо:)
От номер 18

30.   И последно, авторе, защото съвсем ми стана жал за тебе... Виждам, че нямаш воля да се промениш - хрумна ми друга идея, как можеш да привлечеш вниманието на някое момиче - вземи си куче-паленце. Излизай с него често и ще си в центъра на вниманието. Много млади момичета чисто инстинктивно ще те заговарят (кученцето подсъзнателно им напомня на бебче), а и така демонстрираш, че можеш да се грижиш за такова крехко същество, да го обгрижваш и обичаш.
Понякога такова просто решение е решениеТО, защото поне ще влизаш в контакт с хората, ще те заговарят и ще се отпуснеш да общуваш, защото хем ще си в центъра на вниманието, хем погледите ще са насочени към кутрето.
Хайде, много успех. Просто няма начин да ти се помогне в посока пълна промяна!
Дано дребното същество отнеме и малко от злобата ти към хората...

от 6

31.   29. Не аз съм заблуденият, а ти защото парите не могат да ти купят любов.

32.   Автора: Никой не се ражда злобен, нито какъвто и да е. Той става такъв впоследствие и за да стане такъв значи има факти и събития които са предизвикали тази реакция! Но за вас няма факти, и няма предистория. Вие гледате само какво споделя човека и го използвате като епитет за да го нападате! Номер 6 и номер 14, просто дори съжаление не заслужавате, до толкова ниско падате. Служите си с нападки и определения като че ли вие сте богове и ще определяте вие човешките съдби. Хайде стига бе. Вие сте фанатици бе! С вас не може да се води културен диалог, нито пък да се комуникира нормално. И колкото и да си чупите пръстчетата да ми пишете фермани, не ми пука разбирате ли? ! Вие няма да сломите волята ми да търся момичето за себе си! Ще пиша, ще бъда себе си, ще представям това което съм без да се правя на някой друг, а вие си живейте във вашият фалшив и илюзорен свят на мистерии и догатки. Слабо ме вълнувате! Никое момиче не би се трогнало от историята ми... хаха това ме разби, как така си позволяваш да говориш от името на цяло женско съсловие бе момиче? Ти изобщо добре ли си? ! Аз съм бил такъв бил съм онакъв, абе ти ако си имала моят живот и ако си преживяла това което аз съм претърпял през годините ти нямаше да си жива сега. А аз продължавам да се боря благодарение на силният дух който нося в себе си, а ти ще ме наричаш мрънкало. Не знаеш кво говориш! Въобще изказванията ти не могат да бъдат на никаква дама! А тоя номер 14 няма дори елементарна култура, личи си че е от дълбоката провинция!
Една жена, ако иска истинско момче до себе си, тя трябва да го приема, щом вижда че той е готов на всичко за нея, а почне ли да иска от него да е такъв и такъв, това значи че тя грам не държи на него, не цени неговата личност, от това следва че няма как да има чувства и бъдеще подобна връзка! Какъв съм аз, не ви влиза в работата, контролирам собствената си съдба, а вие вашата! Това че съм състрадателен, чувствителен, и по затворен човек, не ви дава право да ме категоризирате и да смятате че нямам бъдеще с дадено момиче! Точка по въпроса!

33.   Авторе сега прочетох темата ти и всички коментари. №6, 25, 30 е прав за повечето неща. В живота има естествен подбор и вероятноста беден 200 килограмов романтик да женен за манекенка и обратното е само по филмите. Трябва да си търсиш момиче от твоя "клас" имам предвид по външност финанси и власт.
Тя е там просто излизай повече там където има интересни за теб неща за да е тя там значи имате и общи интереси трябва да започнеш от някъде, обаче ако например хобито ти е алпинизъм няма как да я срещнеш на някой връх но спокойно можеш да я намериш в магазина за екипировка вярвай и ще я намериш.

34.   32. Опа май нещо се засегна та стана толкова раздразнителен, кво си преживял бе момче, ква воля имаш, къв силен дух, кви 5 лева. Ти не знаеш за какво става на въпрос, 100% си над 20 години, ваще те издържат, хванал си се за полата на мама и не си видял абсолютно нищо от реалният живот. Просто те съжалявам, жал ми е за такива като тебе. Тръгнал да ми говори за воля и за силен дух, ти ако имаше воля и силен дух нямаше да пишеш тука, тръгнал си да ми говориш "Една жена, ако иска истинско момче до себе си дрън-дрън", какво разбираш ти от жени та си тръгнал тука да ми се правиш на големият "разбирач". Ако толкова много разбираше от жени нямаше да ми се жалваш тука. Съжалявам те наистина, такива хора като теб имат нужда от помощ.

35.   Автора: 34 мисли каквото си искаш. С фанатици не ми се спори. Без да знаеш какво е що е, тръгнала да ме определя, ти май ясновидка се изкара. Не съм знаел нищо, не съм разбирал.. пфф боже слез си обери вересиите! Съжалявай ме бе, кво ме интересува, нищо че самата ти си за съжаление!

36.   От номер 3 до автора: хич не ги слушай тези простаци и не им се вързвай на приказките, не им обращай внимание на такива безсцрупулни и безсърдечни хора, ти си със сигурност прекрасно момче и ако някой не може да го оцени много му здраве и да си гледаб работата. Подкрепям те на 100 %

A ако някой ден едно такова сладко, мило и добро момче ми предложи сърцето си, то това ще е най-хубавото нещо, което някога ми се е случвало :-)))

37.   Сигурен съм, че повечето, ако не всички коментари са: ама аз търся точно това. Моля ви се, дами, моля ви се. Няма да коментирам просто.

Искам да обърна внимание на друго. Не зная защо се получава така, но сякаш ние сме зависими от тях. Да, докато не дойдат онези, мачовците, за по една две вечери, правят ги на луди после си отиват. Но в действителност Бог създаде първо човека, демек мъжете. След като видя, че нямаМЕ подходящ партньор в живота, реши да създаде и жената, Ева, демек "ЖИВОТ". Някои хора смятат, че единствената или, една от големите грешки на Бог (това е цитат от хора) е, че е създал жената. Е да, ама по този начин ние едва ли не обвиняваме Бог, създателят на всичко. Упрекваме го, а в действителност не Той е виновен, а самите ние. Ние сме си виновни. А понякога цял живот не можем да намерим половинката, или "точната", която просто не съществува. Странно защо някои хора избират да вярват, че за всеки човек си има, така да се каже "сродна душа". Само вижте колко егоистично звучи всичкото това. Бог създаде някой си, някъде си, по някакво си време, определен човек точно за нас. Просто няма такова нещо. Аз разбирам, когато двама души гледат към една точка, само тогава да има разбирателство между тях.

По темата на жените може да говорим с часове. Ама защо ли?
Доверете се на Бог, и само чакайте да ви прати правилният човек, а не, "точният, единственият"...

38.   Авторе в коментар 25 ясно ти го казаха. Жена/момиче съм. Падала съм си по такъв като теб, единственото което научих е че имам нужда от силен човек до себе си, някой с голяма воля, който при проблем ще застане плътно зад мен, но ще ме остави сама да си водя войните. И няма дружно да реве с мен, а още при първата проява на сълза ще ми каже "Стегни се! ". Една истинска жена няма нужда от романтика, мили думички, нежна душа и т. н. тя има нужда от силна упора и тежка ръка. Дори когато не е уверена в себе си той да я погледне с думите "Не те питам дали е тежко, а ти казвам че можеш да се справиш, ако ще всеки ден да си го изкарваш тук- пред мен".

Затова загорелите богаташи си имат гаджета. ТЕ имат увереност и се мислят за много печени, с една дума воля и силен дух. Друг е въпроса, че на момичето му отнема време да загрее, че всичко това е без покритие.

39.   Авторе, виждам, че и ти не можеш да търпиш надменните и самодоволните. Съветвам те да си спестиш обидите, защото те няма да ги разберат. За тях това е повод да пуснат още отрова и да продължат скандала. Това търсят - цирк и унижение за този, който е различен от тях. Нали не искаш да ги радваш, за да им благодариш за проявеното "съчувствие"? Съветвам те да оставиш тези "примери за успешен живот" да си бият простите глави в клавиатурата и да обърнеш внимание на момичетата, които са писали тук и очевидно са сами. Може някоя от тях да е твоята, нали? Освен ако и ти не търсиш конфронтация с първия, който се отзове?

П. С. Сега ще последва пороен дъжд от "благословии" по мой адрес, но отдавна вече не се вълнувам от мнението на хора, които са загубили уважението ми с глупостите, които вече са наговорили по дадена тема. :)

40.   Подкрепям автора на 100 %. Момиче съм и смятам че точно такива момчета с неговото мислене, са достойни да дадат най-доброто на едно момиче. Имала съм доста приятели, не че се хваля, и всичките бяха борбени-силни, не отричам, но как се държаха с мен? Ами, ходеха си с други жени, дори някои от тях са ми посягали, не ми даваха никакво уважение и подкрепа, за тях бях едно нищо, докато накрая се усетих и сега съм свободна, и си търся точно тип момче като автора. Не си слаб авторе, нито пък си такъв какъвто се опитват да те изкарват, не се връзвай, бъди това което си и никога не се променяй. Пише ти го едно младо 19 годишно момиче. Ако искаш остави нещо за контакт, искам да си пишем! Успех. И тези дето критикувате, погледнете себе си, и тогава приказвайте глупости! И не си позволявайте както е казал авторът, да говорите от името на всички жени. Защото аз съм момиче, И НЕ МИСЛЯ, по този абсурден начин по който мислите вие, ако изобщо можете да мислите де ;д

41.   До номер 3- има такова момче-аз съм такъв, честно казано благодаря на автора, спести ми писане на нова тема. Аз съм като теб авторе, същия, както си се описал, но спокойно, всеки си има половинка, но когато ни е писано, тогава е я срещнем :)

42.   №40 Влюбих се в думите ти, искам да си пишем, ти си момичето което търсих цели 23 години. Но има няколко неща заради който незнам дали ще си съгласна да се видим, първо живея при мама и тате те са на квартира, имам висше /индонезийска филология/, работя за 300лв на месец и от тях изплащам заема си по 250лв, но той е само за следващите 8 години, нямам красива външност но пък се имам за хитър, нямам кола ама можем да ползваме на тати москвича ако имаш книжка аз нямам 17 пъти ме късаха, не обичам да ме критикуват а само да критикувам. Имам и някой изисквания да си красива /поне три титли мис/, да обичаш да готвиш/поне завършен ТОХ/, да обичаш да чистиш, переш и гладиш /завършен курс за камериерка/, да си страстна в леглото и девствена, да работиш за повече пари и да искаш поне две деца /кръстени на нашите разбира се тати се казва Ташко а мама Марулка/. Надявам се да ме харесаш и да се вземем ако отговаряш на условията разбира се.

П. П това е и за автора и за коментиралите момичета и момчета който го защитават толкова много.

43.   От Автора: Не мисля да ви падам на нивото въобще, както ви казаха, бийте си главите в клавиатурите и си оплаквайте дните. Вече подчертах по горе какво са за вас "силните" мъже... тея дето да ви третират и човешка дума да не чувате от тях. Това е, щото сте мазохистки, винаги сте били такива. Пускате питомното и бяг след дивото, и после пък търсите романтика и обич? И защо? Нали една "истинска" жена нямала нужда от това? Толкова сте неразбираеми, самите вие не се знаете кво искате, ама сте пълни със завист, особено когато видите че някой човек притежава душа и сърце които на вас ви липсват. Тогава започвате порой от квалификации, за да се докажете и да се направите на интересни. позната история сте ми... не ми се занимава! Но вие никога няма да познаете истинската любов, защото нямате сърца и души за да я усетите! Тези съкровенни и святи чувства могат да бъдат усетени и преживяни само от един душевно богат човек, който е споделил живота си с подходящата сродна душа. Който е отворил вътрешната си нагласа за това велико чувство. Останалите които търсите "силни мъже", ще останете празни и никога няма да почуствате върховното усещане да бъдете обичани и да живеете в идилия и спокойствие!

П. П. Шапка свалям на момичетата които ме разбират и които направиха окуражителни за мен коментари. Благодаря ви мили дами... Дай боже повече момичета като вас да има. Бих бил истински щастливец! Успех!

44.   35. Аз съм 14 моето момче и мисля, че вече ти ставаш фанатичен и си пишеш коментари сам на себе си ;)

45.   "Но вие никога няма да познаете истинската любов, защото нямате сърца и души за да я усетите! Тези съкровенни и святи чувства могат да бъдат усетени и преживяни само от един душевно богат човек, който е споделил живота си с подходящата сродна душа. "

Като чели си изпитал нещо от това та да говориш, по-добре си замълчи защото ставаш смешен. Човек не изпитал любов тръгнал да ми говори за любов прави разликата между копнеещият за любов и изпиталият любов.

46.   "Толкова сте неразбираеми, самите вие не се знаете кво искате, ама сте пълни със завист" Ние ли не знаем какво искаме или ти, този който се жалва тук, леле колко голям критикар, няма що"Тези съкровенни и святи чувства" за тях нямаш право да говориш защото не си ги изпитал. Ако ги беше изпитал до сега да си намерил момичето на мечтите си, обаче не си. Ти си празен, не тези момичета които търсят силни мъже, личи си че си един завистлив злобар, явно завиждаш на така наречените "силни мъже" които се справят със всяка трудност в живота, завиждаш им защото ти си неспособен да се справиш със трудностите във твоят живот. Пределно ясно е че си един озлобен човек, без нормална реализация в живота. Мислиш се за големият моралист, но не си ти си най-обикновен озлобен комплексар и нищо повече. Съжалявам те, толкова много те съжалявам даже утре ще отида да запаля свещ в църквата и да се помомя за теб.

47.   Автора има право да си търси каквато поиска жена, ако ще и манекенка да е да не са от платина? Това че лиглите харесват надуваеми батковци с издути джобове си е друг въпрос.
31, че я купуват е вярно аз съм потърпевш от романтично момиче. След време под тази тема ще пееш моите песни. Живееш в България приятелю, тук се оцелява само с пари. :) И аз имах приятел, който беше много обичан, а приятелката му го изостави заради един заможен чужденец от Австрия. Иначе много влюбена беше и без него не можеше. :d Предполагам знаеш, че любовта е в главата не в сърцето;)

48.   Авторе, много си глупав и ограничен.
Правиш "ЕВАЛА" на хора, които мислят като теб. А тези, които изразяват различно мнение - са под нивото ти.
Замисли се само какъв кяр имат тука хората да ти пишат романи и да ти мислят проблемите - какво печелят? Правят го за твое добро, за да ти помогнат. И дамата под номер 6 толкова добре ти обясни нещата. Никъде не видях злоба, завист - както го изкара. За какво да ти завижда, да злобее - при положение, че е постигнала някакви успехи в кариерата, има си семейство и е щастлива? По-скоро се опита да ти придаде част от нещата, които е видяла и изпитала, за да поемеш все пак нанякъде. А, ти как и се нахвърли не е истина. Когато ти подадът ръка и решиш да не я поемеш, това си е за теб, но недей да я пълнеш с кал.

Сериозно, забрави малко за егото си и за твое добро - поразмишлявай над горните редове.
Иначе ще си останеш на чекии и spodeli. net цял живот.

П.П И като почнете така "Ако знаеш аз какво съм преживял.." ; "Аз какво съм видял от живота".
На колко години си 22,23?
Какво точно си видял толкова?

Лоша

49.   Авторе научи се да приемаш критиката и да вземаш поуката от нея. Личи си, че обичаш да налагаш мнението си над другите, вижда се колко си озлобен към света и хората, но нито света, нито хората са ти виновни че ти само хленчиш и не правиш нищо с живота си.
П. П.
Кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи!

50.   А аз искам да попитам автора защо е толкова сигурен как би се държал той един ден с жена си и с какво ще е по-добър от насилниците и темерутите - след като няма дори бегла репетиция и не може да знае как би му понесло? Засега се знае само, че лесно слага хората в категории, дежурно се възмущава и презира всеки срещнат /като гледам, темата му е повече срещу хората изцяло, отколкото за него самия/
Питам, защото познавам доста такива скромни, недооценени, заредени с хипотетична любов младежи, които впоследствие се оляха в браковете си.
Няма такъв психически тормоз, който може да упражнява такъв идеалист, а се случва да избие и на ексцесии.

1-50 от 122