Жените не обичат такива като мен...
Казват че за всеки влак си има пътници, т.е. за всеки човек си има подходящ партньор който да отговаря на неговата личност и душевност.
И се питам, къде е това моето момиче, което търся вече толкова години, но не го срещам.
Къде е онова момиче което да не е тип "лигла" или някаква, която живее с фантазии?
Къде е онази различната, за която сексът и материалното са просто обикновенни неща, но не и същността на живота?
Къде е онова момиче което вглеждайки се в очите ми, ще усети пулсът на сърцето ми, и ще поиска да е с мен, безусловно и завинаги?!

Има ли такива момичета, или действително светът е пълен с лоши и безчувствени жени, които просто не знаят какво искат? Това се питам за пореден път. Просто ей така, стоя и се питам. И ми е изключително тежко, защото просто аз съм адски различен човек, прекалено разграничен от идеалите на другите, от техните убеждения и мисли. Това ме кара да си мисля че може би никога няма да изгрее слънцето във моята градина, може би никое момиче не би приело такъв тип като мен. Знам ли, може би звуча песимистично но си имам известни причини за да е така.

Например, аз не ходя по разни клубове, дискотеки и т.н. просто тези места не ми харесват. Не обичам шумните компании, обичам тишината и спокойствието. Доста стеснителен тип съм, и бързо се здухвам, особено при контакти с представителките на нежния пол. Но за сметка на това си падам много грижовен, доста романтичен, в смисъл - раздавам се до край, и когато обикна, аз обичам трайно и дълбоко, просто завинаги. Не съм някакъв пибертет който да не знае какво иска от живота, не съм и елитен богаташ и живота ми не е рубрика, дори бих казал че живея кофти, защото определено късметът не е на моя страна в този живот.
Нещата които при другите са простовати и лесни, при мен изглеждат по трудни и ми трябва повече време за да се приспособя, да ги приема, преодолея и т.н.

Да, това съм аз, но проблема всъщност е че жените не обичат такива като мен нали? Тях повече ги кефи, поредният "мачо, г-н плейбой" който да им ръси глупости, да ги желае само сексуално, но не и със сърцето си. Те обичат да си някакъв мистър мускул, или паралия, тогава любовта не е важна защото за тях си просто интерес. Незнайно защо те предпочитат такива мъже, но не и истински, които могат да им дадат живота си, сърцето си, закрилата си.

Та сигурно го няма това момиче, което да е с личност като моята, и което би ме разбирало и би пожелало да сподели житейският си път с моя.
А трябва ли да се правя на това което не съм, и не искам да бъда... за да привлека женския пол?
Трябва ли да се правя на тежкар, да говоря само простотии, да се бия с всеки срещнат, да не излизам от клубовете и кръчмите, само и само да си намеря момиче?

Според мен това би било нечестно и неправилно, защото каква ще е ползата, ще ми се лепне някоя, която ще ме смени на втория ден, а и тя ще се привлече от фалшива личност, а не от моята реална. Това е измамно, а аз искам да бъда обичан, заради това което съм. Но има ли в мен качества които една жена може да оцени?
А има ли истинска жена, и мога ли да очаквам някакви чувства изобщо от противоположният пол?
Винаги съм ценял много жените, но признавам че нямам опит с тях, не съм женкар.

Но мъжът и жената са взаимно свързани, защото самият Бог, първо като е създал мъжът, той му праща всички видове животни, на които мъжът /Адам/ поставя имена. Но никое от тези животни не можело да бъде партньор в житейския път на човека. Тогава Бог дава дълбок сън на Адам и изважда едно от ребрата му, изпълва това ребро с плът, и така създава Ева - жената!
След което казва: И създадох ги мъж и жена, да се обичат и жената тъй както е направена от мъжкото ребро, тя трябва да пази и обича неговото сърце!

За това ценя дълбоко жените, и просто искам да направя живота на някоя млада дама, по красив, по добър. Искам да открия онази досущ различната, а всъщност еднаквата, моята душевна двойничка, с която да споделим един общ свят. Светът на различността, на чистата и истинска любов!

За това в момента пиша тези редове, за да изкажа това което чувствам, това което мисля. И ако за другите е важно просто да преспят с момичето и да го захвърлят, то за мен това е глупост. За мен е важно да задържа момичето, да имам хубави моменти с него, да изградя достойно бъдеще, да му дам щастие, обич и подкрепа!

Коментари

51-100 от 122

51.   Аз съм жена и също подкрепям автора до някъде. Не мога да кажа дали дамата под № 6 злобее, и завижда, но и се съмнявам да е щастливо омъжена жена съсъ "силен" мъж до себе си и успешна кариера. От начинапо който се изказва не и личи да е така.

52.   ОТ 38-
И никой не разбра, че под "силен мъж" се няма предвид да те бие, псува и да не му пука за теб. Работата е там, че тръгнеш ли да потъваш в някакви депресии трябва човекът до теб да не те целува, гали и да плаче с теб. Той трябва да застане и да каже каквото е нужно, ако ще да те обиди. Защото ТОЙ няма да казва мили лъжи, а жестоката истина. Авторе, ако за теб това е грубост и липса на любов, за мен е обратното, ако човекът ме обича ще ми каже истината и ще знае, че само така ще се справя.

Мен ли, о да, чух го от въпросния човек по когото си падах, безчувствена, не мога да чувствам, нямала съм сърце... Е, мили мой, "силният мъж" няма да ми го каже, може да ме напсува, може да скъса с мен, но не би ми казал нещо подобно, когато се опитвам да му помогна. Ти направи същото, опитваме се да ти помогнем, да ти кажем да смениш посоката, да не обръщаш внимание на критиката, а ти ни изкара без сърца. Еми добре, хубаво, нека сме такива, ама ние имаме живот извън сподели... някак си сме се ориентирали какво искаме и как да го постигнем и не постваме ревливи теми в очакване някой непознат да ни помогне.
Един искрен съвет от мен- престани, стани от компютъра, забрави за ш*баната тема, излез на вън и си намери приятелка. На нас и да ни обясняваш и да ни обиждаш или да ни ревеш, няма как да ти помогнем освен със съвети- които не чуваш.

53.   От 6 до 51, напротив - щастливо омъжена съм за истински мъж. От 2002 г. сме заедно.
Подкрепям изцяло 50.

54.   Авторе, просто спри да търсиш приятелка по интернет, защото ще се сблъскаш само с недоразумения и мнението ти за жените все повече ще се изопачава. Дистанцията изкривява нещата.
Ако все пак държиш да я намериш в мрежата - търси я по форуми, не в сайтове за запознанства.
И бъди спокоен и ведър, не бъди дребнав. Наблюдавай как се държат мъжете, които са всеобщи любимци.
Така може на някоя форумна среща да срещнеш момичето си, като преди това ще си имал възможност донякъде да я опознаеш.
Но никога не залагай всичко върху една, преди нещата да са се наредили, защото се случват разминавания. Хората с прибързани чувства рано прегарят, просто в един момент с цинизъм разбират, че всяко чудо за три дни и нищо не трае вечно.
Така че умната и бавно!

55.   Авторът е в една крайност, тези, които са п/в него- в друга. Той се описва с патос, жените, които търсели по-скоро много силни мъже, които явно не са хора и не грешат, за да се грижили за тях, понеже те били слаби, защото са жени, а не искат партньори, също прекаляват.
Колко такива теми има.... Коментарите- едни и същи. Може би истината е по средата.

56.   Автора: Давайте, давайте. Седя и ви гледам сеира колко коментарчета още ще изпишете с глупавите си определения и нападки по мой адрес. И после аз съм "озлобеният"... а какъв да е човек с такива като вас? Вие го провокирате, вие го хулите, и очаквате да ви се кланят ли? Не аз, а точно вие не можете да допуснете чужда гледна точка, освен вашата фанатична /собствена/, която се стремите да налагате над мен, и над всички различно мислещи хора от вас! Що за сайт е това, след като вместо да бъде човек разбран, той бива категоризиран и нападан заради мнението и личността които поддържа. Такава несправедливост не бях виждал до сега. Вие ли ще казвате какво съм изпитал и какво не? Вие ли ще определяте как да мислят другите? Около вас ли само трябва да се върти света? ! Номер 6, писна ми от тебе, не се спираш, и не можеш да се надвиеш инатите, и завистта. А останалите дето ме храните с цинизми и нападки, хванете се стегнете. Как без да познавате някого, и тръгвате да му вадите заключения какъв е. Смешно е, трагично е. Както казах, не ми пука как мислите. Ще пиша, ще продължавам да търся верното момиче. Ще бъда това което съм. Имам сърце, имам душа, имам съвест. И да, моралист съм, мога да чувствам, да показвам действителният си образ а не да преигравам сцени. И да, за мен честността и културата са на първо място, а за вас и на последно не са. Никога не бих нападал някой отчаян от живота човек, както вие правите. Бих дискутирал нормално, бих го разбрал, защото никой не знае утре как ще е. Толкова ли изкуствени сте станали, толкова ли нямате никакви човешки качества в себе си, та вече и в интернет взехте комплексите си да избивате. Жалки сте!!!

57.   Лоша стегни се и престани да си гласуваш сама за коментара.

58.   Здравей приател, Незнам на колко години си, но моето положение е досущ като твоето, и аз съм момче, със същети проблеми ако може така да се нарекат като твойте, когато обичам, обичам истински, и с цялото си сърце, А и всичко останало което си написал ти. Преди бяпх доста затворен в себе си, срамувах се, а и не излизах от вкъщи, но дъ ти кажа въпреки че промених това, и започнах да излизам по често, а и вече не съм толкова срамежлив, въпреки че все още когато излезня някъде ми трябва време да се отпусна, та исках да кажа че въпреки тези промени, нищо не сее променило. Ами това е, със сигурност мога да кажа, че все още има такива момичета които биха оценили момчета като нас, но много рядко се срещат.

59.   57 не съм си го харесала аз, може да е някой надуваем батко с издут джоб. ;)

Лоша

60.   Права си Лола има логика да е такъв

61.   Да ти предскажа ли бъдещето?

Ще откриеш лелеяната от теб жена, но когато наближаваш 40-така и вече си женен и с две деца...

62.   Автора: Какви разбирания имате вие, и какво знаете вие, които сте родени под щастлива звезда, със сребърна лъжичка в уста? ! Така е да, и теоретично, и хипотетично и реално си е така. Защото на чуждия гръб и 100 тояги са малко нали. Тоз който не го боли и който си живее като цар, неоценявайки нищо истинско, и неспособен да изпита състрадание и всякакви такива човешки чувства, той не може и няма как да разбере другата страна на нещата! ФАКТ! Само "силните" мъже ли могат да ви пазят и да ви дават надежда? Нима аз, не бих пазил момичето си, нима не бих го подкрепял, нима не бих могъл да му дам рамо на което да се опре в трудните моменти а? Това ли искате да ми кажете? Егоистична теория която самите вие не можете да основете с реални факти, а говорите просто така на изуст. Вие нито знаете животът на хората които пишат тук, нито пък имате правото да ги определяте. Всеки носи собствения си живот, собствената си съдба. Вие тука ми вадите определения какъв съм. Добре бе, аз съм бил личен свидетел как едно момиче имаше връзка с един "силен мъж". Така, добре ама този силен мъж, я използваше и и го казваше в лицето. Когато на нея и беше тежко, той даже надежди не и даваше и не я разбираше, а започваше да и крещи и да я обижда. Чудесно а? Явно предпочитате такова отношение, отколкото да сте обичани, ценени, и да позволите на някое истинско момче да се раздаде за вас. И това е защото сте мазохистки и за капак егоистки, вие не цените нищо истинско което ви се дава! Били сте по слабия пол казвате, а в същото време много от вас, твърдят че трябвало да има равенство между мъжа и жената. Даже се слагат като по силни дори от нас мъжете. Други пък излизате с теорията че сте слаби и ви трябват силни партньори. Ами търсете си такива какъв ви е проблема? Аз не виждам какво лошо има в това да изразявам чувствата си открито, да споделям с партньорката си как се чувствам, и да съм до нея, да и давам чисто човешко отношение и чувства. Другото което е, значи аз съм слаб, озлобен и еди какъв си, но има и друго... както казах, има причини за да бъда аз такъв. А моментът в който аз имам сигурно момиче до себе си, не сте ли се запитвали, дали това няма да ме направи по силен, дали няма да промени този факт, моите представи за живота а? Нали напрактика любимия човек ти дава сили и те изпълва с живот? ! Но откъде във вас толкова мозък, за да прозрете истинността на нещата. А пък и всички живи хора са грешници и всеки човек има грешки. Защо тогава, вие грешниците тръгвате да ме категоризирате, при положение че съзнавате фактът че самите вие не сте безгрешни и далеч няма как да бъдете! Но, това си е в природата на хората, да осъждат без да мислят, да търсят грешките и недостатъците в другите но никога в самите себе си. Не напразно обичам да казвам, че най-голямото зло на този свят, е човешкото присъствие! Защото хората не могат, те не правят никакви усилия да положат разбиране към другия. Готови са да се изядат като животни дори по форуми и сайтове. За това още много ще ревете, че сте третирани, и че мъжете били идиоти и ви използвали, защото самите вие отблъсквате тези които могат да ви дадат сигурност и уважение, и се натъквате директно на тези за които сте просто играчки. След като вие самите по съвсем доброволен начин си избирате тази си съдба, тогава няма да ревете после какво било, що било! Вината е изцяло ваша за това че самите вие се навирате между шамарите! Аз заради момиче съм правил всякакви жертви. Имах връзка близо една година, с момиче което обичах. Заради което и боища съм правил, и какво ли не. За да и докажа че съм нейната опора. Сигурно това ме прави "слаб" нали? В 3;00 през нощта ми е звъняла за да ми каже че била еди къде си, и не можела да се прибере. Аз скачам като луд от леглото и отивам да я прибирам, а тя пияна до козирката, не може да се прибере сама. И накрая кво, спа с приятелите ми тя, и ме замени с първия срещнат. Ей това сте вие! И колкото повече виждам разбиранията ви, все повече губя надеждата че сред вас има истински жени! Карате ме да изпитвам отвращение към по голямата част от вас, и в случая съм в пълното си право да го изпитвам! Говорите за доходи, че съм живял при мама и тати, и еди кво си. Вие имате ли си на идея колко голяма е безработицата днес в България. Аз познавам мъже на по 30 години които са при родителите си, и не могат да си устроят живота, понекога се иска време за това. А нима парите са най-важния фактор? Да, без тях не може. Но ако човек е пристрастен само към тях, той поробва духът си, изцяло на манията си, става алчен а това не е хубаво качество. Парите се печелят. Днес ги нямаш, утре ще се амбицираш, заради човека до себе си, и ще намериш начин, да печелиш, да се бориш в името на любимият си човек! Но вие така както се изразихте, вие буквално си ме изкарахте, един никой, без никакви качества. Прекалихте! И сгрешихте много, и продължавате да грешите чрез безумните си коментари. Явно правите надпревара по писане на коментари. Ваш си проблем! Пак казвам, когато не знаеш какъв е живота на човека, когато си нямаш и понятие за неговите стремежи и мечти, когато не знаеш кво изпитва... тогава просто замълчи и не говори простотии! Всеки човек се ражда с точно определена психика, и това не се променя! Ако сте чували понятието душевност и манталитет /но едва ли сте го чували/ това трябва да ви говори достатъчно. Най-често ако родителите са били еди кви си, детето наследява психиката и темперамента от тях. Аз в случая каква вина имам, че проблемите тръгват от семейството ми, от проблемите ми в средите сред повече хора. Каква вина имам за това че съм се родил такъв, чувствителен, но истински човек, с морал и принципи. Да, в 21 век всеки те съди когато разберат че не си като тях. Вече честните и истински неща се усмиват и се пращат в небитието. А пороците и цинизмите се толерират. До такива тежки времена доживяхме... срам и позор! Но въпреки всичко, оставам това което съм. Аз имам личност, моя собствена, и ако някой ме обича, той ще ме обича такъв! Ще ме приема и именно тази моя личност, ще го накара да се привърже към мен! В светът за всеки човек си има себеподобен, който когато срещне, нещата си идват на мястото! И това че съм написал тази статия във форума, не значи че съм еди какъв си както се изразихте. Този сайт служи точно с такава цел, за да пишат хората това което им е на сърцето и душата! А понекога измежду хората които познаваме, ние не намираме човекът за нас. И остава вероятността да напишем някоя статийка в нета, с надеждата че може би чрез написаното, можем да срещнем правилния за нас човек! Ей това исках да кажа. Но вие сте празнодушни личности, които никога не следват пътя на логиката! То е по лесно да хулиш и нападаш, отколкото да си човек и да разбереш!
Пак казвам, чувствата ни са напълно споделени, каквото и да говорите проблемът си е напълно и само ваш! Мен не ме късаят чужди мнения! Аз съм това което съм, така както вие сте това което сте! За вас щом има хора, значи и за мен има! А моето битово положение, и нещата около мене, НЕ ВИ ЗАСЯГАТ!

63.   Били сме жалки ха-ха кой го каза, не ние хленчиме тука като малки деца, а ти. Нещо много бързо от отчаян човечец стана тука големият морален съдник. А единственият който си избива комплекси, си ти.

64.   от 51 до 6
Ако е така както казваш- щасилива жена си с "истински мъж" до себе си, нямаше да раздаваш съвети и критики по форумите, а щеше да се наслаждаваш на живота си извън интернете. Това се отнася за всички тик-включително и аз. С тази разлика абаче, че аз имам доблестта да си го призная, да си призная, че си имам известни проблеми на лична основа и влизам тук за да видя и други истории подобни или не на моята, които да са ми отдушник. Много е лесно в интернет да си слагаме чмаската и да си правим на щастливи. Да ама не, нали.

65.   О хора не се занимавайте с този по писането познах, че той е автора на "Жестоката агония на един младеж" там му даваха съвети какво ли не, работа му предложиха, а той се държа безобразно с хората като тука. тия сто тояги и медени лъжици само той може да го напише. Защото всеки знае че фразата е "роден със сребърна лъжица в уста", а не медена. Хора губите си времето с този.

66.   №64 - не съди по себе си за другите!
Значи, според тебе, щастливите жени и мъже не влизат в интернет, така ли!?

А и не смяташ ли, че именно някой от щастливите може да е влязъл тук, за да се опита да помогне на другите - нещастните, да намерят пътя към истината, дори и чрез упрек или "пошляпване"?
Най-често обаче: едно си баба знае - едно си бае. Ти му говориш - оно рупа ли рупа!

Модератор: Моля без обиди :)

67.   До 64 - истинските мъже понякога са в командировка, скъпа, работят до късно, имат ангажнименти извън домашното огнище, какво на полата ли да ми се висне, за да не мога да напиша 5 коментара? Ако това е представата ви за здрава връзка - ще ви разочаровам, но просто да си с някого не значи да го стиснеш за гушата, да го задушиш хубавичко, за да си прекарвате 24 часа заедно пред ТВ-то.
Нямам проблеми иначе, имала съм в миналото и съм получавала помощ тук, но от година нямам . Имала съм обаче и смелостта да хвана живота за рогата, да стискам зъби и да приемам критиката, и да се променям.
Авторът още не е дорасъл за критика, колкото и да е градивна тя - на него светът му е виновен, че има проблеми, а така със сигурност не си решаваш проблемите.
Пиша с десетопръсната система и един коментар не ми отнема повече от 1 минутка. Имам свободно време, когато мъжът ми е другъде и това не значи, че имам проблеми. Какъв в крайна сметка е мотивът на някои безименен и анонимен човек да се прави на някои, който не е?
Не така се печели социален статус, а с работа, с компромиси и да - със смелостта да се промениш, когато виждаш, че имаш някакъв проблем. Опитах се да помогна на автора, така както на мен ми е помагано, но той е неспасяем случай, защото е страхлив човек, нямаш смелост да погледне живота с широко отворени очи, вместо това е заровил главата в пясъка и чака... да го намери някоя принцеска.
Успех му желая на него и на хората като него, но за съжаление не познавам подобен успял човек.
P.S. Чао ви, отивам на фитнес и представете си - не роня крокодилски сълзици, че мъжът ми си има друга работа. Съвсем сама мога да си се занимавам и да си прекарвам добре и винаги имаме какво да си кажем. От 9 години и 2 месеца сме заедно и не сме си омръзнали. Скоро ще си имаме и дете. Това е животът, скъпи ми „необичани от жените мъже“ - има истински мъже и такива като вас и да - истинските мъже са обичани от жените си, интересни са, успели са и в живота и никога не хленчат като малки деца, защото да си мъж е много повече от това да си заровиж главата в пясъка и да се самосъжаляваш. Нито мъжът ми, нито аз сме родени със сребърна лъжица в устата, всеки от нас се е изнесъл на 18-19 г., поел е живота си в свои ръце без всякаква помощ от родителите си. Не уважаваме пасивните и хленчещи хора, защото сме се измъкнали сами от калта, само с работа и много дисциплина, видяли сме, че може и не вярваме на хората, които ни реват и викат, че не можело, че този и онзи им бил виновен.

68.   64. Това че даваме съвети и критикуваме не означава, че не сме щастливи и нямаме живот извън интернет. Аз лично си цъкам покер през свободното време, рова се из форумите когато сме свободни с приятелката ми излизаме на вънка, ходим на кино забавляваме се. Това че пишем по форумите не ни прави нещастни.

69.   65, Мда, и аз започвам да си мисля, че е някой форумен трол, които просто се забавлява с аудиторията, представяйки се не за това, което е всъщност.

Модераторе, това са български народни, или поне шопски лафове :)

Модератор: Аз разбирам, но ако го публикувам ще се започне и от другата страна с някой странджански лаф и ще стане еднаа... :)

70.   Да, сега чета и тази тема:
http://spodeli. net/6/story-16307. html и стоя, и си бия мечки..

Номер 65 браво, само ти се усети.. :)
Ако бях се досетила по-рано изобщо нямаше да си правя труда да пиша тцц..

Лоша

71.   от 64, това което последва след моя коментар само доказва, че съм права. №67 как точно се опитваш да помагаш на автора- като го наричаш мекотело, слаб мъж и прочие... или май си избиваш комплексите върху един деперсиран от живота човек. Ако си толковя щастлива нямаше да се обосноваваш след коментари като моя. Чао и от мен, че съм на работа, ще пиша по-късно.

72.   Все едно аз съм го писал. Кофти е наистина, не се отчайвай има време.

73.   Автора: аз си изложих вече мнението и си казах това което мисля! Повече нямам намерение да говоря на хора като вас! Защото то едно е да кажеш на човек, съвсем друго е да кажеш на магаре! Щом продължавате със съденията по мой адрес и с безпочвените си теории това доказва колко ограничено продължава да бъде мисленето ви. И не разбирам, как не разбрахте че вие имате свое становище, а аз имам мое! Толкова ли е сложно за приемане? А тоя дето пише че ме знаел кой съм, и да не сте се занимавали с мене... ще му кажа, ами що пишеш тогава бе? ! Ходи си гледай работата и това е! А ти номер 6 ли си коя си, дето продължаваш да ме категоризираш, живей си в измисления си свят, много ти здраве, и престани да обиждаш, дори админа ти каза, че прекрачваш границата на нормалният диалог! Пак казвам, на пук на всички вас ще бъда това което съм, ще търся човекът за мен, без да ме интересува какво мислите вие! Пукайте се от яд, коментирайте ме, не ми пука! Явно нямате друга работа щом пишете по 10 коментара в които ме изкарвате какъв ли не! Много ниско и жалко от ваша страна! Хората се превърнаха в изроди и вие сте част от тея, които конкретизирам в момента! И да плюете и да хулите, вашето мнение си е ваше, моето си е мое! Аз не "хленча" вие го правите... защото имате проблеми, не можете да разграничавате какво е "мрънкане" и какво е СПОДЕЛЯНЕ! Много ниска култура поради която бъркате нещата! Пак казвам, не ме трогвате!

74.   Авторе, какъв админ те гони, бе момче?

Пак си измисляш глупости - няма тук коментар на админ или модератор под мои коментар! Не съм обиждала, ползвала нецензурни думи или нападала лично, но гледай - твоите коментари са друго нещо! Чао и вече нямам време да се занимавам с трагични случаи

75.   Браво на вас. Чудесна постъпка и супер разсъждения имате. От кога нормално мислещите и засегнати от живота хора, които просто пишат за това как се чувстват, за вас са слабаци и злобни??? Изумявате ме с глупостта и с малодушието което проявявате. Ако в личния си живот познавах хора като вас, нямаше да се замисля и директно бих ви вкарал в правия път със сила, щом с добро не разбирате! Прав е автора абсолютно, същите неща изживявам и аз, просто щото там ни е грешката че сме прекалено добри с вас а вие ни се качвате на главата. И за капак ни изкарвате слабаци щото просто сме изразили възмущението си и говорим реалните неща от днешния живот. Дори на психолог да иде един страдащ човек, психолога му говори съвсем нормално, а не тръгва да го обижда и съди защото това още повече пречи на човекът който страда. До къде стигнахме, на хората с лоша съдба, и тея дето са истински, да им се търси отговорност и да им се накачат сумати квалификации. Толкова сте слабоумни всички тука. Как изобщо модераторите допускат такива нападки към съвсем нормални истории които се пишат? Ти дето викаш че си с идеалния живот, ако беше наистина така, нямаше да висиш тука и да плюеш по този невинен човечец който съвсем нормално си е написал темата. Нямам думи какво да коментирам, вие не сте хора!

76.   Няма да се предаваш машина браво!

77.   О, пича имаше и още "шедьоври" тука: "Изповедта на Умиращия Отшелник" и разни от сорта... Четете и се дивете на психопатология в действие!

78.   Абе хора вие кво искате от човек със образование 8-ми клас, каквото и да му говорите, каквито и съвети да му давате то си знае неговото. Който не може да промени мисленето си, не може да промени нищо, това е автора иска да се наложи над всички, той е най-изстрадалият, той е най-правият, той е светец, неговото мислене е закон. Който не приема мисленето му значи е против него, не разбира от нищо, не е видял нищо в живота и е роден със "медена лъжица в уста".

79.   №78, какъв ти 8-ми клас!? Тоя най-малко от 5 години е в 8-ми клас...

82.   Предлагам на автора и 75 да се вземат - като жените не ги обичат, могат да се обичат един друг. Защо не?
Щом нямат успех при слабия пол, може пък да им се отвори парашутът при силния. Лоши няма. Поне ще са щастливи, обичани и задоволени.
П.П. Е, ако не са един и същи човек- тогава става мастурбация

83.   Из Цитатите на Един Истински Човек
или Дневниците на един Отшелник:

"Искам Справедливост.. искам чиста и свята Република! "

"на тези които мислите да ми пишете гадни коментари ще кажа само едно : Поне веднъж в живота си бъдете Реалисти, и Бъдете наистина хора.. поне веднъж докажете че сме Българи и подкрепете Сънародниците си! Няма смисъл от ужасни коментари.. така само доказвате за пореден път колко сте ниско и как не ви пука дори за Родината ви!!! НЕ БЪДЕТЕ ЕГОИСТИ!!! "

"Ако има други като мен които подкрепят моето мислене оставете скайп или мейл аз ще ви пиша.. нека направим една група на нас Различните и Достойни хора от това общество.. Останахме много малко Истинските Хора"

ЕЙ ТВА МИ Е ЛЮБИМОТО ОТ ДРУГАТА ТЕМА:

"Автора : значи по вашата логика ако некой приятел ми дойде на гости в къщи и иска да напише коментар в моя подкрепа и понеже е от моят компютър вие пак ще кажете "ама това е един и същи човек и коментарите ви ще бъдат спрени" така ли? ! Ами замислете се малко че след като има критика спрямо мен значи всеки който желае има право да ме подкрепи и това че даден приятел е писал от моят компютър не значи че аз се правя на различни хора и че преигравам бе Администратори!! С цялото ми уважение но тук не сте Прави ;)"

"няма да го крия аз съм един Хейтър"

От един час не съм спряла да се смея...

Лоша

84.   83. Ооо от къде го намери това, я сподели със някой линк тези интересни нещица :D:D

85.   "щото от малък съм свикнал на принципа никога да не приемам чужда гледна точка и тръгне ли някой да ми спори още повече се убеждавам в собственото си мнение и ставам още по непоколебим в теорията си" муаххахаххаха...

http://spodeli. net/3/story-8132. html
http://spodeli. net/6/story-16307. html
http://spodeli. net/3/story-9966. html

:)))

Последно и спирам.
Просто хората да видят за какво става въпрос и да преценят дали си струва да спорят с него и да му обясняват някакви неща.
Наистина няма смисъл.

86.   Моля администраторите да сложат в заглавието „и мъжете“, защото се съмнявам, че и мъж би обичал такъв като автора. Ц-ц-ц-ц-ц...
Много поздави на мама, авторе...

87.   Автора: ама вие сте просто "невероятни"... подхожда ви да се гаврите с темите на хората, браво! И какво постигнахте? Накачиха ли ви тиквен медал за тези своеволия които си приписвате? Хайде нали щяхте да спрете да пишете? Май инатите и безграничната ви глупост и простотия не ви дават мира а? Трябва да се наложите, как. Това ви е в кръвта и в гените заложено! Разберете, че всеки има право да живее както си иска, да мисли както си иска, да следва каквото си иска. Та кои бяхте вие че ще ми накачате хипотези аз какъв съм? Вие безгрешни ли сте? А вашите грешки, къде са, що не говорите за тях. Бил съм психопат и с осми клас... боже по големи глупости не съм чел по мой адрес. Когато пораснете и минете по моя път тогава елате и ме съдете, бездарници неразбрани! Вие ще казвате на хората какви са... да не сте богове, вие ли ще определяте човешките качества и съдби? ! Жалки сте от всяка гледна точка погледнато!

88.   85 Мерси много за линкчетата, не съм предполагал, че има други такива истории, е освен "жестоката агония на един младеж" сега и аз ще се посмея малко:D:D:D.

89.   Автора: Ето пак ме иронизирате и се подигравате! Ей смешници, вземете си гледайте работата и ходете си ръсете глупостите в някоя лудница щото сте за там! Мене никой не би ме обичал, хаха и що? Щото съм човек с душевност и принципи, а на вас това ви липсва ли? Съдници такива! Цялото ви съществуване и раждане е велика грешка! Тръгнали ще иронизират и определят хората! Засрамете се бе!

Модератор: Извинете Авторе, може ли да ви попитам дали наистина под всеки коментар, който пишете Автор - сте Вие? Тъй като през последните няколко минути се пише само от различни ИП-та ??

91.   82/86, а защо не вземеш ти доброволно да се нагъзиш, като виждам, че живо те интересува мъжката любов? Още колко пъти ще си предлагаш услугите на автора?
Сигурно той си има проблем и е комплексиран човек, който не търпи критика май.... Не съм чела много внимателно, но ми се струва, че останалите, на чело със смеещата се Лоша, много удобно го използват за да си излеят злобата. Лоша, много ти се занимава с това да се ровиш из сайта, а? Защо така? Лично аз такъв човек като автора по-скоро бих го подминала като видя, че нищо не става, от колкото да отделям толкова време за да му се подигравам. Много е приятното чувството да се подиграваш, нали? :)

92.   Автора: Господин администратор, разбира се че съм аз. Просто ме баннахте във вашия сайт още преди месеци, и за това се налага сега, всеки път да си ресвам нета и да си сменям ИП-то за да мога да влизам в този сайт! И една специална молба имам... заключете коментарите към тази тема. Защото нямам нерви повече да търпя тези съдници тук. Благодаря предварително!

93.   Автора: Хайде сега къде отидохте, и хомосексуалист ме изкарахте. Ей няма такива смешници като вас тук! Честно си казвам. От една тема, къде отидохте да ме определяте като какъв ли не. Ако бях обратен щял ли да пиша за жени? Защо ли ви обеснявам изобщо, вие сте безнадежден случай. Не ставало нищо от мен, абе хора вие луи ли сте, НЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ за да говорите тея небивалици бе! А от вас става ли нещо? Гледайте в собствената си паница и ми се разкарайте от главата! Вие ли ще нареждате кой какъв е? ! Ако имате нещо да ми казвате оставяйте някакъв контакт и да се срещаме лично да ви вида дали сте толкова смели, в лицето да ми кажете тея небивалици! Аман от зомбирани идиоти като вас!

94.   Тъжното е, че тези хора дето си правят та*ак с автора се водят за полезни:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

95.   91, знаеш ли най-добре ще е преди да коментираш нещо - да прочетеш, да провериш как стоят нещата.
Аз отговарям лично за себе си, а вече другите как коментират не ме интересува особено.
А защо се ровя из сайта бих ти казала на драго сърце, но не е уместно тук.
Да, подигравам се - има за какво. Такива хора заслужават това.
Какво, къде, кога пиша, на кой се подигравам, кой защитавам и прочие си е единствено и само моя раота и си нося последствията от това.
За разлика от някои от коментиращите аз не се изтъквам с псевдо морал и всички тези нападки: колко сме злобни, комплексирани и прочие са супер неуместни.
Аз на неграмотните, комплексирани и завряли главата си в пясъка хора им се смея, ти ако искаш ги съжалявай или им ръкопляскай. Твоя воля.
Но на един 22-23 годишен мъж, който си е прекарал последните 5 години пред компа, сипеш обиди и квалификации аз ЕВАЛА няма да правя.
Не знам май не ми е приятно да се подигравам, но определено ми е доста весело да чета такива бисери.

96.   93 Оу вече и големият бияч стана :D:D:D

97.   Човек, поддържам добри професионални отношения с колегите от 4-и км. Ако решиш да се лекуваш, ще ти уредим хубава самостотелна стая и топла храна. Там, сред пациентите, и много сродни души ще намериш, като с тях можете и Въстание за Хуманност и Справедливост да организирате - само ще ви помолят да го вдигнете след 8:30ч., като мине визитацията...
Хапчетата са с чудесен розов цвят и превъзходен аромат, сутрин има ведрина, богата библиотека, интернет с твои съмишленици от цял свят, добро отношение и ежедневни грижи!
Можеш само с един удар да решиш всичките си проблеми, и да избягаш от този жесток свят на насилници и лицемери тук! И няма да ти струва нищо!

98.   Автора: Вие се подигравате, а в същото време вие ставате смешните! Водите виртуални "битки" смятайте колко сте ограничени. Хапчета вземете вие пийте, защото това което сипете по мой адрес е грешно и се води интернет издевателство над личността! Ако бяхте толкова праведни за колкото се мислите, не бихте паднали толкова ниско колкото го направихте тук! Добре е че поне сте анонимни и нямам честта да ви се изплюя лично в лицето! Ама нали се сещате че имате ИП адрес и лесно мога да разбера от къде натискате клавишите.. И тогава ще знам какви сте в реалния живот. Нестабилни емоционално хора, страдащи от хидроцефалия , ей това сте вие. Истинският човек ако не може да каже нещо умно, той мълчи и не ръси глупостите си! Аз заслужавам за подигравка? Верно ли?! Дано три пъти по жестоко да ви удари съдбата и тогава някой така вас да ви подиграва и унижава, за да видите как е на собствен гръб да изпиташ презрението и наглостта на бездушниците! Какво си въобразявате, че вечно ще хвърчите из облаците ли? Много филми гледате!

Модератор: Писането с главни букви се разбира като викане, крещене. И не се толелира. Ако желаете, редактирайте това, което искахте да кажете.

Модератор 2: Държа да допълня, че сайтът ни е напълно анонимен и няма начин друг потребител да проследи IP адресите на хората, които пишат тук. Повече няма да бъдат публикувани заплахи към потребителите на сайта ни. Молим за извинение. Бих помолил автора да не злоупотребява с платформата, която сме му предоставили на разположение. Благодаря за разбирането.

99.   Aвторе, склонен ли си за 10 минути поне да приемеш и различно мнение от твоето? Ако направиш този компромис със себе си, бих се постарала искрено да ти помогна и да не се получават такива ситуации. Но без да се обиждаме и обобщаваме? !

100.   Светът и хората в него са само едно твое огледало, моето момче, и ако не ти харесва това, което виждаш в огледалото - ще трябва да промениш себе си...

Впрочем, ти да не си някакво енергийно вампирче, което се храни с негативната енергия, която провокира у хората?
Знай че в духовен аспект това се води за мършоядство и помиярство.

И няма защо да си правиш труда да проследяваш IP-та и други подобни щуротии - заповядай в кабинета ми да поговорим.

А, щях да пропусна - жените, на онова място, което ти предлагам, са истински Ангели. Облечени са винаги с нощници или с бели престилки. Гледай да подариш сърцето си на някоя от тези с белите престилки, понеже са особено грижовни и мили. Само секс недей да очакваш, понеже те са толкова възвишени, че това би опетнило ангелската им същност, а ти като един истински джентълмен не би желал да промениш това, нали? ...

101.   Такива хора като автора заслужават подигравки и унижения те са едни психо вампири, намират отдушник за личните си проблеми като си го изкарват на околните. Защото са едни слабаци, неспособни да вземат животът си в ръце, за тях е по-лесно да обвиняват околните и света от колкото да направят нещо със животът си. И така авторчето защото е неспособно да поеме контрол над животът си оправдава всички свои действия с “отстояването” на псевдо-моралните си принципи.

102.   Казах да спрете да ме категоризирате! И да говорите глупости по мой адрес! Нищо от простотиите които пишете не съвпада с действителната ми същност! Предизвикахте ме с глупостта и вулгарността си, да започна и аз да ви обиждам, като всеки нормален човек аз се защитавам когато са отправени погрешни определения към мен! Ако аз заслужавам подигравки, унижения, лудници и прочие, то тогава вие заслужавате директно да сте по затворите, за накърняване на човешките права, и за това че цензурирате хората и не им давате право да изразят собствените си лични убеждения! Аз съм това което съм и не ми пука за другите. Аз си имам мои личен живот и ще търся в него, това което душата ми изисква. И нито вие нито който и да е друг, ще ме спре да бъда себе си и да продължа да се боря за постигане на мечтите и надеждите си! А ти господин модераторе, като правиш забележка на мен, тогава спри и коментарите на тези които си позволяват да ме наричат какъв ли не! Какво е това отношение на съфорумниците един към друг?

П.П. Като не одобрявате мисленето ми, никой не ви кара да четете темата ми още по малко пък да коментирате безсмислици. Колкото и да плюете по мой адрес нищо добро няма да постигнете!

От Автора!

103.   Аз съм момче, но ще се радвам ако автора реши да остави някакви координати. Допада ми изцяло това което е написал и си личи, че е умно момче!
М29 :)

51-100 от 122