Защо ме търсиш?
След всичко, което ми причини-толкова болка, толкова мъка, направи душата ми черна. Борих се за теб с всички сили, молих ти се, плаках, обаждах ти се, бях настоятелна. Вече нямам гордост, достойнство или самочувствие-потъпках ги заради теб. Паднах на дъното, толкова жалка изглеждах в твоите очи и в очите на хората около мен. Исках само едно, едничко нещо. Исках само ТЕБ. Обичах те с цялата си душа. Направих почти всичко възможно, за да те върна при себе си. Но ти избяга... ти поиска така! Ти поиска да сме разделени един от друг, да не усещам устните ти, прегръдката ти... А сега... сега ме търсиш. Защого правиш след всичко? Какво повече искаш от мене? Взе ми всичко. Аз ти дадох обичта си, исках да дам всичко, което мога на теб. А ти се отнесе с мене, като с нищожество! И след това, кажи ми как имаш доблестта да ме търсиш?

Ти си минало за мен! Вече си само в спомените. Останала е само болката, пареща болка, която не е възможно да се опише с думи! Ако искаш да разбереш каква е тая болка, колко е силна и изпепеляваща, трябва да я изпитваш! Аз ще ти я причиня, ще направя същото, което стори ти с мене!!! СБОГОМ, любов моя!

Коментари

1.   Горе главата и само НАПРЕД! Времето лекува всичко!

2.   Браво! А сега вместо на нас, изпрати го на него и нека той го прочете.
Тони

3.   Все едно аз съм го писала...

4.   Това не трябва ли да бъде в секция Измислени Истории?

5.   Ммм да. Остава само пепел. Но пък от пепелта полита феникс ;-)

6.   Която и да си ти, написаното е уникално. Знам мъката ти, и на мене ми го причиниха, но знаеш ли разликата е там че простих, простих от прекомерната си любов. Любов която никога няма да спре да струи от сърцето ми към нея, каквото и да ми причини тя. Любовта ми към нея обяснява всичко, който обича прощава.

7.   Не се предавай! И аз съм в същото положение с тази разлика. че аз продължавам да търся... и аз не знам защо, но искам да страда, да страда много, защото болката, която ни причини -имам 2 деца и начина по който го направи са неописуеми. Надявам се да мога да продолея всичко това... Но той трябва да изкупи греховете си.. Така мисля!

8.   Страшна мъка, страшно чудо-какво сте видяли от живота въобще, дечковци...