Ревнувам от приятеля на гаджето ми
Най-добрия приятел на гаджето ми е пълен боклук. Въпреки че си има дългогодишна приятелка, която е много хубаво и свястно момиче, само се чуди в коя да си го завре. Не подбира изобщо- грозна, курва, тъпа... няма значение. Мене такова поведение ме отблъсква и отвращава. А какво остава като е от най-добрия приятел на моя приятел.

Моя човек страшно си го обича и са много близки. Обаче тоя човек изобщо не е за пример. Не само ку*венското му поведение, а е и безделник. Нито работи, нищо. Издържа го приятелката му. Той се държи супер грозно с нея. И съм забелязала на няколко пъти, че груби реплики, които е употребявал най-добрия му приятел към неговото гадже, след това моя човек ми ги е казвал същите на мен. Като му го кажа той много се ядосва. Казва, че говоря пълни глупости.

Иначе приятелят мен уж много ме уважавал и харесвал. Винаги ми пращал поздрави. Обаче не знам дали да вярвам, аз съм усещала няколко пъти, че все едно се съревновава с мен, кой ще е номер 1 в живота на моя човек. Ревнувал е от мен. Дразнил се е като моя приятел му каже, че първо има да свърши нещо с мен, после ще му се обади.

Не ме разбирайте погрешно- аз уважавам приятелството им. Винаги съм се държала добре и приятелски. Но насила не мога да уважавам такъв човек. От както съм заедно с моя приятел (година и половина) те не са излизали сами вечер по заведения. Виждат се за по кафе. Което ме и успокоява.

Тоя неговия приятел сега се е разгонил още повече. И като го знам какъв боклук е, ме е страх, че ще повлече и моя. Съмненията ми идват от там, че моя човек много му се влияе. Въпреки, че вече са мъже по на близо 30. А и винаги оправдава поведението му.

Последно излизахме заедно и боклука пак намери една долнопробна и грозновата. А тая същата хвърля погледи и на моя приятел. Започва да прави заядливи и преднамерени забележки към мен. Тъпи ку*венски коментарчета с цел интрига и да ме раздразни. Супер ясно става, че иска и двамата да я оправят. После моя човек ми споделя, че оная била казал на приятелят му, че го била уважавала много (въпреки, че го вижда за пръв път) само защото му е бил приятел. Тоест аз го разбирам като намек- да знаеш, че може и двамата да я чукаме. Моя не знам дали се е усетил, защото понякога е малко наивен.
Много тъпо ми стана. С всякакви хора съм се срещала, но в компания, с която излизам да се веселя и забавлявам никога е нямало такива изпълнения.

Моя приятел не знае как точно се чувствам. Споделих му за заядливите коментари и реплики. Той ми каза, да не съм обръщала внимание. Но от къде да знам тоя болкук как ще му повлияе.

Коментари

1.   Кофти ситуация кажи му аз повече неискам да го виждам нацупи му се и след време му кажи или мен или него
Знам че това не е най-доброто решение ама аз друго невиждам

БеЛиЯ МеЧоК

2.   Познавам много добре ситуацията ти.
Аз направих така казах на приятеля ми да ходи да се ч. ка с приятеля си щом му е толкова скъп и си тръгнах. След 2 дни дойде да се моли и от тогава е игнорирал тоя смотаняк.

3.   От друга страна моя приятел е до мен. Въпреки, че трябваше за Нова година да сме пак със същата компания ми каза, че няма да ходим с тях. Но го каза това едва след като видя колко се разстроих. Най-лошото е, че съм сигурна съм, че до ден днешен не осъзнава нищо- мисли си, че са мои капризи.
На мен ми е супер болно и обидно как може да се забъркам в такива долнопробни ситуации и интриги. Аз не съм на 18. Вече съм жена и цял живот съм бягала като дявол от тамян от такива хора. Искам да споделя на приятелят ми всичко, но до колкото го познавам, разговорът ни ще прерасне в скандал. По-склонен е да защити приятелят му боклук. Винаги като излизаме с него става някакъв проблем между нас.

4.   Охх, до болка ми е позната тая история. Аз направих така, че моя приятел да спре да се вижда с копелето, но сега понякога ми го натяква. Искала съм да го отдалеча от всичките му приятели, искала съм го само за себе си... и т. н. Съветвам те да го отдаличиш от такива хора, който могат да навредят на връзката ви докато е време, но се приготви за това че ще ти натяква след време, но ще разбере че е било за ваше добро.

М. Б.