Kомпаньонка или Украинка?
Здравейте:
Аз съм мъж на 37год. и имам следния проблем... От 8 години нямам сериозна връска (само сексуални партьорки-компаньонки). Вече мисля че е време да се задомя, но няма желаещи "нормални" момичета. Проблема е в това, че съм "бизнесмен" и имам лоша слава в града.

Обикновенните момичета не искат да си имат вземане даване с мен, налитат ми само компаньонки и златотърсачки (които пак са си такива). Имам пари да издържам не една ами десетки такива жени, но ще са с мен само заради материалното.
Та въпросът ми е дали да поканя някоя компаньонка да се премести при мен и да видим какво ще стаме, или да си поръчам Украинка по пощата (те се бутат да получат БГ гражданство)?

Украинката за половин година ще научи Български и ще трябва да остане омъжена за мен поне 2год... През това време може да я забременя и ще си остане при мен ако не заради парите, то заради детето.

Вземете за пример циганите (нищо че ги мразите): На 14-15г. се женят за купена булка, нито са се виждали, нито са се чували преди това, но с втечение на времето се заобичват. Е може би остават заедно и заради факта че ако жената не уважава мъжа или избяга от него, ако не той то семейството й едва ли не ще я убият с камъни.
Kомпаньонка или Украинка???

Коментари

1.   Нито една от двете. Кое е по-добре - една жена да е с теб заради парите или заради гражданството?
Най-вероятно ще попаднеш така на украйнка компаньонка.
Съветвам те да си търсиш булка по интернет или чрез агенция за запознанства, обява за запознанства... жена от друг град, която да не те познава - на срещата отиди със стара кола, дори си наеми някое панелно жилище... ако трябва в друг град.
Казвам ти - млади жени има, ако си качествен човек и искаш нещо сериозно, ще се влюби някоя в теб. Едва ли ще те остави, ако разбере после, че си богат.
Помисли за легализиране на бизнеса си и за нов стил на живот.
Продай прекалено показните коли (не се отказвай съвсем от хубавата кола, но не е нужно да е Е-класа, може и В например)... просто промени себе си, за да намериш момичето... най-добре от друг град, българска гражданка и некомпаньонка...
зарежи това с жените по пощата, няма успешен подобен брак!!!

2.   Това не ми се вярва да е истинска история, а ти колко си злееее, думи нямам, и това са размисли на т. нар "бизнесмен", трудно ще ме убедиш, пич.... :/
Палав Мечок

3.   Това като го прочетох, си представих някакъв дебел, пъпчив шкембелия, мазен и грозен, дето и кучетата бягат от него!!!!

4.   Вие не сте нормални? ! Без да ми се засягате, не го казвам с лоши чувства.. но за къде сте се разбързал драги ми господине.... На сила хубост не става.. а едно така скалъпено заченато дете ще бъде нещастно... простете ми за наглостта, но не вие сте този, който да решава съдби... Замислял ли сте се, че може да не Ви е писано да имате семейство.. Поздрави и успех в така сложната дилема... -компанъонка или украйнка по пощата

5.   Смешно е да се прави сравнение, те украинките са темпераментни като всяка друга жена от бившия СССР.
Рускините не са по материалните, те са по чуждото гражданство и друго не ги вълнува.
Така трябва да разсъждават всички жени, но тук сме на светлинни години от тях.
Аз даже мечтая да попадна на някоя от Съюза. :)

6.   Кристиана:

Бизнесмен? Опазил ме Господ!

връССССССкаа, да я ЗАБРЕМЕНЯ...
ужас...

Нямам думи, поредния маняк.

8.   Като гледам до какви "гениални" идеи си достигнал, нямаше нужда да ни казваш какъв "бизнесмен" си. Ясно е, че не си забогатял с ум. Ако ще избираш между българка или украинка, те съветвам да избереш второто. Няма да влизам в изброяване на качества, защото ще се ме засипят с обиди. Просто приеми, че съм общувал с много украинки и рускини и знам за какво говоря. Във всеки случай, не си я поръчвай по интернет. Ако го е нямал личният контакт преди това, най-вероятно няма да си паснете. Тя, ако не иска дете, едва ли ще се остави да й направиш. По-добре направи друго. Щом имаш добро финансово положение, най-добре отиди на някоя по-дълга екскурзия в Украйна или Русия, например за месец, два. (Няма да е зле да научиш малко руски преди това. ) Там ще се запознаеш с някоя и друга мадама и може да изскочи нещо. Най-добре се свържи преди това с някоя агенция за запознанства, но не с цел брак. При по-сериозните обаче има взаимен подбор. Ти заснемаш видое-съобщение, в което се представяш, и те го показват на кандидатките. След това ти пращат данните на тези, които са те харесали, и ти си избираш. После ти отиваш там (Русия/Украйна) и те ти организират срещи с тези, с които сте се избрали взаимно, и прекарвате заедно известно време. Може и цял ден, ако искате. Ако си повече време там, ще можеш да имаш по няколко срещи с тези, с които се харесате, и постепенно да избереш. Ще има и най-обикновени жени. Някои дори може и да са доста заможни, но те най-вероятно ще са на твоята възраст и ще са се ориентирали към Западна Европа. Във всеки случай ще си направиш една приятна екскурзия. В Русия и Укайна има много красиви и същевременно мили и сърцати жени. Нещо, което в България се среща много рядко. Ако бях на твое място, не бих се замислял. Само внимавай с агенцията. На запад има много сериозни, защото там това е популярно, но в България, не съм сигурен. Може да попаднеш на някои "бизнесмени" от твоя тип, които само ще ти вземат парите. :-)

9.   Човече, за теб явно животът е сделка... Не прибързвай - не си готов още за тази стъпка.

10.   Циганска работа! ...

11.   Господине по добре жена от Украйна, ако искаш разбира се жена де.. :)))))))

12.   До 4: Няма съдба. Къде е "писано" нещо според теб? Човек сам гради живота си.

До автора: Номер 1 ти е дал хубав съвет. Но не продавай колите. Аз не бих ги продал, ако ми харесват.

13.   Тва е измислица бе некой се прави на интересен. Защо наблягаш на това колко можеш да издържаш, кажи какви качества притежаваш?

14.   МЪЖ на 37 по начина по който се е представил не би трябвало да задава наивни въпроси лишени от всякакъв смисъл... ЗАРА 36

15.   2 често пъти сме на едно мнение.... поздрави ЗАРА 36

16.   Да, така е номер 15 :) Поздрави и на теб ;)

17.   мале страшна история само не разбрах защо трябва да вземаме украинска гражданка за жена пък и дастане сериозна връзка божеее тия българки що не те харесват толкова хахаха действай по правилата и си вземи българка гледай си семейството и работи съвестно май е достатъчно

18.   Ами... ти тези пари не си ги изкарал наверно с честен труд, пада ти се да те харесват само такива заради парите ти
Завистлив*

19.   Що за тъп въпрос от уж материално осигурен, според мен измислена история.

20.   Щоми маш парите, защо не се преместиш някъде, където никой не те познава, не вложиш парите си в нормален бизнес и тогава не почнеш да си търсиш жена? Да не говорим, че това е твоят живот, а ти си достаъчно пораснал мъж, че да можеш да решаваш сам за себе си и да си носиш последствията.
Лола

21.   Аз съм Златотърсачка и си търся милионерче.