Налага да се разделя с мъжа когото обичам, какво да му подаря?
Заминавам за Щатите и се налага да се разделя с мъжа когото обичам, но това е друга тема искам да му подаря нещо малко символично и оригинално с което ще ме помни, моля ви дайте ми идеи.

п. с а на шега смятам да му подаря една четка за дрехи, тъй като винаги косата ми или шала ми му оставаше много косми ии се се шегувахме, че трябва като отивам към него да взема една такава четка защото целия ставаше в косми и като символ на това, че това няма да е последния път в който се виждаме, защото пак ще му се наложи да се чисти, как мислите?

Коментари

1.   Подари му или едно хубаво плюшено мече с надпис "Обичам те", или нещо, което ти сама си изработила. Другият вариант е да му подариш пръстен, за да му напомня за теб.
~Кървава победа~

2.   Купи най-голямата касичка, която намериш и му кажи да пуска вътре по 1 лв. всеки път, когато има нужда от секс и си помисли за теб.
Подари му я с пожелание, когато се върнеш след години да бъде милионер :)

3.   Радва ме това, че гледаш толкова ведро и положително. Това за четката е в същия ведър стил. Но ако искаш нещо романтично и мило, може да му подариш едно сладко плюшено мече и да му кажеш- оставям ти бодигард, да те пази, докато мен ме няма... Бях го чела в един сайт и много ми хареса като сладка идея.

4.   Мн добра идея! Наистина ако ще се връщаш отново и то към него, това ще е един прекрасен подарък!

5.   Това с четката ми се струва доста добро :)

Няма начин ние да ти кажем какво да му подариш, ти го познаваш отдавна, имате си истории и спомени (както с четката), всичко което ти предложат непознатите би било просто сувенир.

Общите ви спомени - те правят един подарък уникален. Което ме подсеща, че понякога дори една обикновена картичка, изписана с искрено пожелание, идващо от сърцето си, може да е много по-подходящ подарък от нещо скъпо и ненужно. (Приятелят ми още си пази в портфейла картичката, която му подарих за рожденият ден преди 6 години, а тогава още не бяхме заедно. )
Успех! :)

6.   Глупаче, четка за дрехи? Това бих го приела за подигравка.
Подари му свободата. Такъв е животът - събираме се и се разделяме. Не му подарявай касичката, няма да събере много пари

7.   6, първо подаръкът е за мъж, и второ носи много силно послание, така че според менн е много подходящ. Естествено, че една гола четка за дрехи ей така би била ужасно тъп подарък, но при дадените условия има голяма символика. Аз съм подарявал парче от счупена запалка - просто тая запалка имаше голяма предистория...

Кубрат

8.   Това с четката е много подходящо, такива подаръци са най-скъпи, имат история и са сантиментални.
Зу-За

9.   За мен ако става да ти помагна по добре един ключ от твойто сърце заедно с ключодържател така ще си отваря всеки път вратата на къщата или апартамента и всеки ден ще се сеща за теб.
А може и съмобръсначка жилет с три носчета също много често ще се сеща за теб когато се бръсне.
Пожелавам ти по бързо да мине раздялата

10.   харесва ми авторката и.... естествено, че четката за дрехи е най-верния подарък в случая... и никакви плюшени играчки.... ЗАРА 36

12.   Имам идея, която не знам дали ще ти допадне.... при мен сработи идеално.... виж кой полускъпоценен камък носи щастие на хората от зодията на твоя мил и му подари такъв - не е обемно, дълговечно и оригинално... Дано съм ти помогнала и късмет!

13.   На раздяла се подарява часовник!

14.   А нужно ли е нещо да подаряваш? ! И дали този подарък няма да му носи само тъжни спомени за вашата раздяла.

15.   Добра идея имаш, но все пак мисля, че ще е по-добре да направиш албум с ваши снимки , а назад да оставиш още празни страници и да му кажеш, че ще ги попълните със нови спомени, когато се върнеш :)! Надявам се да съм ти помогнала :)

Ненн

16.   Аз когато моя приятел заминаваше за 6 месеца на бригада му подарих камък на зодията му.. този камък беше всеки божи ден в него докато бяхме разделени