Спя с 50 годишен и не ме е срам!
Родителите ми нямат много пари или поне не толкова колкото на мен ми се иска...
А аз от малка знам, че след време ще ме издържа мъж, не ме интересува чувството му за хумор, външният вид още по- млако.
Искам само характера му да е поносим и да има пари, с които да ме издържа!
От много време се усъвършенствам, защото знам, че безплатен обяд няма (и в буквален и в преносен смисъл).
Знам че хубав апартамент, кола, дрехи и бижута не може да си позволи всяка хубавка парцалеса!
Трябват доста качества с които да впечетлиш човек, който има акъл в главата си, а не просто атрибут в панталона (за да е забогатял със сигурност е умен, освен ако не е наследство)

Започнах с характера и маниерите си... изчетох доста книги за обноските и етикета, упражнявах походка на високи токчета, с изправен гръб бавно и грациозно!
Започнах да упражнявам изказването на ралзични теми, облеклото за различни случаи, прически, грим да е тип 'естествено", но все пак да съм прикрила достатъчно умело несъвършенствата и да съм подчертала което трябва!
Богатите мъже не обичат всичко да е на показ (нито тялото, нито душата)

Бъдете пестеливи в изказванията си, мълчанието е злато, не случайно са го казали!
За да не приличате и да не бъдете поредната му кифла, трябва да го впе1етлите, да му покажете че сте различна и че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО не сте с него само заради парите, иначе ризкувате да сте поросто проедната плячка!
Всеки ден правя упраженения и спазвам хранителен режим! Грижа се за косата, ноктите и кожата си!
И наистина го срещнат тои е почти на 50, а аз на 18, но се чувствам доста поо голяма и да НЕ МЕ Е СРАМ!

Коментари

51-64 от 64

58.   Много се радвам на хора като 57, които вместо да униват и да се самосъжаляват, казват че са щатливи и гледат положиелно на ситуацията си. Аз лично така не бих могла да бъда съвсем щастлива, а бих търсила втора работа. Били сме много бедни като деца, но за сметки (тои и вода, кабелна сме нямали) и за ядене винаги сме имали - пестили сме иначе от всичко. Човек и беден може да е щастлив, ако има някаква елементарна сигурност, ако има ток, вода и ядене.Иначе, желко е все пак, ако хора 57 се самозаблуждават. Има една приказка „Когато бедността влезне през вратата, любовта излиза през прозореца“. Прекалената бедност винаги изражда хората.Аз съм все още млада жена. Влюбих се в по-възрастен от мен мъж. Не съм го избирала по парите, а по сърцето и акъла. Съвсем естествено такъв мъж е и успял в живота, и заможен, защото е умен. С него мога да си говоря за всичко, колеги сме, имаме общи интереси, планове, желания, начин на живот. Защо да се лишавам от моя любим, защото бил по-възрастен от мен? Нима номер 57 би зарязала нейния, защото не може да плати кабелната? И така, всеки се влюбва в различен мъж или жена и нека има правото да си изживее живота, както той иска и му е удобно. Аз не мога да си позволя да кажа, че ще останем винаги заедно, макар че сме влюбени и сме женени. Съветвам и 57 никога да не казва никога. Да, лесно е, ако гроздето е кисело да си казваш - който има успял мъж яде бой, но истината е по-скоро обратната. Неуспелите мъже често се озлобяват и деградират, стават алкохолици и почват да бият. По-скоро в бедните семейства ще има ритници, не в богатите. Не казвам, че богатите са били по-щастливи, човек просто си има други проблеми - липса на време за другия, отчуждаване, работохолизъм, тревоги за възможни загуби от бизнес начинания. Всеки си носи с две думи кръста, но едно мога да ви посъветвам - винаги избирайте любовта - независимо от възрастта. Доверете се на интуицията си. Пари се печелят и се губят. Живейте тук и сега и се обичайте!

59.   От 57. Това, че казвам, че са ни спирали тока и кабелната е истина, но са го правили за не повече от 3-4 часа, не сме от най- мизерните хора, съжалъвам ако съм отсавила чак токова впечатление. На всики се е случвало да закъсва за пари, и това, че е имало дни в който сме яли маргарин и сол, съвсем не означава, че едва ли не умираме от глад. И не, няма да оставя мъжът си, заради човек с повече пари. Защото парите не могат да ми купят любов и уважение. Имала съм възможността да избирам- пари или любов и избрах любовта. Дори за миг, не съм съжалила за това. Ако щете вярвайте. Слуд като сме заедо в лошите ни моменти, ще продължим така и в добрите. Истинската любов по това се познава. В добро и лошо... Жалко е обаче, че повечето хора не го разбират. Ако любовта е истинска и искрена, не трябва да те интересува факта, дали имаш или нямаш пари. И много съжалявам, че има хора с такова елементарно и повърхносно мнение

60.   То хубаво не те е срам, ами не те ли е гнус да те докосва дядка? Щото може да ти бъде дядо.

61.   Номер 59, абсолютно съм съгласна с теб, но защо мислиш, че пък жените, които са с успели мъже са с тях заради парите? Ти сама казваш, че човек трябва да избира винаги ЛЮБОВТА, независимо от финансовото състояние? Какво мислиш, че един успял и заможен мъж не заслужава любов ли и не може човек да се влюби в такъв? Всички жени на успяли мъже да ги зарежем, за да се хванем с бедни мъже, които не обичаме? Къде е смисълът?
Както ти обичаш момчето си ВЪПРЕКИ липсата на пари и повечето жени и мъже на заможни хора са с тях ВЪПРЕКИ парите. Трудно е на човек в твоето положение да разбере, но в повечето случаи парите дори са пречка и бреме.
Винаги съм искала да живея нормално - да мога да си платя сметките, да мога да си платя наема, тока, парното, водата и да има за ядене, дрехи някакви и транспорт. Толкова му трябва в крайна сметка на човека. И ти съм сигурна би искала да живееш така. Обичам простия живот. И какво сега - влюбила съм се в заможен мъж, и той ме обича, имаме хубаво и хармонично семейство - да го зарежа, защото е успял ли? Да, винаги ще има хора като авторката, но не всички хора са такива. Нито ти ще зарежеш мъжа до себе си, нито аз ще го направя и при двете ще е ВЪПРЕКИ парите. За мен лично имането се е превърнало в бреме, което изяжда времето ни и ни докарва много грижи и отговорности. Ако можеше да избирам бих избрала простичкия, но спокоен живот, но човек не може да ръководи сърцето си.
Желая ти много успех и дано скоро си намерите по-добра работа и можете да живеете нормално, най-важното го имате - любовта.

63.   Говора конкретно за Авторката и за момичетата като нея, млади и хубави, които само заради пари избират да лягат до възрастни мъже, които могат да им бъдат бащи и дядовци!

64.   Не съдете момичето, живота и направи такива материалисти, по горе имаше коментар за това, че когато има любов а няма пари, щастието изчезва много бързо и е напълно вярно! А до другата жена, която каза че са бедни и са им спирали тока и телефона.... и какво мислиш, че твоите деца са много щастливи, като растат с такъв стандарт? Повярвай и те ще са материалисти, защото ще искат това което никога ти не си им осигурила.... Аз съм на 16 и имам отношения с 49 годишен мъж, но не съм с него заради парите му или нещо такова. Просто съм щастлива с него и го обичам, пределно ясно ми е, че това е моментно, но живота е кратък и трябва да се живее, да грешим да падаме и отново да се изправя ме! И не той не е педофил, не сме правили секс (аз съм девствена ) просто сме щастливи и се разбираме! Успех момиче, но постигни мечтите си сама, направи така, че стандарта който искаш да изградиш със свои сили и труд да работиш и един ден да знаеш, че не си богата заради мъжа ти а защото си кадърна и умна жена. Преживяла съм много за тези 16 години и съм много по голяма на акъл, знам колко смешно изглежда във вашите очи тази фрапираща разлика, но така съм щастлива :)майка ми знае, но ако разберат баба ми или дядо ми ще имам много проблеми! Но щастието има своята цена!

65.   От цялата работа е ясно, че няма любов, но ако питаш мен за да постигнеш това, което наистина искаш, ще ти трябва много акъл. Никой не купува кола или апартамент на някого за без нищо, но съм сигурна, че ти това го знаеш. Само дето ми е много интересно този човек няма ли семейство -съпруга, има нещо гнило в тази работа?? Най-добре си състави и план Б, защото може много бързо да изгориш и да се окаже, че си само губеща в цялата тази ситуация. Възползвай се докато го имаш-Завърши си образованието в някой университет, възползвай се от връзките му за да се уридиш на някоя хубава позиция за работа, за кариера, ще ти е важно в живота. И НА ПОСЛЕДНО МЯСТО (не се отказвай напълно от връзниците ти, то е ясно, че този ти господин няма да може да вдига самолета още дълго и ще му изневеряваш. Бъди умна и гледай да не те хване и си живее живота. Винаги в живота е нужен и план Б.

66.   Жалко, че продаваш тялото и душата си за пари. Излгежда някои хора наистина имат цена, а твоята като гледам е евтина. Не съм аз този който съди има кой да ви съди там горе така, че мислете му. Съжалявам те, че си се продала толкова млада ако все още ти е останал малко ъкъл в главата откажи се. Замисли се и започни наново. Изократ е казал : Верни са не които говорят според душата си, а които се противят на неверните ти думи. Успех!

67.   ООО, описваш как се става поредната безмозъчна кифка до богатият чичко... Колко разочароващо. Според мен човек трябва да е естествен!

П. С с колко годишен правиш секс си е твоя работа...

68.   Поздрави на родителите ти от едно 18-годишно момиче, което иска да се подобрява ЗАРАДИ СЕБЕ СИ. Нещо ме съмнява да си изчела много книги и да си станала много интелигентна, за да привлечеш нечии портфейл. В смисъл не всички богаташи са умни за да искат умни момичета. Тука ти е голямата заблуда, не е било нужно да ставаш толкова умна. :)))

69.   До 63 - Отправяш сериозен апел към цяла България

70.   Имаше време в което разсъждавах почти като теб. Почти... защото не гонех парите. При мен беше друг залогът. Много пъти ме нараниха и търсех само едно -да ме обичат а аз да запазя хладнокръвие. Да не съм влюбената да не играем на гоненица да не ме боли. И много се излъгах. Трябваше да стана на 30 да срещна мъжът които ми показа колко съм се заблудила. Няма живот без любов. И на теб дрехите заведенията почивките -въобще луксът в един миг ще са ти недостатъчни. Сърцето ти ще се сгърчи от самота. Ще ти се иска да си мъртва.

71.   Вашата връзка, очевидно е на бизнес начала, ти слагаш там пу--ата, той парите. Щом като сте щастливи, живейте си така. Твоя човек трябва само да се моли да не му свършат парите. Това е проклятието на богатството, не знаеш дали са с тебе за парите ти или заради самия теб като личност.

72.   Като си изчела много книжки, за да се усъвършенстваш, да беше влизала и в часовете по БЕЛ, за да се научиш да пишеш правилно...
Радвам се, че не те е срам. Мен би ме било срам, ако съм погазила така достойството и себеуважението си. Но това не значи, че ти завиждам за липсата на съвест и трезва преценка. Ти сама си избрала този начин на живот и ще си носиш всички последствия от него. Само има предвид, че след 10-15 години, когато започнат да се появяват първите бръчици и кожата ти започне да се отпуска, вече няма да привличаш вниманието на богаташчетата (млади или стари). Те ще си търсят други 18 годишни кифли, които да ч.. ат, а ти ще си без пари, без мъж, без трудов стаж, без образование и вероятно с 1-2 деца, които ще реват гладни вкъщи. Тогава пак ще пишеш тук, но не за да се хвалиш, а за да се оплакваш от нещастния си живот и да се опитваш да налееш малко акъл на 18 годишните пикли с манталитет като твоя.
А когато срещнеш Любовта (да, с главно Л) ще разбереш колко глупаво си разсъждавала. Защото тогава няма да имат значение нито апартаментите, нито колите, нито стилът на живот, лъскавите парцалки и скъпите ресторанти. Тогава ще искаш само Той да е до теб, да те уважава, обича, подкрепя.
Сега не получаваш уважение, нали? Или подкрепа? Няма и да получиш. 50 годишният ти спонсор не е с теб, за да те уважава, а за да има къде да "топи пиперката". Рано или късно ще му писне от теб и ще си намери друга хубавичка, поддържана кифличка, с която ще те замени без изобщо да се интересува от мнението и желанията ти.
И все пак ти пожелавам успех. Дано да греша и да не се превърнеш поредната "бивша компаньонка". И се моля моята дъщеря да не се превърне в нещо като теб.
Ж27

51-64 от 64