Малко помощ с едно момиче
Историята е дълга, но ще се опитам да я съкратя и да я представя максимално разбрано, защото поне за мен е доста объркана...

В ученическите си години всичко беше наред, имах си първа любов, после други, абе всичко нормално, но... имаше една съученичка с която сме се забивали по купони, по "зелени училища", но до връзка така и не се стигна. Всъщност опитахме, но ходихме нещо от сорта на 2-3 дни и се скарахме(аз в ученическите си години, бях с много тъпо държание, спрямо жените) и така и не се получи... Аз обаче продължавах да си я харесвам и усещах, че и тя не е безразлична, но поради една или друга причина нищо не стана...

Това продължи известно време, след това тръгнах с момиче от съседния клас, много точно момиче, много хубава, абе момиче мечта!!! Но това което имах към тази от моя клас си остана... на бала се понапих и я питах(тази от моя клас) дали иска нещо от мен, смисъл тъпотии, но тя отказа, каза че било минало или нещо от сорта. Викам й "ОК", ама след време да не стане да си промениш решението, защото аз вече имам гадже и сега ходим с нея 3 седмици, но нещата се задълбочават... Тя вика"не, бъди щастлив с нея"...

И аз наистина се отказах, нещата с другото момиче се задълбочиха, но лятото тази от моя клас имаше рожден ден... аз бях поканен естествено заедно там с повечето от класа и отидох.

Там обаче нещата се развиха много интересно... тя се понапи и започна да се държи с мен доста мило, целувки по бузата, танци. Накрая останахме тя, сестра й(те са близначки) и аз и още 2 момчета от класа ми... Аз вече мислех да си ходя, обаче тя ме дръпна уж да си поговорим в стаята й.. Тук мисля, че ще изненадам всички като кажа, че направих всичко по силите си да се измъкна й да не правя секс с нея, първо защото си имах приятелка, второ бях много обиден, защото я бях предупредил... забихме се, целувахме се, но се измъкнах някак си и не правихме секс!!! (мисля си, че това доста я нарани)

Вече бяхме завършили, станахме студенти в различни университети и нищо... (аз все още съм с другото момиче, ние имахме 3 годишна връзка с нея)Обаче, един ден съученичката ли ми писа, аз ли на нея-не помня... и излязохме, видяхме се, ходихме на кино усеща се някаква химия, обаче аз нищо не правя, а тя не е от активните...

Това продължи около месец, след това аз заминах за лятото в чужбина, нещо като бригада... там пак си писахме, целувки по скайпа... другата крайност с моята, мълчим си, нещо куца... обаче като се прибрах, усетих че сериозната ми приятелка много ми е липсвала и много я обичам, и нищо не стана с другата, даже не й се обадих... Тук някъде приключи уж всичко...

Минаха почти 3 години оттогава, аз се разделих със сериозната си приятелка, срещи на класа а-у, ама нищо... съученичката ми си намери приятел, всичко точно.
Ние обаче подържаме някаква връзка, честитим си празници, чуваме се от време на време, смисъл приятели сме си...

Вчера излязохме уж на среща на класа, но бяхме 4 човека, 2-те близначки аз и един съученик, който ми е и колега в университета(с него сме най-добри приятели), ходихме на кръчма много си говорих с нея, питам я за гадже, обаче тя го върти-суче, "гаджета много, идват и си отиват... но аз знам, че си има приятел, защото на предишната ни импровизирана среща на класа, аз я нещо подразних на тема любов и тя го изплю, че си има приятел, но не искала да ми казва(тук не мога да я разбера защо, няма лошо да е щастлива).

Освен това пише някакви смс-и през 30 минути, мен ми е много ясно, че все още е с онова момче... ходихме и на диско и си говорихме супер много, тя много се е променила, станала е много амбициозна, не е вече оново несериозно момиче... Имаше погледи, докосвания... беше ми много приятно с нея, даже сестра й се избъзика ние се снимаме и тя слага сърчице отпред(направено с ръце), обаче аз не мога да разбера какви са точно отношенията ни... аз бях ходил с още едно момиче пак от моя клас и си говорихме и за нея (с нея ходих, защото беше много хубава, нищо повече)вика мен не ми е проблем, че там си имал нещо с нея, абе уж приятелски разговор, но на мен хем ми се иска, да я дръпна като едно време, хем знам че си има приятел, макер че тя не ми го казва(не знам защо), хем не говорим за нас отпреди, ако някой докосне темата за нас, мълчание и другия сменя темата... Много ме беше страх да не стане да прецакам отношенията ни, смисъл да тръгна нещо да правя и тя да каже "луд, ли си, какво правиш"

Както и да е, всичко мина... аз и написах че много се е променила като човек и много се раздвам за нея, че ми е било много приятно, обаче.... тя не ми отговори!!! И тук според мен е разковничето, смисъл яво не трябва да правя каквото и да е!!! Интересното е че тя ми обясни, че иска сериозна връзка вече, замисля се за бъдещето същото и казах й аз, обаче тя си има приятел, знам го от сигурен източник, сега за отношенията им нямам информация...

За пореден път съм много объркан, определено от моя страна има нещо неизживяно, пък и аз натрупах доста житейски опит и смятам, че не съм онзи глупак от 10 клас....

Много дълго стана, много се извинявам, а то има и още моменти с нея, но няма смисъл от тях, ако някой е разбрал историята ми и е имал нещо подобно да си каже мнението.... Мерси предварително!!! :)

Коментари

1.   Така се получава с недоизживяните неща за съжаление... мислиш ги твърде дълго време и това е доста мъчително. Ами излезте с нея, закачи се по някакъв начин за да провериш дали ще отговори на закачката... измисли нещо вместо да се хвърляш в размисли, голям човек си. Започни някакъв безобиден флирт и ако тя е на същата вълна, може да действаш по- решително. Но ако се спира и изтъква, че има приятел, поне ще знаеш че няма смисъл да я мислиш вече. Успех!

2.   Ей сладурче, най-добрият ти приятел има ли си гадже?
Ако да и не я познаваш мисля, че е въпросното момиче от твоя клас, затова тя го крие.
Аз съм момиче на 21 аз така прайх, защото бях с най-добрия приятел на бившия си.

3.   Нещо, нищо не сте разбрали... както и да е, то и без това е толкова уплетено, модераторите могат да изтрият историята. Ще се справям сам :)
От Автора