Само с женени мъже...
Здравейте всички! Искам и аз да споделя тук за себе си... знам, че веднага като прочетете моята история ще ме заклеймите като пълен боклук, но какво от това... нали пък признат грях е половин грях... ако въобще е грях. Та така по темата - аз съм жена на средна възраст, малко над четиридестте, разведена много, много отдавна с голямо дете. Моят грях е, че винаги съм се занимавала с женени мъже, ами те са най-свестни все пак... разведените са досадни, а за старите ергени не желая да коментирам.

Цял живот любов само с женени... изобщо никога не съм се интересувала дали наранявам някого или не, когато съм влюбена и щастлива не ме интересува никой и нищо... такава съм... и когато приключа с един идва следващият женен мъж.

Щастлива съм, животът ми е поредица от хубави мигове, нямам никакви угризения на съвестта, че съм причинила на някоя омъжена жена страдание, защото всеки сам прави своя избор и всеки сам кове щастието или нещастието си. Не смятам, че личните емоции на един човек трябва да имат нещо общо със семейното му положение.Благодаря на всички прекрасни женени мъже, които са ми дали толкова обич, топлота и нежност!

Коментари

51-100 от 103

52.   До 51: Пише, защото е нещастна. А ние от скука се позядохме с нея. Да не мисли, че седим над печките с ролки. Е, те това не мога да разбера. Тъп и ограничен да си развява мнението в нета. Не мисля, че мога да направя интелектуална гънка на безмозъчна проститутка, която я интересуват пари и само материални неща. А пък каква злоба пръска... представам си, колко е приятен сеанса при нея. Само мухльовци ходят при нея. Не бих се учудила и на сина си да е посегнала.

53.   Айде да пием по една пърцуца за всички, които не са курви тука!

54.   40 годишна с акъл на 20. След години като остарееш ще разбереш защо сега си бъркала. :)

55.   От номер 5. Доста съм пропуснала от развитието на историята. Започвам с номер 8.
"До номер 5: Цитат от коментара ти: ''Правиш цял живот добри неща и изведнъж се срутваш.''
Аз не виждам с твоята философия ти да правиш ''добри'' неща. Напротив!"

Някъде да съм казала, че правя добри неща? А някъде да съм казала, че съм се сривала. Това са лични наблюдение. Тези като теб, които вярват, че всичко е "в ръцете на съдбата" са точно такива нещастни, злобни и отчаяни. Вместо да нападате авторката и тези, които са я защитили, да бяхте отишли до фитнес-центъра, на козметик или просто на разходка на чист въздух. Да станете малко по-позитивни. Не само да си стоите вкъщи и да чакате мъжа си, който точно в този момент не се знае при коя е.

Философията ми е такава точно, защото съм щастлива. Защото знам как се живее. Защото съм обичана и обичам. Вярвам в себе си и съм постигнала до този момент всяка своя цел. Имам адски много истински приятели (доказали са с всичко, че са такива), аз също не съм предавала никой в живота си. Когато съм имала сериозна връзка, съм си била само с "моя" си човек. Обаче като не откриваш човек, отговарящ на критериите ти за добър съпруг, не виждам нищо лошо във връзка с женени мъже. А с това какво лошо и на кого правя. Аз нямам нищо общо със семействата на тези мъже. Те правят избора си сами. Пак повтарям, че ако не при мен, те ще идат при друга. С мен поне имат пълно спокойствие, защото дори и да се влюбя, никога не бих желала да се разруши това семейство. Не казвам, че никога не съм била наранявана. Напротив! Но бързо се съвземам и ставам на крака. Аз уважавам решенията на всеки един човек. Ако един ден съпругът ми си има любовница, на първо място бих потърсила вината в себе си. Никога обаче не съм живяла с илюзията, че когато двама се обичат са си верни до гроб. Няма такова нещо. Винаги разнообразието, забраненото, невъзможното, чуждото е за предпочитане. Ами то е така, ако няма тръпка - защо да продължава. Винаги съм била ЗА разводите, когато двама не се разбират, или когато всичко е изчерпано. Защо човек да не е щастлив, след като не се знае до кога ще живее. Ето затова трябва да се живее за мига. Което не означава, че не трябва всеки да си поставя цели. Тези цели обаче, трябва да са в краткосрочен план.
Не се опитвам чрез аргументите си да убедя, който и да е, в каквото и да е. Просто излагам гледната си точка и харесвам всички неща, написани от авторката до този момент.

По въпроса с "курвите". Да не забравяме, че "всяка жена е курва, освен майка ми. Но и тя е жена". Кой го определя това коя е курва и коя не. Ами като не обичате секса и любовта, има манастири за тази цел. А тези, които са били с по един партньор да вземат да си сменят вярата. Аз лично не съм от никои. За мен няма религия. Аз съм "грешница" в очите на моралистките и перфектната любовница за вашите мъже. И ако още се питате защо те идват при такива като мен, отговорът е във вас самите. Докато вие сте перфектната домакиня и майка, докато не престанете да ги дебнете и задавате неудобни въпроси, те ще търсят ласки навън.

Имаше и един коментар на една мацка, която казва, че мъжът й е "верен". Не бъди сигурна мила. А и това, че до сега е така... Винаги може да се промени.
Искам да изясня, че аз не съм някоя прелъстителка. Просто съм привлекателна и като харесам мъж, към който имам тръпка, нямам никакви задръжки. Ще се радвам да ме критикувате, защото така виждам по-добре злобата, която е навсякъде. Важното е, че аз съм добре, важното е, че постигам всичко, което поискам. Единственото, което може да ме срине е някой здравен проблем. Само това е, което ревнивите съпруги могат да ми пожелаят.

Ще прекратя коментара си с последни думи. Когато аз срещна мъж, който мога да обичам, ще му дам цялата си любов и всеотдайност. За съжаление не мога да бъда перфектната домакиня. Но не бих постъпвала като вас. Искам мъжът ми да се чувства свободен да прави, каквото смята, че е добро за него. Мисля, че когато човек прави това, от което има нужда, ще бъде щастлив. А ако обичам някого, на първо място искам щастието му, колкото и голяма егоистка да съм. Ако реши, че му липсва нещо, или просто иска разнообразие...., ами той си избира начина на живот. Просто ще е добре да не знам нищо.
Живейте си живота и не се заяждайте с хората. Нямате право да съдите никой, че живее добре и е щастлив. Винаги търсете вината първо в себе си, после във вашата половинка, но не и в любовницата. Останалите съвети хората ви ги дадоха по-горе. Винаги една жена трябва да изглежда перфектно, независимо на колко години е. Винаги мъжът й трябва да вижда в нея сексапил. Мърморенето е излишно абсолютно винаги. Успех на всички!

56.   " Има два вида момичета...едните плетат пуловери, а другите носят..." /от авторката/

57.   До авторката - хахахахахахаха голяма си простачка. Тая мъдра мисъл ти ли я измисли или някои "пуловер" ти я каза:))))) Ох ох пази боже от хора с такива психологически проблеми.

59.   Авторке ти май само се фукаш та ти на почти всеки коментар отговаряш кога намираш време за престижната си професия и къде ги ловиш тия женени мъже и кога изобщо вдигаш краката или по точно дали ги вдигаш.

60.   Харесва ми много това за момичетата и пуловерите. Това май го беше казала М.Монро. Ясно е на всички към коя категория спадат №-ра 50, 51,52,53 - те плетат пуловерите, а други ги носят. Знаете ли че е много лошо да се проклина- всичко се връщало, затова много внимателно с клетвите.

61.   Авторке, аз съм 52, ама какво е това "пуловер" и дали се плете. Нося деколтирани блузи, защото мъжът ми каза, че за годините си имам страхотен стегнат бюст и дупе. От активния спорт ми е останал. Не твоя "спорт", ама и в него съм добра.

И благодаря на съдбата, че няма да живея и умра като Монро. И все пак тя си остана в историята като най-нещастната популярна американка. Та като давате примери, прочетете малко, пък тогава списвайте. Че има млади-зелени. Може и да ви повярват, колко били щастливи любовниците.

Знаете ли за една? На Коледа, докато си пиех кафето с цигара и БНД ми миеше чиниите, си напрафих кефа да й звънна и да слушам треперещия й глас една минута, изпълнен с надежда, че е той. Просто си нямате на представа, колко жално звучеше. Чак я съжалих:)))

63.   Сега чак се замислих тук върху думите на номер 61. Ама, жено! Ти луда ли си, каква си? Ще ти кажа нещо. Разбирам, че годинките ти са много щом каза, че бюстът и дупето са ти останали от активния спорт. Но не виждам кой би повярвал на това. Колкото и да се спортува, възрастта нанася доста поражения, а и еластичността на кожата се губи, остарява, набръчква се. За мускулите..., ами малко прочети анатомия, физиология и ще разбереш, че си написала пълна глупост.

Това последното не го разбрах. Ами много ясно, че ще се вълнува да чуе любимия. Само, че аз лично не чакам да ми се обади. Звъня му, когато си поискам, той на мен също, пишем си всеки ден... А ти последно кефа ли си направи или я съжали? Твоето е абсолютно детска и злобна постъпка. Но все пак да не забравяме, че колкото повече човек одъртява, все по-голямо дете става. В случая аз те съжалявам. Жалко, че има такива хора. Ние "любовниците" сме били лошите. Погледни се ти, хайде кажи ми как някой можеш да задържиш до себе си. Ако бях мъж, щях да те използвам за груб секс, задоволяване на първичното и нищо повече. Е да, за робиня също.

Спрете да съскате и разпръсквате злобата си, а по добре се замислете над това какво не давате на мъжа си. И осъзнайте, че в самата дума "любовница, любовник" се крие и смисълът на връзката. Защо му е на някой да се противопоставя на любовта. Не е ли чувството, което те кара да можеш всичко, кара те да се усмихваш, да постигаш всичко с лекота... Стимулира хормона на щастието. Затова не мисля, че има значение от къде ще я получиш. Женен или не, важното, че ти я дава. А вие съпругите (не казвам всички, но тези, които са изказали коментари тук), спрете да ни критикувате и да завиждате. Ние просто знаем как. Един ден няма да съм любовница, а съпруга. Но не би ме било страх, че ще си загубя мъжа. Няма незаменими и съвършени хора. Аз бях до тук.
От написалата коментари 5 и 55.

64.   Към № 61 - Вие сигурно не сте чували за гравитация. Много се изхвърлихте, хайде и ние разбираме от нещо. Повярвайте, мъжът ви лъже, просто не иска да си разваля отношенията с Вас. Едва ли сте за големи деколтета на Вашата възраст, но щом се харесвате така - нали знаете, всеки си шета на акъла. Аз много се кефя като видя някоя запазена чанта с щедро показана, леко поостаряла гръд. Продължавайте в този дух. Надеждата умира послeдна.

65.   Ааа.. № 61, със "страхотен" бюст и "стегнато" дупе си, а пък се обаждаш на любовницата на мъжа ти, да притесняваш жената, че се и кефиш на всичкото отгоре. Добре дошла в отбора на " прецаканите"!

66.   До №63 и всички останали заблудени:
Не разбирам защо си мислите, че САМО вие сте в състояние да запълвате сексуалните празнини на мъжете??? Защо, според вас, е изключено една съпруга да бъде с перфектен външен вид и сексуално поведение?? Никога не съм плела пуловери за други - сама си ги нося! Бидейки съпруга! Съпругът ми никога не ми е изневерявал, защото "просто няма какво да получа от друга... ти ми даваш всичко". Пишеш "Но не би ме било страх, че ще си загубя мъжа. Няма незаменими и съвършени хора.". Противоречиш на едната си теза с другата! Значи осъзнаваш, че не си по никакъв начин защитена от това, което правиш ти! Чак е смешен коментара ти!

Как можеш да говориш за някого (в случая за № 61), когото никога не си виждала? Факт е, че ти и жените като теб сте просто инструменти за задоволяване на нечий нагон и ... до там! Колко мъже са те предпочели трайно? И как може да съществуват хора с толкова плитка ценностна система?!?!!! Ще станеш нечия съпруга, да, но само до момента, в който ще попаднеш на мястото на всички жени, които толкова просташки атакуваш тук! Любовница????? Чак е обидно! След като си/сте толкова ценена "марка" жени, защо мъжете, които ви предпочитат "уж", не се разделят с половинките си заради вас, а след поредния сеанс се завръщат при тях? Не, че това е ласкателно за техните съпруги (аз лично бих се развела с един такъв), но все пак, това нещо означава...дано и ти, и лелята с историята и огромните претенции го разберете някога!

68.   Уважаема госпожо 66 /с "правилната" ценностнта система"/, не разбрахте ли, че мъжете ви остават при вас, защото ние не ги искаме за постоянно, а не обратното... кой нормален човек би се отказал от нещо, което е по-добро? На този свят не е най-важен сексът, има и духовност, но като проследявам вашият семпъл ред на мисли с които изразявате светогледа си, направо ми иде да се разплача от съжаление за вас над чашата си с френско шампанско. Чудя се "верният" ви съпруг как съжителства с такава santa simplisita. Сигурно сте много, ама много голям факир в забъркването на манджи, та се жертва горкия...

69.   "В древността семейството включвало в себе си и робите. По-късно започнали да ги наричат жени домакини." Херлинд Фишер-Дил

70.   Повръща ми се от такива като теб, малко над 40, хубаво де, още намираш такива дето да те наебат, но след някоя и друга година, какво ще оставиш след себе си? НИЩО... ще си умреш сама и самотна и ако имаш късмета, някой съсед ще те намери на 3-тия ден.....

71.   68, мъжът ми не би те и наплюл, дори!
Нещастница!

72.   НОМЕР 70, А ТИ КАКВО ЩЕ ОСТАВИШ СЛЕД ТЕБ, НА МЕН ПЪК МИ Е МНОГО ИНТЕРЕСНО... ДА НЕ БИ ДА СИ НОБЕЛОВ ЛАУРЕАТ ИЛИ ДА СИ ИЗМИСЛИЛА НЕЩО, КОЕТО ЩЕ ДОВЕДЕ ДО СПАСЕНИЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО ОТ НЕЛЕЧИМИТЕ БОЛЕСТИ ИЛИ БЕДНОСТТА? ОТГОВОРИ, АКО ОБИЧАШ!

73.   От 68 към 71... Уважаема госпожо Х: 1. Добрият етикет изисква с непознати да се общува ва вие /това се учи в началното училище/. 2. От къде сте сигурна какво ще ми направи мъжът ви, ако ме види? Вие можете само да предполагате, но да знаете със сигурност, едва ли? 3. Дълбоко се съмнявам, че вие изобщо разполагате с мъж, по скоро правите впечатление на персона, която отдавна са "отсвирили".

74.   От 63 до 66. Ще ти отговоря на въпросите, на които ако беше малко по-умна, щеше сама да отговориш. Първо, аз не съм казала, че всичко е само секс. Ние не сме тези, които запълваме сексуалните празнини на мъжа. Защото ако беше така, тези мъже щяха да ни търсят за по веднъж и до там. Не знам за авторката, но лично при мен, всичките такива връзки са били дълготрайни. За съжаление мъжете винаги са се влюбвали, което за мен е достатъчен повод, за да "избягам". Причината е, че не искам съответният мъж да остави половинката си. Колкото и да не ви се вярва на всички "заблудени женички" и аз имам сърце. Винаги съм се замисляла за вас-жените,които чакате мъжлето ви да се прибере. И после осъзнавам, че не съм аз човекът, който трябва да ви съжалява. Ами мъжът ви нали ви обича, да мисли той. Тук да успокоя всички "лелки". Аз съм млада и не бих посегнала на вашите мъже... Защото за съжаление и те като вас са отпуснати, с доста по-лоша хигиена от младичките и с вече отслабваща потентност. На втория Ви въпрос: Изобщо не изключвам, че една жена може да е с перфектен външен вид и да дава всичко, от което мъжа й се нуждае като секс. Обаче не може да му даде спокойствието, от което той се нуждае. Не знам защо, но 90% от жените подлагат ежедневно мъжете си на кръстосани разпити, не пропускат да го смъмрят за нещо и т.н. Именно това е и причината мъжете ви да се чувстват по-добре с любовница. Без въпроси, без правила, секс, романтика, страст и удоволствие.

Съпругът ми никога не ми е изневерявал, защото "просто няма какво да получа от друга... ти ми даваш всичко". Уважаема госпожо, искам да Ви попитам: "Наистина ли смятате всяка дума на съпруга си за "чиста монета"?" Искрено се надявам това да е вярно, но... И тази думичка "никога" се научете да избягвате.

Относно моите тези, че не ме е страх да загубя мъжа и че няма незаменими хора. Не виждам къде си противореча. Явно Вие самата просто не можете да мислите. Или грешно тълкувате думите ми. Сега ще обясня. Имам предвид, че не ме е страх, защото аз няма да остана сама. Освен това, дори и да ме напусне евентуално някой мъж, ами има и други. От какво да се страхувам? А и за мен приятелството винаги е било на първо място. Така че, когато имам съпруг, бъдете сигурна, че той ще ми е на първо място приятел.
Така, относно колко мъже са ме предпочели трайно. Ще Ви кажа, въпреки че не е Ваша работа. Да започна от там, че нямам 30 години. Имала съм 3 сериозни връзки. Едната беше 5г. със свободен мъж. Голяма любов изживяхме, но нещата опираха до сватба, а аз не бях готова за подобна крачка. Другата ми връзка, с женен мъж е 7г. Не искам да коментирам какво ни събира и какво разделя, това не е работа на морално остарели "лели", които не разбират младите. И другата ми връзка със семеен мъж беше 2 години, но я прекратих точно, поради факта, че той искаше да остави жена си и детето си. Не бих го позволила на никого.

На другите въпроси отговорите бяха дадени още преди да попитате. Няма да повтарям коментари...
Само искам да попитам: "Думата "любов" харесва ли Ви?"

75.   Абе какво се нахвърляте като бесни кокошки върху авторката все едно е Сатаната! Жената така е избрала да живее, така го прави и е достатъчно честна да си го признае! Свободен човек е и сама си решава как да си живее живота! Стига сте я съдили! Писна ми да ви чета глупостите все едно вие сте безгрешни и нито един път не сте дръзвали поне да си помечтаете за чужд мъж! Айде не се правете на светици!

Не съм изневерявала, но пред дилемата да остана съпруга или да съм любовница избрах да съм съпруга, защото ми се стори по-достойно. Но бих избрала второто ако женения мъж си заслужаваше. Ама беше такъв путьо Маринкин, че думи нямам! Мое лично мнение е, че нито един мъж не заслужава една жена да си посвещава целия живот и младост да удовлетворява нуждите му и да им създава разнообразие и удоволствия, освен ако не й харесва живота на любовница.

76.   До № 68:
Отлично съм запозната с учтивата форма на обръщение, НО спазвам речевия етикет само когато смятам, че този, с когото общувам го "заслужава".

А колкото до впечатлението, което си създала за мен.... "Като видяла лисицата, че не достига до гроздето, казала, че е кисело" :)

77.   До 76. Виж като няма какво да кажеш, недей пуска коментари, само за да покажеш отново колко си злобна. Какъв е сега смисълът на това, което написа? И защо заслужава е в кавички. И ти не знаеш, нали? Определено тук всички могат да си изградят мнение за теб само по думите ти. А и тези остарели поговорки само от задръстени лелички се ползват. Защо не приемете, че времето ви отлетя...? Наистина се надявам, че нямаш деца, лелче. На нищо добро няма да ги научиш... Хайде, запрятай ръкавите и направи най-хубавата манджа, че мъжлето след секса с любовницата, ще се прибере гладен. :)

78.   № 74, аз също нямам 30 години, ако това Ви вълнува. Така, че определено отпадам от категорията на “лелките”.
За себе си мога да кажа, че не бих останала в каквато и да е връзка (приятелска, съпружеска, интимна и др.), ако тя не се базира на 100% взаимно доверие. Съответно, да, приемам всяка дума на съпруга си за “чиста монета”. При нас няма “кръстосани разпити”, няма скандали, няма мрънкане, без това да пречи на страстта, романтиката и удоволствието във връзката ни. Радваме се на един здрав, пълноценен брак, изпълнен с взаимно уважение, доверие и много емоции, колкото и да се затруднявате да го повярвате.

Постиженията ми в професията ми са достатъчно ясни показатели за това, дали мога да мисля. Явно, че Вие не сте се изразила правилно. А колкото до това дали съм умна – предпочитам да имам други критици и анализатори.
Факт е, че според последния Ви коментар, Вие изглеждате по-малко безскрупулна от авторката. Желая Ви да не станете като нея!
Това от мен!

79.   Към № 76 "Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм убеден." Алберт Айнщайн

80.   Ами ето ти отговорът номер 78. Аз не съм някоя злобарка, бъди сигурна в това. Напротив, за себе си мога да кажа, че имам много приятели и много хора ме обичат. Аз също съм с добра професия и може би точно това, че успявам да се издържам сама, получавам любов от мъжете, които ми харесват, имам истински приятели, сякаш нуждата да имам мъж до себе си изчезва. Поне на този етап е така. След като изпитвам страст към някой мъж, след като е взаимно, не би следвало да се интересувам обвързан ли е или не.
Ако това, което си написала е истина, много се радвам за теб. Искрено се надявам да не живееш в света на илюзиите. Самата ти каза, че си под 30 години. Това, че аз сега говоря на ТИ, нека не го чувстваш като обида. Просто не виждам защо да пиша в тази учтива форма, сякаш следвам някакъв етикет. А и достатъчно ме оплю вече, за да показвам такова уважение ;)

Явно не си видяла обаче много от съвместния живот с този мъж. Имате ли деца? Не питам от любопитство, а поради фактът, че с децата идват и проблемите. Аз не пожелавам на някого да му се разпада семейството и не твърдя, че никъде няма верни хора. Но не мога да си представя, че някой сляпо се доверява на друг.

Искам да кажа нещо, което съм научила от мъж. Питах веднъж един приятел, който има жена и детенце. Много си ги обича, държи на тях. Щастлив е и уж получава всичко. Та, попитах го защо изневерява, какво му липсва. А той ми отговори, че не му липсва нищо и точно затова изневерява. Защото има всичко и защото му трябва разнообразие... Има много още по тази тема, но виждам, че тук има доста пряко засегнати съпруги. Затова ще спра до тук.
Но не изкарвайте, че живеете в приказка, защото хора без проблеми няма. Иначе нямаше и да посещавате този сайт. Хайде, със здраве!

82.   Ето, че е цитирано мнението на един мъж-има всичко, но търси разнообразие. А те са доволни, че им го дават. Играчка на детето, а мислят, че дават нещо на "мъж". Така че не винете съпругите. Вие се поставяте в това положение. И се благодарете, че в търсене на нова играчка, някой ви е обърнал внимание и не си изливайте злобните комплекси.

83.   Хихи. Разнообразие, но факт е, че с любовницата всичко е по-хубаво. Имаше една тема във форума: "Какво искат мъжете?" Един от отговорите ми хареса адски много, беше публикуван от мъж. Няма да го цитирам дословно. 1. Добра и мила жена, която да върши домакинската работа и да гледа децата. 2. Коректна любовница, която да му дава всичко останало.

Номер 82. Много плитки разсъждения. Нормално е всичко да започне от някъде. Ок. Разнообразие, но то после води до много повече. Когато мъжът намери в любовницата всичко онова, което липсва в съпругата.
Не знам защо вините любовниците за изневерите на собствените си мъже. Може би така е по-лесно да им простите това, че подло ви мамят. Съжалявам, че има толкова наранени жени...

84.   Тая изповед отнесе много коментари но наистина тези които много защитават помислете за безмозъчните си мъже... защото курва като тази не е сама има ги много.. и хората са казали една кучка като си навири опашката тогава кучето тръгва след нея...

85.   Тя е само една. Най-много една да е взела нейното мнение. Знае добре, че мъжете се връщат при съпругите, а те пият и пращат смс в 4-5 часа, та дано ги скарат, ама става точно обратното. И не знаят за тях, какво разказват, само и само да се докоснат до съпругата. Жената психически е изтряскала и се опитва тук да си вдихне кураж. Ние пък да й се посмеем...и така:)))

Нека си развива теориите. Няма нищо вярно в тях. От жизнен опит. Не живея в клетка, та да приема мнението й за миродавно. Това все пак е най-древната професия. Жалко, че някои го правят без пари, за едните голи лъжовни думи на някои комплексари.

Като е толкова умна, да каже, какво прави в къщи мъжът след изневяра, който не иска да развали семейството си? Кани любовницата за тройка?:)))))))))))))Голям смях. Дава карт бланш на съпругата. И тогава вече наистина става под чехъл:)))))) И животът не е толкова мил, защото не си мислете, че са държани на верижка. Напротив. Дадена им е пълна свобода, а те я превръщат в слободия. Като се чукнат в кратунката и гледат като дресирано кученце. Това са вашите обожатели. Жалки същества.Не жени.

90.   Изказването на номер 85 е напълно просташко и доста глупаво. Живейте си в заблуда, но е факт, че не можете и не знаете как да накарате мъжът ви да ви уважава. Като приятелка, човекът, с когото съм споделяла общи цели, виждания и любов, ме е уважавал, подкрепял, обичал. Същото се получава и с любовниците. Не знам как успявам да накарам мъжете да споделят всичко с мен... За проблемите в семейството също. И съм горе-долу наясно какво им липсва, какво не им дават съпругите. Но мили дами, тук ще ви успокоя малко. Дори и да имат всичко, някои мъже просто са си склонни към изневяра. Затова недейте да спите, а подбирайте добре връзките си. И преди да сключите брак се убедете, че въпросният мъж е за вас. И вместо да пръскате в сайта змийската си отрова (говоря за тези наранените, чиито съпрузи си имат любовници), вземете си хванете и вие по един любовник. Хем ще сте удовлетворени от секс, хем няма да сте мрънкащи подобия на жени... Хайде, успехи. И моля ви, по-малко злоба и повече уважение. Никой не пише тук, за да му се нахвърлят останалите. Ако ще оставяте лоши коментари, поне да не са злобни. И напишете, че това си е вашето виждане. Не да натяквате некомпетентните си мнения на всички.

Само да поясня, че аз не съм авторката, (че то тук от болни мозъци се съчиниха и такива истории).

91.   Здравейте първо съгласна съм с исказването на номер 90 '' Изказването на номер 85 е напълно просташко и доста глупаво. '' вижте сега може би до някаде е грях но все пак една влюбена в женен мъж жена страда затова че самото излизане с него е трудно от всякаде го дебнат с коя ще излезе от личен опит знам аз имам взръзка с женен мъж обичаме се взаймно но всичко е много трудно излизането разговорите по телефоните и т.н. на нас двамата ни стига да излеземе макар и за мъничко целувка и прегръка но да сме се видяли поне за малко въпреки че когато излеме неможеме да се раздели мн. ни е хубаво заедно :)

92.   ти щот си зарязана затова не ти и пука че други ще страдат - след теб и потоп!
Дано един ден не се почувастваш изпразнена от всичко - искрено ти го поелавам
Но ако искаш да не е така трябва да се промениш. Жалко и че даваш лош пример и на порасналото си дете.Не се замисляш и за неговото щастие. Дано поне то само проумее ченяма щастие на гърба на другите.

93.   Защо, веднага намесвате децата, след като тя го отглежда и не си е оставила детето, значи преди всичко е майка и на второ място любовница. Това не значи , че на всяка цена тя демонстрира пред детото си, връзката с такъв мъж. И нека не забравяме , че въпреки всичко тя е жена и има нужда от мъж. Ако живота беше концерт по желания ,силно се самнявам да избере такъв мъж. И как е възможно да вините любовницата, та нали ако не е тази то ще бъде друга. Това не ви ли кара да мислите , че причината не е в лесната жена, а във вашите половинки, толкова ли нейскате да погледнете истината в очите!

94.   Ей, хора. Жената ясно казва, че разграничава секса от семейния живот и любовта. Четете какво казва и тогава пишете. Всеки знае поговорката, че разнообразието е майка на постоянството. Вместо да я обиждате и ругаете, трябва да сте й признателни. Поне донякъде. Имам не един и двама приятели, които напълно откровено си признават, че след изневяра обграждат съпругите си с много повече внимание от обикновено. Не забравяйте и другата поговорка, която допълва цитираната по-горе - не е важно жената да е по-хубава, по-секси, по......... и . н. от собствената, важно е да е ДРУГА!

Жената не иска мъжете ви. Какво по-хубаво от това?!? Ако не ви е приятно направете нещо по въпроса. Да обиждате обаче, нея и такива които предпочитат такъв живот не ви носи нищо полезно. Напротив само негативни емоции, които са пагубни за здравето, самочувствието и външния вид. И в никакъв случай няма да спрат мъжете ви да ходят по други жени. Ако ще правите нещо по въпроса, добре помислете какво да е то!

И накрая не мога да си обясня следното мили критикуващи дами. Когато сте с приятелки непрекъснато се оплаквате от съпрузите си. Не веднъж съм чувал, че дори не изпитвате удоволствие да правите секс с тях и го правите САМО ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ. Ами не е ли тогава логично да сте признателни на жената, че ви отменя от тези неприятни и досадни задължения? Съвсем логично е, но не! Вместо признателност - обиди. Върви, че разбери после жените ;)
И накрая за авторката - знаеш какво казва Дон Кихот - Свободата Санчо се намира на върха на бойното копие. Явно си открила своята свобода. Сега остава само да държиш копието си винаги с остър връх, за да можеш да я защитиш. Желая ти късмет ;)
wanderer

95.   Мъжете са отговорни за семейството си и за това което причиняват на жените си. Любовницата в такива връзки, особено когато тя сама е неомъжена, няма никаква вина. Ако даден мъж не уважава съпругата си и и изневерява - това си е негово осъзнато решение. Ако съпругата му се примирява с ролята на изтривалка - това също си е нейно осъзнато решение. Ако седнем да мерим вина в подобни триъгълници, то най-голямата част от нея е на мъжа. Надявам се това да подейства поне малко отрезвяващо на онези, които злобно се нахвърлиха на авторката.

96.   Не мисля, че трябва да слагате мъжете на такъв пиедестал, като имам предвид най-вече авторката и тези които я подкрепят, но също и тези с/у тях. С какво е по-добра авторката- поддържала си външния вид и не изисквала нищо... За мен това е унизително, едва ли не сама тя се опредметява. Забелязах как и жени от другия лагер, говорят за това как били задоволявали мъжете си... А защо не помислите за себе си? За вашите сексуални желания и за това на какво вие държите? Разбира се, че сексът с един партньор омръзва и това, а не друга причина поражда изневерите, като това важи и за двата пола. Но от друга страна връзката без някаква близост и без ангажименти не е връзка, тъй че не виждам как може да се сравни с брака, просто няма нищо общо, така че за какво точно се гордее авторката? Тя не била изисквала нищо от мъжете....искаш през целият си живот да нямаш на кой да се опреш и кой наистина да те разбере? Със сигурност си била наранена, а сега си го връщаш на другите жени, които нямат вина, а техните мъже са по-виновни и от теб.... Не виждам защо представяш сериозните взаимоотношения като слугуване на тъпата жена. Може би защото ти си правила така и си си мислила, че ще той отвърне по друг начин? За съжаление, повечето жени, както и някои тук си мислят, че причината да съществуват е да угаждат на мъжете, както беше писала една "зряла" дама, че трябвало да му е чисто, сготвено и да има разнообразие и т.н.. В сексуално отношение не зная до колко хората могат да се отдават само един на друг, но това не означава, че човекът, с който са е по-лош от някой, който използват за секс. Според мен най-добрият вариант е равноправно партньорство, в което има разбирателство, уважение и доверие. В сериозните ми връзки са изисквали неща от мен, както и аз от тях и искам да ти кажа, че съм преживяла неща, в които ако нямах морална подкрепа, не зная какво щеше да стане с мен, което, колкото и да е важен сексът, е по-важно. Всъщност самотата е единственото нещо, което не можем да превъзмогнем.

97.   Чета и се чудя на акъла на коментиращите. Желанията на мъжете, желанията на жените, трябвало да се съчетават, трябвало да се отстъпва и да се правят компромиси и какво ли още не. Може повечето от вас да кажат, че не разбирам много, но според мен връзка има тогава, когато и мъжа и жената не гледат и не пресмятат какво дават и какво получават насреща. Когато започнат да го правят те просто слагат край на връзката. Така мисля, но може и да греша.

98.   Ти си един КУРОСМУК, такива като тебе с лопата да ги ринеш!

99.   Мисля, че нишката се губи някъде. За какво да се използва този мъж, който така и така е решил да мами. Разбира се, за удоволствие. Той едва ли е олтара на което и да било изконно щастие.
И още малко по темата.... мисля, че всяка съзнава, че мъжът и я мами, но затваря очи и уста и учи. Това последното се нарича интерес. Иначе видно от коментариите има достатъчно злоба у всички омъжени дами за повече от чисто понасяне.

100.   Най-после една ориентирана мадама. Евала!

101.   Така ще се изказват разбира се омъжените красавици или грозници, защото всякаш искаш да им вземеш нещо, което всякаш им е собственост. Злобата идва от тяхната несигурност. Мили жени, тази или която и да било жена не би могла да ви отнеме любовта на съпруга ви ако я има. Моля ви да не злобейте, ако имате връзка, красива връзка със вашия съпруг откъде идва тази злоба.
Важно е да приемаме различния и важно е да има любов във душите ни. В чест на истината авторката не е крадла на любов, ако я има тази любов между съпрузите подобни жени като автарката ще са просто семейни приятелки и както мъжа в семейството така и жената ще имат добри отношения с тази жена и няма да има човек изигран в историята. Злобата идва от несигурността, собственическото чувство и от това, че в двойката връзката е много крехко нещо или я няма. За омраза място няма ако любовта е жива.
По отношение на секса и любовта мога много да разсъждавам, но ще кажа само това, че в днешно време много неща са сбъркани. А и различните хора имат различни разбирания по отношение на това какво е красива любов и какво е хубав секс. Ако в двойката нещата са напаснати и всеки е доволен и се чувства личност, отношението към трети хора ще са естествени, пък и на двама души, които се обичат и имат нормални сексуални взаимоотношения едва ли би им хрумнало да установяват пагубни отношения с трети. Ако това не е изпълнено просто във връзката има фалш и всичко лъсва.
А колкото до авторката, тази философия не е безсмислена и греховна стига наистина да става дума за любов, а не за консуматорство и използване от нейна страна или от страна на тези женени мъже. Като казвам използване имам в предвид чисто сексуално или финансово или емоционално.

103.   Че има жени дето не могат да намерят някой свободен спор няма. Че има мъже дето им е слаб ангела и не си гледат хубавото в къщи, а чуждото - също. И на мен ми се случи една дето не знае от кого е родила да ми се намеси в живота, ама какво да се прави. Някой като се вълнува от такива разбивачки на семейства да пусне нова тема. Смешно е направо с тая тема от преди шест години. Тя авторката за това време сигурно още в много семейства си е натикала носа.

104.   Очевидно е, че става дума за консуматорство. И за разложение на обществото. Какво означава - не ми пука какво има отсреща жени, деца, внуци и т.. н.? Важното е аз да си начеша ш.. ата. Разведена отдавна и бих добавил правилно. Е има дете - то едва ли я обича. Тоест още един покварен живот. Подобни на авторката ги има. Хубавото е, че има и такива, които се спират, когато отсреща има една малка общност, в която се отглеждат деца. Защото нейното е чист егоизъм, социопатия и психопатия. Това е начинът да изчезне човешката раса от земята или да минем в някакъв режим на секс без капка любов в света. Спокойно, гледайте си семействата, близките си хора. Такива е имало откакто свят светува. Но защо толкова много се извъдиха в България. Защо? Вярвайте ми, няма мъж, който да не награби жена, която знае как да го предизвика и приласкае. Той не би бил нормален мъж, а някакво безчувствено роботизирано същество като авторката.

105.   аман от грозни и интелектуално изостанали отчаяни съпруги, които треперят да не си загубят мъжленцата. Най - вече заради финансови интереси, защото много от тези домакини не работят нищо. Една уважаваща себе си съпруга, която е финансово независима и има други възможности при една изневяра просто се развежда, а простотиите без професия просто търпят за пари!

106.   :D

"Женените са най-свестни" е оправданието, с което нашата иска да си прикрие провала.

Истината е, че никой не би я погледнал на сериозно, затова ги описва като досадни. Тя може да е само това - една евтина забежка, една изневяра. Една кофа за переч, породена от импотентната воля на женените мъжленца. Самото въплъщение на тинята и калта, най-низката низина от човешкото поведение.

И се гордее с това, да видиш. Това ми е най-смешното - че буквално ако нямаше изневеряващи лигльовци, които да се ***т в муцката и, щеше да реве по форумите как нямало свестни мъже и всички били еднакви.

Модератор: Моля, спазвайте добрия тон на общуване.

107.   Ако женените мъже са импотентни, то женичките им са фригидни, иначе защо да им изневеряват като са толкова свестни?

110.   А закакво всъщност е спора? Кой на кого какво краде??? Хей, става въпрос за хора. Свободни, поне за това, да изберат с кого да си лягат. И кой е "законодателят", който казва, че може да обичаш САМО един човек??? Всеки е длъжен на себе си, децата и родителите си. Останалото е ДОБРА ВОЛЯ между възрастни хора.

112.   разбира се ,само дето някои си мислят ,че някой им е собственост,да ама не!

114.   И аз съм била с женени мъже и това са едни от най-хубавите ми връзки. От друга страна изобщо не искам да се женя и да си обвързан сериозно защото знам какво представляват мъжете и как кръшкат настрани без жената никога да разбере. Това което съм внимавала обаче е мъжът наистина да е достатъчно дискретен за да не рани съпругата си. Никога не съм искала в брака на този човек да има неразбирателство затова защото ние сме заедно с него и извън брака му. Никога не съм звъняла, никога не съм притеснявала, никога не съм се подигравала на жена му. Имали сме начин на комуникация без да си звъним непрекъснато по телефони и без глупави любовни есемеси. Връзките ми с някой от тях са били ежедневни. Така че изобщо не ми е чудно че си била с женени мъже и то само с такива. Аз в момента честно казано си търся пак женен. Тоест не търся но бих предпочела. Постоянната връзка със свободен мъж ми е твърде тягостна. Съжалявам за съпругите, но те сами са си избрали да бъдат съпруги, а мъжете им сами си търсят любовници. Аз лично никога не съм се натискала на женен мъж а женените мъже си идвали при мен и сме имали прекрасни връзки и чудесни приятелства - неща които те не могат да направят в никакъв случай със съпругата си, за съжаление.

51-100 от 103