Само с женени мъже...
Здравейте всички! Искам и аз да споделя тук за себе си... знам, че веднага като прочетете моята история ще ме заклеймите като пълен боклук, но какво от това... нали пък признат грях е половин грях... ако въобще е грях. Та така по темата - аз съм жена на средна възраст, малко над четиридестте, разведена много, много отдавна с голямо дете. Моят грях е, че винаги съм се занимавала с женени мъже, ами те са най-свестни все пак... разведените са досадни, а за старите ергени не желая да коментирам.

Цял живот любов само с женени... изобщо никога не съм се интересувала дали наранявам някого или не, когато съм влюбена и щастлива не ме интересува никой и нищо... такава съм... и когато приключа с един идва следващият женен мъж.

Щастлива съм, животът ми е поредица от хубави мигове, нямам никакви угризения на съвестта, че съм причинила на някоя омъжена жена страдание, защото всеки сам прави своя избор и всеки сам кове щастието или нещастието си. Не смятам, че личните емоции на един човек трябва да имат нещо общо със семейното му положение.Благодаря на всички прекрасни женени мъже, които са ми дали толкова обич, топлота и нежност!

Коментари

101-103 от 103

116.   Хубаво е човек (мъж) да види истинското лице на жените. Всичките сте еднакви.

118.   116, изобщо не сме еднакви! Нямам нищо общо с тази долна пачавра! Нищо! Никога не съм изневерявала на мъжа си, а сме заедно от 20 години!

119.   Само не разбирам какво е това тупане в гърдите, че не готвите понеже сте любовници. Съпругите миришели на яхния. Вие да не бъркате прислужница със съпруга? Понеже някои съпруги имат и малко останал мозък и не готвят, нито чистят, нито перат дрехите на съпруга си. Тогава какви са - любовници ли?
И защо си мислите че съпругите са някакви тъпи същества, които не могат да бъдат и любовници? Ако не на съпруга си, то на друг мъж? 40 в БГ си дърт отвсякъде, пък какво самочувствие..

101-103 от 103