Днес е добър, а утре лош
Стоя си аз у дома...
Изведнъж се тропа на вратата. Но аз съм в банята и изведнъж някой натиска вратата и се опитва да влезе. След това звъня на милото да го чуя и само му споделям какво е станало и той се вбеси и каза, че идва до нас да види кой е този, който е опитвал да влезе. Този господин говорил със съседката и идвал за тока, но защо ще иска да напъва вратата?
Милото влезна вкъщи и ми се скара "Друг път като се оплакваш и като те притеснява нещо гледай да е с причина, човека е идвал за водата... аз отивам на работа" и излезе.

Останах втрещена, дори не съм искала да идва тук, просто му споделих случката, а какво стана...
Бяхме в магазин за детски играчки, защото ни предстои сватба и исках да избера хубави неща за две близки деца и докато избирах той ме гледаше лошо, усетих го, а като гледам обувки за сватбата постоянно не одобрява и се ядосва.

Не трябва да са с високо токче повече от 3см., не трябва да са отворени, не трябва да са определен модел, каквото и да му покажа казва НЕ.
Отделно за бельо ми се бърка и казва НЕ..
Предстои ни море, търся си бански и се заглеждам по тези в интернет, а той каза НЕ, грозни са, проститутски били, не трябвало да е с прашка, не трябвало да е с триъгълничета, да не е бял, да не е много разголен....

Навсякъде ми се налага... писах му само един смс "Благодаря за 'милото държание', не спираш да ми напомняш колко съм обичана... "

Какво да мисля? Днес е мил, а утре лош... Днес ми купува скъп парфюм за 200лв и скъпи неща, рози, бижута, а утре се зяяжда без причина??? Какво му има?
Имах нужда от нова пинсета, той отиде и ми купи от най - хубавите от 30лв. а днес ето това държание...
Отбягва ме в леглото със седмици, а после изведнъж ме иска всяка вечер и колкото и да отказвам ме насилва и накрая нямам друг избор освен да му дам...
Ако му се приспи ме насилва да си лягам с него, нямам право да гледам телевизия, дърпа ме и ме влачи по пода в леглото...
Това нормално ли е?

Коментари

1.   „акво да мисля? Днес е мил, а утре лош... Днес ми купува скъп парфюм за 200лв и скъпи неща, рози, бижута, а утре се зяяжда без причина??? Какво му има?
Имах нужда от нова пинсета, той отиде и ми купи от най - хубавите от 30лв. а днес ето това държание... “

В твоя случай мога да кажа „който плаща, той поръчва музиката“. Няма, какво да се жалваш, който дава 200 лв. за парфюм, може да ги даде и за добра проститутка и има някакви очаквания. Е, ти избираш, дали да си такава и за напред.

Лаура

П. П. Докато не разбереш, че обич не се изразява с подаръци, ще страдаш. Защо се оставяш насила да те замъква в спалнята за 200 лв., а за 30 лв. за пинсета направо човекът е минал метър.

2.   Защо задаваш тъпи въпроси? Според теб дали е нормално? Хайде да ми се гледа телевизия и някой да дойде и да ми каже да не гледам и да ме влачи по пода, или да ми каже какви гащи да си купя, да видим как точно щше стане. Още на секундата е изхвърчал. Най-малкото скандал ще вдигна, ама няма да стане неговото, при положение, че това не го засяга. Щом ти самата го позволяваш - не се оплаквай.
Ж26

3.   Сменай мъжа.. това е от мен :D :D

Doriana

4.   хаха извинявай но накрая просто ми стана смешно....
А по въпроса не не е нормално. Аз се оплаквам от моето слънце понякога но като гледам и чета какви има направо съм благодарна на господ че го има :) не не нямам думи за твоето мило, а и друго ти какво като ти купи нещо и вече това ли е показване на обич и любов, уважение ако това разбираш начин на изразяване на емоции приеми че с лошата му страна също показва нещо, а според мен човекът явно си е просто такъв властен, ти решаваш дали искаш да се омъжиш за него но в никакъв случай не е моментно държание не се заблуждавай. От колко време се познавате, защото преди да се жените е по добре да се опознаете.... късмет

5.   не е нормално ти си луда да го търпиш