Объркана вече твърде дълго време
.. С него се запознахме преди около 4 години (няма да разказвам предисторията), само ще кажа, че той не е от най - постоянните във връзките си.... Бяхме заедно около 3 месеца, аз си мислех че нещата потръгват и може би той се променя, но не е било така. Разделихме се, той си намери друга приятелка почти веднага, аз бях около 2 години сама след това. Но той никога не престана да ме търси, виждахме се, обаждаше се, не спираше.... аз бях слаба и признавам обичах го, може би за това се срещах с него - на срещите бяхме близки, говореше с мен за всичко, споделяше ми.

Bеднъж изневери на приятелката си с мен... тогава на мен ми беше доста гадно и реших, че трябва да продължа живота си без него, а сигурно беше и знак от съдбата, че след изневярата, не се обади дълго време, почувствах се използвана, но нямаше в какво да го обвинявам. Реших, че нещата няма да се променят и известно време не се чувахме и виждахме, аз не му вдигах и т. н....

Бях сама дълго време както вече казах, и тъкмо когато продължих на чисто, отново се появи той - контактувахме, виждахме се, но приятелски и не много често.... Аз имах връзка тогава, но не се получи нищо, той също все още си имаше приятелка... Станахме още по близки от тези наши нови срещи, казваше ми, че с никоя друга не може да говори така, че с мен му е добре, чувства се специален и т. н., аз естествено обръщах нещата на шега, въпреки, че никога не спрях да го обичам и въпреки, че не постъпваше добре с мен.... Раздели се с приятелката си, а аз все още го държах настрана, защото знаех, че ако му се доверя, ще ме нарани....

Но понякога няма как да избягаш от много неща... правихме секс преди няколко дни... а аз не знам какво да мисля, беше хубаво, но той не иска връзка, отдръпна се, след това не се обади 3 дни, отново е студен.... Не знам какво да мисля, казва ми, че с друга не се е чувствал така, а и мисля усеща, че аз го обичам, а и аз не съм го крила, не съм го казвала направо (освен когато имахме връзка), но мисля, че той го знае.

Не съм сигурна дали от любов не му позволявам да си играе с мен и да ме третира като к****, която става само за секс? Все пак, той иска да продължим да се виждаме и да правим секс, постоянно ми повтаря колко му е добре с мен, как ако някой ден не се виждаме или чуваме, не знаел, какво ще прави и ще му е гадно, и не знам аз самата дали не съм заслепена от чувствата си, а всъщност нещата да са различни. Когато го питам какво иска (все пак не сме деца, аз съм на 23 почти, той на 28), той ми казва да не го питам такива неща или, че не знае какво да ми каже. Винаги когато го питам нещо сериозно, за мен и него и всичко между нас, ми казва, че няма да допусне никой до себе си и няма да си позволи да се влюби :( (не че аз не го знам), но пък и ми казва, че иска да бъде обичан, да бъде с някой, да има семейство и т. н.
Ще съм благодарна на всеки, който даде мнение или съвет, или просто отдели време за прочит :)

Коментари

1.   Не е от любов.

2.   Човека си е намерил идеалната играчка в твое лице. Той знае че ти имаш чувства към него и точно от това се възползва той. С извинение той си ме третира като... когато му дойде нагона ти си специалната. Не се занимавай с него и може и да намериш точния човек

Поздрави : Изгубен

3.   ако го обичаш де бори за него, мъжете необичат сериозните разговори, затова винаги ги отбягват. покажи му че не ти пука и ще обърне другия лист

4.   Зарежи го, той е един нещастник. Страхлив, нерешителен и глупав. Не ти трябва, независимо какво ти говори. Намери си някой, който да знае какво иска и трябва да направи.

5.   Използва те, махни се от него. Другите си ти го казват. Номер 2 особено, най-точно си ти го казва.
Стига с тоя секс, търсете любовта, тва са плътски удоволствия, той само заради това те държи близо до себе си, но чак толкова. Ти си му план Б. Яд ме е че не го виждаш. Желая ти да си откриеш половинката, да си те обича. А от такива като твоя използвач, пази се.