Целувка или не?
Имах приятел ходехме година и половина.. разделихме се преди 6 месеца.. Той ми беше първия.. И така разделихме се.. Мислих, че няма да го забравя, Но случи се забравих го.. Преди 2 дена излизах с едно момче харесахме се искаше да ме целуне, но по дяволите само си допрях устните.. Не знам забравила съм как се целува ли не знам.. Не е от притеснение, в началото се притеснявах но след това се отпуснах! ТЪПО Е НО ДА!
Не ми се подигравайте с това-искаш да ти припомним ли?
Не просто как да го целуна?
Не знам все едно съм забравила.. Ако имах 4, 5 гаджета едва ли щях да питам това сега!
Имам чувството че разочаровах момчето искаше да се целунем а аз какво направих само си допряхме устните

Коментари

1.   никой ли няма да пише ;(

2.   По-добре изгледай някое видео в Youtube. Така едва ли някой ще може да ти обясни.

--------------------------
S. R. M

3.   хах ами и аз след като се разделих с първия ми приятел, след 3 години и бях един подобен период от 6-7 месеца сама, когато дойде момента да се целуна с новият ми приятел имах много странно чувство, че просто не знам как, все едно за първи път го правя :Д умрях си от срам.... в крайна сметка се целунахме де, но определено беше някак неловко и ппритеснително първите няколко пъти, дори го сравнявах с бившия ми приятел - кой се целува по - добре :Д лошото беше, че за жалост новият ми приятел не се целуваше много хубаво :Д та все си мислех че аз нещо бъркам :Д. Съвет мога да ти дам единствено и само да се отпуснеш, да банално е, обаче няма точна теория която да ти подскаже как да се целуваш, всеки си има "стил " така да се каже.... просто се отпускаш и първоначално ако трябва се остави един вид той да те води, след това всичко си идва на мястото и след няколко пъти ще свикнеш и няма да ти прави впечатление. Споко то не се забравя, само малко "хваща паяжини" ;) сега като се поцелуваш ще се сетиш хахах, хайде успех и приятно целуване :)

4.   Как така ще забравиш как се целува? ! Направиш ли го веднъж, то не се забравя, както с карането на велосипед. Може би просто нямаш достатъчни чувства към него и за това не си го целунала, както се целува! Ако изпитваше страст и любов към него, едва ли само щеше да си опреш устните в неговите....

5.   Номер 4 не мисля, че си прав/а видяхме се само веднъж!
Той ми направи намеци, че ме харесва и че иска да сме заедно...
Напротив харесвам го страшно много/страст няма как да има(поне така мисля)да сме се виждали няколко пъти да сме на саме по може да говорим за страст. Ние бяхме в кафе пълно с хора!
Е няма как! Иначе адски много ми харесва. Но то не е забравяме, ами не знам и аз.. просто може би се притеснявам като с бившия-ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА!
Да на мен ми не е първа но с това момче е ПЪРВА! Мерси за мненията, хахаха корема ме заболя от смях...
Виждам, че не съм единствената с този проблем.. и при горното момиче се е получило така-хахаха
Ами ние сигурно сме по чувствителни ли не знам :Д

7.   Ами според мен ти трябва да се отпуснеш и да се отдадеш на момента а ако се притесняваш дали ще се изложиш няма смисъл давай едва ли си забравила така ти се струва както казах вече отдай се на момента него мисли ;)