Защо
Здравей те наскоро приключих една връзка... Историята е следната. Момичето за в рамките на една седмица ме запозна с цялата си компания всичките и приятели и т. н.
Случи се обаче нещо не предвидено тя някак ми влезна в акаунта на една популярна социална мрежа, или поточно една от нейните приятелки го направи и са видя ли какво се е случило в последните няколко дни. Сещате се съобщения ала-бала и т. н. И защото имам много приятели, аз съм контактна личност и голяма част от съобщенията ми бяха с момичета... това много ме ядоса. и аз влезнах в профила за да и го върна още на същия ден. И реших да направя така че да приключим връзката си. Не съм много по зарязванията и предпочитам тя да ме отреже..

правилно ли съм постъпил искам женски и мъжки мнения
Благодаря

Коментари

1.   Предполагам че сте на по 17-18 години.
Ами и двамата не сте постъпили правилно.
Не е хубаво някой да ти рови иэ нещата беэ твое энание.

2.   В случая правилна постъпка няма. Всеки си преценя за себе си, колко да допусне другия в личното си пространство. Ти си преценил за себе си и това е.

3.   Какъв ти е проблема, момче?
Всъщност реакцията ти е много нормална и обяснима - всеки който е н*акал гащите си бърза да ги смени. Някак не ти е комфортно да седиш на оцапано, нали :)

4.   Според мен правилно си постъпил, защото ако и беше простил това можеше да си продължава колко ли не време, проблема е, че някой хора не разбират и няма да се съгласят с мен. Аз така само че с моя приятелка, тя накара един да ми бъде фалшиво гадже, тя ми казваше, че не е целяла това (да имаше някой проблеми след това... ) и направо и пратих шута, тя и тя беше с много приятели и ме запозна с тях ама те естествено не ми бяха някакви големи приятели. Съвета ми е да пазиш самообладание ако стана разправия, и да не обръщаш много внимание :)

~Iv McLonely~

5.   Хммм... когато си с някой, личния живот или поне част от него, става споделен! :) Нали? Еее... какво е това което те е притеснило или ядосало? ! ... Че е видяла кореспонденцията ти с всички, че какво от това? Мислиш ли че тя също не общува с други, а? Виж, по-важно е не с кой пишеш, а с кой си! А тя с кой е? Била е с теб! ;) Та... ako искаш да изграждаш по-трайни връзки, се научи, да не правиш нещата на големи въпроси. Ооо, ... тя/той пише с други, е и? :)) Края на света не е дошъл? ! :D Ще ти кажа какво си можел да направиш. Да приемеш случилото се, като нормално, и да и покажеш, че за теб не е проблем, защото нищо не криеш! Сещаш ли се, така си цял да и гласуваш по-голямо доверие. Иначе... излиза че се чувстваш гузен, и си се крил от нея! Истината и откритостта, е винаги по-добрият изход от лъжата! ... Или последващите негативни настроения ;)

Е, ако беше зареден с търпение, можеше да поискаш същото от нея. Така и така, е видяла, да поискаш да видиш нейните разговори, стига да се съгласи! ... Доверието е много важно за една връзка. Няма ли доверие, какво тогава има? :) А и ти не си извършил някое престъпление, нали? ! Човек си, общуваш, щеше да е по-странно ако не го правиш. И сега какво ще правиш? На твое място, аз щях да я потъря, и да и разясня, че не ми е станало приятно, но държа много на нея, и не искам една глупост, да ни разделя. Мда... но ти си решаваш :) А тя ако има чувства, няма лесно да скъса с теб. Какво? Мислиш че тя не се досеща за немеренията ти ли? Може да е момиче, но това не я прави летяща в облаците :)) А че не си по зарязванията, че кой пък е? То това е като традиция, да прехвърлиш отговорността и вината в една връзка на другия. Та да излезеш чист от цялата работа!!! Е, хубаво, това е лесно, спираш да я търсиш, и започваш с друга! :D Ама запитай се, това ли е което наистина искаш? И то само заради един профил! ... Е, в последствие ще разбереш какво искаш, и кое е правилно.

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~