Приказка или кошмар?
Здравейте! Отдавна следя историите тука и се чудех да пиша или не. Е ето я моята история тя е типична интернет история. Пишем си от 4-5 години с нея, когато се запознахме бяхме деца... Може да не са пълни тези 4-5 години в интернет, защото все някои забравяше за другия. Нямало е наводняване в скайпа с целувки и сърчица едно нормално писане беше. Е така 4-5 години писане и малко по малко опознаваш човека тя е прекрасна моето второ АЗ! Всичко е като две капки вода мислене, говорене, лигавене толкова ми е добре с нея. Малко по малко разбрахме, че имаме чувства един към друг най-сетне се разбра. Започнахме да говорим по телефона заобичах я още повече гласа й, дешането й всичко!! Наскоро се каза и ОБИЧАМ ТЕ! Но прекалено е хубаво да е истина нали?? Трябва да се сринеш... Има си приятел от 5 години!!! Каза ми го беше като удар изведнъж нещо се срути всички представи за любов като в приказките изчезна! Но аз останах къде и аз не знам, но я обичам и ще остана докрай! Не искам след време да се питам щеше ли да стане, нямаше ли.. Тя ми каза, че иска мен, че другият знаел за мен но оставал при нея защото я обича! Не знам на какво да вярвам... Все си мисля, че нищо няма да стане, че всички тези години са на вятъра... Сърцето ми умира като си представя, че един ден няма да знам как е, какво прави да й чуя гласа! Какво да правя мнение??

Коментари

1.   Аз ако съм на твое място ще я оставя и няма да се занимавам повече ще срещнеш някой друг

2.   Да резбираме ли, че въобще не си се виждал с нея наживо?

3.   По-скоро кошмар:)), а и момичето не е постъпило добре като си е замълчало, а може и тя както казваш да се е влюбила неочаквано в теб, но навярно когато сте се запознали още тогава е била обвързана, но защо тогава е още с него? Виж не искам да ти казвам какво да правиш, ти си решаваш, но или ти или той, кажи и го, тя вече ще реши, просто и кажи, че искаш да е само с теб, че страшно много държиш на нея и искрено я обичаш, тя ще те разбере, ако са и нейните чувства искрени, но както чета са.

Обаче този нейния приятел ми се струва доста упорит и нахален, не знам как ще го разкарате:)), но ако и двамата силно се обичате, никой и нищо не може да ви спре:))Аз също преживявам нещо такова само че наскоро, запознахме се и си пишем по скайп и се обичаме, само че той няма гадже. Но съм сигурна, защото и аз го изпитах това, че е истинско и скоро от кошмар ще се превърне в приказка, а и то вече си е, не се предавай, искаш ли нещо много силно, то непременно се случва, пожелавам ти тази приказка да продължи и да бъде още по-красива и да сте много, много щастливи от сърце приятелю:)))КЪСМЕТ И НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ, СЛЕДВАЙ СЪРЦЕТО СИ!!!