До всички мърли
Винаги са ме отвръщавали жени, които не се поддържат. После ревът, че мъжете им зяпали и ходили по чуждо. Ами ще ходят, вие кога за последно сте се огледали в огледалото, кога си обърнахте внимание, да се понагласите. Тръгнали ми с мазните коси, неизкъпани, миришешти на пот.... УЖАС. Не е толкова трудно бе хора, удоволствие е да се събудиш, да си вземеш душче, да се понагласиш. Омъжена съм и имам дете и никога не съм си позволила да излезна като пълна МЪРЛА. Нямали време покрай децата, айде бе просто сте си такива, мързелани по отношение на вида си, а най вероятно във всичко останало. Представям си къщите ви, разхвърлено, мръсно... взимайте се в ръце вместо да хленчите, че мъжете ви ходят по чуждо и не ви ебават за нищо.

Коментари

1-50 от 76

1.   Напълно споделям мнението ти. Трябва да си обръщаме повече внимание, да не се занемаряваме, нали така? Банята си е баня, но и прегледите при психиатъра са важни, вероятно от 10 години не си ходила на психиатър. Трябва да затегнеш гайките, защото играе дъската.

2.   Ех, авторке... не се поддържаш само ти, по-спокойно, успокой страстите. Не съм от онези занемарени жени, но не разчитай на това, че изглеждаш добре и мъжът ти е в кърпа вързан... ако му се ходи - не можеш да го спреш. Същото важи и за нас жените. Човек, който не се е находил, нищо не може да го спре.

3.   По-добре ''мърла'' от колкото злобна! ;-)

4.   Съгласна съм авторке!

5.   ... защо ли, реших, че написаното е от мъж.... , а то от изрядна домакиня... само дето не разбрах от къде тая словесна агресия... :)... може би има и такива жени, ама аз дори не съм забелязала... явно погледът ми е насочен към съвсем други неща... :).... ЗАРА

6.   Съгласна съм, не изневеряват мъжете само на МЪРЛИТЕ, нагон кво да ги правиш... но когато си красива и поддържана няма да ти липсват обожатели, така че на мъжа винаги можеш да му биеш шута като ти изневерява и не ти отърва, но когато си една смръдлива, нечистоплътна женица, ще си седиш самотна и ще се озърташ като чакал.
Номер 3 не не съм злобна миличка, такива като мен няма за какво да злобеят, злобни са такива като теб МЪРЛИЧКИ, дето ги мързи и кутрето си да мръднат, за да изглеждат добре, а инъче като видят хубава жена я оглеждат от глава до пети и си викат "брейй как успява винаги да изглежда така, как не я мързи да се прави сутрин" ми не не ме мързи, харесва ми хората като ме погледнат да ми се радват и познатите ми да кажат " днес пак си страхотна". А такива като номер 3 и 1 хората бягат далече, защото ВОНИТЕ. Изкъпете се, махнете си космите и като готвите манджи после си вземе душ и си сменете дрехите, а не да си окъпете вече вмирисаните дрехи с парфюм и да си мислете, че... кой кат вас вече.

7.   Жената трябва да не е занемарена и да се поддържа. Напълно съм съгласна. Обаче красотата не може да задържи мъжа само твой. Като се има предвид морала и честността, които днес напълно отсъстват масово си прави сметка. Не външния вид, а да му позволиш да ти се качи на главата и да изгуби интерес към теб, това ще го тласне в ръцете на друга. Направена съм от главата до петите, спорт и скъпи дрехи, а са ми изневерявали и дори изоставяли заради мърли или по-невзрачно изглеждащи. Защо ли? Нищо чудно и твоя да си кръшка докато ти висиш пред огледалото.

8.   Номер 1 защо мислиш, че ми хлопа дъската, какво НЕнормално има в това една жена да държи на външния си вид и да изглежда добре? Или нещо ми хлопа, че го споделям ли какво? Ми барем се сумясат повече МЪРЛИ и се погрижат за себе си.

9.   Колко злоба лъха от тези няколко изречения...
Долових много преувеличения. С това описание едва ли някоя такава жена ще си намери мъж, но айде. Ами ти? - Не можеща да пишеш, къде си тръгнала да пускаш теми? Вместо много да се оглеждаш в огледалото, обърни внимание на правописа и препинателните знаци.

10.   Май доста коментаторки се познаха в описанието на авторката.

11.   Принципно съм напълно съгласна с казаното. Една жена винаги трябва да изглежда добре, да не мирише и да е оправена. Въпреки това считам подбудите ти за тъпи - аз винаги ще гледам да изглеждам добре, за да се чувствам добре и да имам самочувстие - пука ми дали един мъж повече или по-малко ще ме гледа. Пък и всеки мъж си е избирал жената - надали от скоро е мърлява. Та мисълта ми е, че човек трява да се чувства добре в кожата си и той да е доволен - представи си, че мъжът ти харесва по-закръглени - сега 10кг нарочно ли ще качваш, за да не те бил зарежел за по-пищни мадами или ако иска такава с големи гърди, силикон да слагаш.
Иначе наистина подкрепям, че от теб лъха някаква злоба. Като ти се харесваш и мъжа ти те харесва какво ти пука дали някоя била дебела или неподдържана? Нали ти не си такава и не ти натрапва компанията си? Някой като не ти харесва не си длъжна да общуваш с него и това е... не е нужна цялата тая критика и тея злобни изказвания и самоизтъквания...
Хубав ден и бъди по-позитивна в живота. Важно е не само да си хубав, но и ведър и усмихнат. Никой не харесва нацупени хора ;)
Ана

12.   В нашият вход има една такава. Със съседа се ожениха късно към 45 годишни. Имат си момченце на 9 години, тя е учителка, но не знам по какво. ТАя женица само врещи по терасите стане ли нещо тя е първа кипра там да гледа. Хич не се поддъдржа с еди не за нея дрехи( като за бабичка са). Грам грим няма а тая коса рошава и сивееща. Чудя се как не я е срам да се показва така на вън? Има толкова евтини бои и гримове, а тя като от каменната ера. Майка ми сигурно е с 3-4 години по-голяма от нея, но се поддържа никога не е излезнала размъкната и без да се погледне в огледалото. Как има такива жени просто не знам

13.   Какво ви ПУКА? Всеки има право да ходи както си иска дори да ви изглежда гнусно. Сякаш живеят във вашата къща, че толкова нерви по чуждата хигиена.
Много сте ми странни такива.

Има и мъже, които също мърльовци, за тях сякаш е нормално в 21 век.

пс: Не съм мърла, да си кажа преди да ме обидиш, но такива гледащи в чуждото канче ме дразнят. Особено тези, които споделят мнението си НЕ с конкретните субекти на техния гняв, а с напълно непознати в анонимен сайт сякаш се надяват мърлите да ги прочетат.

14.   Авторке, тебе биха те заразяли заради ужасния ти характер.
Бива ли толкова злоба, бе? Всеки ще ходи както си иска, като искаш да ти вони само на шанел, бягай в Холивуд, но и там се потят и вонят, какво нещастие, нали? И звездите имат потни жлези!!!

16.   ... и звездите имат потни жлези, но не миришат, защото се къпят. За мен поддържането на елементарна лична хигиена е не само уважение към другите, но и към самия себе си.
Слава Богу - мърлите са на измиране. Рядко има такива под 35 г. и в големите градове, затова пък доста хора на средна възраст продължават да се къпят веднъж в седмицата, което си е жалко за тях и за околните.
Не ме е грижа кой как се гримира, облича, но вече не пътувам в градския транспорт заради такива люде.

18.   Да не би да те замениха с мърла, "миришешта" на пот? ! :)
Важен послепис - в българския език съществува буква "Щ"!

19.   Хайде сега, стига с тея правописни грешки, стига сменяне на темата. Какво му е на правописа ми?
И за твое сведение, повечето такива жени са точно омъжени и се оправдават точно с това, че когато жената се омъжи и има деца няма време за себе си. Дрън, дрън глупости и преди да се омъжат са били същите нечистоплътни миризливки.
Случка от днес, която всъщност ме провокира - излизам си с детенцето на разходка и отиваме на една площатка. Сядам аз, а детето си играе. Излиза една майка от една къща с детето си и идва на площадката. Гледката беше... нещо страшно-сигурно беше с анцунга на мъжа си, виснал, крачолите му долу оръфани от суркане, някакъв избелял потник, беше обута с ТЕРЛИЦИ и отгоре нахлузила огромни разкъсани маратонки, подпетени. Косата й... нямам думи да я опиша.
Идва при мен, единствената съм там, и ме пита за огънче. Казвам й, че нямам, а тя седна до мен, защото децата се заиграха. Идеше ми да повърна-миризма на пот примесена с миризма на манджа и цигари. Стоях точно една минута до това същество и просто грабнах детето и тръгнах с 200. Беше момиче на 25, 6 сигурно, беше българка, нищо не я оправдаваше да ходи така, беше просто поредната МЪРЛА.
Номер 7, 99% съм сигурна в моя мъж, НО дори и да иде кръшка, вдигам си главата високо и съм убедена, че няма дълго да съм сама, ще има опашка бъди сигурна, а онези миризливки ще се усукват около смотаните си мъже и ще прощават всичко, щото едва ли някой ще ги погледна, по-вероятно е да си изповръщат червата мъжете.
Зат'ва айде бегайте да се къпете. :)))))))))))

20.   Драга моя, животът ти изглежда толкова скучен, че си нямаш друга работа, освен да пишеш препоръки в интернет пространството.

21.   Да, ясна е работата.. Докато си ровила по бельото на мъжа си, ти е замирисало на мърла и сега дай да си го изкараме на всички мърли на света.
Ти да не си от ония дами, които се къпят по 4 пъти на ден, понеже лесно се потят и омазняват - и понеже все още имат някакви съмнения колко са чисти, го натякват?

22.   Ами авторке, изкъпи се тогава, щом си толкова нечистоплътна. Какво са ти виновни другите?

23.   какво му е на правописа ми каза :D:D:D лелче пукаш ме от смях.. и сега кво очакваш? да стоим пред мониторите с отворени усти и да се възхитим на това което правиш.. :D:D посещавам банята няколко пъти дневно (1 - когато се събудя ; 2 след тренировка още в залата; 3 веднага щом се прибера ; 4 преди да си легна) на другия ден повтарям същото! Убедена съм, че ти не го правиш толкова често колкото аз, ама не съм тръгнала да пускам теми "къпя се постоянно и не съм мърла" :D като не ти харесва стой си у вас да ти мирише само на тебе... предпочитам миризма на манджи ( това показва, че жената поне може да готви) отколкото парфюмчетата на такива сърдити лелки като тебе :D твоята работа май "умря циганката дето те хвали та почна самичка" опашка щяло да има за тебе.. айде бе :D я отивай да си лягаш ама ДА НЕ ЗАБРАВИШ ДУШЧЕТО!!! сърдита лелка :D:D:D

24.   не бе то изневярата си е наи вече до нагласа настроение също ако си пил ама си трябва хигиена Хектор

25.   ... бях права.... пред погледа на авторката изникват, а и искат да общуват с нея такива мърли... :).... къде ли живее горката женица-чистница.... :) а това''суркане'какво ли ще да е... и как ще си дълго сама... мърлите с кого ще общуват. :)ЗАРА

26.   За къпането, да... и аз съм попадала на такива жени и съм съгласна че нищо не коства, но не можеш да съдиш хората за това, че не се поддържат. Има много фактори, които влияят. Ако имаш две деца на главата, ходиш на работа, вършиш всичката домакинска работа, нямаш майки и свекърви наблизо, и отношенията със съпруга ти не са от най-добрите- тоест нямаш спокойствие- душевно и финансово и никой не ти улеснява живота с нищо... то тогава няма няма как да станеш сутрин да си направиш, прическа, да се нагримираш едно хубаво и да се облечеш добре... Такъв беше случаят с майка ми. Когато децата й порастнаха и тя се успокои- започна да се поддържа и т. н. Сега никой не може да й даде 50те години и не й липсва мъжко внимание. Просто психологически е проблемът- не може да се обобщава, че една жена е мърла, защото не държи на външния си вид. За съжаление, всяка 4та да кажем, жена в България живее по този начин.
Аз, примерно, може да съм само на 19 и да нямам проблемите, които изброих, но когато нещо ми е криво, а трябва да изляза, си хващам косата точно както си искам и се обличам точно както си искам и ни най-малко не ми пука какво си мислят другите хора за мен като ме видят в такъв вид. Като излизам примерно на кафе или ресторант си се нагласям. И какво? Като ме видиш не нагласена веднъж и ще ме заклеймиш с думата "мърла". Посещавала съм страни на запад и мога да те убедя, че всеки си ходи както му е удобно и никой не го интересува какво си мисли другия. В САЩ жените носят дрехи, пред които пижамата ми изглежда като официална дреха и повярвай... не им липсва внимание от мъжете.

27.   Eee, Зарке, ти премина одвъд всякаква простотия с изказването си. Жената ти дава конкретен пример - ти се гавриш с нея.
Така че, авторката ряпа да яде пред твойта отрова :)

28.   Номер 20 - то пък твоя живот щото е много интересен и затова седиш и ги четеш, че и коментираш :D

29.   Номер 23:))))))))))))), на 24год съм, но щом мислиш, че съм лелка.... хахах добре. Ти от залата до вас май яко се потиш, виж сега не се къпя по 4пъти на ден, по простата причина, че не е имало нужда да го правя, а ти щом толкова лъхаш на пор, ако искаш и по 24пъти се къпи.

За мен е важно, когато излезна навън сред хората да изглеждам добре, да ухая добре, така че на човека отсреща да му е приятно да общува с мен, а не да се чуди как да избяга с 200 както аз днес. Готвя много добре, но предпочитаме с мъжът ми да вечеряме навън. И въпреки това, когато готвя в къщи, никога не бих излезнала с вмирисаните на готвено дрехи, не само дрехите вмирисва се кожата, вмирисва се косата. Но.... Мърлите не им пука как изглеждат и на какво миришат.
Айде сега само да ми обясниш къде ми куца точно правописа като сте решили т'ва да ми е кусура. :))))))))

30.   Авторке, като цяло те подкрепям.. не понасям жени, които миришат на пот, ужасно и гнусно е! А и мъжете! Даже мъжете са по-мърляви в това отношение! За съжаление не мисля, че това, че се подържаш ти гарантира вярност от страна на съпруга ти.. По принцип не се контя много сутрин, защото ми се спи, но пък винаги излизам спретната и чиста, дори и без грим.. Това, че съм без грим не ме притеснява.. слагам малко фон дьо тен или пудра и съм ОК. А и това, че си наконтена (изкъпана, гримирана, добре облечена) не означава, че у вас е супер чисто.. И такива случаи има много! Онзи ден докато си чаках трамвая някакво момиче срещу мен върви.. на пръв поглед ще кажеш, че е някоя бездомна.. рошава, с мазна коса, лицето цялото с пъпки, нечисто.. загледах я, беше обаче добре облечена! Мина, изгледах я в гърба, той целия в пъпки, леко се погнусих, колко ли често се къпе не знам.. Но я забравих бързо... Аз те съветвам да не влагаш толкова емоция в това.. само на себе си вредиш, е виж като ти лъхне на манджа и на кисело... тогава наистина и аз избеснявам много хаха Искаш ли да ти кажа защо си толкова ядосана? Защото не си й го казала, ами си го премълчала. Понеже си пренебрегнала себе си, това което ти си искала да кажеш и да направиш, но не си направила. И те е яд на себе си и затова и в момента си толкова яростна. Ядосваш се как може тая да е такава смръдла и ти да трябва да я търпиш и наистина си я потърпяла малко. Следващият път, когато нещо не ти хареса, го кажи, не го премълчавай, не е нужно да викаш и да обиждаш, просто го кажи на момента. И аз понякога реагирам така агресивно за някои неща и се чудех защо имам такава агресия в себе си, защо толкова много се дразня на някои неща.. прочетох и видях, че е защото премълчаваме, защото пренебрегваме себе си :) Дано успееш и ти да си казваш каквото ти е на душата, пък който не го кефи да се оправя, но на момента, още преди да почнеш да се нервираш, защото пак казвам така само на теб вредиш :)
Ив

31.   От номер 23 :) ами като си на 23 не се дръж като лелка :)) по отношение на това -колко се потя - не се потя от залата до вкъщи просто в залата не си мия и косата - не мога да изляза с мокра коса навън а и не мога да нося пълен асортимент от сешоари и преси за да оформя прическата си.. отивам на тренировка все пак :)) аз също не излизам с дрехите за вкъщи, дори и до магазина, но пък ясно осъзнавам, че нямам право да съдя хората които го правят! Аз също готвя, така че няма нужда да ми обясняваш кое как се вмирисва ;) тренирам и поддържам доста добра хигиена и външен вид, но за разлика от теб не си вра носа в работите на хората.. по тая логика да не ходим боси и по плажа, че видиш ли може да остане прахоляк... а някой ще изпита ужас като ни види... пхахаха а за правописа прави са коментиралите по-горе.. в нашата азбука има буква Щ използвай я! ;)

32.   Пак номер 23 :) извинявам се за грешката : щом си на 24 не се дръж като лелка :))

33.   до 27... ''ласкаеш''ме с вниманието си.... аз лично не бих ти обърнала такова... ;)... ЗАРА

34.   Браво авторке! Аз се поддържам, но го правя за себе си не за мъж. Според мен няма грозни жени, а неподдържани. Най-накрая да видя една жена която си обръща внимание и се грижи за себе си. Мислех, че вече всички жени са станали мърли, но явно съм грешала. Дано жените да се осъзнаят повече, след темата която написа.

35.   Ехаааа, що народ се е изсипал да коментира :)))
Хайде сега и малко мъжко мнение. Да не ме изядете с парцалите само! :Р

Съгласен съм с авторката, без да влизам в подробности, които вие (жените) си ги знаете по-добре!
Като мъж, определено съм "ЗА" с всичките си ръце и други крайници. Една жена трябва да поддържа добра лична хигиена, за да бъде харесвана от половинката си "за вечни времена". Същото важи с пълна сила и за нас мъжете, но това е друга тема.

Хайде, дерзайте и не се изяждайте една-друга! :)

36.   Съгласна съм относно личната хигиена на всеки, било мъж или жена. Само не разбирам защо е цялото това раздразнение. На тези хора просто не им пука и така ще прекарат живота си, но не смятам това за повод за вълнение у останалите хора. Ти къпеш ли се Авторке-къпеш се, остави хората да си гледат живота. Всеки си има някакви кусури които другите забелязват, дори и ти... Авторке се съмнявам да си идеална. Повод за изневяра всеки мъж може да си намери, ако иска пък, ако ще и в белина да си я киснеш.

37.   Изисква се наистина дълбок размисъл и анализ, за да напишеш подобно нещо. Ами да, не всеки би могъл да се похвали с такъв изказ... "До всички мърли"... Ааа, напълни ми душата. Да не говорим колко полезна е тази тема! Чувствам се обогатена.

Хаха..... Ужас....

38.   Кажи си мнението за МЪРЛЬОВЦИТЕ?

Какво по-различни са от жените?

От мъже миришещи на пот не се ли гнусиш?

39.   Авторката е абсолютно права. Жените, а и мъжете също, трябва да се поддържат. Не виждам нищо злобно в темата, която жената е пуснала. Всяка една уважаваща себе си жена, трябва да се стреми да изглежда добре. Не е токова трудно и не изисква много време и средства.

40.   Вижте сега, аз съм някъде по средата. Хромозомите са ми ХY, но съм като жена. Когато стана и отида до тоалетната виждам, че съм мъж, но след това ставам жена. Според това дали ще ходя на работа, на пикник или ще остана в къщи ми трябват между 30 мин. и 1, 5 часа за да стана изрядна жена. Мисля и като мъж, и като жена, затова 100% съм сигурна, че това го е писал някой МЪРЛЬО!

41.   Номер 23:), съвсем не от незнание и неграмотност съм сбъркала думата "миришеШта", най -вероятно в бързината не съм се усетила. Аз сега трябва ли да ти обясня къде са твоите грекши:)) не затова съм пуснала тема, въпреки че много се дразня, когато човек няма елементарни познания по български език, но пък аз също допускам грешки понякога.
Сега, искам да уточня, че тук изобщо не наблягам на това че когато една жена е поддържана, то е застрахована от изневяра и, че мъжът и винаги ще я боготвори. Опитвам се да внуша на такива жени, да се осъзнаят малко и да се вземат в ръце, защото са отвратителни и гнусни. Това е цялата ми идея, но явно ще е без резултат. Изобщо с нищо не мога да ги оправдая, дори да бях бедна в някоя река щях да ходя да се къпя и да си пера дрехите, но така нямаше да тръгна по улиците. Също така не казвам, че непременно трябва да си с един тон грим и с токчета 20см, за да изглеждаш добре ( познавам и такива кифли, дето си избърсала мишниците с мокра кърпичка и като се е покекнала на високия ток и очите и не могат да се отворят от грим(нищо, че лицето й лъщи от мазнотия) и си мисли, че е богиня). Говоря за млади момичета и жени, българки, които ама нищичко не правят, за да изглеждат що годе добре, ами се размотават с миризливите дрехи, косите им не са мити с повече от седмица, мишниците им космясали и т. н. Дори да не разполага със средства сапунчетата са евтини да си измие хубаво лицето преди да излезе, да си измие косата, да си сложи чисти дрехи, ако ще и дрипи да са, просто да са чисти. Нищо не им коства това, но аз се дразня точно от това, че на тях това не им прави впечатление, как се понасят незнам.
Схванахте ли мисълта ми сега?
За уточнение на ЗАРЧЕТО, от Варна съм скъпа какво значение има всъщност от къде съм, дори и от най-забутаното село да съм всички жени трябва да имат елементарна ХИГИЕНА. Пууууу, дано ви е просветнало и ЗемИтИ, чИ сА УкъпИтИ Неска, ама не само Неска ами Секи Божи ден по два пъти и няма да ви тормозят такива като мен:))))))))

42.   38, темата е конкретно за жените, защото нали уж сме по-нежната, по-красивата половина и като видя една такава Мърла, ми се обръщат червата.
За мъжете какво да говоря, естествено че ме отвръщават и МЪРЛЬОВЦИТЕ, но темата е специално за жените.

43.   хах и като си от Варна, кво? фукаш ли се?? И аз съм от Варна ама не се хваля.. айде че ставаш банална вече ;))

44.   Уважаеми авторе, в други форуми, когато трябва по-бързо да се отговори, подобни на теб "жени" ги питам какъв номер сутиен носят и с какво си отстраняват сенките. Отговорите за сутиена са от рода: голям, четворки... и т. н. небивалици. Виж за сенките сигурно и ти би казал, че ги махаш с разредител, киселина, ацетон... нали бе мърло

45.   Ми не чети като ставам банална бе, Мърло:)))

46.   44, смяххх, за мъж ме мислиш хахахахаааа, много забавно. Не съм мъж драги(а), аз съм една перфектно изглеждаща жена за разлика от теб и си чистя грима не с ацетон, а с марка, която едва ли си чувал(а) даже.

48.   Подкрепям авторката, но не и тона ?.
Преди всичко проблемът е в семейството. В много български семейства децата не им дават (не ги учат) да се къпят повече от 1 път на седмица. И аз идвам от такова семейство, от селски град дори, но както казва авторката - и в реката може да се къпе човек. Аз самата избрах да се къпя с ледена вода, с гъба и леген дори, но съм се къпала всеки ден, лятото много по-често. Дрехите си прах на ръка всяка вечер (много дрехи нямах) и в най-големите студове -топлила съм си вода на печката за пране, проскала съм дрехите, те ми са замръзвали в ръцете, но не съм била мърла.
И ето ме днес - имам неограничено топла вода, къща с 3 бани, плувен басейн, джакузи и не мога да се наситя на лукса да се къпеш с топла вода по 3 пъти на ден. Това е първият лукс в живота ми и ще бъде и последният. В реката ще се къпя и пера, но хигиена ще имам. Имала съм и 50 ст. в джоба, но хигиената не иска пари, а желание и култура.
Както казва авторката - едно сапунче за 20 ст. може да ти свърши работа, просто възпитанието ни куца. Човек обаче сам избира все пак и аз избрах да съм хигиенична и чиста, което много ми помогна и в образование, и в намирането на читав и чист съпруг, и най-вече в работата. Никога иначе не съм се киприла, не нося дори токчета, имам дълга коса и рядко ходя на фризьор, но хигиената трябва да е на лице. Това включва и здрави и чисти зъби, липсата на лош дъх.
Хората с ниска лична хигиена нито могат да си намерят хубава работа, нито са приятни за околните, освен ако не са същите като тях. Оправдания много, но причини да не се переш и къпеш - само една - липса на желание.

Аз не се възмущавам от такива хора, но нито общувам с такива, нито назначавам, нито работя с такива. В моя град наскоро задължиха таксиджиите от една фирма да си чистят редовно колите и да се къпят, само с тях пътува целият град . Ходила съм в Сингапур - там е много, много чисто, такситата миришат на рози, а таксиджиите носят в знак за уважение КЪМ КЛИЕНТА бели ръкавици. Малко е прекалено, но за предпочитание от нашенският миризливко с цигара в устата.
В момента само се дразня на нехигиеничен обслужващ персонал, но и тях може човек да избегне като не ходи да яде, да пазарува на съответните места и така... мърльовците в крайна сметка и работа нямат.

Бъдете, каквито искате да бъдете, ваше право си е, но последиците са си също за вас. Който не може сутрин да хвърли един душ и да се среше, да си изпере и изглади дрехите да не очаква да има работно място.

49.   На кого му пука с какво си чистиш грима, по -колко пъти на ден се къпеш и на какво миришеш изобщо?
Както казах по-горе, теб ако те зарежат ще бъде заради ужасния ти характер и навик да гледаш в чуждото канче!!!

Не се опитвай да се изтъкваш колко си НАД останалите, защото си по-зле и от тези, които описваш с погнуса!

50.   48, ето за това говоря, прекланям се пред това как си живяла преди, но въпреки всичко не си се изоставила да ходиш като М... а. ЕВАЛА на такива жени, това имам в предвид.

51.   Хаха съгласна съм, че жената винаги трябва да е на ниво-но мъжът до нея също. Авторке, откъде тази злоба незнам-незнам и откъде знаеш толкова за мърлите... да не е от личен опит???? И недей да съдиш хората... всеки решава как да изглежда, , , кога да се къпе и колко да е дебел-САМО ГОСПОД МОЖЕ ДА НИ СЪДИ-коя си ти че да казваш кой как да се поддържа.
Споменаваш къпането-само сутрин ли вземаш душ-аз 3 пъти дневно... купувам скъпи препарати за лицето и тялото си... нямам 1 косъм и винаги ме питат какъв парфюм използвам... косата ми винаги е чиста и жива... а дрехите изпрани... така че мен лично не ме обиждаш с тъпия си коментар до всички мърли, но не е човешко от твоя страна.... нямаш право да обиждаш...

52.   Хора, не съм прочела всичките ви коментари, но едно нещо не мога да чатна.
След като твърдите, че авторката е злобна и т. н. и видимо този разговор не е мн приятен, защо продължавате?
Да, тук е мястото за изразяване на мнение, но не се дразнете, че тя си казва какво мисли, след като вие правите същото и виждате, че дразните някой друг!
Не стама дума само за тази тема, а попринцип.

53.   Във Варна знам че използвате думите кифли и кавали, но незнаех, че си викате и мърли. Изпростявате с всеки изминал ден.

1-50 от 76