Губя го!
Жена на 21г.
Здр всички имам приятел от 2г. и напоследък усещам, че нещата по между ни не вървят... От няколко седмици само се караме, късаме и след това пак се сдобряваме и т. н. Последният път, когато скъсахме, а то беше преди 1 седмица, той се е запознал с друга. За която аз случайно разбрах (той получи смс от нея, когато бяхме заедно). Следователно аз го накарах да ми разкаже всичко и той ми се закле, че дори не са излизали на среща или нещо такова, а са се видели само в деня на запознанството им... Помежду им не се е случило нищо, запознал се с нея, само защото ми е бил мн ядосан и т. н. Също така ми се закле, че все още мн ме обича и не си представя живота без мен. Но аз не мога да му вярвам!! След като веднъж се е запознал с друга няма ли да го повтори? Няма ли да има други? Наистина ли ме обича както преди? Та въпроса ми е- сега какво трябва да правя?? Не искам да го загубя, обичам го повече от всичко на света? Как да го накарам отново да бъде същият като преди, да ме обича и да не поглежда други?
Благодаря Ви, предварително!

Коментари

1.   Мила, не се шашкай излишно, нормално е да се запознава с нови хора, това не ти дава поводи да си мислиш нещо... Виж, ако СМС-а е с някакво по-нередно съдържание, може спокойно да го попиташ.. ако тогава започне да мънка и да се притеснява, може и да има повод. Разбери и се успокой, с твоята ревност можеш много да навредиш на връзката си!!

2.   Да бе, да - няма нищо, обаче й е дал телефона си. Кой си дава номера, ако не желая да бъде потърсен? Я разсъждавай трезво!

3.   Според мен трябва да си дадете почивка. Това постоянно "късане" и "сдобряване" не се е отразило добре на нито една връзка, не вярвам вие да бъдете изключение. Просто временно си починете един от друг, изглежда взаимно се натоварвате, макар и не умишлено.

4.   Сега ще започнеш да го ревнуваш и само ако погледне друга, ще има скандали. След време на него ще му писна от твоята ревност и недоверие и наистина ще го изгубиш... ти всъщност никога не си го притежавала. Никой никого не притежава, това го разбери. Не можеш да диктуваш начина, по който друг човек да живее, не може да му казваш с кой да общува, с кой не и да му причиняваш напрежение заради това. Просто го обичай и приемай начина му на живот, междувременно обърни внимание и на своите близки хора и от време на време излизайте отделно, всеки със своя компания, за да има за какво да си говорите после... и без да си държите сметка. Така нещата ще са ок.

Doriana

5.   какво става, получава ли още смс-и от нея, ти прочете ли му смс-а?