Въпрос към така "добрите" любовнички.
Здравейте. Аз съм дъщеря на един такъв "баща", който изневери на майка ми. Преди 4 години се случи това, когато тя разбра. Каза ми, защото си споделяме. Не си мислете че съм била на 20-25. Бях на 13. И знаете ли как аз се почувствах и как после гледах майка ми тъжна?

Идеше ми да намеря това животно, нямам думи да го опиша даже, и да го убия. Толкова ли сте наивни че не можете да си намерите свободен мъж. В света има около 3, 5 милиарда мъже. Милиарда. Все един ще е идеалния и ще е свободен. Като казвате че сте се влюбили, че няма да намерите втори. Да няма да намерите, защото няма да потърсите.

Всички сте едни и същи, кавате че няма да разбиете семейството му, че не искате, но в същото време сте влюбени в него. Как става така? Влюбени сте ама ще го оставите... Празни приказки. Затова искам кариера, няма да се женя, а попадна ли на женен мъж го отрязвам и казвам на жена му, която горката изобщо не е с него за парите му, и да го зареже както заслужават всички. Искам да ви питам, с каква съвест го правите и веднъж ли не сте помисляли за децата и жена му и как се чувстват наистина те. И не, не всички мъже търсят една такава защото нещата в семейството му не вървят. В нашето всичко беше добре. Да ви кажа как завърши всичко - онази си изпати. Както и трябва с всички да стане. :)

Коментари

51-72 от 72

55.   Ти си малка пикла и помни ми думите - ще си на същия хал някой ден, не забравяй живота е пъстър и не знаеш до какво ще те отведе.. затова не съди така строго

56.   Авторката:
Това за парите го казах, защото баща ми беше заможен и майка ми не беше с него за парите му, а онази 101% беше. Както и да е аз не съм съгласна с повечето. Това си е мое мнение, но както и да е. Бъдете любовници - пълни с омраза.

57.   52, върна ми вярата, че имало и умни жени. На правилен път си.

58.   хахааааааХА, и аз бях на 13, когато рабрах, че баща ми е изневерявал, разбрах от майка, която разбрала от брат ми. ХА! Обадил се съпругът на шаврантията да се моли на майка ми да накара баща ми да спрат да се срещат с онази.

Обаче телефона го вдигнал брат ми и онзи човек помислил, че е баща ми и започнал и него да моли. Оказа се, че баща ми е имал връзка с онзи боклук 1 година, че и отгоре. Ходили са по хотели, комплекси, екскурзии, купувал й е всичко, което е пожелала, а майка ми работеше на 2 смени, за да изхранва мен и брат ми И БАЩА МИ.

Е, съжалявам, че ще противореча на мнението на всички ''любовнички'' тук (което между другото е забавен и леко засегващ анекдот, а не липса на лексикални познания) като кажа, че както ВИЕ сте БОКЛУЦИ, така и ЖЕНЕНИТЕ МЪЖЕ, С КОИТО СЕ ''ПРАСКАТЕ'' СА АБСОЛЮТНИ БОКЛУЦИ! Всичките до един, които имате семейство и изневерявате сте гнусни твари! Като имате проблем или нещо куца във връзката ви, вие трябва да го решите(! ), а ако не може да бъде решен се разделяте с човека по доблестен начин и след това чак трябва да се ''пускате на пазара'', а не обратното.

Колкото и да защитавате любовниците, колкото и да защитавате бащите и двамата са почти еднакво гнусни отпадъци.

Но уви се намират и добри хора като майка ми и му даде втори шанс, който досега май не е нарушил. Ще се разбере след години. А, и само да вметна към ''защитниците на любовниците'', че онази </не мога да измисля толкова обидна дума> продължи да го търси, въпреки че ТОЙ, заедно с МАЙКА МИйи съобщиха, че всичко свършва и тя ПРОДЪЛЖИ ДА МУ ЗВЪНИ, ПРОДЪЛЖИ ДА ИДВА ДО ВКЪЩИ, ПРОДЪЛЖИ ДА МУ ХОДИ НА РАБОТАТА. Аз съм се заклела, че ако видя този плазмодий ще й разбия муцунката, независимо, че е голяма жена, независимо, че може да повдигне обвинения, че съм й нанесла телесна повреда, съм готова да и разбия главата в бордюра, но не защото е спала с баща ми, не, не затова, а заради огромната болка, която трябваше да изживее майка ми. Заради нея. Заради нея бих го направила.

Та, преди да си бутате разгонените задници в омъжените мъже, се замислете до какви последици може да доведе това.

59.   Номер 54, то е хубаво човек да говори от личен опит и да споделя виждането си, но защо задължително трябва да се напада виждането на някой друг. Всеки има право да каже какво мисли - смятам, че форумите са, за да коментираме по темата, а не да коментираме коментиращите (било то мен или Плам или някой друг).

Иначе за моя правопис и за това какви хора привличам не се безпокой. Нали теб те харесват образовани необвързани мъже и ти си образована и знаеш множественото число на "никой". Аз какво образование имам и с какви мъже излизам само аз си знам и не търся съветите и мнението ти. Особено като имам предвид колко си компетентна за моя живот след като прочете два коментара. Авторката търси твоето мнение и съвети, не аз.

Чао от мен и спирам да коментирам. Вече казах всичко, което имам да казвам по темата. :)
Ана

60.   За авторката

мило дете, подкрепям чувствата ти.
Ти трябва да изучиш до дъно тази ситуация търсейки "защо-то" на всички тези въпроси без отговор.
аз лично имам дъщеря на 8г. още не съм решила дали да и кажа по-късно за изневерите на татко й.

Но от дискусиите които имах с него разбрах, че ТРЯБВА да науча моето момиче да бъде жена, да бъде прескрасно възпитана, женствена, да не си отказва елегантни дрехи, да има стил, да има собствено мнение, да се грижи за тялото си, да познава мъжката психология - с две думи - да стане една Жена.
моят опит, като излъгана съпруга, искам да го трансформирам в школа за моето дете.
Ти си голяма вече.
Търси!
търси отговорите на всички тези въпроси, и на най важният на който нито жените, нито мъжете успяват убедително да отговорят - Защо?
защо се стигна дотам?
успех мила!

61.   Девойче, ще береш ядове с толкова лошотия в душичката си!

62.   До Ана!
Ако искаш не коментирай повече по тази тема, но мнението на някои от коментиращите не трябва да ти влияе по принцип.
Аз съм от тези, които само четат темите, не давам коментари, но твоите са винаги полезни и адекватни.
Правописа ти е перфектен!

63.   Авторката:
58. Думите ми взе от устата :) Само не разбирам, защо продължавате да ги защитавате тези. Как си го обяснявате вие, що за човек трябва да си, че да разваляш семейство? А особено за тези медузи, които също имат семейство. Тогава разваляш и чуждото и твоето. И не ми се оправдавайте с това, че мъжа не ви е казал дали има семейство. Ако искате да бъдете обичани от него, то вие със сигурност ще проучите живота му малко или много. Не ми казвайте че съм некомпетентна, малка, неопитна и тем подобни. НАПЪЛНО съм си опитна, голяма и компетентна. На онази няма да простя никога, признавам си не съм я виждала, не знам как се казва, НО обещавам ако я разбера коя е и я видя ще я разпоря като лисица и на палто ще си я направя. А на баща ми му простих - както се казва "Ще намеря моя принц, но баща ми винаги е бил моя крал. " :)

64.   Хо-хо, момиченце, спри се малко. Значи не си я виждала, не знаеш как се казва, обаче знаеш, че си е получила заслуженото. Даже ще я пориш и палто ще си правиш - не си добре, имаш нужда от помощ и то професионална. Или просто не си особено интелигентна.

65.   С тая авторка, пълна със злоба, просто няма смисъл да се говори. Голяма била, компетентна била, бла-бла-бла. Самонадеян келеш, от който бащата много скоро ще избяга пак при поредната си любовница. Всеки нормален човек би го направил. Очевидно, той е единственият свестен човек в тяхната къща. Горкият човечец!

66.   Глупавите любовнични, запяха в хор... :)

67.   щом си толкова опитна, голяма и компетентна, защо се хабиш да пишеш? гради си кариерата (това така и не разбрах какво общо има с любовниЧКИте, но както и да е:-), не се жени никога и be happy.
самонадеяна п***а! хората ти пишат, че нещата не винаги са черни и бели, да опиташ да вложиш малко мисъл, тя щяла да пори и палта да си прави. боже, прибери си вересиите!

68.   до 50
цитирам те:
"На изневеряващия просто му се кръшка за разнообразие. Но женската част много иска това да е любов. "

Дай дефиниция на "кръшкане" иначе не ти се разбира коментара. Все ми се струва, че между кръшкане и паралелна връзка, продължаваща години наред има разлика, ма аз още много сол трябва да изям, за да стигна до твоето ниво, а пък знам, че сол лижат кравите и мерси - ще откажа.

До Ана

Нека аз ти отговоря, защо ме нападат, защото четат коментарите ми отгоре отгоре, но пък съм с този ник в сайта повече от година сигурно и съм казала, че съм любовница. И о.. директна съм и казвам нещата, такива, каквито ги виждам. Някои го тълкуват като самонадеяност. Та така.. виждат ми ника, прочитат набързо по диагонал и започват едни много забавни оплювания за тва как приятеля ми ме използвал и т. н. - нали те са до мен постоянно, познават ме, знаят ми и майчиното мляко, неговото също и всичко им е ясно.

Не знам защо го правят, според мен и моето самонадеяно мнение е, че са от хората, на които всичко им е ясно. Как беше онази поговорка, описваща българския манталитет: "По-добре да съм нещастен, но прав, отколкото да съм щастлив и да позволя да ме оборят"

Бащата, така сложен в кавички в самата тема ми става все по симпатичен. Дъщеря със склонност към убийство - разни разпирания, лисичи кожи... представям си пък майка й.. ужас, да не съм мъж в такова семейство.

И пак... съжалявам, ама не ми се връзва това да е писано от дъщеря на баща, кйто изневерява на майка й. Странно е, бе хора. Децата по-скоро не им дреме.... сещай се колко разправии, настройвания и глупост са се изсипали ако наистина авторката е такава, за каквато се представя. Ебаси и семейството, ебаси и чудото.

И аз няма да коментирам повече тук - пълна загуба на време е

Плам

69.   Виж сега, мадам; не знам дали си имала сериозна връзка досега (едва ли), а така като гледам ще мине и доста време докато заживееш с някого, но нещата в една връзка и по принцип отношенията между хората са много сложни и комплексни и често един страничен наблюдател няма правилната преценка , за да съди. Разбираш ли ме?
За една изневяра са нужни трима, а ти като потърпевш няма как да знаеш кой е прав и кой е крив в ситуацията.
Работя като барманка в нощен бар и нямаш представа колко много женени и обвързани мъже се опитват да ме свалят, потресаващо е. Виждам как бившия ми приятел изневерява на сегашната си приятелка и си представям как го е правил, докато е бил с мен. Кофти нещо за изневерите, но се случват. Приеми го като зрял човек, нещата невинаги ще се случват по твоята гайда. Какво да се прави - се ла ви.

70.   От 50 до Плам:
Кръшкане - кръшкач -мъж, който си погалва егото с нечие внимание. Ако пък поиска и друго да му погалят, най-често го огрява и този мерак, независимо дали в някоя тоалетна или на последния етаж на офис-билдинга. Лижат го дори, а ти сама каза кои - кравите. Апропо, с това доказа компетентността си да даваш съвети. В живота, в разговорната реч "много сол трябва да изяде" хората употребяват за да кажат, че много време, много и разнообразни преживявания трябва да има човек и тъй като се употребява малко сол, като се прибави в израза цяла торба, периодът става относително дълъг.
Но какво да занимавам главицата ти... то май е вярно и това, че на любовниците рязко им спадали социалните контакти - от чакането на трохите, които им подхвърлят. Срещата с хора ще обогати твоите познания, иначе има опасност да останеш тясна специалистка по любовниците и виртуалната им защита. Не че съм и очаквала друго от теб. Всеки си варди г**а.

71.   58 и авторката - имате сериозни психични проблеми, а именно - придавате прекалено голямо значение на неща, на които НОРМАЛНИТЕ хора не обръщат толкова голямо внимание.
Хората се влюбват, заедно са, правят секс... независимо дали са семейство и имат ли семейства. Винаги има недоволни и засегнати, ВИНАГИ.
Това е даденост, такъв е света, който живеем, такива са хората. Да си против хората и постъпките им, означава да НЕ МОЖЕШ да живееш пълноценно сред тях. Това се лекува. Нищо друго няма да се промени, освен вие самите, при подходящо лечение на подобна психоза.

72.   Колкото са виновни *любовничките*, толкова, че и повече, е виновен баща ти. Като под понятието *баща ти* не влагам нищо лично, просто го използвам като обобщително понятие за всички онези мъже, които подемат инициативата или поддават и после обвиняват жените за това. Щото нали се сещаш, че любовничката нямаше да е такава, ако баща ти беше дал отпор? Или го е изнасилила? Престанете да обвинявате само жените. Не че ги защитавам, но мъжете също имат вина, и то огромна.

73.   72, една кучка не навирили опашката, кучето не тръгва след нея. Така че не прехвърляйте вината само върху мъжете. Има си и жени за тази работа. А краставите кучета отдалече се надушват.

74.   73, задължение на бащата е си пази семейството, другата жена е просто обстоятелство, можеше и друга да е на нейно място. Или викаш, те жените ви предизвикват, вие какво сте виновни, че мислите не с тая глава, с която трябва?

75.   73, ако кучето има акъл и мисли за семейството си, няма да поддаде на една вирната опашка. Не се приравнявайте с животните, когато ви изнася. Ще рече човек, че направо ги изнасилват, горките мъже.

76.   Изненадан съм, че след написаното от 71 (от мен:) някакви тук продължа нещо да не им е ясно.
За какви "виновни" драскате!? Как така, когато жена и мъж се натаковат, веднъж са виновни, а друг път не :)
И каква е тази зоология тук, кучета някакви се споменават :)

Един нормален не видях.
Авторчето, се възмутило, детето, че баща му е... мъж:) И спал с жена. Ами какво да прави, като е мъж:) Ама с някаква Друга жена. А ве Лапе, ти верен мъж виждала ли си :) :)
Мамчето, за да си оправи семейството, подбрало невръсната си щерка, да помага :)
Таткото, като си знае хората, защо е доуснал да го разберат, че кръшка? То ясно, че го прави, при такава съпруга, ама поне да не се разбира :)
А любовницата, горката, тя се натаковала с някакъв там, неясно защо.... И сега има да се разправя с цялата фамиля, заедно с активистите от махалата :)

Спомням си един цитат от Голдсуърти, от Сага за Форсайтови:
Преди 20 години това би означавало дуел, преди 10 години - скандал. А може би след 10 години такива неща ще се обсъждат на чаша чай :)

Y D

51-72 от 72