Какво изпитва той към мен ?
Запознахме се по интернет. Той не живее в България. Последната ни среща се състоя в чужбина. Там правихме и секс. Но отначало не се получи. Той не ме насили за нищо. Винаги питаше дали искам и след това предприемаше каквото и да е. След първия неуспешен опит не промени отношението си към мен. Предложи да се преместя там.

Не ми трябваше много време да реша. Съобщих решението си да отида там. Той каза, че чакал с нетърпение. Предложих да се видим и за Нова година, понеже имам повече почивни дни. Той каза, че би искал да отида. На пръв поглед всичко е наред. Но той се държи по-различно сякаш.

Каза, че ще прекараме Нова година заедно, в компанията на приятели. Попитах го дали по някое време ще останем насаме. Той каза, че би могло, но само това. Обясних му, че не очаквам да ми плаща отново за хотели и т. н.

Преди това му казах, че излизам да купя нещо ново. Той попита:, , Какво ще вземеш? Нещо за мен ли? ''. Не беше за него, но попитах какво би искал, при което той отвърна:, , Не знам ''. По принцип никога не отговаря така...

Разказвах му за партита, на които съм ходила, как съм се забавлявала. Разказах му и как четири дни бяхме на една хижа с колеги. Явно това е предизвикало някакви съмнения у него. Защото ме попита дали не съм намерила някой друг. Ако съм имала друг, щяло да приключи всичко между нас.

Уверих го, че все още е единствен. Той уж повярва, но усещам, че се държи хладно. Всеки път, когато се опитам да поговорим, той казва, че няма проблем и не е сърдит.

Преди да си легна, му изпратих съобщение, че мисля за него. Той отговори, че и той мислел за мен.
Обясних му, че ако не иска да сме заедно вече, може да ми каже и може да говорим свободно за какъвто и да било проблем...

Като го питах ще се видим ли, отговори, че в края на годината имали много работа покрай разни отчети и т. н. , но сме щели да се видим...

Не знам вече какво да мисля. Ако все още има някакви чувства, съм готова да се боря и да му докажа, че е единствен за мен. Но не знам какво изпитва, толкова съм объркана...

Коментари

1.   Само от това, което си написала ми стана ясно че е турчин. Много ядове ще береш малката.

2.   авторката:просто се чудя с какво го засегнах... ако наистина е обиден, поне да ми каже и да изясним проблема... но той хем твърди, че всичко е наред, хем се държи така

3.   Я стига с тия интернет запознанства, даже неможе да си сигурна, че човекът с когото общуваш е наистина тои! Има си и истински хора, злетаци.. ззЗ ьаьа

4.   Авторке, я кажи този твоя турчин ли е? Че номер 1 е много прав/а, просто тук има много подобни на твоята истории, където турците по горе-долу подобен начин манипулират жените. Ако е турчин - бягай надалече.

5.   Авторката: защо му е да ме манипулира? Досега винаги съм била коректна към него, но откакто му разказах за въпросните партита и за престоя ми в хижата, го загложди това съмнение, че има друг, и започна да се държи различно... и всеки път, като го питам има ли проблем, той казва, че това са глупости и че не е сърдит... пак се държи добре с мене, но от време на време е по-различен...

6.   До Авторката: Как защо му е да те манипулира? Да те направи такава, каквото той иска. Самият факт, че пишеш тук според мен означава, че се чувстваш виновна за нещо, че едва ли не му дължиш извинение. Ти кажи, според теб нормално ли е това, че той си е променил поведението, само заради едно твое ходене на хижа? Връзката (ако може да се нарече така) ви е още в началото, а той ревнува по такъв начин, я си представи какво ще стане, ако нещата станат сериозни, ако се стигне до брак и т.н.

Доколкото разбирам твоят човек наистина е турчин (щом не го отрече до сега), което само потвърждава мнението, че всички истории с турци са едни и същи.

7.   Авторката:да, определено изпитвам вина за нещо, но и аз не знам какво е... засегнах го, че не знам какво да му взема ли? или мисли, че искам да ми плаща престоя и затова го търся? или не ми е повярвал, че няма друг? Започнах да се държа по-мило с него и да му пиша разни неща, а той се държи, сякаш не ми вярва на думите...