Как бихте рагирали , ако получите това на пощата си ?
Здравей!
Как си днес? :) Аз останах вкъщи. Времето навън е студено и мрачно. Но в моята душа грее слънце. Защото мислех за теб. Мислех, че съм голяма късметлийка, че такъв мил и грижовен мъж обръща внимание на скромно момиче като мен.
Какво ще стане след няколко месеца или години? Не мога да знам. Кой би могъл? Но знам, че винаги ще изпитвам уважение към теб.
Радвам се, че скоро ще имаме възможността отново да се видим. Дано не ме разбереш погрешно. Не бих искала да отнема цялото ти време, сякаш те обсебвам. Но с нетърпение очаквам онези мигове, в които ще сме заедно.
Защо изписах всичко това? Защото невинаги показвам какво мисля и чувствам, а смятам, че трябва да го знаеш.

Коментари

1.   Това текст от реклама на презервативи ли е?!

2.   По-добре не му го изпращай, а му се обади!

3.   авторката: нямам смелост!

4.   Не бих се зарадвал на такова писмо, изпълнено с намеци и укори. Не бих и отговорил.

5.   авторката: какво точно намеквам? и в какво го укорявам? исках просто да знае, че все още ми пука за него, защото в последните месеци изобщо не го показвам

6.   Красиво написано. Няма нищо лошо човек да си изкаже чувствата. При всяко положение ще спечели от това

7.   авторката: обадих му се. той си има друга. :(

8.   Сладко е

9.   Писмото е много хубаво. Мисля, че на всеки мъж ще му бъде приятно да получи такова. Пращай му го - човек трябва да засвидетелства обичта си към скъпите нему хора при всеки удобен случай, защото животът е толкова кратък.

10.   А защо просто не му се обадиш, да му предложиш да се видите някъде и да поговорите? Така пак ще разбере, че ти пука за него.
Ако не е романтична натура, такова писмо няма да му хареса (да не използвам силни думи:-) от него личи неувереност в себе си. Аз не бих използвала следното:
- "Дано не ме разбереш погрешно. Не бих искала да отнема цялото ти време, сякаш те обсебвам. " - не му се извинявай, че го търсиш. просто му предлагаш компанията си, а той ако иска, ще я приеме
- " Мислех, че съм голяма късметлийка, че такъв мил и грижовен мъж обръща внимание на скромно момиче като мен" - никога не казвай подобно нещо на мъж. Знай си цената! Можеш да му покажеш, че е специален и без да се поставяш по-ниско от него.
Предполагам, че нещо подобно е имал предвид и номер 4
Ж41

11.   Честно казано е по-добре, че му се обади преди да му го пратиш, защото второто щеше да е малко унизително (освен ако не зареже другата заради теб). Съжалявам да го чуя

12.   Щом си има друга, го забрави, няма смисъл... Продължи си живота! Да, сега боли, но ще мине, ще видиш!

13.   Знам, че си има друга представям си колко тъжно е това.

14.   Авторката: хора, това за другата не съм го написала аз. Някой просто се е пошегувал

15.   авторката:не съм се обаждала, не съм писала, стоя си и бездействам

16.   На мен със сигурност би ми харасало ако и аз имам чувства към нея, но не е изключено и варианта той да не те иска. Не бъди нахална, а просто чакай отговор. Ако имаш повече смелост кажи му го направо в очите.

17.   ... до авторката;идеята за инициатива от страна на жената винаги ми е допадала, но текста ти звучи минорно и самосъжалително дори... за разлика от 9 не мисля, че всеки мъж би се зарадвал на писмо с този текст... ЗАРА

18.   Текста ми звучи прекалено самосъжалително...

Защо не го напишеш ясно и кратко, колкото за един смс?

Още те обичам, мисля за теб, липсваш ми, желая те... Обади ми се!