На Коледа сам самичък....
Здравейте мили читатели, днес 25 /26 декември беше един от най гадните ми дни през моят живот, в момента няма значение кой съм или от къде идвам, исках просто да споделя с някого това което ми тежи от много време насам. Не желая съвети защото съм се съсипал а и тези съвети вече нямат смисъл, много съм ускърбен към много хора, нека да започна с моята история.

През живота си съм имал доста момичета зад гърба си, но уви всеки си намира майстора и така за моят майстор сега да ви разкажа, с моят майстор искрата пламна още от първи поглед, след 2 години съдбата ни събра отново заедно преди година и два месеца, заминах за испания за да припечеля някой добър лев за да мога, да и осигуря някакво бъдеще защото и тя е като мен, няма материално много нещица.

Бях сляп и още съм сляп, какво да направя като ме боли душицата не ми пука за тези от полеокръжението ми, че ме хулят и присмиват не живея за тях, живеех единствено за нея живота ми е давал само лоши неща както и сега, спрях да вярвам в всичко освен в Господ, нямам дар слово за да ви пленя, но в момента не пиша аз, а сърчицето ми.

Не искам да драматизирам но в тежки моменти винаги съм бил сам самичък, не се гордея с това че съм правил лоши неща но баш сега... тази тъга с какво съм заслужил това, не зная даже не искам и утре да ставам да се събудя изобщо, през един голям ад минах а и накрая това.... живот и здраве утре мисля вече да приклиуча тази история мисля да си сложа найстина край на живота, а за тези който ще кажат сега, кво толкова е станало има много риба, да прави сте но.... не и за мен, без нея живота ми няма смисъл няма и никога няма да има достигнах дъното за какво да бъда сам на този светъл празник, миналата година също бях на денят на влиубените сам самичък, съсипал съм се... а и не искам да я оставям сама чакам бебе от нея.... майката на моето дете е това.... не искам да постъпва така но уви, не можах много добре да си излея мъката, зависим съм от нея но уви тя не е, осъзнах че няма истинска лубов... благодаря за отделеното внимание! Честито рождество Христово!

Ваш искрен Б. От Варна

Коментари

1.   Само страхливците си слагат край на живота, ти такъв ли си? В тоя живот трябва да се бориш независимо какво става най-лесно е да си сложиш край на живота, трудно е да живееш.
Reb

2.   Остави това за истинската любов, направил си дете - от тук нататък трябва да се грижиш за него, а най-добре - за него и за майка му (ако тя ти позволи).

3.   Брато стабилен пич ми изглеждаш не си заслижава да мреш аз също сам много зле от година и половина страдам по бившата и тия празници направо ми унещожават но се мъча някак да живея не си сам да знаеш просто някак продължи.

4.   А бе ей я се стягай ще се самоубива той.... И като чака дете от тебе ще оставиш детето си без баща ли какво.. Да си расте само.. Има толкова много жени на тоя свят нашия ще се самоубива.. Само слабите хора могат да го направят това.. Стягай се.. Не бъди ревльо.. Да знам че сега си съсипан но решението далеч не е самоубийство..

5.   Знам, че каквото и да кажа едвали, ще бъде по-различно от това, което си вече са ти казали. Но, знай че зад всяка врата(дори и на пръв поглед да не е така) винаги има проблем-било безпаричие, било здраве, или дори ще живеят заедно без да се разбират. Непознавам човек, които да не е преживял любовно... как да кажа "разочарование" Казваш, че чакаш дете-ето смисъла.
ж-28г

6.   авторът хич и не мисли да се саоубива ами просто се надява неговата изгора да прочете написаното....

7.   Не се отчайвай и ние със моята малка сестричка бяхме сами но то е защото мама е в друга държава и ние трябваше да стоим сами разбираме твоята болка и тъга
Но ти ще видиш нова година ще дойде и ще си намериш компания, която да те развесели.

8.   Е, аз съм на 29 и досега не съм имал приятелка. Не знам какво е да чувството да целунеш жена по устните със страст. Искам да се гушкам и да споделям с някого, но няма с кого. И секс не съм правил нито веднъж, а казват, че било много хубаво и полезно за здравето. Мина ми половината живот без жена. И сега да тръгна да се самоубивам ли? Просто си ангажирам ума с други неща - работа, книги, интернет, приятели, защото ако спра дори за момент, веднага усещам, че ми липсва любов и ми става тежко.

9.   Изчакай си детенцето и подари на него живота си не на някоя бримка, мост или хапчета. Тогава наистина ще си заслужава да живееш, не за жена, не за пари, а за твоето дете!