Не ми предлага среща
Здравейте,
Отскоро срещнах мъж, който страшно много харесвам. запознахме се в интернет писахме си две вечери по няколко часа, след което се видяхме. Срещата мина много добре, целувахме се на края на вечерта. Оттогава той постоянно ме търси, обажда се, пишем си по 5-6 часа до късно през нощта, праща ми смс-и, които са доста романтични, нооо... не ми предлага среща. Попитах го кога ще го видя, отговорът беше "Скоро, много съм зает " иии, смяна на темата.. Та въпросът ми е какво става? !? И двамата сме големи хора-той над 40, аз над 30. За пръв път ми се случва това и не знам какво да мисля. Ще се радвам, ако някой мъж реши да се включи по въпроса ми..

Коментари

1.   Ако не живее той в друг град или не е човек, който работи на смени, лекар, полицай и така нататък, този човек най-вероятно просто е обвързан/женен.
На тази възраст повечето мъже са именно такива. Другият път направо го конфронтирай с въпроса „Женен ли си? Имаш ли си сериозна приятелка?“ да видиш, как ще си подвие опашката.

2.   Ами защото най-вероятно правите виртуален на скайпа... :))) Ако това му стига що да се хаби да ходи по срещи:)Или има и друга връзка и се страхува да не стане "гаф"..

3.   Най-вероятно си търси penfriend - човек, с когото да си пише и не проявява интерес към физическа връзка. Другият вариант е, че теб те държи за резерв, докато изпробва други жени за връзка.

4.   не не правим никакъв виртуален секс, напротив, не сме коментирали никакви сексуални теми, всичко е много романтично, говори ми как иска да ме види, как всичко в мен му харесва и т. н. И как е женен, а седи пред компютъра до -2-3 през нощта и ми праща смс-и в 12-1 часа? !? И не, не е лекар, явно не е и толкова зает, щом има време за чатове... А чатовете са всяка вечер, каква друга връзка, като той очевидно е пред компютъра?

5.   Тъче на два стана. За човек, който много иска да те види фразата " Много съм зает " не важи. Всички сме заети, но намираме все малко време за отдих, релакс, любимите си хора и занимания. И айде стига де авторке, ти никога ли не си се измъквала с фразата " Имам работа, заета съм, по-нататък, сега не мога, другата седмица... "Мога да изброявам до безкрай.

6.   Явно не си се представила така, както той иска и затова отсвирва
Много жени си мислят, че са, , Мис Свят", но това не е така на яве!

7.   Според мен има голяма вероятност той да се вижда с друга в същото време! Успех!

8.   да.. и аз имам подозрения, че тъче на два стана, исках да видя дали и отстрани изглежда така, най-вероятно е женен. А ако не му бях харесала не виждам защо ще ме занимава повече със себе си, при положение, че след въпросната среща не съм го търсила изобщо, и изобщо не съм била инициатор на нито един от последвалите разговори.

9.   И аз мисля като номер 7. 100% се вижда с друга, а ти си резерва.

10.   Типично поведение на мъж, който излиза с няколко жени. Зарязвай и не питай... По-далече от такива хора..

11.   От авторката-Оказа се, че човекът е нямал пари....

12.   А от кой град е пича.... Много ми е познато това, защото сценария е типичен за тези нещастници, които търсят безплатни удоволствия.... Аз бях в подобно положение, да не би да познаваме виртуално един и същ тип...

13.   женен, ти си развлечение, но и бреме, бягай надалеч.