Аз съм боклук!
Да, боклук съм. Това ми го каза днес най-близкия ми човек - мъжът, когото обичам. И е прав. Аз нямам никаква стойност като човек, жена, любима, може би след време и майка, но не ставам за такава. Знам го, както знам, че всяко дете би било нещастно с майка като мен.

Коментари

1.   Недей да се самообвиняваш.. незнам точно какъв е случаят ти, но е човешко да се допускат грешки! Каквото и да се е случило, сигурна съм че не е непоправимо : ) Спри да се обвиняваш, това не е начина! Просто помисли над нещата : ) и най -важното не повтаряй грешките си : )

2.   Как, след като непрекъснато бъркам някъде в нещо. Колкото повече се старая да не бъркам, толкова повече го правя.

3.   В какво бъркаш? Дай примери, за да преценим нещата!

4.   Заслужава ли си, заради мъж да си сасипваш нервите, я горе главата и се стегни и се махни от този нещастник, които не те заслужава. НЯНА жив човек които да е безгрешен на тоя свят, едва ли е нещо чак толкова непростимо си извършила.

5.   ако си му изневерила, мъжкото му достойнство е накърнено, връзката е вече за боклука а от там и ти с нея,
така че ако това е случая, разбирам самоопределението

6.   Ако мислиш че си боклук такава ще си умреш, ако мислиш че си нещо повече такава ще бъдеш. Недей да си измисляш глупости защото не са верни.
п. с. Единствената ти грешка е така наречения любим човек. Ако аз лично съм свидетел на нещо такова бих разбил главата на тоя човек с нещо.

7.   Страшно си объркана и е много, много жалко когато започнем да градим себе си върху мнението на останалите. Била съм в подобно положение. Когато никой не те цени, някъде по пътя и ти спираш да се цениш. Едно нещо научих. Много по-лесно и удобно е да виждаш само отрицателните черти в някого. Спри да живееш за мнението на хората. Зарежи всички които те мислят за боклук. И преди да си поставиш ниска самооценка, се увери, че не си заобиколена от кръгли идиоти! Факта, че се притесняваш, че си боклук, те прави по-малко такъв! Я се стягай и си определи приоритетите. Бъди каквато искаш да бъдеш и когато започнеш сама да се харесваш, тогава очаквай и другите да те уважават!
момиче23

8.   Ми, аз казвам на всичките си гаджета че са боклуци, когато късам с тях. И кво от това?

9.   Виж не си боклук. Боклук си ако например си го излъгала, че го обичаш за да се ожениш за него и след това си се развела и си му взела апартамента. Или пък си му изневерила и си му родила дете от друг. Предполагам, ч е не си направила някое от тези неща?

10.   сама приценяваш дали да бъдеш добра майка или не

11.   А бе да, като получиш обида от любимият човек най-много боли. Колкото и философии да разтягаме няма смисъл, ще се успокоиш и ще ти мине и така до следващият път. Не знам защо се чувстваш така, но повярвай по света има много по-големи боклуци и от теб

12.   Я стига!!!
"Боклукът за едни е съкровище за други" :)))
Това не съм го измислила аз, но съм напълно съгласна с него...
Просто - не си с точния човек...
Опомни се, вземи се в ръце и недей да се обвиняваш...
Животът е твърде кратък, за да го прекарваш в
самообвинения и самосъжаления! Намери някой, който ще те погледне с други очи и ще си наистина ценна за него...
ж50

13.   Ужас, това е много лошо, след като най -близкия човек до теб ти го казва! УЖАС
Аз познавам една жена която е такава, моя съвет е да намериш мъж който да те измъкне от положението и ест. трябва да положиш много труд и усилия.
На колко годиние си е БОКЛУК?
УСПех

14.   Браво! Най-накрая се озъзна

15.   Всякво чудо за по три дни

16.   хей и аз така се чувствам доста често, и ми е познато това точно човека, който обичаш да те обиди така..
според мен причината е непреодолимо несходство в характерите. такова ярко несходство, че ефекта от него е точно такъв - ти имаш чувството че не ставаш за нищо че нищо не правиш както трябва и не те бива в никоя област, просто защото не правиш нещата според неговите разбирания, които не е задължително винади да са правилните. отстоявай себе си, отделна личност си и това, че живееш и действаш по твой начин е най доброто, дори и да не му харесва и да ти се ядосва, по-добре е отколко да си в неговата сянка. приятелка си му, не парче пластелин, което да моделира както си поиска!
казвам всичко това от опит, моя е същия. не е ли по неговия начин, значи не е правилно.

17.   мене също ме убижда с тая дума вика ми-боклук, мърша и квото се сетиш, скубе ме, бие ме, плюва ме, а аз кво всичко търпях до оня ден казах край, подадох си една жалбичка да не ме притеснява повече и силно се надявам всичко да свърши. То искам да ти кажа, че така се почва първо с обидите после идват и шамарите, но те съветвам да не ги чакаш, като мене. Боя по малко боли от убидите

18.   Мило момиче, няма боклуци на този свят. Има хора, които се държат с другите като с такива. Всеки може да се научи и да се поправи. За теб говоря. Приятелят ти - не. Уви, така е. За това трябва да се разделиш с него и ако/като го решиш и го направиш, сподели тук, за да те подкрепим.