Никога повече няма да я видя
Привет. На 24 съм и съм момче. След няколко седмици замивам на далече и сигурно никога повече няма да видя момичето в което съм влюбен още от училище- въпросът ми е дали трябва да й кажа че я обичам? До сега не съм й казал защото тя е силно обвързана и си имат дете с приятеля си- женени са. До сега не съм й казвал, защото ми стигаше че я виждам всяка седмица в компанията ни - общи приятели, но сега след като знам че ще пътувам и може би никога повече няма да я видя, какво да правя, да й кажа ли? :(

Коментари

1.   по-добре недей..
1. може да си изпатиш от мъжа и.. въпреки че това не е най-важното
2. може да засегнеш трайно приятелството и
3. ако откликва на чувствата ти и двамата ще бъдете много наранени от заминаването ти

2.   Не се меси там, където не ти е място, а именно - в чуждо семейство!

3.   Кажи и! Даже в еидн филм с Киара Найтли пича и го каза- и за да не разбере мъжа и всъщност и го написа, понееже той си беше в тях! Задължително и гоо кажи- ще ти олекне, а и тя щее знае истината!
Само, разбира се, ако очакваш, че би направила прроблем тя- тогав ане виждам смисъл, но едва ли би обичал такава.
Успех!

4.   Голям глупак си! Като си чакал от училищна възраст, когато тя не е имала дете, сега къде се слагаш? Прекалено си закъснял за каквото и да било. Ако я обичаш, мислиш ли, че ще й помогнеш, като й кажеш? Чия краста ще начешеш?

5.   От автора;
До 4: когато се запознахме в училище тя вече беше с приятеля си с който е и до сега! :)

6.   По-добре недей. Дори и да и кажеш какво ще се промени (особено щом заминаваш и може да не се видите повече). Предполагам не очакваш да ти се хвърли на врата, да изостави съпруга и детето си и да замине с теб нали? ! Понеже едва ли ще стане така. По-скоро вероятно ще се отдръпне, няма да иска да общува с теб и отношенията ви съвсем ще охладнеят. Щом толкова време си го премълчавал значи не си някакъв егоист, който да иска да постига своето на всяка цена. Не ставай такъв точно сега преди да се разделите.
Момиче 20

7.   Според мен няма нищо лошо тя да знае. Макар и премълчвано през годините. Но ти трябва да се откъснеш от това положение, да я забравиш и да не си даваш напразни надежди. Говорим за обвързан и вече семеен човек с дете. Винаги се случват изключения, в които има раздяла на семейни партньори, но за това не трябва да мислиш. Щом заминаваш ще ти стане по-леко, когато спреш да я виждаш. Всяка една снимка, всеки спомен за нея те връща назад. Много хора сме така. Не знам дали има хора, които до края на живота си не се откъсват от несподелените си чувства към някого, но според мен с приемане в рамките на 4, 5 години всичко може да се забрави. Дано.