Защо?
Пиша ти.. много ми е интересно дали някога ще го прочетеш, дали ще се познаеш в историята.. Чудя се дали ще разбереш, че ти си причината за всички чувства, които бушуват в мен.. Една огромна палитра от всевъзможни емоции, от обич до болка..

Защо ме пусна да си тръгна толкова лесно, защо така глупаво пропиля шанса ни, нашата възможност, как успя, сърце нямаш ли?

В очите ти виждах всичко, думите ти нямаха значение.. казваш, че искаш да ме забравиш, но знаеш, че няма да е толкова лесно, именно те те издаваха.. кафяво-зелените бисери, които излъчваха особен блясък, докато се взираха в мен, ти можеш да ме излъжеш, но те не, прекалено добре ги опознах.

Скри се от любовта, уплаши се да бъдеш обичана, да имаш всичко, което си искала. Момичетата си мечтаят за чувството, което ти изпитваш, когато си с мен. А ти какво направи? Пренебрегна го и предпочете да живееш без любов, без обич, без закрила, грижа и уважение.

Сега по-добре ли ти е, когато продължаваш да си с човек, към когото никога няма да изпиташ същото? Никога няма да има този пламък, тази страст, която имаше между нас..

По-добре ли ти е, когато нанесе толкова много болка на мен и себе си, на НАС? Олекна ли ти? Как ще го целуваш оттук насетне, след като с мен разбра какво е да си влюбена. И него ли ще гледаш със същия пламък в очите?

Всеки път, когато ще се виждаме, очите ни ще искат да се гледат, ръцете ни да се докосват, а отвътре ще горим.. не знам какъв човек си и какво сърце имаш, ако можеш да потиснеш всичко това..

Още много имам мога да ти напиша, но явно е безсмислено.. пребрегна себе си и мен, захвърли всичко между нас за един миг, само за да продължаваш да живееш в една измислица!

Един ден ще разбереш колко много загуби..

Коментари

1.   Пич, ти си истински мъж.
Шапка ти свалям и от все сърце ти пожелавам да срещнеш момиче, което ще успее да види, да усети, че си прекрасен.
А това момиче, към което е отправено писмото ти, не знае, ТЯ НЕ ПРОУМЯВА какво губи.
Остави я да си научи уроците. Ти си силен, имаш силно сърце.
Ще успееш.

2.   а ти какво спечели автори и направи ли всичко, за да я задържиш?

3.   проблемът е в теб, авторе, отивай и направи всичко възможно да я задърржиш, защото ако има деца и семейство по-нататък, вече ще е късно. Спаси любовта ВИ!

4.   Опитах всичко, дадох всяка една частица от себе си и пак не беше достатъчно. Явно това не е бил моят човек. Трябва да разчитам съдбата да ни срещне отново някой ден.. но не съм се отказал!

5.   Омъжена ли е, авторе?
Евала ти правя - така постъпват истинските мъже, които са разбрали, че искат една определена жена. Силен дух и силен характер е това. Щом знаеш, че тя те обича, не се отказвай, бори се. Откажеш ли се - ще я загубиш завинаги. А тя те обича наистина - както сам си казал, дори да излъже, очите казват всичко. Твоят човек е, само помисли дали ти не си я наранил неволно или нарочно с нещо. Успех!

6.   Благодаря! Аз я нараних и сега ми е кофти! Не дадох свободата която и бе нужна, а е преследвах без да съм достатъчно уверен!!! Сега тя е сама и може да помисли какво всъщност търси! Аз я харесвам и ще я чакам толкова време, колкото тя иска! Само трябва да знае че винаги е до мен, независимо какво изпитва... , но огъня в очите и казва всичко!!!

7.   Ти си истински мъж. И си го знаеш, право си казал когато си написал, че момичетата само си мечтаят за подобна любов, и аз така мечтая, потъвайки в блаженни сънища, но едва ли ще се намери човек, който да ме обича по същия начин.
И щом очите й я издават, щом си сигурен, че те обича и не сте заедно, не си направил всичко възможно! Не си направил всичко за да я задържиш, кажи и лице в лице, притисни я с всичките тези, същите думи, кажи й колко много я обичаш и, че ще й простиш въпреки всичко! И знам, че може би си го правил много пъти, но се БОРИ, за любовта си. Не оставяй това щастие да ти се изплъзна, малко са мъжете като тебе!
Шапка ти свалям.

Ара

8.   Жените са по-емоционални, понякога си тръгват, когато се тресат от някакви силни емоции. Но бързо си намират заместител, така че дали е имало обич- не, някакво влюбване и това е.
Авторе, ако една жена те обича, тя няма да те напусне. Другото са само илюзии. Има чувства... и чувства. Гледай действията, не са само погледът в очите и там подобни, една жена не те ли уважава, не те заслужава. Както и да те гледа. Не бъди наивен.
Трудно ми е да приема, че раздялата ви е защото тя те е обичала прекалено много и си е тръгнала, това е просто абсурдно, заблуждаваш се, има някаква друга причина, която или игнорираш, или наистина не виждаш.
Всичко, което описваш са си твои интерпретации, погледът, блясъкът, пламъкът и тн. Мислиш си, че ще ти е по-леко като решиш, че тя не изпитва нищо към новия. Напротив, най-добре ще е да приемеш истината, че тя е избрала да бъде с друг, а не с теб. Защото е нормално, на света има милиони различни хора, едни си подхождат, други не, това не значи, че единият е нестойностен, щом е зарязан, така че ти остава вярата, че ще срещнеш друга, която ще оцени романтиката в теб, просто тази е имала друг поглед върху нещата, това е.

9.   Уважение за теб! :)

10.   Мале все едно слушам бившия си, думи, самият начин на изразяване, всичко е едно към едно, и съм с кафяво-зелени очи, и се разделихме по същата причина... Е явно в случаят мога да ти помогна... Та така де, свободата и личното пространство са неща без които специално аз неможех, ако си и отнел и двете, разбери я. Хубаво е че си толкова чувствителен и романтичен (аз и на бившия ми съм му казвала '' Много момичета умират за такова момче'') е да, ама много не значи всички. Явно не сте искали едно и също от живота, нуждаели сте се от различни неща в една връзка. Стискай зъби и давай напред, живота е кратък и няма да те чака, за да ти отваря врати, когато си готов, докато ти се блъскаш в затворената. Замисли се, ами ако някъде там те чака същото романтично момиче като теб, ако не тя е била твоето момиче и твоето още чака някъде там. Ще я оставиш ли да продължава да чака и ще рискуваш ли да я гледаш после с друг? В даден момент на всяко хубаво нещо му идва края, животът продължава. Не се отказвай от търсенето и запази тази чистота в душата си и съм 100% сигурна, че съвсем скоро няма да съжаляваш.

11.   Послушай номер 10, както тя каза ''Стискай зъби и давай напред, живота е кратък и няма да те чака, за да ти отваря врати, когато си готов, докато ти се блъскаш в затворената''
Радвам се, че все още са останали макар и малко такива мъже, като теб! Върви напред, не се отказвай и рано или късно съдбата ще те срещне с правилния човек! :)