Не съм сигурна, но май е жиголо!
Здравейте, искам да споделя и аз своята история. До преди близо два месеца имах връзка с момче на моята възраст. В началото всичко беше хубаво, но това търпя не повече от два месеца. После вече нещата се промениха. Той не ме търсеше постоянно, както преди, ако аз не му звънях, той не се сещаше да ми звънне два- три дни. Усетих се, че нещо става и започнах да му споделям какво ме дразни в отношенията ни. Когато повдигах някоя тема, той се опитваше да ме успокоява, да ми казва, че му било хубаво с мен, че ме обичал... Но нещо все ми липсваше... Той не беше отдаден на 100 % на връзката ни.
Знаех, че преди време / защото това беше обществена тайна в малкия ни град / е имал години наред връзка с по- възрастна жена от него- омъжена, с голямо дете. И въпреки това, че ме предупреждаваха мои познати, че той не е за мен, защото си беше и конфликтна личност /, аз реших да опитаме / всъщност той настояваше, той ме сваляше /. Както и да е, не съжалявам, че съм била с него- вярно имахме и хубави моменти, но сега чувам и други грозни неща за него, в които съм склонна да вярвам.
Например, че си лягал с дама, заемаща важен пост, за да може да му осигури държавна работа- плащал си в натура. Грозно ми стана, като разбрах. Не може да съм 100- процента сигурно в това, но като се има предвид миналото му...
Чух, още докато бяхме заедно, че са го ползвали като "секс" играчка и други дами с възможности, като са му подарявали луксозни "уикенди" срещу секс...
Жалко ще е, ако всичко това е истина. Вярно е, че аз го зарязах, защото ми писна да си потъпквам достойнството, защото за него аз бях даденост и той много не си мърдаше пръста за връзката ни, може би, защото си мислеше, че съм му в кърпа вързана, но все пак ми става зле, като се сетя за това с какво може да си "вади" паричките. А семейството му има, не е като да няма. Дали въобще ме е оценявал, или просто се е забавлявал с мен, докато съм му омръзнала. Кофти. И все пак дано да съжалява за това, което е изгубил.

Коментари

1.   Какво е жиголо ти май не знаеш - това е мъжка проститутка, има си тарифа. Твоят пич явно си пада по по старички женички и това му е проблемът. Нарича се Едипов комплекс, не проституция. И все пак - добре си го зарязала, той не харесва най-вероятно млади. Има и такива мъже.
Не слушай старите клюкарки. Те друга работа си нямат и доста работи не разбират в живота. Бяха казали веднъж на майка ми, че съм се била целувала на спирката в града ни, а аз бях на 1000 километра от града ни. Обажда се и не ми вярва, че в момента не съм в страната ха ха...
В малките градчета големи сакатлъци, да знаеш - обаждат се на мъжа на братовчедка ми, че се била кълчила в дискотеката и сваляла чужди мъже, а той в това време беше с нея, просто не му се играло тази вечер. (ха ха ха ха). Много филми гледате, жигола в България най-много да има в София и по Морето... и то за чужденките...и богатите дами. При вас има просто момчета с по-нестандартна сексуалност.

2.   Ох, и аз направих грешката и спах с един, който сам ми каза, че предпочита 15 години по-възрастни жени от него. Омайва ме, че искал да опита с мен, че ме харесвал. Е, аз се вързах... след онази нощ просто ме заряза, изчезна. Явно с жена на неговите години не му хареса. Не знам, ама ми е гадничко...

3.   пълно е с такива мъже, който предпочитат по възрастни, но както и да е сега по темата-много добре си направила, че си го зарязала, не съжалявай и не страдай за такъв

4.   Типичен мъж... от такива ми се гади. Бягай далече и не съжалявай!