С по-малък oт мен?
Здравейте, жена на 39 години съм. Средно висока, слаба с дълга червеникава коса. Описвам визията си не за друго, а защото в случая май има значение. И не се хваля, но изглеждам доста секси и явно привличам /все още:)/ мъжете. Работя на доста висок пост в една фирма. Семейна съм и имам едно дете.

Не искам да се правя на светица, но държа на семейството си и полагам необходимите грижи за него. Напоследък живота ми тече някак монотонно, да не кажа скучно. Като изключа работата, защото там съм погълната изцяло, креативна и амбициозна съм.., работата го изисква.

Та на темата.. От малко повече от месец имаме нов колега. Младо хубаво момче на 25 години. Не мога да си кривя душата, има нещо магнетично в него, но аз го приемам просто като колега и то доста млад. Но от известно време ми прави впечатление, че ме гледа особенно. Направо на моменти натрапчиво..Дори ми става неудобно.

Не е нахален, не прави никакви опити дори да ме заговори за нещо лично, но погледа му толкова ме притеснява, че не знам какво точно цели..Сковавам се и гледам да се отдалеча от него по-бързо. Дайте съвет /моля хора преживяли нещо подобно/ какво мислите, че точно иска да ми каже с този поглед. Аз не че не се досещам, но няма смисъл от всичко това..

Разликата в годините ни е голяма, а и аз нямам никакви намерения да създавам връзки.

т мен?Благодаря ви предварително, ще очаквам интередни мнения.

Коментари

1.   Браво, кака! Но не си мисли, че си най-напред с материала! Виж какво правят австралийките...:
http://curious.actualno.com/106-godishna-nameri-lubovta-sys-73-godishen-djado-news_423793.html

2.   " Хвани си кака да те отрака. "

3.   Уж заемаш висок пост, пък пишеш "особенНо"? И не казвай, че е грешка, ясно е, че не знаеш как се пише.

Та на темата - ако бъдеш с него какво?
Най-много да съсипеш момчето, младо е, иска да има бъдеще, след някоя и друга година може да създаде семейство, но за целта трябва да си намери жена, която иска същото.

Не го закачай само за да си начешеш крастата, няма нищо добро да излезе от това.

- Еделвайс

4.   Благодаря за коментарите. Повечето са дори заядливи. А за №3 мога да кажа, че си е направо злобен коментара. Дали знам как се пише, или не, за теб няма голямо значение. А и май не си прочел/а както трябва. Къде написах, че искам нещо, та да "съсипвам" момчето? И къде казах, че искам да си "начеша крастата"!? По скоро ми беше интересно мнението на хора преживяли нещо подобно, или мнението на точно такива мъже, в подобна ситуация.

5.   Приятно човек да се чувства желан. Кой не обича да му гъделичкат самочувствието? Също е нормално млад мъж да му правят впечатление поддържани жени. :) Мисля, че изводите сама можеш да си ги направиш.

М44