Мислех си, че имам всичко до момента, в който се появи той
Здравейте на всички,

Благодаря Ви, че Ви има мили хора! Моята ситуация е такава, че на 20.09.2009 ми придстои сватба. С него сме заедно от 4 години, мисех си че имам всичко до момента в който се появи той!!!!

Първата ми любов! Не се бяхме виждали цели 8 години, момента в които го видях пощурях. Не зная каде се намирам, а най лошото е че и той иска да е с мен. Знае за полужението ми, казах му и, че аз не мога да му дам това, което зослужава. Много съм объркана, измъчвам се 24ч. и ако можех да върна времето назад,.... Колко красиво щеше да бъде всичко, ноооооо-СЪДБА!! Ако не бях ме организирали нищата за сватбата, щях да се разделя с приятеля си заради НЕГО!!!

Коментари

1.   Mомиче не проваляй живота сизаради 1 хормони

2.   А с първата любов що сте се разделили преди и колко време сте били заедно?

3.   Премисли още веднъж и ако любовта ви е толкова силна отложи сватбата. По добре сега една раздяла отколкото след 2 месеца развод. И в двата случая ще е болезнено,но животът е такъв жесток! А защо не се потърсихте 8 години? Имаш толкова много въпроси на които трябва да си отговориш и никой не може да ти даде правилният съвет. Каквото ида ти кажем след време може да се окаже, че не сме били прави, така че мисли какво ще загубиш и какво ще спечелиш( не говоря за материални неща)

4.   Да, мила! Истинската любов е нещо велико, но малцина като теб я изпитват. Аз също я изпитвам в момента. И не прави грешки... Отиди при който обичаш истински, защото няма да издържиш много.. По добре сега, отколкото после разводи... Успех влюбено момиче!

Barbie

5.   Мило момиче, защо си се разделила с първия ти приятел? Какво е правил през това време той? Заслужава ли си да рискуваш? Все въпроси, но които никой не може да ти отговори. Според мен този свой първи приятел не ти е много добър приятел щом ти причинява това страдание и смут в душата. човешката памет има доброто свойство да изхвърля след време лошото, да го омаловажава и да изтласква само хубавите спомени. В момента ти си под стрес от предстоящата сватба , от новите отговорности пред теб, пред непознатото и е нормално да се чувстваш напрегната и стресирана. Но си замисли заслужава ли си? Не е ли само това тръпка от неизживяното и пропуснатото, красив спомен от минали години? Ако нещо трябва да стане - ще стане независимо от всичко, ако не - не е трябвало да стане...

7.   Разделихме се,защото бях ме много малки.Аз бях на 17,а той на 24г.По стечение на опстоятелствата той замина.Излезе от България.Сега аз съм на 25г,а той е на 32г,нещата наистина стоят по различен начин.Най странното е,че и двамата осъзнава ме,че има ме нужда един от друг.
Друг е въпроса до кога,но аз наистина не знаех,че мога да обичам и същевременно да бъда обичана.Най тъпото е че ми се случва 7дни приди сватбата ми и съм сасипона тотално.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО МИ ПИСАХ ТЕ!!!

8.   Или ще провалиш една сватба или ще провалиш живота си. Ралф

9.   А сигурна ли си, че това към оървият ти шриятел е любов или просто имаш нужда да прекараш една нощт с него. Незнам наистина трудно решение, но ако не обичаш, човека до теб, яма да си щастлива, а още повече говорим за цял живот.... Успех миличка

10.   Много филми има в които булката казва не и бяга... това ли искаш да има на видеото от църквата? Разваляй сватбата, защото щом се колебаеш за първия, то рано или късно ако не е той ще се появи и втори, и тогава вече ще е още по страшно....При всички положения обаче ти изобщо не обичаш лицето, чието име е напечатано на поканите за сватбата.

11.   Какво става с теб, момиче, омъжи ли се? Кого нарани, освен себе си? щастлива ли си?

12.   Oмъжих се!!!Но нещата не свършват до там.Моите чувства са си същите,защото аз наистина изпитвам нещо много силно и различно към бившия си.Щастлива съм,защото сега разбрах,какво е да ОБИЧАШ,и да бъдеш ОБИЧАН!!!!Тъпото е ,че съпругат ми/вече/ усеща че ме губи,но не прави абсолютно нищо за да ме задържи.Много съм объркана,но реших че щом се бояви тази любов,трябва да я изживея.Един живот живеем все пак.БЛАГОДАРЯ Ви за думите,които ми написах те!!!!

13.   Тая е доста глупава, не мислите ли?

14.   Да, доста даже ;)

15.   Много ви Благодаря, личи си че сте Българи. Ограничени и лицемерни. Глупава съм,защо??? Защото споделих нещо с ВАС, и Ви видях до каде стигнахте. Каквото ми пожелавате това да получавате, ама многократно!!!!!!! Глупавата :)

16.   Само който не е изпитал това което изпитва тази жена, той би могъл да се изсмее на историята и.. пфф елементарни сте!

Мила ако все още влизаш тук и четеш..само искам да ти кажа че това място е последното на което си струва да търсиш съвет! Ти най-добре знаеш какво става в теб и какво трябва да направиш..Понякога когато си мислим че сме щастливи и повече от това нямя накъде..точно тогава живота ни поднася най големи изненади..

Няма да съпоставям твоята история с моята, която искам да ти дам като пример защото на мен поне все още не ми предстои сватба..но имам връзка от 5 години а паралелно с това все още обичам първата си любов..виждаме се доста рядко дори от близо 2 години не сме по ред причини..но скоро предстои да се върне в града и съм си решила че каквото и да става ще се видя с него ако ще и само за една вечер да е..просто имам нужда от него..така че ако се колебаеш и ако нещо те дърпа към другия-давай не му мисли много...но каквото и да стане поне ще знаеш че си опитала...някой може да ме упрекне че едва ли не ти казвам да изневеряваш и ала-бала но ти си голям човек и можеш сама да взимаш решения..важното е ти да се чувстваш щастлива!!!
Успех!!!

17.   Благодаря много,явно са остана ли и хора които могат да ме разберат.БЛАГОДАРЯ!!!!!

19.   След тези две "покъртителни" женски истории, мога спокойно да заявя, че се чувствам горд, че съм мъж. Мили дами, нищо лично, но ако сте забелязали повечето жени размахват като флагман искреността и честността, това което търсели в един мъж. Най-странното е, че когато същия този лайфмотив опре до една жена, винаги започват едни обяснения чуватсва и ала бала. Нещата са много прости, ако дадения партньор, с който сте очевидно не ви задоволява, а има друг, който е на вашето сърце бъдете откровенни с настоящите партнжора и започнете наново. Оправдания от типа "той не прави нищо за д аме задържи" изглеждат остранни меко казано доста куци.

20.   Човек като е влюбен е и загубен, и поради това не може да вземе трезво решение. Често в такива случаи, сърцето взема превес пред разума. Споделила си с цел да получиш реален съвет, хората тук са ти казали мнението си, и то точно водени от разума поради простата причина, че не са влюбени. Ти си решаваш кое да следваш, но в живота всичко се връща. Това което причиниш може да ти се върне, и тогава ще съжаляваш за постъпката си. Не искам да те уча как да живееш живота си, като си го решила действай, но след години бих искал да видя как ще се развива животът ти. И жени преди да се омъжите, си изяснете дали обичате този човек. Всеки иска да има хубави жени, коли и много пари, и ако се водехме само от сърцата си, и взимахме това което си пожелаем, се сещате какъв щеше да е живота. Така, че трябва и да поемаме някакви отговорности в живота Успех.

21.   Бил е на 24 и е напуснал България за парички, сега е на 32 и се е върнал с парички... :) Мъже, не ви ли е познат вече този сценарий...? :)

22.   На това му викам лицемерие обича единия пък се жени за другия.
Жените не могат да са само с един. Винаги има и втори в сърцето им, трети в главата и четвърти между краката...